Głosowania dotyczące punktu porządku obrad (VIII kadencja RMK):

Przystąpienie Gminy Miejskiej Kraków do realizacji Programu "Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej" - edycja 2019 - 2020, realizowanego ze środków Solidarnościowego Funduszu Wsparcia Osób Niepełnosprawnych / projektodawca Prezydent Miasta Krakowa/ Druk nr 938





Przedmiot głosowania: DRUK NR 938


Czas rozpoczęcia: 18 Grudnia 2019 r.
Czas zakończenia: 18 Grudnia 2019 r.
Głosowanie: pojedynczo
Status: Zamknięte
Głosów za: 37
Głosów przeciw: 0
Głosów wstrzymujących się: 0
Obecnych podczas głosowania: 37
Nie brało udziału w głosowaniu:0
Nieobecnych: 6
Wymagany rodzaj większości: Zwykła większość

UCHWAŁA PRZYJĘTA

Jak głosowali radni:

Artur Buszek............................Za
Iwona Chamielec.........................Za
Kazimierz Chrzanowski...................Za
Tomasz Daros............................Za
Michał Drewnicki.......................Za
Grażyna Fijałkowska...................Za
Nina Gabryś............................Za
Łukasz Gibała.........................Za
Andrzej Hawranek........................Za
Dominik Homa............................Za
Józef Jałocha.........................Za
Małgorzata Jantos......................Za
Dominik Jaśkowiec......................Za
Adam Kalita.............................Za
Mariusz Kękuś.........................Za
Rafał Komarewicz.......................Za
Bolesław Kosior........................Za
Wojciech Krzysztonek....................Za
Renata Kucharska........................Za
Lech Kucharski..........................Za
Teodozja Maliszewska....................Za
Łukasz Maślona........................Za
Adam Migdał............................Za
Jan Stanisław Pietras..................Za
Włodzimierz Pietrus...................Za
Sławomir Pietrzyk......................Za
Edward Porębski........................Za
Anna Prokop-Staszecka...................Za
Łukasz Sęk............................Za
Marek Sobieraj..........................Za
Michał Starobrat.......................Za
Grzegorz Stawowy.......................Za
Krzysztof Sułowski.....................Za
Alicja Szczepańska.....................Za
Łukasz Wantuch.........................Za
Aleksandra Witek........................Za
Jerzy Zięty............................Za