WYNIKI WYBORÓW - WYBORY DO RAD DZIELNIC 16.11.2014 r.
Dzielnica 18 Nowa Huta
Frekwencja: 34.32%
Wybierz nr okręgu:
1  2  3  4  5   6  7  8  9  10   11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 418, 450, 451
Liczba uprawnionych do głosowania: 2541
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 878
Liczba kart wyjętych z urny: 878
Frekwencja: 34.55%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 878
Liczba głosów nieważnych: 11
Liczba głosów ważnych: 867

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
CZAPLA ALICJA
191
2.
DANIEC JERZY
374
3.
RUŚNIAK WOJCIECH
302



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 448, 449, 450, 452
Liczba uprawnionych do głosowania: 2242
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 914
Liczba kart wyjętych z urny: 914
Frekwencja: 40.77%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 914
Liczba głosów nieważnych: 12
Liczba głosów ważnych: 902

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
KURZYDŁO MAREK
321
2.
PYŻ JAN
201
3.
ZBOROCH WIESŁAWA
222
4.
ŻYDEK-STĘPAK BARBARA
158



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 419
Liczba uprawnionych do głosowania: 1950
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 727
Liczba kart wyjętych z urny: 720
Frekwencja: 37.28%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 720
Liczba głosów nieważnych: 22
Liczba głosów ważnych: 698

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BRZEZIŃSKI RAFAŁ
203
2.
CIĘŻAK MIŁOSŁAWA
218
3.
KLAŚ JAROSŁAW
36
4.
MARCHOCKI MATEUSZ
177
5.
TRELA ROBERT
64



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 428, 435
Liczba uprawnionych do głosowania: 2220
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 729
Liczba kart wyjętych z urny: 729
Frekwencja: 32.84%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 729
Liczba głosów nieważnych: 8
Liczba głosów ważnych: 721

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
FRANKIEWICZ KRYSTYNA
181
2.
KARBOWNICKI RYSZARD
119
3.
ŁOJEK ŁUKASZ
144
4.
MAJ TADEUSZ
22
5.
PODGÓRNA ANNA
43
6.
STABRYŁA ANNA
74
7.
WALOCHA JADWIGA
138



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 435, 443
Liczba uprawnionych do głosowania: 2454
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 851
Liczba kart wyjętych z urny: 851
Frekwencja: 34.68%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 851
Liczba głosów nieważnych: 9
Liczba głosów ważnych: 842

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
KRAMARCZYK JAROSŁAW
46
2.
KUBIAK-DARAŻ IZABELA
72
3.
MORYC STANISŁAW
288
4.
OTERSKA IZABELA
119
5.
PIERONKIEWICZ DARIUSZ
227
6.
SIEJA ROBERT
90



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 420, 422
Liczba uprawnionych do głosowania: 1915
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 569
Liczba kart wyjętych z urny: 574
Frekwencja: 29.71%
Liczba kart nieważnych: 6
Liczba kart ważnych: 568
Liczba głosów nieważnych: 9
Liczba głosów ważnych: 559

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
DRABIK BOGUMIŁA
185
2.
MAZOŃ NATALIA KAROLINA
38
3.
PIĄTKOWSKI GRZEGORZ EDMUND
65
4.
RATECKA ANNA
57
5.
ROJEK PIOTR
134
6.
ZAGRAJEK KAROL
80



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 422, 424
Liczba uprawnionych do głosowania: 2058
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 675
Liczba kart wyjętych z urny: 674
Frekwencja: 32.80%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 674
Liczba głosów nieważnych: 7
Liczba głosów ważnych: 667

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
CICHY EDWARD
197
2.
DUNIKOWSKA MAŁGORZATA
92
3.
FIOŁEK MONIKA
206
4.
MURZYN MARIUSZ
172



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 421, 426
Liczba uprawnionych do głosowania: 2112
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 586
Liczba kart wyjętych z urny: 583
Frekwencja: 27.75%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 583
Liczba głosów nieważnych: 7
Liczba głosów ważnych: 576

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BĄK MAŁGORZATA
155
2.
GĘBOREK DOMINIKA
81
3.
MATRAS-LECH IRENA
143
4.
POLANOWSKA SYLWIA
17
5.
WACŁAWINEK ŁUKASZ
64
6.
ZARODKIEWICZ ŁUKASZ
116



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 423, 425
Liczba uprawnionych do głosowania: 2501
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 851
Liczba kart wyjętych z urny: 850
Frekwencja: 34.03%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 850
Liczba głosów nieważnych: 12
Liczba głosów ważnych: 838

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BIELECKA MARTA
242
2.
HUPTYŚ SZYMON KAROL
212
3.
MITKA ELŻBIETA
139
4.
MOZUL IWONA
66
5.
PIEKAREK SEBASTIAN
179



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 423, 425, 448, 452
Liczba uprawnionych do głosowania: 2445
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 956
Liczba kart wyjętych z urny: 956
Frekwencja: 39.10%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 956
Liczba głosów nieważnych: 15
Liczba głosów ważnych: 941

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BAŚ MARIAN
231
2.
BOCHENKO WOJCIECH
133
3.
GILARSKA BARBARA
49
4.
JOB EWA
76
5.
KARPIERZ TOMASZ
63
6.
ŁABUZ ADAM
141
7.
MAZIAK WALDEMAR
62
8.
STELMACHOWSKI PIOTR
58
9.
ŻOŁĄDŹ AGNIESZKA
128



