BIP MJO - Zespół Szkół Poligraficzno-Medialnych

 

Godziny lekcyjne dyrekcji w roku szkolnym 2017/2018

 

Nazwisko, imię

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

 

Dyrekcja

Januszkiewicz A.

11.05-13.40

-

10.10-10.55

12.55-13.40

-

-

Lenar Marzena

12.55-16.20

-

10.10-11.50

-

-

Chrebor Barbara

9,10-11,50

-

12.00-14.35

09.10-11.50

-

 

Kierownictwo warsztatów szkolnych i szkolenia praktycznego

Krupa Beata

-

7.30-10.55

7.30-11.50

-

-

Czopik Dorota

7.30-14.35

7.30-14.35

8.20-15.30

11.05-14.35

9.10-10.55

 

Godziny przyjęć dla Rodziców dyrekcji  w roku szkolnym 2017/2018

 

Nazwisko, imię

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

 

Dyrekcja

Januszkiewicz A.

-

15.00-16.00

-

15.oo-16.oo

-

Lenar Marzena

17.10-18.00

-

-

-

7:88-8:00

Chrebor Barbara

-

-

16.00-17.00

-

14:00-15:00

 

Kierownik szkolenia praktycznego

Krupa Beata

-

13:00-14:00

-

15.oo-16.oo

-

Czopik Dorota

-

-

-

-

-

 

Godziny pracy w roku szkolnym 2017/2018

 

 

Nazwisko, imię

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Dyrekcja

Januszkiewicz A.

8.00-14.00

11.00-16.00

8.oo-14.30

11.00-16.00

8.00-14.00

Lenar Marzena

12.00-18.00

7.30-13.00

8:00-13:00

7.30-14.00

7:00-12:00

Chrebor Barbara

7.00-13.00

12.00-17:30

12:00-17:30

7:00-13:00

11.00-15.30

Kierownik szkolenia praktycznego

Krupa Beata

8.00-14.00

7.00-14.00

7.00-14.30

13.30-17.30

8.00-12.00

Czopik Dorota

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

11.00-14.00

9:00-13:00

Administracja

Małysa Andrzej

7.30-15.30

7.30-15.30

7.30-15.30

7.30-15.30

7.30-15.30

Miśkowicz Iwona

7.30-15.30

7.30-15.30

7.30-15.30

7.30-15.30

7.30-15.30

Rutkowska Jolanta

7.30-15.30

7.30-15.30

7.30-15.30

7.30-15.30

7.30-15.30

Czech Katarzyna

7.30-15.30

7.30-15.30

7.30-15.30

7.30-15.30

7.30-15.30

Lokajczyk Elżbieta

7.30-15.30

7.30-15.30

7.30-15.30

archiwum

7.30-15.30

7.30-15.30

Pitala Anna

7.30-14.00

7.30-14.00

7.30-14.00

7.30-14.00

-

Pedagog

Biernat Barbara

8.00-13:00

10.00-15.00

8.oo-13.oo

10.oo-15.oo

9.oo-14.oo

Haberka Ewa  12:00-16:00  -  10.00-14.00  8.00-12.30  -

Biblioteka

Ptak Barbara

10.00-16.00

8.30-14.30

8.30-14.30

10.oo-16.oo

8.30-14.30

Czajka Anna

8.30-11.00

-

14.00-16.00

8.30-11.30

-

 

Godziny pracy pracowników obsługi w roku szkolnym 2017/18

 

Nazwisko i imię

Poniedz.

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Kasperek Maria *** 

6-14

6-14

6-14

6-14

6-14

Piekus Danuta ***

14-22

14-22

14-22

14-22

14-22

Kwiatkowska Justyna

7.oo-13.25

7.oo-13.25

7.oo-13.25

7.oo-13.25

7.oo-13.25

Pielka Barbara

13.15-17.15

13.15-17.15

13.15-17.15

13.15-17.15

11.30-15.30

Matras Krzysztof

7.00-15.00

7.00-15.00

7.00-15.00

7.00-15.00

7.00-15.00

*** - p. Kasperek, p. Piekus – na zmianę

 

Godziny pracy - warsztaty szkolne r. szk. 2017/2018

 

Nazwisko, imię

dzień

Godziny

Klasa

Czopik Dorota

poniedziałek

7.30-14.35

IVdr

 

wtorek

7.30-14.35

Iaz, IIbg

 

 

środa

8.20-15.30

IIIdr, IIag, IIcr, IIIag

czwartek

11.05-14.35

IIbg, IIcg

piątek

9.10-10.55 IIcg

Kozień Andrzej

poniedziałek

10.10-15.30 IIIaz

 

wtorek

8.20-15.30

IIIdr, IIIaz

 

 

środa

7.30-15.30

IVdr, IIIaz

czwartek

7.30-12.45

IVdr, IIaz

piątek

9.10-10.55

IVag, IVbg

Chochół Piotr

poniedziałek

13.50-14.35

IIIaz, IIbz

Wydrych Krystyna

poniedziałek

10.10-10.55

IVbg

wtorek

7.30-14.45

IVag, IIaz, Iaz

 

 

środa

8.20-16.20

Iaz, IIIbz

czwartek

7.30-14.35

IIIbz, IVag, IVbg

 

piątek

11.05-13.40

IVag, IVbg

Zabiegaj Piotr

piątek

8.20-12.45 IIIdr

 

