BIP MJO - Szpital Miejski Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza w Krakowie

Ogłoszenia    

ZAPYTANIE OFERTOWE

W związku z realizacją projektu: "Utworzenie Centrum Diagnostyki, leczenia i profilaktyki chorób przewodu pokarmowego i gruczołów dokrewnych w SMS im. G. Narutowicza w Krakowie, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Szpital Miejski Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza w Krakowie poszukuje wykonawcy na:

  • Wykonanie projektu/opracowania graficznego, druku plakatu i dostarczenie do siedziby Zamawiającego.

  • Wykonanie projektu/opracowania graficznego, druku ulotek promujących projekt i dostarczenie do siedziby Zamawiającego.

 


OGŁOSZENIA I KOMUNIKATY:

Od 1 października 2017 r. w Szpitalu Miejskim Specjalistycznym im. Gabriela Narutowicza w Krakowie funkcjonuje Gabinet Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej:

1. Świadczenia nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej są udzielane przez lekarza i pielęgniarkę od poniedziałku do piątku w godzinach od 18:00 do 8:00 dnia następnego oraz w soboty, niedziele  i inne dni ustawowo wolne od pracy w godzinach od 8:00 do 8:00 dnia następnego.

2. Świadczenia nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej są udzielane przez lekarza pediatrę od poniedziałku do piątku w godzinach od 18:00 do 22:00 oraz w soboty, niedziele i inne dni ustawowo wolne od pracy w godzinach od 8:00 do 22:00.

Gabinet zlokalizowany jest w Szpitalu Miejskim Specjalistycznym im. Gabriela Narutowicza w Krakowie przy ul. Prądnickiej 35 – niski parter (wejście od Poradni specjalistycznych). (czytaj więcej)