WSTĘPNE WYNIKI WYBORÓW DO RAD DZIELNIC 02.12.2018 r. - WIZUALIZACJA
Dzielnica III Prądnik Czerwony
Frekwencja: 12.29%
Wybierz nr okręgu:
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 58, 59, 62
Liczba uprawnionych do głosowania: 2087
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 202
Liczba kart wyjętych z urny: 202
Frekwencja: 9.68%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 202
Liczba głosów nieważnych: 2
Liczba głosów ważnych: 200

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
RADOŃ MAŁGORZATA
127
2.
RAJTAR NATALIA
73



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 56, 57, 58, 60
Liczba uprawnionych do głosowania: 1427
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 130
Liczba kart wyjętych z urny: 130
Frekwencja: 9.11%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 130
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 130

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BOREK MARCIN
67
2.
LESIŃSKI JERZY
41
3.
SOCHACKI ŁUKASZ
22



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 59, 60, 61
Liczba uprawnionych do głosowania: 2259
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 278
Liczba kart wyjętych z urny: 278
Frekwencja: 12.31%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 278
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 278

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BYSZEWSKI EDWARD
58
2.
PIERZCHAŁA-CEMPURA JOANNA
179
3.
STAWOWIAK SŁAWOMIR
41



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 56, 57, 60
Liczba uprawnionych do głosowania: 1764
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 193
Liczba kart wyjętych z urny: 193
Frekwencja: 10.94%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 193
Liczba głosów nieważnych: 2
Liczba głosów ważnych: 191

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
DZIÓB JOANNA
6
2.
GRÓDEK MARIA
14
3.
STACHYRA MICHAŁ
99
4.
STAWIARSKI ADAM
52
5.
ZAWAŁA PIOTR
20



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 56, 57, 60
Liczba uprawnionych do głosowania: 1758
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 200
Liczba kart wyjętych z urny: 200
Frekwencja: 11.38%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 200
Liczba głosów nieważnych: 1
Liczba głosów ważnych: 199

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
KANTOROWICZ KRYSTYNA
25
2.
SKRZYŃSKI STANISŁAW
174



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 61, 64
Liczba uprawnionych do głosowania: 1570
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 198
Liczba kart wyjętych z urny: 198
Frekwencja: 12.61%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 198
Liczba głosów nieważnych: 2
Liczba głosów ważnych: 196

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
KASZNIK FRANCISZEK
142
2.
PRZECHERSKA JUSTYNA
16
3.
SIEKIERZYŃSKA TERESA
14
4.
TABASZ PIOTR
24



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 61, 62, 64, 68
Liczba uprawnionych do głosowania: 1509
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 243
Liczba kart wyjętych z urny: 243
Frekwencja: 16.10%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 243
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 243

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
GOLBA JUSTYNA
87
2.
KOWALCZYK MONIKA
22
3.
KRAWCZYK-GORBATIUK ANNA
117
4.
SIKORA PIOTR MICHAŁ
17



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 62, 63, 68
Liczba uprawnionych do głosowania: 1753
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 276
Liczba kart wyjętych z urny: 276
Frekwencja: 15.74%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 276
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 276

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
CIEMPIŃSKA WIKTORIA
16
2.
KOCUREK BARTŁOMIEJ
48
3.
KOŁODZIEJ MARIA
39
4.
SMOLSKI MARCIN
173



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 62, 63, 68
Liczba uprawnionych do głosowania: 1575
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 159
Liczba kart wyjętych z urny: 159
Frekwencja: 10.10%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 159
Liczba głosów nieważnych: 2
Liczba głosów ważnych: 157

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
JAŚKOWIEC DOMINIK
110
2.
KOWAL TOMASZ
47



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 64, 66, 67, 68
Liczba uprawnionych do głosowania: 2217
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 243
Liczba kart wyjętych z urny: 243
Frekwencja: 10.96%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 243
Liczba głosów nieważnych: 2
Liczba głosów ważnych: 241

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
KROK PATRYCJA
94
2.
POTYKA ARKADIUSZ
115
3.
STÓS DANIEL
32



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 50, 66, 67
Liczba uprawnionych do głosowania: 1947
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 186
Liczba kart wyjętych z urny: 186
Frekwencja: 9.55%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 186
Liczba głosów nieważnych: 8
Liczba głosów ważnych: 178

