WYNIKI WYBORÓW - WYBORY DO RAD DZIELNIC 16.11.2014 r.
Dzielnica 11 Podgórze Duchackie
Frekwencja: 32.39%
Wybierz nr okręgu:
1  2  3  4  5   6  7  8  9  10   11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 239
Liczba uprawnionych do głosowania: 1962
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 821
Liczba kart wyjętych z urny: 821
Frekwencja: 41.85%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 821
Liczba głosów nieważnych: 25
Liczba głosów ważnych: 796

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
DRAGAN BOGUSŁAW
202
2.
ŁACH MAŁGORZATA
253
3.
SIWIEC JACEK
132
4.
WALCZAK ROMAN
209



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 239, 240, 241, 243
Liczba uprawnionych do głosowania: 2188
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 894
Liczba kart wyjętych z urny: 894
Frekwencja: 40.86%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 894
Liczba głosów nieważnych: 11
Liczba głosów ważnych: 883

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
DZIÓB JÓZEF
248
2.
KAJDAŃSKI JAROSŁAW
355
3.
ŚWIĘĆ MICHAŁ
280



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 242, 243, 248
Liczba uprawnionych do głosowania: 2147
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 750
Liczba kart wyjętych z urny: 750
Frekwencja: 34.93%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 750
Liczba głosów nieważnych: 9
Liczba głosów ważnych: 741

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
KOLANOWSKA DOROTA
364
2.
ZGUD TADEUSZ
232
3.
ZIELIŃSKA KATARZYNA
145



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 243, 244, 255, 256, 257, 262, 263
Liczba uprawnionych do głosowania: 2383
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 591
Liczba kart wyjętych z urny: 591
Frekwencja: 24.80%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 591
Liczba głosów nieważnych: 16
Liczba głosów ważnych: 575

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
JAKUBOWSKI TOMASZ
59
2.
KOSTRZ JANUSZ
210
3.
MUSIAŁ AGATA
161
4.
OBERC ALEKSANDRA
145



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 240, 241, 243, 245
Liczba uprawnionych do głosowania: 2454
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 1014
Liczba kart wyjętych z urny: 1014
Frekwencja: 41.32%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 1014
Liczba głosów nieważnych: 14
Liczba głosów ważnych: 1000

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
GAJ EWA
292
2.
NOWAK MARTA
207
3.
OLEJNICZAK MARIUSZ
161
4.
WOLAK JERZY
340



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 246, 247, 249
Liczba uprawnionych do głosowania: 1769
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 663
Liczba kart wyjętych z urny: 663
Frekwencja: 37.48%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 663
Liczba głosów nieważnych: 1
Liczba głosów ważnych: 662

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
DZIÓB DARIUSZ
96
2.
FILIPOWICZ ZOFIA
186
3.
KURCZ RYSZARD
34
4.
PIĘTAK GRZEGORZ
48
5.
SARNECKI KSAWERY
108
6.
STANISŁAWSKI ZBIGNIEW
106
7.
ŚWIERK SŁAWOMIR
84



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 248, 249, 258, 265, 266
Liczba uprawnionych do głosowania: 1766
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 609
Liczba kart wyjętych z urny: 609
Frekwencja: 34.48%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 609
Liczba głosów nieważnych: 10
Liczba głosów ważnych: 599

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
JAWORSKI STANISŁAW
118
2.
KIEŁBASA ŁUKASZ
153
3.
TOBIASZ KAROLINA
87
4.
WOŁOSOWSKI MARCIN
51
5.
ZAMULIŃSKA DANUTA
190



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 249, 250, 267
Liczba uprawnionych do głosowania: 2251
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 788
Liczba kart wyjętych z urny: 786
Frekwencja: 35.01%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 786
Liczba głosów nieważnych: 14
Liczba głosów ważnych: 772

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
MLECZKO MARCIN
179
2.
PISKORZ ELŻBIETA
139
3.
WŁODARZ IZABELA
111
4.
ZABDYR ADAM
343



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 246, 251
Liczba uprawnionych do głosowania: 1702
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 518
Liczba kart wyjętych z urny: 518
Frekwencja: 30.43%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 518
Liczba głosów nieważnych: 9
Liczba głosów ważnych: 509

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
JANIK KRZYSZTOF
106
2.
KOT KRZYSZTOF
283
3.
PIEKARCZYK BOŻENA
120



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 247, 248, 251, 252, 253, 254
Liczba uprawnionych do głosowania: 1660
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 438
Liczba kart wyjętych z urny: 437
Frekwencja: 26.39%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 437
Liczba głosów nieważnych: 11
Liczba głosów ważnych: 426

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BANAŚ MAGDALENA
152
2.
DZIÓB WŁADYSŁAWA
66
3.
KARLIŃSKA HALINA
148
4.
WSZOŁEK MICHAŁ
60



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 246, 251, 253, 254
Liczba uprawnionych do głosowania: 1817
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 532
Liczba kart wyjętych z urny: 532
Frekwencja: 29.28%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 532
Liczba głosów nieważnych: 8
Liczba głosów ważnych: 524

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
JURCZENKO MARCIN
111
2.
KOMOROWSKA OLGA
143
3.
MLECZKO KRZYSZTOF ADAM
110
4.
STANISŁAWSKI MACIEJ
17
5.
TYTKO MAREK MARIUSZ
143

Kandydat wybrany poprzez losowanie.



