Głosowania dotyczące punktu porządku obrad (VIII kadencja RMK):

Wieloletnia Prognoza Finansowa Miasta Krakowa / projektodawca Prezydent Miasta Krakowa/ Druk nr 863





Przedmiot głosowania: DRUK NR 863 - POPRAWKA RADNEGO M. DREWINICKIEGO


Czas rozpoczęcia: 18 Grudnia 2019 r.
Czas zakończenia: 18 Grudnia 2019 r.
Głosowanie: pojedynczo
Status: Zamknięte
Głosów za: 15
Głosów przeciw: 23
Głosów wstrzymujących się: 0
Obecnych podczas głosowania: 38
Nie brało udziału w głosowaniu:0
Nieobecnych: 5
Wymagany rodzaj większości: Zwykła większość

POPRAWKA ODRZUCONA

Jak głosowali radni:

Jacek Bednarz...........................Przeciw
Artur Buszek............................Przeciw
Iwona Chamielec.........................Przeciw
Kazimierz Chrzanowski...................Przeciw
Tomasz Daros............................Przeciw
Michał Drewnicki.......................Za
Grażyna Fijałkowska...................Przeciw
Nina Gabryś............................Przeciw
Andrzej Hawranek........................Przeciw
Dominik Homa............................Przeciw
Józef Jałocha.........................Za
Małgorzata Jantos......................Przeciw
Dominik Jaśkowiec......................Przeciw
Adam Kalita.............................Za
Mariusz Kękuś.........................Za
Rafał Komarewicz.......................Przeciw
Jakub Kosek.............................Przeciw
Bolesław Kosior........................Za
Wojciech Krzysztonek....................Przeciw
Renata Kucharska........................Za
Lech Kucharski..........................Przeciw
Teodozja Maliszewska....................Przeciw
Adam Migdał............................Przeciw
Jan Stanisław Pietras..................Za
Włodzimierz Pietrus...................Za
Sławomir Pietrzyk......................Przeciw
Edward Porębski........................Za
Anna Prokop-Staszecka...................Przeciw
Łukasz Sęk............................Przeciw
Marek Sobieraj..........................Za
Michał Starobrat.......................Przeciw
Grzegorz Stawowy.......................Przeciw
Krzysztof Sułowski.....................Za
Agata Tatara............................Za
Łukasz Wantuch.........................Przeciw
Aleksandra Witek........................Za
Stanisław Zięba.......................Za
Jerzy Zięty............................Za



Przedmiot głosowania: DRUK NR 863 - POPRAWKA NR 1 KLUBU RADNYCH PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ


Czas rozpoczęcia: 18 Grudnia 2019 r.
Czas zakończenia: 18 Grudnia 2019 r.
Głosowanie: pojedynczo
Status: Zamknięte
Głosów za: 15
Głosów przeciw: 22
Głosów wstrzymujących się: 0
Obecnych podczas głosowania: 37
Nie brało udziału w głosowaniu:0
Nieobecnych: 6
Wymagany rodzaj większości: Zwykła większość

POPRAWKA ODRZUCONA

Jak głosowali radni:

Jacek Bednarz...........................Przeciw
Artur Buszek............................Przeciw
Iwona Chamielec.........................Przeciw
Kazimierz Chrzanowski...................Przeciw
Tomasz Daros............................Przeciw
Michał Drewnicki.......................Za
Grażyna Fijałkowska...................Przeciw
Nina Gabryś............................Przeciw
Andrzej Hawranek........................Przeciw
Dominik Homa............................Przeciw
Józef Jałocha.........................Za
Dominik Jaśkowiec......................Przeciw
Adam Kalita.............................Za
Mariusz Kękuś.........................Za
Rafał Komarewicz.......................Przeciw
Jakub Kosek.............................Przeciw
Bolesław Kosior........................Za
Wojciech Krzysztonek....................Przeciw
Renata Kucharska........................Za
Lech Kucharski..........................Przeciw
Teodozja Maliszewska....................Przeciw
Adam Migdał............................Przeciw
Jan Stanisław Pietras..................Za
Włodzimierz Pietrus...................Za
Sławomir Pietrzyk......................Przeciw
Edward Porębski........................Za
Anna Prokop-Staszecka...................Przeciw
Łukasz Sęk............................Przeciw
Marek Sobieraj..........................Za
Michał Starobrat.......................Przeciw
Grzegorz Stawowy.......................Przeciw
Krzysztof Sułowski.....................Za
Agata Tatara............................Za
Łukasz Wantuch.........................Przeciw
Aleksandra Witek........................Za
Stanisław Zięba.......................Za
Jerzy Zięty............................Za



