Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie
ul. św. Wawrzyńca 15, 31- 060 Kraków
tel. (12) 428-66-00
e-mail: muzeum@mim.krakow.pl
Dyrektor Muzeum
Piotr Gój
tel. 12 428-66-00
Zastępca Dyrektora ds. Rozwoju
Robert Salisz
tel. 12 428-66-00
Sekretariat
Edyta Mazurek - referent
tel. 12 428-66-00
tel. 12 421-12-42
Dział Organizacyjno - Techniczny
Małgorzata Kania - Kierownik Działu Organizacyjno - Technicznego
tel. 12 428-66-61
Michał Kowalski - Z-ca Kierownika Działu Organizacyjno - Technicznego
tel. 12 428-66-61
Paweł Czachor - referent
tel. 12 428-66-92
Joanna Kaszuba
Paweł Przybylski
Piotr Polak
Pracownicy dozoru
tel. 12 428-66-65
Dział Księgowości
Joanna Janus – Główny Księgowy
tel. 12 428-66-04
Irena Kozyra - specjalista ds. administracyjno-ksiegowych
tel. 12/ 428-66-41
Renata Kowalska - księgowy
tel. 12 428-66-42
Katarzyna Sternal - księgowy
tel. 12 428-66-43
Beata Różycka - księgowy
tel. 12 428-66-45
Teresa Górska - kasa
tel. 12 428-66-44
Dział Projektów
Katarzyna Łaput - Kierownik Działu Projektów
tel. 12 428-66-71
Andrzej Kikin
tel. 12 428-66-73
Główny Inwentaryzator Zbiorów
Monika Widzicka - adiunkt
tel. 12 428-66-05
Dział Gromadzenia Zbiorów
Marek Golonka - Kierownik Działu Gromadzenia Zbiorów
tel. 12 428-66-21
Iwo Wachowicz - asystent (komunikacja zbiorowa, dzieje polskiej motoryzacji)
tel. 12 428-66-23
Piotr Turowski, adiunkt (techniki odtwarzania dźwięku i obrazu, maszyny przemysłowe)
tel. 12 428-66-22
Marek Więcek, asystent (historia telekomunikacji i techniki biurowe)
tel. 12 428-66-22
Dział Promocji
Aleksandra Błaszczak - Kierownik Działu Promocji
tel. 12 428-66-81
Ewelina Jędrychowska
tel. 12 428-66-82
Beata Krzaczyńska
tel. 12 428-66-83
Agata Kruk
Dział Konserwacji i Przygotowania Wystaw
Piotr Leszczyński - Kierownik Działu Konserwacji i Przygotowania Wystaw
tel. 12 428-66-31
Adam Kowalski - specjalista w konserwacji
tel. 12 428-66-32
Dział Edukacji i Obsługi Wystaw
Angelika Wołczyk - p.o Kierownika Działu
12 428-66-92
dr Iwona Nowak
tel. 12 428-66-91
Ekspozycje:
12 428-66-93
12 428-66-94
Małgorzata Dunikowska
Magdaena Błażejowska
Aleksandra Blachnicka
Waldemar Brzoskwinia
Patrycja Chełminiak
Olga Dunikowska
Elżbieta Frączek
Piotr Gardynik
Agnieszka Gutowska
Anna Karatnik
Paulina Kijak
Tomasz Kruk
Bartek Kusion
Marzena Kusion
Tomasz Hirkyj
Anna Maria Myrek
Katarzyna Noga
Rafał Patyk
Krzysztof Pawłowski
Szymon Placha
Magdalena Skowronek
Tomek Szygulski
Renata Szymczak
Beata Urban
Józef Rakoczy
Biblioteka Naukowa i Archiwum Zakładowe
Beata Krzaczyńska
tel. 12 428-66-83
Oddział nr II - Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema
dr Rafał Sworst - Kierownik Oddziału nr II
tel. 12 428-66-51
Hanna Koscielny
tel. 12 428-66-53
Rezerwacja - Kasa
tel. 12 428-66-52
Mariusz Nowakowski - (obsługa techniczna Ogrodu)
tel. 12 428-66-53