BIP MJO - Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta

 


 

Dyrekcja Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta

os. Zgody 1, 31-949 Kraków

tel.: 12 644 24 32; faks: 12 644 24 32 w.30

e-mail: biuro@krakownh.pl

www.krakownh.pl



 

Klub Aneks

Kierownik: Danuta Radosz

os. Łuczanowice

ul. Mycielskiego 11

tel.: 12 685 00 34

e-mail: aneks@krakownh.pl

 



Klub Dukat

Kierownik: Anna Waligórska

os. Grębałów

ul. Styczna 1

tel.:  12 645 17 90

e-mail: dukat@krakownh.pl

 



Klub Herkules

Kierownik: Dorota Adamska

os. Branice

ul. Tokarzewskiego 29

tel.:  12 681 00 77

e-mail: herkules@krakownh.pl

 



Klub Jedność

Kierownik: Jolanta Żarnik

os. Wolica

ul. Drożyska 3c

tel.:  12 681 00 70

e-mail: jednosc@krakownh.pl




Klub Jędruś

Kierownik: Daria Gosek-Popiołek

os. Centrum A 6a

tel.:  12 644 68 10 w. 21

e-mail: jedrus@krakownh.pl

 



Klub Karino

Kierownik: Elżbieta Nowak

os. Chałupki

ul. Truskawkowa 4

tel.:  12 681 02 00

e-mail: karino@krakownh.pl

 



Klub Krzesławice

Kierownik: Agnieszka Kowalska

os. Krzesławice,

ul. Wańkowicza 17

tel.:  12 644 80 06

e-mail: krzeslawice@krakownh.pl

 



Klub Mirage

Kierownik: Małgorzata Wojtasik

os. Bohaterów Września 26,

tel.:  12 645 72 09

e-mail: mirage@krakownh.pl

 



Klub Zgody

Kierownik: Elżbieta Ratajewska

os. Zgody 1,

tel.:  12 644 24 32

e-mail: zgody@krakownh.pl

 


 

Klub Pod Kasztanami

Kierownik: Agnieszka Szczepańska

os. Kościelniki,

ul. Płoszczyny 1,

tel.:  12 681 01 99

e-mail: podkasztanami@krakownh.pl

 



Klub Wersalik

Kierownik: Joanna  Kowacka-Kraj

os. Ogrodowe 15

tel.:  12 644 13 52

e-mail: wersalik@krakownh.pl

 


 

Klub 303

Kierownik: Magdalena Florek

os. Dywizjonu 303 paw. 1,

tel.: 12 681 39 78

e-mail: klub303@krakownh.pl

 


 

Klub Zakole

Kierownik: Jarosław Szwec

ul. Zakole

tel: 517 29 30 30

e-mail: zakole@krakownh.pl

 


 

Dział Imprez i Promocji

Kierownik: Magdalena Smolik

os. Centrum A 6a

tel.: 12 644 68 10 w. 23

e-mail: imprezy@krakownh.pl