WYNIKI WYBORÓW - WYBORY DO RAD DZIELNIC 16.11.2014 r.
Dzielnica 3 Prądnik Czerwony
Frekwencja: 33.88%
Wybierz nr okręgu:
1  2  3  4  5   6  7  8  9  10   11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 57, 63, 65
Liczba uprawnionych do głosowania: 1501
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 512
Liczba kart wyjętych z urny: 510
Frekwencja: 34.11%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 510
Liczba głosów nieważnych: 21
Liczba głosów ważnych: 489

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
GAWEŁ PIOTR
251
2.
ROSTWOROWSKA ZOFIA
101
3.
STARNOWSKI DANIEL
137



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 64, 65, 66
Liczba uprawnionych do głosowania: 1526
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 486
Liczba kart wyjętych z urny: 486
Frekwencja: 31.85%
Liczba kart nieważnych: 1
Liczba kart ważnych: 485
Liczba głosów nieważnych: 3
Liczba głosów ważnych: 482

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BEDNARZ KATARZYNA
142
2.
JASIÓWKA AGNIESZKA
203
3.
WĘGRZYN-GAWEŁ RENATA
137



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 64, 66
Liczba uprawnionych do głosowania: 1592
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 537
Liczba kart wyjętych z urny: 537
Frekwencja: 33.73%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 537
Liczba głosów nieważnych: 7
Liczba głosów ważnych: 530

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
GRÜN-KIERZKOWSKA AGNIESZKA
75
2.
KOWALCZYK MONIKA
172
3.
MANIKOWSKA KAROLINA
283



Dzielnicowa Komisja Wyborcza stwierdza, że głosowania nie przeprowadzono w okręgu wyborczym numer 4, w którym liczba zarejestrowanych kandydatów równa jest liczbie 1, a zarejestrowany kandydat PAZURKIEWICZ ANIELA uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania.

Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 64, 67, 68
Liczba uprawnionych do głosowania: 1911
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 543
Liczba kart wyjętych z urny: 547
Frekwencja: 28.41%
Liczba kart nieważnych: 6
Liczba kart ważnych: 541
Liczba głosów nieważnych: 7
Liczba głosów ważnych: 534

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BIELEWICZ JERZY
237
2.
SKRZYŃSKI STANISŁAW
297



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 61, 62
Liczba uprawnionych do głosowania: 1689
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 725
Liczba kart wyjętych z urny: 725
Frekwencja: 42.92%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 725
Liczba głosów nieważnych: 18
Liczba głosów ważnych: 707

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
KASZNIK FRANCISZEK
377
2.
KOŁODZIEJ MARIA
144
3.
KOSTUCH EWA KATARZYNA
186



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 59, 60, 62
Liczba uprawnionych do głosowania: 1955
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 774
Liczba kart wyjętych z urny: 776
Frekwencja: 39.59%
Liczba kart nieważnych: 3
Liczba kart ważnych: 773
Liczba głosów nieważnych: 45
Liczba głosów ważnych: 728

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
MIŚ RAFAŁ
259
2.
SCOTT BRIAN
226
3.
SMOLSKI MARCIN
243



Dzielnicowa Komisja Wyborcza stwierdza, że głosowania nie przeprowadzono w okręgu wyborczym numer 8, w którym liczba zarejestrowanych kandydatów równa jest liczbie 1, a zarejestrowany kandydat JAŚKOWIEC DOMINIK uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania.

Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 57, 58, 62
Liczba uprawnionych do głosowania: 1562
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 610
Liczba kart wyjętych z urny: 610
Frekwencja: 39.05%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 610
Liczba głosów nieważnych: 19
Liczba głosów ważnych: 591

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BILSKI MICHAŁ
95
2.
KOSTUCH JACEK MICHAŁ
65
3.
OLKUSKA ALINA
115
4.
WIŚNIOWSKI ADAM
66
5.
WIŚNIOWSKI DANIEL
250



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 53, 54, 55
Liczba uprawnionych do głosowania: 2306
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 740
Liczba kart wyjętych z urny: 730
Frekwencja: 32.09%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 730
Liczba głosów nieważnych: 14
Liczba głosów ważnych: 716

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
KROK KINGA
206
2.
PAPAŁA MACIEJ
87
3.
POMIANKIEWICZ BARBARA
30
4.
STÓS DANIEL
185
5.
SZYSZKA PAWEŁ
23
6.
WANTUCH ANNA
185