Przedmiot głosowania: DRUK NR 863 - POPRAWKA NR 2 KLUBU RADNYCH PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ


Czas rozpoczęcia: 18 Grudnia 2019 r.
Czas zakończenia: 18 Grudnia 2019 r.
Głosowanie: pojedynczo
Status: Zamknięte
Głosów za: 18
Głosów przeciw: 23
Głosów wstrzymujących się: 0
Obecnych podczas głosowania: 41
Nie brało udziału w głosowaniu:0
Nieobecnych: 2
Wymagany rodzaj większości: Zwykła większość

POPRAWKA ODRZUCONA

Jak głosowali radni:

Jacek Bednarz...........................Przeciw
Artur Buszek............................Przeciw
Iwona Chamielec.........................Przeciw
Kazimierz Chrzanowski...................Przeciw
Tomasz Daros............................Przeciw
Michał Drewnicki.......................Za
Grażyna Fijałkowska...................Przeciw
Nina Gabryś............................Przeciw
Łukasz Gibała.........................Za
Andrzej Hawranek........................Przeciw
Dominik Homa............................Przeciw
Józef Jałocha.........................Za
Małgorzata Jantos......................Przeciw
Dominik Jaśkowiec......................Przeciw
Adam Kalita.............................Za
Mariusz Kękuś.........................Za
Rafał Komarewicz.......................Przeciw
Jakub Kosek.............................Przeciw
Bolesław Kosior........................Za
Wojciech Krzysztonek....................Przeciw
Renata Kucharska........................Za
Lech Kucharski..........................Przeciw
Teodozja Maliszewska....................Przeciw
Łukasz Maślona........................Za
Adam Migdał............................Przeciw
Stanisław Moryc........................Za
Jan Stanisław Pietras..................Za
Włodzimierz Pietrus...................Za
Sławomir Pietrzyk......................Przeciw
Edward Porębski........................Za
Anna Prokop-Staszecka...................Przeciw
Łukasz Sęk............................Przeciw
Marek Sobieraj..........................Za
Michał Starobrat.......................Przeciw
Grzegorz Stawowy.......................Przeciw
Krzysztof Sułowski.....................Za
Agata Tatara............................Za
Łukasz Wantuch.........................Przeciw
Aleksandra Witek........................Za
Stanisław Zięba.......................Za
Jerzy Zięty............................Za



Przedmiot głosowania: DRUK NR 863 - POPRAWKA NR 3 KLUBU RADNYCH PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ


Czas rozpoczęcia: 18 Grudnia 2019 r.
Czas zakończenia: 18 Grudnia 2019 r.
Głosowanie: pojedynczo
Status: Zamknięte
Głosów za: 19
Głosów przeciw: 23
Głosów wstrzymujących się: 0
Obecnych podczas głosowania: 42
Nie brało udziału w głosowaniu:0
Nieobecnych: 1
Wymagany rodzaj większości: Zwykła większość

POPRAWKA ODRZUCONA

Jak głosowali radni:

