Bogusław KOŚMIDER

 

Klub Radnych Platforma Obywatelska

 

Bogusław KOŚMIDER
Mandat z listy wyborczej Platformy Obywatelskiej z okręgu wyborczego Nr 4 (ośmiomandatowego obejmującego Dzielnice VIII Dębniki, X Swoszowice, XI Podgórze Duchackie). Otrzymał 4125 głosów.

 

Przewodniczący Rady Miasta Krakowa

 

Pracuje w Komisjach RMK:

- Mienia i Rozwoju Gospodarczego

- Budżetowej

- Głównej - Przewodniczący Komisji

 

- Komitet Audytu dla Gminy Miejskiej Kraków 

 

 

boguslaw.kosmider@rmk.krakow.pl

 

tel. 503 118 885

 

Dyżury

 

Oświadczenia majątkowe

 

Interpelacje radnych

 


Pracował w komisjach:

 

Promocji i Turystyki

 

Ekologii i Ochrony Powietrza

 

Innowacji i Wykorzystania Funduszy Unijnych

 

 

 

Ponowne wykorzystywanie informacji sektora publicznego - odmienne zasady

 

 

Dziennik zmian dokumentu:


2018-03-28 11:18:50
PAWEŁ JASIOŁEK
 Edycja
2017-11-23 11:36:41
KONRAD SZUBA
 Edycja
2017-10-13 13:29:09
KONRAD SZUBA
 Edycja
2017-04-03 09:25:58
KONRAD SZUBA
 Edycja
2016-12-22 07:47:16
KONRAD SZUBA
 Edycja
2016-12-22 07:47:06
KONRAD SZUBA
 Edycja
2016-12-22 07:46:29
KONRAD SZUBA
 Edycja
2016-12-15 11:06:12
PAWEŁ JASIOŁEK
 Edycja
2016-12-15 10:31:36
PAWEŁ JASIOŁEK
 Edycja
2016-10-24 13:18:48
KONRAD SZUBA
 Edycja