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 70, 71, 72
Liczba uprawnionych do głosowania: 2137
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 745
Liczba kart wyjętych z urny: 745
Frekwencja: 34.86%
Liczba kart nieważnych: 3
Liczba kart ważnych: 742
Liczba głosów nieważnych: 8
Liczba głosów ważnych: 734

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
CIUPIŃSKI DARIUSZ
103
2.
JANIEC MAŁGORZATA
230
3.
KOŚCIÓŁEK MARTA
143
4.
KURANDA IGOR
81
5.
MALICKI JANUSZ
177



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 77
Liczba uprawnionych do głosowania: 1968
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 751
Liczba kart wyjętych z urny: 748
Frekwencja: 38.16%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 748
Liczba głosów nieważnych: 18
Liczba głosów ważnych: 730

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BUJAS MONIKA
131
2.
GÓRSKI GRZEGORZ ARTUR
66
3.
MOSKAŁA PIOTR
396
4.
WICHER MAREK
137



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 82, 83
Liczba uprawnionych do głosowania: 2375
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 769
Liczba kart wyjętych z urny: 769
Frekwencja: 32.38%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 769
Liczba głosów nieważnych: 16
Liczba głosów ważnych: 753

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
DROŻDŻ MATEUSZ
527
2.
WĘCLEWICZ MACIEJ
226



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 78, 79, 80, 81
Liczba uprawnionych do głosowania: 2432
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 882
Liczba kart wyjętych z urny: 882
Frekwencja: 36.27%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 882
Liczba głosów nieważnych: 18
Liczba głosów ważnych: 864

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
JĘDRZEJOWSKI ANDRZEJ
247
2.
KOCENIAK MARCIN
157
3.
WOJS JACEK
460



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 78, 80, 81, 83
Liczba uprawnionych do głosowania: 2285
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 778
Liczba kart wyjętych z urny: 778
Frekwencja: 34.05%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 778
Liczba głosów nieważnych: 24
Liczba głosów ważnych: 754

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
KĘDZIERSKA AGNIESZKA
219
2.
KROK PATRYCJA
230
3.
REDKIEWICZ HENRYK
305



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 71, 77, 78
Liczba uprawnionych do głosowania: 1589
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 677
Liczba kart wyjętych z urny: 675
Frekwencja: 42.61%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 675
Liczba głosów nieważnych: 8
Liczba głosów ważnych: 667

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
MOSKAŁA MICHAŁ
280
2.
SATORA JAN
95
3.
WICHER DARIUSZ
292



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 69, 71, 78
Liczba uprawnionych do głosowania: 2102
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 634
Liczba kart wyjętych z urny: 633
Frekwencja: 30.16%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 633
Liczba głosów nieważnych: 11
Liczba głosów ważnych: 622

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
GAJDA BOGUSŁAW
138
2.
MATYSIAK PAWEŁ
237
3.
ZASADA WANDA
247



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 56, 73
Liczba uprawnionych do głosowania: 1494
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 444
Liczba kart wyjętych z urny: 444
Frekwencja: 29.72%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 444
Liczba głosów nieważnych: 8
Liczba głosów ważnych: 436

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
KĄDZIOŁKA MARCIN
89
2.
KOSTECKA KINGA
80
3.
MAJAK PIOTR
147
4.
TUŁECKI ARTUR
48
5.
WANTUCH MATEUSZ
72



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 53, 55, 75
Liczba uprawnionych do głosowania: 2247
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 624
Liczba kart wyjętych z urny: 624
Frekwencja: 27.77%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 624
Liczba głosów nieważnych: 24
Liczba głosów ważnych: 600

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
MYŚLIBORSKI TOMIR
272
2.
WANTUCH ŁUKASZ
328



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 73, 74, 75, 76
Liczba uprawnionych do głosowania: 1771
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 595
Liczba kart wyjętych z urny: 595
Frekwencja: 33.60%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 595
Liczba głosów nieważnych: 12
Liczba głosów ważnych: 583

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
FIGIEL SZYMON
182
2.
KALEMBA MACIEJ
245
3.
PIOTROWSKI GRZEGORZ
37
4.
SURÓWKA RAFAŁ
119



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 73, 74, 75
Liczba uprawnionych do głosowania: 1995
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 519
Liczba kart wyjętych z urny: 519
Frekwencja: 26.02%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 519
Liczba głosów nieważnych: 3
Liczba głosów ważnych: 516

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
CICHOCKA ELŻBIETA
96
2.
KUBAS PAWEŁ
55
3.
PŁYŚ PRZEMYSŁAW
48
4.
WÓJCIK PAWEŁ
317


System informatyczny opracował i obsługuje ACK Cyfronet AGH