Dokument archiwalny

Mariusz KĘKUŚ

 

Klub Radnych Prawo i Sprawiedliwość

 

Mariusz KĘKUŚ
Mandat z listy wyborczej Prawa i Sprawiedliwości z okręgu wyborczego Nr 5 (siedmiomandatowego obejmującego Dzielnice IX Łagiewniki - Borek Fałęcki, XII Bieżanów - Prokocim, XIII Podgórze). Otrzymał 1691 głosów.

 

Pracuje w Komisjach RMK:

- Budżetowej - Wiceprzewodniczący Komisji

- Sportu i Kultury Fizycznej

- Rewizyjnej

- Głównej

- ds. Zbadania Zmian Wprowadzonych w Organizacji Ruchu w Strefach Płatnego Parkowania, Projektu Mobilny Kraków oraz Polityki Transportowej dla Miasta KrakowaKomisja zakończyła działalność 

 

 

 

 

 

 

 

Dyżury

 

Oświadczenia majątkowe

 

Interpelacje radnych

 

 

 


 

Pracował w komisjach:

 

- Infrastruktury

 


 

Dziennik zmian dokumentu:


2019-02-04 11:26:51
KONRAD SZUBA
 Przeniesiono do archiwum
2018-11-23 09:05:31
KONRAD SZUBA
 Edycja
2018-11-19 08:38:18
KONRAD SZUBA
 Edycja
2018-11-19 08:18:23
KONRAD SZUBA
 Edycja
2018-07-10 09:57:49
KONRAD SZUBA
 Edycja
2018-07-10 09:57:39
KONRAD SZUBA
 Edycja
2018-07-10 09:56:42
KONRAD SZUBA
 Edycja
2018-03-28 11:27:11
PAWEŁ JASIOŁEK
 Edycja
2018-03-19 07:25:45
KONRAD SZUBA
 Edycja
2017-04-03 09:19:07
KONRAD SZUBA
 Edycja