Tomasz DAROS

 Klub radnych Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

 

 Tomasz DAROS

 

Mandat z listy wyborczej Komitetu Wyborczego Wyborców Jacka Majchrowskiego – Obywatelski Kraków z okręgu wyborczego Nr 1 (obejmującego Dzielnice I STARE MIASTO, II GRZEGÓRZKI, III PRĄDNIK CZERWONY). Otrzymał 1470 głosów.

 

Pracuje w Komisjach Rady Miasta Krakowa:

- Innowacji i Wykorzystania Funduszy Unijnych - Wiceprzewodniczący

- Promocji i Turystyki - Przewodniczący.

- Kultury i Ochrony Zabytków

- Infrastruktury

- Sportu i Kultury Fizycznej.

- Rewizyjnej

 

 

 

 

tomasz.daros@rmk.krakow.pl

 

Dyżury

 

Oświadczenia majątkowe

 

Interpelacje radnych

 

 

Pracował w komisjach:

 

- Ekologii i Ochrony Powietrza - odwołany ze składu Komisji.

Ponowne wykorzystywanie informacji publicznej - odmienne zasady

 

Dziennik zmian dokumentu:


2019-06-11 07:58:05
KONRAD SZUBA
 Edycja
2019-05-21 08:08:58
KONRAD SZUBA
 Edycja
2019-04-11 10:54:20
KONRAD SZUBA
 Edycja
2019-03-28 11:38:26
KONRAD SZUBA
 Edycja
2019-03-28 11:37:24
KONRAD SZUBA
 Edycja
2019-03-28 11:36:28
KONRAD SZUBA
 Edycja
2019-03-05 08:37:16
KONRAD SZUBA
 Edycja
2019-03-05 08:34:41
KONRAD SZUBA
 Edycja
2019-03-05 08:34:07
KONRAD SZUBA
 Edycja
2019-02-20 13:29:52
KONRAD SZUBA
 Edycja