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
MYŚLIBORSKI TOMIR
115
2.
WANTUCH DOMINIK
63



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 49, 50, 65
Liczba uprawnionych do głosowania: 1516
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 171
Liczba kart wyjętych z urny: 171
Frekwencja: 11.28%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 171
Liczba głosów nieważnych: 2
Liczba głosów ważnych: 169

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
MAJAK PIOTR
115
2.
NYCZAJ EUGENIUSZ
54



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 49, 50, 51
Liczba uprawnionych do głosowania: 1623
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 213
Liczba kart wyjętych z urny: 213
Frekwencja: 13.12%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 213
Liczba głosów nieważnych: 3
Liczba głosów ważnych: 210

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
FIGIEL SZYMON
56
2.
KALEMBA MACIEJ
137
3.
KULIK AGNIESZKA
17



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 49, 51
Liczba uprawnionych do głosowania: 1952
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 230
Liczba kart wyjętych z urny: 230
Frekwencja: 11.78%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 230
Liczba głosów nieważnych: 2
Liczba głosów ważnych: 228

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
SENDOR PIOTR
36
2.
WÓJCIK PAWEŁ
192



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 52, 53
Liczba uprawnionych do głosowania: 2271
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 342
Liczba kart wyjętych z urny: 344
Frekwencja: 15.06%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 344
Liczba głosów nieważnych: 6
Liczba głosów ważnych: 338

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
GOŁĄB KAROLINA
24
2.
JANIEC MAŁGORZATA
120
3.
MAŁECKA MAGDALENA
110
4.
NASTAŁEK RENATA
84



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 52, 53, 54, 55
Liczba uprawnionych do głosowania: 1915
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 338
Liczba kart wyjętych z urny: 336
Frekwencja: 17.65%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 336
Liczba głosów nieważnych: 1
Liczba głosów ważnych: 335

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
ALTMAJER MARZENA
18
2.
BAŁDYGA ANNA
231
3.
CIUPIŃSKI DARIUSZ
16
4.
PTAK MARIUSZ
4
5.
WICHER DARIUSZ
66



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 46, 47, 48, 54
Liczba uprawnionych do głosowania: 1740
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 135
Liczba kart wyjętych z urny: 135
Frekwencja: 7.76%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 135
Liczba głosów nieważnych: 2
Liczba głosów ważnych: 133

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
KACZMARCZYK MONIKA
89
2.
ROŻYŃSKI PIOTR
44



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 48
Liczba uprawnionych do głosowania: 1914
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 386
Liczba kart wyjętych z urny: 386
Frekwencja: 20.17%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 386
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 386

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
GAWEŁ PIOTR
73
2.
GÓRSKI GRZEGORZ ARTUR
18
3.
MOSKAŁA PIOTR
295



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 42, 43
Liczba uprawnionych do głosowania: 2271
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 224
Liczba kart wyjętych z urny: 224
Frekwencja: 9.86%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 224
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 224

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
DROŻDŻ MATEUSZ
185
2.
PRZECHERSKI MICHAŁ
6
3.
SKRZYPEK WITOLD
4
4.
WĘGRZYN DARIUSZ
15
5.
WOLSZCZAK MICHAŁ
14



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 44, 45, 46, 47
Liczba uprawnionych do głosowania: 2278
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 309
Liczba kart wyjętych z urny: 309
Frekwencja: 13.56%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 309
Liczba głosów nieważnych: 1
Liczba głosów ważnych: 308

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
JĘDRZEJOWSKI ANDRZEJ
83
2.
KOCENIAK MARCIN
22
3.
WOJS JACEK
203



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 42, 43, 44, 45, 47, 48
Liczba uprawnionych do głosowania: 2152
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 199
Liczba kart wyjętych z urny: 198
Frekwencja: 9.25%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 198
Liczba głosów nieważnych: 2
Liczba głosów ważnych: 196

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
DRAUS MARCIN
29
2.
KMIECIK TOMASZ
23
3.
ŁYCZKO MATEUSZ
52
4.
REDKIEWICZ HENRYK
92


System informatyczny opracował i obsługuje ACK Cyfronet AGH