Dokument archiwalny
Głosowania dotyczące punktu porządku obrad:
Włączenie Szkoły Podstawowej nr 52 w Krakowie, os. Dywizjonu 303 66 w strukturę Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 14 w Krakowie, os. Dywizjonu 303 66 / projektodawca Prezydent Miasta Krakowa/ Druk nr 1510
Przedmiot głosowania: DRUK NR 1510Czas rozpoczęcia: 25 Stycznia 2017 r.
Czas zakończenia: 25 Stycznia 2017 r.
Głosowanie: pojedynczo
Status: Zamknięte
Głosów za: 0
Głosów przeciw: 33
Głosów wstrzymujących się: 5
Obecnych podczas głosowania: 38
Nie brało udziału w głosowaniu:0
Nieobecnych: 4
Wymagany rodzaj większości: Zwykła większość
UCHWAŁA ODRZUCONAJak głosowali radni:
Dokument archiwalny
Kazimierz Chrzanowski...................Przeciw
Michał Drewnicki.......................Przeciw
Krzysztof Durek........................Przeciw
Grażyna Fijałkowska...................Przeciw
Jan Franczyk............................Przeciw
Mirosław Gilarski......................Przeciw
Adam Grelecki...........................Przeciw
Andrzej Hawranek........................Przeciw
Józef Jałocha.........................Przeciw
Dominik Jaśkowiec......................Przeciw
Adam Kalita.............................Przeciw
Ryszard Kapuściński...................Przeciw
Mariusz Kękuś.........................Przeciw
Jakub Kosek.............................Przeciw
Bolesław Kosior........................Przeciw
Wojciech Krzysztonek....................Wstrzymuje się
Teresa Kwiatkowska......................Przeciw
Teodozja Maliszewska....................Przeciw
Andrzej Mazur..........................Przeciw
Adam Migdał............................Wstrzymuje się
Aleksander Miszalski....................Przeciw
Katarzyna Pabian........................Wstrzymuje się
Marta Patena............................Wstrzymuje się
Włodzimierz Pietrus...................Przeciw
Sławomir Pietrzyk......................Wstrzymuje się
Jerzy Popiel............................Przeciw
Edward Porębski........................Przeciw
Anna Prokop-Staszecka...................Przeciw
Stanisław Rachwał.....................Przeciw
Grzegorz Stawowy.......................Przeciw
Anna Szybist............................Przeciw
Agata Tatara............................Przeciw
Tomasz Urynowicz........................Przeciw
Łukasz Wantuch.........................Przeciw
Dariusz Wicher..........................Przeciw
Aleksandra Witek........................Przeciw
Wojciech Wojtowicz......................Przeciw
Stanisław Zięba.......................Przeciw