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 246, 247, 252, 254
Liczba uprawnionych do głosowania: 1686
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 528
Liczba kart wyjętych z urny: 528
Frekwencja: 31.32%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 528
Liczba głosów nieważnych: 5
Liczba głosów ważnych: 523

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
DRZEWIŃSKA EWA
26
2.
KORBIEL CZESŁAW
53
3.
KOT JAKUB
106
4.
MIŁOWSKA ANNA MARIA
132
5.
OLBRYCH KAZIMIERZ JERZY
94
6.
PAWLIK DANUTA
112



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 255, 256, 257, 258
Liczba uprawnionych do głosowania: 2257
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 576
Liczba kart wyjętych z urny: 576
Frekwencja: 25.52%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 576
Liczba głosów nieważnych: 9
Liczba głosów ważnych: 567

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
DZIEDZIC JAKUB
112
2.
GAWRYSIAK KRYSTYNA
241
3.
GORCZYCA DARIUSZ
44
4.
STĘPIEŃ JAN
31
5.
WRONA KRZYSZTOF
139



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 248, 255, 258, 259, 261
Liczba uprawnionych do głosowania: 2233
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 711
Liczba kart wyjętych z urny: 711
Frekwencja: 31.84%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 711
Liczba głosów nieważnych: 6
Liczba głosów ważnych: 705

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
DESPERAK JERZY
118
2.
MARKOWICZ BARTOSZ
134
3.
PIETRUSZKA DARIUSZ PIOTR
168
4.
SUŁOWSKI KRZYSZTOF
285



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 256, 257, 260, 261
Liczba uprawnionych do głosowania: 2254
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 681
Liczba kart wyjętych z urny: 681
Frekwencja: 30.21%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 681
Liczba głosów nieważnych: 7
Liczba głosów ważnych: 674

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
ŁANUSZKA HANNA RÓŻA
148
2.
MEUS JERZY
115
3.
NOWAK KAROL JACEK
191
4.
STANEK KRZYSZTOF
220



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 243, 262, 263
Liczba uprawnionych do głosowania: 2084
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 651
Liczba kart wyjętych z urny: 650
Frekwencja: 31.24%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 650
Liczba głosów nieważnych: 12
Liczba głosów ważnych: 638

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BARAN DOROTA
96
2.
BOCHEŃSKI MARIUSZ
96
3.
CZERNEK MATEUSZ
35
4.
HOMA DOMINIK
160
5.
KRZCIUK TOMASZ
85
6.
OWSIANKA MAREK
106
7.
SATORA PIOTR
60



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 259, 261, 263
Liczba uprawnionych do głosowania: 2179
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 570
Liczba kart wyjętych z urny: 570
Frekwencja: 26.16%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 570
Liczba głosów nieważnych: 16
Liczba głosów ważnych: 554

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BOŻEK KAZIMIERZ
185
2.
CHUDZIK ANDRZEJ
80
3.
ROGUSKI SZYMON
127
4.
ZIELIŃSKI MICHAŁ
162



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 255, 257, 264
Liczba uprawnionych do głosowania: 2347
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 777
Liczba kart wyjętych z urny: 777
Frekwencja: 33.11%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 777
Liczba głosów nieważnych: 19
Liczba głosów ważnych: 758

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
EKIELSKI WITOLD
247
2.
KUBLA MAREK
152
3.
PRUSIEWICZ ŁUKASZ
359



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 255, 256, 257, 265, 266, 268
Liczba uprawnionych do głosowania: 2249
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 590
Liczba kart wyjętych z urny: 588
Frekwencja: 26.23%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 588
Liczba głosów nieważnych: 13
Liczba głosów ważnych: 575

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BIAŁEK MARCELA
76
2.
CZECH KAZIMIERZ
53
3.
FURGALSKI JACEK
67
4.
GRZYBOWSKA TERESA
147
5.
KALITA AGNIESZKA
51
6.
MAŁYSA DARIUSZ
61
7.
SKOCZYLAS MACIEJ
68
8.
STERNADEL PIOTR
52



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 248, 249, 266
Liczba uprawnionych do głosowania: 1804
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 607
Liczba kart wyjętych z urny: 607
Frekwencja: 33.65%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 607
Liczba głosów nieważnych: 6
Liczba głosów ważnych: 601

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
KIJEWSKA RENATA
138
2.
PILCH-SKUROWSKA MARZENA
170
3.
STAŃDO DARIA
145
4.
WILK JACEK
148



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 267, 268
Liczba uprawnionych do głosowania: 2054
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 699
Liczba kart wyjętych z urny: 699
Frekwencja: 34.03%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 699
Liczba głosów nieważnych: 12
Liczba głosów ważnych: 687

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BUDZIASZEK STEFAN
204
2.
GARLEY ANDRZEJ
115
3.
GRABOWSKI MARIUSZ
152
4.
MLECZEK MIŁOSZ
216


System informatyczny opracował i obsługuje ACK Cyfronet AGH