Dokument archiwalny
Głosowania dotyczące punktu porządku obrad:
Skarga na Przewodniczącego Rady i Zarządu Dzielnicy VII Zwierzyniec / projektodawca Komisja Rewizyjna/ Druk nr 527
Przedmiot głosowania: DRUK NR 527Czas rozpoczęcia: 4 Listopada 2015 r.
Czas zakończenia: 4 Listopada 2015 r.
Głosowanie: pojedynczo
Status: Zamknięte
Głosów za: 18
Głosów przeciw: 21
Głosów wstrzymujących się: 0
Obecnych podczas głosowania: 39
Nie brało udziału w głosowaniu:0
Nieobecnych: 4
Wymagany rodzaj większości: Zwykła większość
UCHWAŁA ODRZUCONAJak głosowali radni:
Dokument archiwalny
Kazimierz Chrzanowski...................Przeciw
Michał Drewnicki.......................Za
Krzysztof Durek........................Za
Grażyna Fijałkowska...................Przeciw
Jan Franczyk............................Za
Jerzy Friediger........................Przeciw
Mirosław Gilarski......................Za
Andrzej Hawranek........................Przeciw
Józef Jałocha.........................Za
Małgorzata Jantos......................Przeciw
Dominik Jaśkowiec......................Przeciw
Adam Kalita.............................Za
Ryszard Kapuściński...................Za
Mariusz Kękuś.........................Za
Rafał Komarewicz.......................Przeciw
Jakub Kosek.............................Przeciw
Bogusław Kośmider.....................Przeciw
Wojciech Krzysztonek....................Przeciw
Teresa Kwiatkowska......................Przeciw
Teodozja Maliszewska....................Przeciw
Adam Migdał............................Za
Aleksander Miszalski....................Przeciw
Barbara Nowak...........................Za
Katarzyna Pabian........................Za
Marta Patena............................Przeciw
Włodzimierz Pietrus...................Za
Sławomir Pietrzyk......................Przeciw
Jerzy Popiel............................Przeciw
Małgorzata Popławska..................Za
Edward Porębski........................Za
Stanisław Rachwał.....................Za
Arkady Rzegocki........................Za
Grzegorz Stawowy.......................Przeciw
Anna Szybist............................Przeciw
Agata Tatara............................Za
Tomasz Urynowicz........................Przeciw
Aleksandra Witek........................Za
Wojciech Wojtowicz......................Przeciw
Stanisław Zięba.......................Przeciw