Teodozja MALISZEWSKA

 

Klub Radnych Platforma Obywatelska

 

Teodozja MALISZEWSKA
Mandat z listy wyborczej Platformy Obywatelskiej z okręgu wyborczego Nr 3 (sześciomandatowego obejmującego Dzielnice IV Prądnik Biały, V Krowodrza). Otrzymała 1864 głosów.

 

Pracuje w Komisjach RMK:

- Edukacji

- Infrastruktury - Wiceprzewodnicząca komisji

- Kultury i Ochrony Zabytków

- Dyscyplinarnej - Przewodnicząca Komisji

- Zespół opiniujący ds. wyboru ławników - Wiceprzewodnicząca

 

 

 

 

 

 

teodozja.maliszewska@rmk.krakow.pl

 

Dyżury

 

Oświadczenia majątkowe

 

Interpelacje radnych

 

 

Ponowne wykorzystywanie informacji sektora publicznego - odmienne zasady

 


 

Pracowała w komisjach:

 

- Zdrowia i Profilaktyki oraz Uzdrowiskowej - LXII/1345/17

 

 

Dziennik zmian dokumentu:


2017-04-03 09:56:01
KONRAD SZUBA
 Edycja
2017-01-13 09:26:13
KONRAD SZUBA
 Edycja
2017-01-13 09:21:21
KONRAD SZUBA
 Edycja
2016-12-21 08:11:41
KONRAD SZUBA
 Edycja
2016-12-21 08:11:28
KONRAD SZUBA
 Edycja
2016-08-03 12:34:14
PAWEŁ JASIOŁEK
 Edycja
2016-04-06 14:05:20
KONRAD SZUBA
 Edycja
2015-11-05 13:53:07
KONRAD SZUBA
 Edycja
2015-09-25 08:38:34
KONRAD SZUBA
 Edycja
2015-05-08 08:41:17
KONRAD SZUBA
 Edycja