Dokument archiwalny
Głosowania dotyczące punktu porządku obrad:
Uchwalenie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru "Gen. Bora-Komorowskiego - Rejon Koncentracji Usług"
Na CII sesji RMK /23.05.2018 r./ w wyniku przegłosowania poprawek Radnego W. Pietrusa Przewodniczący RMK odroczył głosowanie nad całością projektu/ § 37 ust. 2 Statutu Miasta Krakowa/.
/ projektodawca Prezydent Miasta Krakowa/ Druk nr 2826
Przedmiot głosowania: DRUK NR 2826 - POPRAWKA NR 1 - Włodzimierz PietrusCzas rozpoczęcia: 23 Maja 2018 r.
Czas zakończenia: 23 Maja 2018 r.
Głosowanie: pojedynczo
Status: Zamknięte
Głosów za: 23
Głosów przeciw: 17
Głosów wstrzymujących się: 0
Obecnych podczas głosowania: 40
Nie brało udziału w głosowaniu:0
Nieobecnych: 3
Wymagany rodzaj większości: Zwykła większość
POPRAWKA PRZYJĘTAJak głosowali radni:
Dokument archiwalny
Kazimierz Chrzanowski...................Przeciw
Michał Drewnicki.......................Za
Krzysztof Durek........................Za
Grażyna Fijałkowska...................Przeciw
Mirosław Gilarski......................Za
Adam Grelecki...........................Za
Andrzej Hawranek........................Przeciw
Józef Jałocha.........................Za
Małgorzata Jantos......................Przeciw
Dominik Jaśkowiec......................Przeciw
Adam Kalita.............................Za
Ryszard Kapuściński...................Za
Mariusz Kękuś.........................Za
Rafał Komarewicz.......................Za
Jakub Kosek.............................Przeciw
Bolesław Kosior........................Za
Bogusław Kośmider.....................Przeciw
Wojciech Krzysztonek....................Przeciw
Teresa Kwiatkowska......................Przeciw
Teodozja Maliszewska....................Przeciw
Andrzej Mazur..........................Za
Adam Migdał............................Za
Aleksander Miszalski....................Przeciw
Katarzyna Pabian........................Przeciw
Włodzimierz Pietrus...................Za
Sławomir Pietrzyk......................Przeciw
Jerzy Popiel............................Przeciw
Edward Porębski........................Za
Anna Prokop-Staszecka...................Za
Stanisław Rachwał.....................Za
Jakub Seraczyn..........................Za
Łukasz Słoniowski.....................Za
Grzegorz Stawowy.......................Przeciw
Anna Szybist............................Przeciw
Agata Tatara............................Za
Łukasz Wantuch.........................Za
Dariusz Wicher..........................Za
Aleksandra Witek........................Za
Wojciech Wojtowicz......................Przeciw
Stanisław Zięba.......................Za
Przedmiot głosowania: DRUK NR 2826 - POPRAWKA NR 2 - Włodzimierz PietrusCzas rozpoczęcia: 23 Maja 2018 r.
Czas zakończenia: 23 Maja 2018 r.
Głosowanie: pojedynczo
Status: Zamknięte
Głosów za: 23
Głosów przeciw: 17
Głosów wstrzymujących się: 0
Obecnych podczas głosowania: 40
Nie brało udziału w głosowaniu:0
Nieobecnych: 3
Wymagany rodzaj większości: Zwykła większość
POPRAWKA PRZYJĘTAJak głosowali radni:
Dokument archiwalny
Kazimierz Chrzanowski...................Przeciw
Michał Drewnicki.......................Za
Krzysztof Durek........................Za
Grażyna Fijałkowska...................Przeciw
Mirosław Gilarski......................Za
Adam Grelecki...........................Za
Andrzej Hawranek........................Przeciw
Józef Jałocha.........................Za
Małgorzata Jantos......................Przeciw
Dominik Jaśkowiec......................Przeciw
Adam Kalita.............................Za
Ryszard Kapuściński...................Za
Mariusz Kękuś.........................Za
Rafał Komarewicz.......................Za
Jakub Kosek.............................Przeciw
Bolesław Kosior........................Za
Bogusław Kośmider.....................Przeciw
Wojciech Krzysztonek....................Przeciw
Teresa Kwiatkowska......................Przeciw
Teodozja Maliszewska....................Przeciw
Andrzej Mazur..........................Za
Adam Migdał............................Za
Aleksander Miszalski....................Przeciw
Katarzyna Pabian........................Przeciw
Włodzimierz Pietrus...................Za
Sławomir Pietrzyk......................Przeciw
Jerzy Popiel............................Przeciw
Edward Porębski........................Za
Anna Prokop-Staszecka...................Za
Stanisław Rachwał.....................Za
Jakub Seraczyn..........................Za
Łukasz Słoniowski.....................Za
Grzegorz Stawowy.......................Przeciw
Anna Szybist............................Przeciw
Agata Tatara............................Za
Łukasz Wantuch.........................Za
Dariusz Wicher..........................Za
Aleksandra Witek........................Za
Wojciech Wojtowicz......................Przeciw
Stanisław Zięba.......................Za