Godziny pracy nauczycieli wspomagających w roku szkolnym 2017/2018

 

Nazwisko, imię

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Litwin Luiza

10.10-14.35

7.30-13.40

7.30-14.35

9.10-9.55

7.30-10.55

Małysa Dominika

8.20-12.45

7.30-13.40

7.30-10.55

7.30-12.45

11.05-14.35

Borowska Agata

12-13.40

8.20-13.40

9.10-14.35

12-13.40

8.20-9.55

 

Kadra pedagogiczna w roku szkolnym 2017/2018

Nazwisko i imię

Przedmiot

Januszkiewicz Andrzej

dyrektor, historia, WOS

Lenar Marzena

wicedyrektor, j. polski

Wołkanowska-Chrebor Barbara

wicedyrektor, chemia

Krupa Beata

kier. szkolenia praktycznego,  przedmioty zawodowe

Adamowicz Jolanta

historia, WOS, podstawy przedsiębiorczości

Batory Maciej

przed. zawodowe

Biegun Halina

matematyka, rysunek techniczny

Barteczko-Kocjan Joanna

j. angielski

Biernat Barbara

pedagog szkolny

Bielecki Piotr

przedm. zawodowe

Bobowski Jędrzej

przedm. zawodowe

Borowska Agata

nauczyciel wspomagający

Bugaj Bogusława

j. niemiecki

Chochół Piotr

zajęcia praktyczne - warsztaty

Czajka Anna

bibliotekarz

Czopik Dorota

zajęcia praktyczne - warsztaty

Czelińska Halina

geografia

Domagała Przemysław

przedm. zawodowe

Dziubdziela Jacek

przedmioty  zawodowe

Gawor Małgorzata

WF

Jamróz Anna

fizyka, podstawy przedsiębiorczości

Jankowska Martyna

religia

Jonak Urszula

matematyka

Józefat Justyna

matematyka

Kaleta Małgorzata

j. polski, przedmioty zawodowe

Kasperek Ewa

biologia

Klobassa-Zrencka Ewa

j. niemiecki

Kordaszewski Tadeusz

informatyka

Kruk Jarosław

przedmioty  ekonomiczne

Kozień Andrzej

zajęcia praktyczne - warsztaty

Kowalski Mateusz

informatyka

Krok Marta

przedmioty zawodowe

Kubicki Wojciech

przedmioty zawodowe

Litwin Luiza

nauczyciel wspomagający

Łukasik Katarzyna

j. angielski

Madejski Michał

przedmioty zawodowe

Malinowska Barbara

matematyka

Małysa Dominika

naucz. wspomagający

Mastalska Magdalena

j. polski

Miklasiński Paweł

przysposobienie obronne

Mytkowska Karolina

j. polski

Ociepa Jakub

przedmioty zawodowe

Parketny Jerzy

przedmioty zawodowe

Pasiut Karolina

j. angielski

Ptak Barbara

bibliotekarz

Paszek Janusz

przedmioty zawodowe

ks. Rachwał Paweł

religia

Rafałowicz Agata

wychowanie fizyczne

Sarapata Magdalena

geografia

Seliga Ewa

j. angielski

Stępień Robert

wychowanie fizyczne

Stopa Monika

przedmioty zawodowe

Socha Tadeusz

przedmioty zawodowe

Stanisławski Igor

przedmioty zawodowe

Stwora Katarzyna

przedmioty zawodowe

Szostak Krzysztof

przedmioty  zawodowe

Swół  Krzysztof

wychowanie fizyczne

Świątek-Domagała Magdalena

przedmioty zawodowe

Tarkowska Agnieszka

wychowanie fizyczne

Tarsa Monika

przedmioty zawodowe

Trojanowski Hubert

j. angielski

Wantuch Elżbieta

przedmioty zawodowe

Wilkońska-Klimsza Magdalena

przedmioty zawodowe

Wnętrzak-Wnorowska Anna

j. polski

Wojnar Agnieszka

j. niemiecki

Wydrych Krystyna

praktyczna nauka zawodu - warsztaty

Wrońska Agata

wf

Wrześniak Agnieszka

przedm. zawodowe

Zabiegaj Piotr

praktyczna nauka zawodu - warsztaty

Zawada Andrzej

przedm. zawodowe

Zielińska Katarzyna

j. angielski

Zdziejowska Paulina

przedmioty zawodowe

Żelazny Rafał

religia

 

 

Pracownicy administracyjni szkoły w roku szkolnym 2017/2018

Czech Katarzyna 

St. specjalista ds. płac

Lokajczyk Elżbieta                                     

Specjalista ds. uczniowskich

Małysa Andrzej

St. specjalista ds. administracyjno-gospodarczych

Miśkowicz Iwona

Główna księgowa

Pitala Anna                                         

St. specjalista ds. kadr

Rutkowska Jolanta

Sekretarz szkoły

 

 

 

Pracownicy obsługi  szkoły w roku szkolnym 2017/18

 

Kasperek Maria

st. portier

Kwiatkowska Urszula

szatniarz

Matras Krzysztof

konserwator

Pielka Barbara

szatniarz

Piekus Danuta

st. portier