Aleksandra DZIEDZIC

 

Klub Radnych Prawo i Sprawiedliwość

 

Aleksandra CHRABĄSZCZ
Mandat z listy wyborczej Prawa i Sprawiedliwości z okręgu wyborczego Nr 5 (siedmiomandatowego obejmującego Dzielnice IX Łagiewniki - Borek Fałęcki, XII Bieżanów - Prokocim, XIII Podgórze). Otrzymała 1619 głosów.

 

Pracuje w Komisjach RMK:

- Budżetowa

- Rodziny, Polityki Społecznej i Mieszkalnictwa

- Innowacji i Wykorzystania Funduszy Unijnych

- Infrastruktury

- Zespół opiniujący ds. wyboru ławników

 

 

 

 

 

 

 

aleksandra.dziedzic@rmk.krakow.pl

 

Dyżury

 

Oświadczenia majątkowe

 

Interpelacje radnych

 

Ponowne wykorzystywanie informacji sektora publicznego - odmienne zasady

 

 

Dziennik zmian dokumentu:


2018-03-28 11:22:14
PAWEŁ JASIOŁEK
 Edycja
2017-05-16 11:34:15
KONRAD SZUBA
 Edycja
2017-04-03 08:58:48
KONRAD SZUBA
 Edycja
2016-12-21 08:08:02
KONRAD SZUBA
 Edycja
2016-09-21 12:06:20
KONRAD SZUBA
 Edycja
2016-08-04 08:49:49
PAWEŁ JASIOŁEK
 Edycja
2016-08-03 09:44:31
PAWEŁ JASIOŁEK
 Edycja
2016-08-03 09:42:42
PAWEŁ JASIOŁEK
 Edycja
2016-04-06 10:09:48
KONRAD SZUBA
 Edycja
2015-11-06 12:48:30
KONRAD SZUBA
 Edycja