UWAGA WAŻNE!

W związku z awarią aplikacji nastąpiła czasowa zmiana sposobu publikowania Zarządzeń Prezydenta Miasta Krakowa w dotychczasowej formie. Zarządzenia z datą podpisania wcześniejszą niż 29-03-2019 r. są publikowane i dostępne poniżej, jednak zawarte tam informacje nt. statusu, realizacji i powiązaniach (uchylenia, zmiany dot. innych aktów) mogą nie być kompletne [+ zobacz więcej]. Zarządzenia z datą podpisania późniejszą niż 28-03-2019 r. są publikowane i dostępne na tymczasowej stronie [+ link].

 Wyszukiwarka
Numer
Tytuł
Data podpisania
383
w sprawie uregulowania składki członkowskiej za rok 2004 z tytułu przynależności Miasta Krakowa do Komitetu Narodowego Rady Ochrony Zabytków ICOMOS, przynależności Miasta Krakowa do Ligi Miast Historycznych, przynależności Miasta Krakowa do Organizacji Miast Dziedzictwa Światowego oraz przynależności Miasta Krakowa do Stowarzyszenia Les Rencontres.
2004-03-15
Status aktu:
obowiązujące
Stan realizacji:
wykonano

Dziennik zmian dokumentu:

2004-03-16
ROBERT SKALNY – ADMINISTRATOR BIP
 publikacja

 


 

W związku z awarią aplikacji od 02-03-2018 do 22-03-2018 Zarządzenia Prezydenta Miasta Krakowa podpisane w tym okresie były publikowane na tymczasowej stronie [+ link].

Obecnie wszystkie zarządzenia są publikowane i dostępne poniżej, jednak dla zarządzeń z okresu awarii metadane są zgodne z datą publikacji po usunięciu awarii