Jacek Bednarz...........................Przeciw
Artur Buszek............................Przeciw
Iwona Chamielec.........................Przeciw
Kazimierz Chrzanowski...................Przeciw
Tomasz Daros............................Przeciw
Michał Drewnicki.......................Za
Grażyna Fijałkowska...................Przeciw
Nina Gabryś............................Przeciw
Łukasz Gibała.........................Za
Andrzej Hawranek........................Przeciw
Dominik Homa............................Przeciw
Józef Jałocha.........................Za
Małgorzata Jantos......................Przeciw
Dominik Jaśkowiec......................Przeciw
Adam Kalita.............................Za
Mariusz Kękuś.........................Za
Rafał Komarewicz.......................Przeciw
Jakub Kosek.............................Przeciw
Bolesław Kosior........................Za
Wojciech Krzysztonek....................Przeciw
Renata Kucharska........................Za
Lech Kucharski..........................Przeciw
Teodozja Maliszewska....................Przeciw
Łukasz Maślona........................Za
Adam Migdał............................Przeciw
Stanisław Moryc........................Za
Jan Stanisław Pietras..................Za
Włodzimierz Pietrus...................Za
Sławomir Pietrzyk......................Przeciw
Edward Porębski........................Za
Anna Prokop-Staszecka...................Przeciw
Łukasz Sęk............................Przeciw
Marek Sobieraj..........................Za
Michał Starobrat.......................Przeciw
Grzegorz Stawowy.......................Przeciw
Krzysztof Sułowski.....................Za
Alicja Szczepańska.....................Za
Agata Tatara............................Za
Łukasz Wantuch.........................Przeciw
Aleksandra Witek........................Za
Stanisław Zięba.......................Za
Jerzy Zięty............................Za



Przedmiot głosowania: DRUK NR 863 - POPRAWKA NR 4 KLUBU RADNYCH PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ


Czas rozpoczęcia: 18 Grudnia 2019 r.
Czas zakończenia: 18 Grudnia 2019 r.
Głosowanie: pojedynczo
Status: Zamknięte
Głosów za: 17
Głosów przeciw: 23
Głosów wstrzymujących się: 0
Obecnych podczas głosowania: 40
Nie brało udziału w głosowaniu:0
Nieobecnych: 3
Wymagany rodzaj większości: Zwykła większość

POPRAWKA ODRZUCONA

Jak głosowali radni:

Jacek Bednarz...........................Przeciw
Artur Buszek............................Przeciw
Iwona Chamielec.........................Przeciw
Kazimierz Chrzanowski...................Przeciw
Tomasz Daros............................Przeciw
Michał Drewnicki.......................Za
Grażyna Fijałkowska...................Przeciw
Nina Gabryś............................Przeciw
Łukasz Gibała.........................Za
Andrzej Hawranek........................Przeciw
Dominik Homa............................Przeciw
Józef Jałocha.........................Za
Małgorzata Jantos......................Przeciw
Dominik Jaśkowiec......................Przeciw
Adam Kalita.............................Za
Mariusz Kękuś.........................Za
Rafał Komarewicz.......................Przeciw
Jakub Kosek.............................Przeciw
Bolesław Kosior........................Za
Wojciech Krzysztonek....................Przeciw
Renata Kucharska........................Za
Lech Kucharski..........................Przeciw
Teodozja Maliszewska....................Przeciw
Adam Migdał............................Przeciw
Stanisław Moryc........................Za
Jan Stanisław Pietras..................Za
Włodzimierz Pietrus...................Za
Sławomir Pietrzyk......................Przeciw
Edward Porębski........................Za
Anna Prokop-Staszecka...................Przeciw
Łukasz Sęk............................Przeciw
Marek Sobieraj..........................Za
Michał Starobrat.......................Przeciw
Grzegorz Stawowy.......................Przeciw
Krzysztof Sułowski.....................Za
Agata Tatara............................Za
Łukasz Wantuch.........................Przeciw
Aleksandra Witek........................Za
Stanisław Zięba.......................Za
Jerzy Zięty............................Za



Przedmiot głosowania: DRUK NR 863 - POPRAWKA NR 5 KLUBU RADNYCH PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ


Czas rozpoczęcia: 18 Grudnia 2019 r.
Czas zakończenia: 18 Grudnia 2019 r.
Głosowanie: pojedynczo
Status: Zamknięte
Głosów za: 18
Głosów przeciw: 22
Głosów wstrzymujących się: 0
Obecnych podczas głosowania: 40
Nie brało udziału w głosowaniu:0
Nieobecnych: 3
Wymagany rodzaj większości: Zwykła większość

POPRAWKA ODRZUCONA

Jak głosowali radni:

