Dokument archiwalny
Głosowania dotyczące punktu porządku obrad:
Wybór Przewodniczącego Komisji Zdrowia i Profilaktyki oraz Uzdrowiskowej Rady Miasta Krakowa / projektodawca Komisja Zdrowia i Profilaktyki oraz Uzdrowiskowa/ Druk nr 47
Przedmiot głosowania: DRUK NR 47Czas rozpoczęcia: 17 Grudnia 2014 r.
Czas zakończenia: 17 Grudnia 2014 r.
Głosowanie: pojedynczo
Status: Zamknięte
Głosów za: 40
Głosów przeciw: 0
Głosów wstrzymujących się: 0
Obecnych podczas głosowania: 40
Nie brało udziału w głosowaniu:0
Nieobecnych: 3
Wymagany rodzaj większości: Zwykła większość
UCHWAŁA PODJĘTAJak głosowali radni:
Dokument archiwalny
Michał Drewnicki.......................Za
Krzysztof Durek........................Za
Grażyna Fijałkowska...................Za
Jan Franczyk............................Za
Jerzy Friediger........................Za
Mirosław Gilarski......................Za
Andrzej Hawranek........................Za
Józef Jałocha.........................Za
Małgorzata Jantos......................Za
Dominik Jaśkowiec......................Za
Adam Kalita.............................Za
Ryszard Kapuściński...................Za
Mariusz Kękuś.........................Za
Wojciech Kolarski.......................Za
Rafał Komarewicz.......................Za
Jakub Kosek.............................Za
Bolesław Kosior........................Za
Bogusław Kośmider.....................Za
Wojciech Krzysztonek....................Za
Teresa Kwiatkowska......................Za
Marek Lasota............................Za
Teodozja Maliszewska....................Za
Adam Migdał............................Za
Aleksander Miszalski....................Za
Katarzyna Pabian........................Za
Marta Patena............................Za
Włodzimierz Pietrus...................Za
Józef Pilch............................Za
Jerzy Popiel............................Za
Małgorzata Popławska..................Za
Edward Porębski........................Za
Anna Prokop-Staszecka...................Za
Arkady Rzegocki........................Za
Grzegorz Stawowy.......................Za
Anna Szybist............................Za
Agata Tatara............................Za
Tomasz Urynowicz........................Za
Aleksandra Witek........................Za
Wojciech Wojtowicz......................Za
Stanisław Zięba.......................Za