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 426, 427, 448
Liczba uprawnionych do głosowania: 1732
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 527
Liczba kart wyjętych z urny: 526
Frekwencja: 30.43%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 526
Liczba głosów nieważnych: 13
Liczba głosów ważnych: 513

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
LISZKA DAWID
106
2.
MACIEJEWSKI JAKUB AUGUSTYN
19
3.
WODA MARIUSZ
257
4.
ZAPRAWA MAŁGORZATA
50
5.
ZDEBSKA EWELINA
81



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 431, 432, 486
Liczba uprawnionych do głosowania: 2198
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 689
Liczba kart wyjętych z urny: 689
Frekwencja: 31.35%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 689
Liczba głosów nieważnych: 7
Liczba głosów ważnych: 682

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
DOBRUCKA MAŁGORZATA
72
2.
KAPELAK-LEGUT KATARZYNA
207
3.
KOZIŃSKA-PIETRZYK MAGDALENA
122
4.
KSIĄŻKIEWICZ AGNIESZKA
163
5.
KUBIK BOGUSŁAWA
22
6.
SZCZUCKA-BANAT MARIA
42
7.
ŻELAZNY ROBERT
54



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 429, 430
Liczba uprawnionych do głosowania: 2214
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 726
Liczba kart wyjętych z urny: 726
Frekwencja: 32.79%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 726
Liczba głosów nieważnych: 8
Liczba głosów ważnych: 718

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
KORDYL WALDEMAR
149
2.
PACIOREK MARIAN
194
3.
WÓJTOWICZ TOMASZ
145
4.
WURST EDWARD
230



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 432, 433
Liczba uprawnionych do głosowania: 2215
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 794
Liczba kart wyjętych z urny: 794
Frekwencja: 35.85%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 794
Liczba głosów nieważnych: 21
Liczba głosów ważnych: 773

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
HONDEL JOLANTA
95
2.
JANIK KATARZYNA
115
3.
JASIOŁEK PAWEŁ
56
4.
KRZTOŃ ADAM
216
5.
ROJEK BARBARA
175
6.
WILK ANNA
29
7.
WOCH SŁAWOMIR
87



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 434, 439, 485
Liczba uprawnionych do głosowania: 2253
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 777
Liczba kart wyjętych z urny: 777
Frekwencja: 34.49%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 777
Liczba głosów nieważnych: 9
Liczba głosów ważnych: 768

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BIEL MARIUSZ
87
2.
FILIPEK PAWEŁ ADAM
121
3.
PŁASZEWSKI JANUSZ
23
4.
RUSINOWSKA STANISŁAWA
184
5.
SEWIŁO IWONA
194
6.
SŁABIK SYLWIA
159



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 440, 441
Liczba uprawnionych do głosowania: 2245
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 724
Liczba kart wyjętych z urny: 724
Frekwencja: 32.25%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 724
Liczba głosów nieważnych: 10
Liczba głosów ważnych: 714

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
FILIPEK SYLWESTER
131
2.
KOWALIK ANDRZEJ
423
3.
TRACZEWSKI BOGUSŁAW
92
4.
ŻELAZNA EWELINA
68



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 438, 442
Liczba uprawnionych do głosowania: 2435
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 709
Liczba kart wyjętych z urny: 709
Frekwencja: 29.12%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 709
Liczba głosów nieważnych: 7
Liczba głosów ważnych: 702

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
KOZAK KRZYSZTOF
29
2.
MENDEL DAMIAN
87
3.
MLONEK ROMAN
90
4.
NAZAREWICZ KRZYSZTOF
105
5.
ROSA KACPER
177
6.
SADOWSKA BEATA
73
7.
SAJDAK MARIA
106
8.
SOLARZ BOGDAN
22
9.
SZELĄG TADEUSZ
13



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 436, 444
Liczba uprawnionych do głosowania: 2065
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 805
Liczba kart wyjętych z urny: 805
Frekwencja: 38.98%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 805
Liczba głosów nieważnych: 23
Liczba głosów ważnych: 782

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
CICHOSTĘPSKI ADAM
217
2.
PORĘBSKI EDWARD
304
3.
SALANDI BERT-ANDRE
81
4.
URBANIEC DANIEL
180



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 436, 437
Liczba uprawnionych do głosowania: 2103
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 743
Liczba kart wyjętych z urny: 743
Frekwencja: 35.33%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 743
Liczba głosów nieważnych: 9
Liczba głosów ważnych: 734

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BADECKI MATEUSZ
169
2.
CICHECKA-JUSIŃSKA IWONA
114
3.
CZERKAWSKI RAFAŁ
54
4.
WASILEWSKI JAROSŁAW
155
5.
WÓJCIK ZOFIA
189
6.
ŻELAZNA MAŁGORZATA
53



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 445, 447
Liczba uprawnionych do głosowania: 2086
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 752
Liczba kart wyjętych z urny: 750
Frekwencja: 36.05%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 750
Liczba głosów nieważnych: 14
Liczba głosów ważnych: 736

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
KUMIEGA MARIA
85
2.
MARANDA PIOTR
183
3.
POSZWA BEATA
222
4.
ROSIEK CZESŁAW
132
5.
SUDER KONRAD
114



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 445, 446
Liczba uprawnionych do głosowania: 2297
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 902
Liczba kart wyjętych z urny: 900
Frekwencja: 39.27%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 900
Liczba głosów nieważnych: 16
Liczba głosów ważnych: 884

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
PIORUNEK EDWARD
176
2.
SZUBA JÓZEF
708


System informatyczny opracował i obsługuje ACK Cyfronet AGH