Dokument archiwalny
Głosowania dotyczące punktu porządku obrad:
Określenie kryteriów drugiego etapu postępowania rekrutacyjnego na zajęcia rozwijające zainteresowania lub rozwijające uzdolnienia organizowane w samorządowych placówkach oświatowo - wychowawczych: młodzieżowych domach kultury, Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana i Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży prowadzonych przez Gminę Miejską Kraków oraz dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów / projektodawca Prezydent Miasta Krakowa/ Druk nr 87
Przedmiot głosowania: DRUK NR 87 - POPRAWKA RADNEJ B. NOWAKCzas rozpoczęcia: 28 Stycznia 2015 r.
Czas zakończenia: 28 Stycznia 2015 r.
Głosowanie: pojedynczo
Status: Zamknięte
Głosów za: 19
Głosów przeciw: 21
Głosów wstrzymujących się: 0
Obecnych podczas głosowania: 40
Nie brało udziału w głosowaniu:0
Nieobecnych: 3
Wymagany rodzaj większości: Zwykła większość
POPRAWKA ODRZUCONAJak głosowali radni:
Dokument archiwalny
Kazimierz Chrzanowski...................Przeciw
Michał Drewnicki.......................Za
Krzysztof Durek........................Za
Grażyna Fijałkowska...................Przeciw
Jan Franczyk............................Za
Jerzy Friediger........................Przeciw
Mirosław Gilarski......................Za
Andrzej Hawranek........................Przeciw
Józef Jałocha.........................Za
Dominik Jaśkowiec......................Przeciw
Adam Kalita.............................Za
Ryszard Kapuściński...................Za
Mariusz Kękuś.........................Za
Wojciech Kolarski.......................Za
Rafał Komarewicz.......................Przeciw
Jakub Kosek.............................Przeciw
Bolesław Kosior........................Za
Bogusław Kośmider.....................Przeciw
Wojciech Krzysztonek....................Przeciw
Teresa Kwiatkowska......................Przeciw
Marek Lasota............................Za
Teodozja Maliszewska....................Przeciw
Adam Migdał............................Przeciw
Aleksander Miszalski....................Przeciw
Barbara Nowak...........................Za
Marta Patena............................Przeciw
Włodzimierz Pietrus...................Za
Sławomir Pietrzyk......................Przeciw
Józef Pilch............................Za
Jerzy Popiel............................Przeciw
Małgorzata Popławska..................Za
Edward Porębski........................Za
Anna Prokop-Staszecka...................Przeciw
Arkady Rzegocki........................Za
Grzegorz Stawowy.......................Przeciw
Anna Szybist............................Przeciw
Agata Tatara............................Za
Tomasz Urynowicz........................Przeciw
Aleksandra Witek........................Za
Stanisław Zięba.......................Przeciw
Przedmiot głosowania: DRUK NR 87Czas rozpoczęcia: 28 Stycznia 2015 r.
Czas zakończenia: 28 Stycznia 2015 r.
Głosowanie: pojedynczo
Status: Zamknięte
Głosów za: 21
Głosów przeciw: 19
Głosów wstrzymujących się: 0
Obecnych podczas głosowania: 40
Nie brało udziału w głosowaniu:0
Nieobecnych: 3
Wymagany rodzaj większości: Zwykła większość
UCHWAŁA PRZYJĘTAJak głosowali radni:
Dokument archiwalny
Kazimierz Chrzanowski...................Za
Michał Drewnicki.......................Przeciw
Krzysztof Durek........................Przeciw
Grażyna Fijałkowska...................Za
Jan Franczyk............................Przeciw
Jerzy Friediger........................Za
Mirosław Gilarski......................Przeciw
Andrzej Hawranek........................Za
Józef Jałocha.........................Przeciw
Dominik Jaśkowiec......................Za
Adam Kalita.............................Przeciw
Ryszard Kapuściński...................Przeciw
Mariusz Kękuś.........................Przeciw
Wojciech Kolarski.......................Przeciw
Rafał Komarewicz.......................Za
Jakub Kosek.............................Za
Bolesław Kosior........................Przeciw
Bogusław Kośmider.....................Za
Wojciech Krzysztonek....................Za
Teresa Kwiatkowska......................Za
Marek Lasota............................Przeciw
Teodozja Maliszewska....................Za
Adam Migdał............................Za
Aleksander Miszalski....................Za
Barbara Nowak...........................Przeciw
Marta Patena............................Za
Włodzimierz Pietrus...................Przeciw
Sławomir Pietrzyk......................Za
Józef Pilch............................Przeciw
Jerzy Popiel............................Za
Małgorzata Popławska..................Przeciw
Edward Porębski........................Przeciw
Anna Prokop-Staszecka...................Za
Arkady Rzegocki........................Przeciw
Grzegorz Stawowy.......................Za
Anna Szybist............................Za
Agata Tatara............................Przeciw
Tomasz Urynowicz........................Za
Aleksandra Witek........................Przeciw
Stanisław Zięba.......................Za