Dokument archiwalny

Jerzy FRIEDIGER

 

Klub Radnych Przyjazny Kraków

 

 Jerzy FRIEDIGER
Mandat z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Jacka Majchrowskiego z okręgu wyborczego Nr 2 (pięciomandatowego obejmującego Dzielnice II Grzegórzki, Dzielnice III Prądnik Czerwony). Otrzymał 1297 głosów.

 

Zrzekł się mandatu radnego. Postanowienie Komisarza Wyborczego.

 

Pracuje w Komisjach RMK:

- Zdrowia i Profilaktyki oraz Uzdrowiskowej - Przewodniczący Komisji

- Praworządności

- Kultury i Ochrony Zabytków

- Dyscyplinarnej

 

 

 

 

 

 

 

 

jerzy.friediger@rmk.krakow.pl

 

Dyżury

 

Oświadczenia majątkowe

 

Interpelacje radnych

 

Ponowne wykorzystywanie informacji sektora publicznego - odmienne zasady

 


 

Dziennik zmian dokumentu:


2016-11-24 08:49:27
PAWEŁ JASIOŁEK
 Przeniesiono do archiwum
2016-11-07 14:34:36
KONRAD SZUBA
 Edycja
2016-08-03 11:17:24
PAWEŁ JASIOŁEK
 Edycja
2016-04-06 10:13:41
KONRAD SZUBA
 Edycja
2015-07-29 11:54:01
KONRAD SZUBA
 Edycja
2015-05-08 08:29:42
KONRAD SZUBA
 Edycja
2015-02-13 10:06:54
KONRAD SZUBA
 Edycja
2015-02-13 10:05:32
KONRAD SZUBA
 Edycja
2015-02-13 10:04:58
KONRAD SZUBA
 Edycja
2015-02-13 10:04:13
KONRAD SZUBA
 Edycja