Dokument archiwalny
Głosowania dotyczące punktu porządku obrad:
Skarga na niedopełnianie obowiązków przez Dyrektora Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie
Na 1. posiedzeniu C sesji RMK /25.04.2018 r./ na wniosek formalny złożony przez Radnego A. Kalitę Rada odesłała projekt do Komisji Rewizyjnej celem uzupełnienia projektu uchwały wraz z uzasadnieniem/.
/ projektodawca Komisja Rewizyjna/ Druk nr 2791
Przedmiot głosowania: DRUK NR 2791Czas rozpoczęcia: 23 Maja 2018 r.
Czas zakończenia: 23 Maja 2018 r.
Głosowanie: pojedynczo
Status: Zamknięte
Głosów za: 35
Głosów przeciw: 4
Głosów wstrzymujących się: 0
Obecnych podczas głosowania: 39
Nie brało udziału w głosowaniu:0
Nieobecnych: 4
Wymagany rodzaj większości: Zwykła większość
UCHWAŁA PRZYJĘTAJak głosowali radni:
Dokument archiwalny
Kazimierz Chrzanowski...................Przeciw
Michał Drewnicki.......................Za
Krzysztof Durek........................Za
Grażyna Fijałkowska...................Za
Mirosław Gilarski......................Za
Adam Grelecki...........................Za
Andrzej Hawranek........................Za
Józef Jałocha.........................Za
Małgorzata Jantos......................Za
Dominik Jaśkowiec......................Za
Adam Kalita.............................Za
Ryszard Kapuściński...................Za
Mariusz Kękuś.........................Za
Rafał Komarewicz.......................Za
Jakub Kosek.............................Za
Bolesław Kosior........................Za
Bogusław Kośmider.....................Przeciw
Wojciech Krzysztonek....................Za
Teresa Kwiatkowska......................Za
Teodozja Maliszewska....................Za
Andrzej Mazur..........................Za
Adam Migdał............................Przeciw
Aleksander Miszalski....................Za
Katarzyna Pabian........................Za
Włodzimierz Pietrus...................Za
Sławomir Pietrzyk......................Za
Jerzy Popiel............................Za
Edward Porębski........................Za
Stanisław Rachwał.....................Za
Jakub Seraczyn..........................Za
Łukasz Słoniowski.....................Za
Grzegorz Stawowy.......................Za
Anna Szybist............................Za
Agata Tatara............................Za
Łukasz Wantuch.........................Przeciw
Dariusz Wicher..........................Za
Aleksandra Witek........................Za
Wojciech Wojtowicz......................Za
Stanisław Zięba.......................Za