Dokument archiwalny

Jan FRANCZYK

 

Klub Radnych Prawo i Sprawiedliwość

 

Jan FRANCZYK
Mandat z listy wyborczej Prawa i Sprawiedliwości z okręgu wyborczego Nr 7 (sześciomandatowego obejmującego Dzielnice XVI Bieńczyce, XVIII Nowa Huta). Otrzymał 1583 głosów.

 

Pracuje w Komisjach RMK:

- Rodziny, Polityki Społecznej i Mieszkalnictwa

- Zdrowia i Profilaktyki oraz Uzdrowiskowej

- Kultury i Ochrony Zabytków

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dyżury

 

Oświadczenia majątkowe

 

Interpelacje radnych

 

 

 


 

Dziennik zmian dokumentu:


2019-02-04 11:13:14
KONRAD SZUBA
 Przeniesiono do archiwum
2018-11-23 08:32:59
KONRAD SZUBA
 Edycja
2018-11-19 08:38:17
KONRAD SZUBA
 Edycja
2018-03-28 11:22:58
PAWEŁ JASIOŁEK
 Edycja
2017-04-03 09:07:47
KONRAD SZUBA
 Edycja
2016-08-03 11:15:19
PAWEŁ JASIOŁEK
 Edycja
2016-04-06 10:13:04
KONRAD SZUBA
 Edycja
2015-07-29 11:50:53
KONRAD SZUBA
 Edycja
2015-05-08 08:29:14
KONRAD SZUBA
 Edycja
2015-01-19 13:07:12
KONRAD SZUBA
 Edycja