Dokument archiwalny

Anna SZYBIST

 

Klub Radnych Platforma Obywatelska

 

Anna SZYBIST
Mandat z listy wyborczej Platformy Obywatelskiej z okręgu wyborczego Nr 1 (pięciomandatowego obejmującego Dzielnice I Stare Miasto, VI Bronowice, VII Zwierzyniec). Otrzymała 1401 głosów.

 

Pracuje w Komisjach RMK:

- Dialogu Obywatelskiego

- Rodziny, Polityki Społecznej i Mieszkalnictwa

- Infrastruktury

- Kultury i Ochrony Zabytków

- Ekologii i Ochrony Powietrza

 

Anna Szybist

ur. 19 marca 1977 r.

 

Ukończyła Filologię Polską oraz podyplomowo Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Jest absolwentką szkoły muzycznej I i II stopnia.

Pracowała jako manager. Obecnie jest asystentką Posłanki do Parlamentu Europejskiego, Róży Thun.

Od 10 lat działa społecznie, zarówno w obszarze kultury, jak i pomocy bezdomnym zwierzętom. Inicjatorka i koordynatorka akcji społecznych i koncertów charytatywnych.

W roku 2013 otrzymała tytuł Człowieka Roku "Gazety Krakowskiej" za "zdolność skupiania ludzi, gotowych czynić dobro".

Należy do Platformy Obywatelskiej.

 

 

 

Dyżury

 

Oświadczenia majątkowe

 

Interpelacje radnych

 

 

 

 


 

Dziennik zmian dokumentu:


2019-02-04 11:58:47
KONRAD SZUBA
 Przeniesiono do archiwum
2018-11-23 10:03:46
KONRAD SZUBA
 Edycja
2018-11-19 08:38:19
KONRAD SZUBA
 Edycja
2018-03-28 11:43:49
PAWEŁ JASIOŁEK
 Edycja
2017-04-03 10:28:36
KONRAD SZUBA
 Edycja
2016-08-03 13:39:56
PAWEŁ JASIOŁEK
 Edycja
2016-04-06 14:32:05
KONRAD SZUBA
 Edycja
2015-09-25 10:14:40
KONRAD SZUBA
 Edycja
2015-09-22 13:55:02
KONRAD SZUBA
 Edycja
2015-09-22 09:33:16
KONRAD SZUBA
 Edycja