BIP MJO - Biblioteka Kraków

Struktura organizacyjna Biblioteki Kraków

BIBLIOTEKA KRAKÓW

pl. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3

31-154 Kraków


sekretariat:

tel. 12 61 89 100
e-mail: sekretariat@biblioteka.krakow.pl

 



Dyrektor

dr Stanisław Dziedzic

tel. 12 61 89 100

e-mail: stanislaw.dziedzic@biblioteka.krakow.pl

 

Zastępca Dyrektora ds. merytorycznych

Izabela Ronkiewicz-Brągiel

tel. 12 61 89 100

e-mail: izabela.bragiel@biblioteka.krakow.pl

 

Zastępca Dyrektora ds. administracyjnych i organizacyjnych

Halina Szłapa

tel. 12 61 89 100

e-mail: halina.szlapa@biblioteka.krakow.pl

 


Samodzielne stanowiska:

 

 

 

Pełnomocnik ds. gromadzenia i opracowania zbiorów oraz organizacji miejskiej sieci bibliotek

Joanna Chmura

tel. 12 61 89 106

e-mail: joanna.chmura@biblioteka.krakow.pl

 

Samodzielne stanowisko ds. prawnych

Joanna Ziejka

 

e-mail: joanna.ziejka@biblioteka.krakow.pl

 

 

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Paweł Kmiecik

tel. 12 61 89 105

e-mail: iod@biblioteka.krakow.pl


Samodzielne stanowisko ds. bhp

Waldemar Dudek

tel. 12 61 89 152

e-mail: waldemar.dudek@biblioteka.krakow.pl

 

Samodzielne stanowisko ds. kontaktów zewnętrznych i statystyk

Jan Brodowski

tel. 12 61 89 123

e-mail: jan.brodowski@biblioteka.krakow.pl


Działy


Księgowość

Główny Księgowy: Dominika Lis

tel. 668 320 100

tel. 12 61 89 114

e-mail: dominika.lis@biblioteka.krakow.pl

 

Dział Budżetu i Finansów

Kierownik: Agata Szura

tel. 797 301 010

tel. 12 61 89 115

e-mail: finanse@biblioteka.krakow.pl

 

Dział Płac

Kierownik: Edyta Nocoń

tel. 797 024 027

tel. 12 61 89 117

e-mail: place@biblioteka.krakow.pl

 

Dział Kadr

Kierownik: Iwona Sukiennik

tel. 797 024 030

tel. 12 61 89 128

e-mail: kadry@biblioteka.krakow.pl

 

Dział Administracji i Spraw Majątkowych

Kierownik: Marian Prażmowski

tel. 789 449 911

tel. 12 61 89 152

tel. 12 61 89 133

e-mail: administracja@biblioteka.krakow.pl

 

Dział Zamówień Publicznych

Kierownik: Miłosz Świda
tel.
502 467 250

tel. 12 61 89 151

e-mail: milosz.swida@biblioteka.krakow.pl

Dział Remontów i Inwestycji

Kierownik: Marek Feliks

tel. 797 024 024

e-mail: remonty@biblioteka.krakow.pl

 

Dział Gospodarczo-Techniczny

Kierownik: Maria Kaczor

tel. 797 024 029

e-mail: techniczny@biblioteka.krakow.pl

 

Dział Projektów i Fundraisingu

Kierownik:

tel. 797 024 026

tel. 12 61 89 124

e-mail: projekty@biblioteka.krakow.pl

 

Dział Wydawnictw i Animacji Kultury

Kierownik: Janusz Paluch

tel. 608 155 693

tel. 12 61 89 108

e-mail: janusz.paluch@biblioteka.krakow.pl

 

 

Dział Promocji, Marketingu i PR

Kierownik: Piotr Wasilewski

tel. 797 024 131

tel. 12 61 89 125

e-mail: promocja@biblioteka.krakow.pl

 

Dział Gromadzenia Zbiorów

Kierownik: Mariola Krutewicz

tel. 797 301 006

e-mail: gromadzenie@biblioteka.krakow.pl

 

Dział Opracowania Zbiorów

Kierownik: Krystyna Kukuła

tel. 797 301 000

e-mail: opracowanie@biblioteka.krakow.pl

 

Dział Udostępniania Zbiorów

Kierownik: Elżbieta Rachwał

tel. 797 301 013

tel. 12 61 89 127

e-mail: udostepnianie@biblioteka.krakow.pl

 

Windykacja
Marzena Drąg

tel. 797 301 030 (w godz. 7.30–15.30)

tel. 12 61 89 127

e-mail: windykacja@biblioteka.krakow.pl


Dział Metodyczny

Kierownik: Paulina Knapik-Lizak

tel. 789 449 908

tel. 12 61 89 126

e-mail: metodyczny@biblioteka.krakow.pl

 

Dział Informacyjno-Bibliograficzny

Kierownik: Małgorzata Kosmala

tel. 797 024 023

e-mail: bibliografia@biblioteka.krakow.pl

ul. Powroźnicza 2, 30-307 Kraków

 

Dział Informatyzacji i Cyfryzacji

Kierownik: Alina Macała

tel. 789 449 906

tel.: 12 61 89 135

e-mail: informatyzacja@biblioteka.krakow.pl

 

Pracownia Informatyczna

Michał Broda - e-mail: m.broda@biblioteka.krakow.pl tel. 789 449 907
Marcin Kassatti - e-mail: m.kassatti@biblioteka.krakow.pl tel. 797 301 018
Marek Łętocha - e-mail: m.letocha@biblioteka.krakow.pl tel. 696 486 338
Piotr Pękala - email: p.pekala@biblioteka.krakow.pl tel. 668 320 400
Bartłomiej Stachura - e-mail: b.stachura@biblioteka.krakow.pl tel. 797 024 132


Biblioteka Cyfrowa

Krzysztof Osoliński

tel. 12 61 89 141

e-mail: biblioteka.cyfrowa@biblioteka.krakow.pl

Bibliotekarze systemowi

Beata Szostak

e-mail: beata.szostak@biblioteka.krakow.pl

Agnieszka Cwykiel

e-mail: agnieszka.cwykiel@biblioteka.krakow.pl

tel. 797 024 764, 12 61 89 112

 

Archiwum Zakładowe

Kierownik: Maciej Chmielowski

tel. 789 449 910

e-mail: archiwum@biblioteka.krakow.pl

Aleja Słowackiego 46, 30-018 Kraków


Wykaz filii