Dokument archiwalny
Głosowania dotyczące punktu porządku obrad:
Otwarcie sesji, przedstawienie porządku obrad, ewentualne zmiany.
Przedmiot głosowania: DRUK NR 1914 - Wniosek o zdjęcie z Porządku ObradCzas rozpoczęcia: 10 Stycznia 2018 r.
Czas zakończenia: 10 Stycznia 2018 r.
Głosowanie: pojedynczo
Status: Zamknięte
Głosów za: 14
Głosów przeciw: 20
Głosów wstrzymujących się: 2
Obecnych podczas głosowania: 39
Nie brało udziału w głosowaniu:3
Nieobecnych: 4
Wymagany rodzaj większości: Bezwzględna większość
WNIOSEK ODRZUCONYJak głosowali radni:
Dokument archiwalny
Kazimierz Chrzanowski...................Za
Michał Drewnicki.......................Przeciw
Krzysztof Durek........................Przeciw
Grażyna Fijałkowska...................Za
Jan Franczyk............................Przeciw
Mirosław Gilarski......................Przeciw
Adam Grelecki...........................Przeciw
Andrzej Hawranek........................Za
Józef Jałocha.........................Przeciw
Małgorzata Jantos......................Obecny
Dominik Jaśkowiec......................Przeciw
Adam Kalita.............................Przeciw
Ryszard Kapuściński...................Przeciw
Mariusz Kękuś.........................Przeciw
Rafał Komarewicz.......................Za
Jakub Kosek.............................Za
Bolesław Kosior........................Przeciw
Bogusław Kośmider.....................Obecny
Wojciech Krzysztonek....................Obecny
Teodozja Maliszewska....................Za
Andrzej Mazur..........................Przeciw
Adam Migdał............................Za
Marta Patena............................Za
Włodzimierz Pietrus...................Przeciw
Sławomir Pietrzyk......................Za
Jerzy Popiel............................Za
Edward Porębski........................Przeciw
Anna Prokop-Staszecka...................Za
Stanisław Rachwał.....................Przeciw
Jakub Seraczyn..........................Przeciw
Łukasz Słoniowski.....................Przeciw
Grzegorz Stawowy.......................Za
Anna Szybist............................Wstrzymuje się
Tomasz Urynowicz........................Przeciw
Łukasz Wantuch.........................Za
Dariusz Wicher..........................Przeciw
Aleksandra Witek........................Przeciw
Wojciech Wojtowicz......................Wstrzymuje się
Stanisław Zięba.......................Za
Przedmiot głosowania: DRUK NR 2609-R - Wniosek o wprowadzenie do Porządku ObradCzas rozpoczęcia: 10 Stycznia 2018 r.
Czas zakończenia: 10 Stycznia 2018 r.
Głosowanie: pojedynczo
Status: Zamknięte
Głosów za: 19
Głosów przeciw: 0
Głosów wstrzymujących się: 0
Obecnych podczas głosowania: 20
Nie brało udziału w głosowaniu:1
Nieobecnych: 23
Wymagany rodzaj większości: Bezwzględna większość
WNIOSEK ODRZUCONYJak głosowali radni:
Dokument archiwalny
Kazimierz Chrzanowski...................Za
Grażyna Fijałkowska...................Za
Mirosław Gilarski......................Obecny
Andrzej Hawranek........................Za
Dominik Jaśkowiec......................Za
Rafał Komarewicz.......................Za
Jakub Kosek.............................Za
Bogusław Kośmider.....................Za
Wojciech Krzysztonek....................Za
Teodozja Maliszewska....................Za
Adam Migdał............................Za
Marta Patena............................Za
Sławomir Pietrzyk......................Za
Jerzy Popiel............................Za
Anna Prokop-Staszecka...................Za
Grzegorz Stawowy.......................Za
Anna Szybist............................Za
Łukasz Wantuch.........................Za
Wojciech Wojtowicz......................Za
Stanisław Zięba.......................Za
Przedmiot głosowania: Druk NR 1914 - Wniosek o zdjęcie z Porządku ObradCzas rozpoczęcia: 10 Stycznia 2018 r.
Czas zakończenia: 10 Stycznia 2018 r.
Głosowanie: pojedynczo
Status: Zamknięte
Głosów za: 23
Głosów przeciw: 18
Głosów wstrzymujących się: 0
Obecnych podczas głosowania: 41
Nie brało udziału w głosowaniu:0
Nieobecnych: 2
Wymagany rodzaj większości: Bezwzględna większość
WNIOSEK PRZYJĘTYJak głosowali radni:
Dokument archiwalny
Kazimierz Chrzanowski...................Za
Michał Drewnicki.......................Przeciw
Krzysztof Durek........................Przeciw
Grażyna Fijałkowska...................Za
Jan Franczyk............................Przeciw
Mirosław Gilarski......................Przeciw
Adam Grelecki...........................Przeciw
Andrzej Hawranek........................Za
Małgorzata Jantos......................Za
Dominik Jaśkowiec......................Za
Adam Kalita.............................Przeciw
Ryszard Kapuściński...................Przeciw
Mariusz Kękuś.........................Przeciw
Rafał Komarewicz.......................Za
Jakub Kosek.............................Za
Bolesław Kosior........................Przeciw
Bogusław Kośmider.....................Za
Wojciech Krzysztonek....................Za
Teresa Kwiatkowska......................Za
Teodozja Maliszewska....................Za
Andrzej Mazur..........................Przeciw
Adam Migdał............................Za
Aleksander Miszalski....................Za
Katarzyna Pabian........................Za
Marta Patena............................Za
Włodzimierz Pietrus...................Przeciw
Sławomir Pietrzyk......................Za
Jerzy Popiel............................Za
Edward Porębski........................Przeciw
Anna Prokop-Staszecka...................Za
Stanisław Rachwał.....................Przeciw
Jakub Seraczyn..........................Przeciw
Łukasz Słoniowski.....................Przeciw
Grzegorz Stawowy.......................Za
Anna Szybist............................Za
Tomasz Urynowicz........................Przeciw
Łukasz Wantuch.........................Za
Dariusz Wicher..........................Przeciw
Aleksandra Witek........................Przeciw
Wojciech Wojtowicz......................Za
Stanisław Zięba.......................Za