Jacek Bednarz...........................Przeciw
Artur Buszek............................Przeciw
Iwona Chamielec.........................Przeciw
Kazimierz Chrzanowski...................Przeciw
Tomasz Daros............................Przeciw
Michał Drewnicki.......................Za
Grażyna Fijałkowska...................Przeciw
Nina Gabryś............................Przeciw
Łukasz Gibała.........................Za
Andrzej Hawranek........................Przeciw
Dominik Homa............................Przeciw
Józef Jałocha.........................Za
Małgorzata Jantos......................Przeciw
Dominik Jaśkowiec......................Przeciw
Adam Kalita.............................Za
Mariusz Kękuś.........................Za
Rafał Komarewicz.......................Przeciw
Jakub Kosek.............................Przeciw
Bolesław Kosior........................Za
Wojciech Krzysztonek....................Przeciw
Renata Kucharska........................Za
Lech Kucharski..........................Przeciw
Teodozja Maliszewska....................Przeciw
Łukasz Maślona........................Za
Adam Migdał............................Przeciw
Stanisław Moryc........................Za
Jan Stanisław Pietras..................Za
Włodzimierz Pietrus...................Za
Sławomir Pietrzyk......................Przeciw
Edward Porębski........................Za
Anna Prokop-Staszecka...................Przeciw
Łukasz Sęk............................Przeciw
Marek Sobieraj..........................Za
Grzegorz Stawowy.......................Przeciw
Krzysztof Sułowski.....................Za
Agata Tatara............................Za
Łukasz Wantuch.........................Przeciw
Aleksandra Witek........................Za
Stanisław Zięba.......................Za
Jerzy Zięty............................Za



Przedmiot głosowania: DRUK NR 863 - POPRAWKA NR 6 KLUBU RADNYCH PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ


Czas rozpoczęcia: 18 Grudnia 2019 r.
Czas zakończenia: 18 Grudnia 2019 r.
Głosowanie: pojedynczo
Status: Zamknięte
Głosów za: 15
Głosów przeciw: 22
Głosów wstrzymujących się: 1
Obecnych podczas głosowania: 38
Nie brało udziału w głosowaniu:0
Nieobecnych: 5
Wymagany rodzaj większości: Zwykła większość

POPRAWKA ODRZUCONA

Jak głosowali radni:

Jacek Bednarz...........................Przeciw
Artur Buszek............................Przeciw
Iwona Chamielec.........................Przeciw
Kazimierz Chrzanowski...................Przeciw
Tomasz Daros............................Przeciw
Michał Drewnicki.......................Za
Grażyna Fijałkowska...................Przeciw
Nina Gabryś............................Przeciw
Łukasz Gibała.........................Za
Andrzej Hawranek........................Przeciw
Dominik Homa............................Przeciw
Józef Jałocha.........................Za
Małgorzata Jantos......................Przeciw
Dominik Jaśkowiec......................Przeciw
Adam Kalita.............................Za
Mariusz Kękuś.........................Za
Jakub Kosek.............................Przeciw
Bolesław Kosior........................Za
Wojciech Krzysztonek....................Przeciw
Lech Kucharski..........................Przeciw
Teodozja Maliszewska....................Przeciw
Adam Migdał............................Przeciw
Jan Stanisław Pietras..................Za
Włodzimierz Pietrus...................Za
Sławomir Pietrzyk......................Przeciw
Edward Porębski........................Za
Anna Prokop-Staszecka...................Przeciw
Łukasz Sęk............................Przeciw
Marek Sobieraj..........................Za
Michał Starobrat.......................Przeciw
Grzegorz Stawowy.......................Przeciw
Krzysztof Sułowski.....................Za
Alicja Szczepańska.....................Wstrzymuje się
Agata Tatara............................Za
Łukasz Wantuch.........................Przeciw
Aleksandra Witek........................Za
Stanisław Zięba.......................Za
Jerzy Zięty............................Za



Przedmiot głosowania: DRUK NR 863 - POPRAWKA NR 7 KLUBU RADNYCH PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ


Czas rozpoczęcia: 18 Grudnia 2019 r.
Czas zakończenia: 18 Grudnia 2019 r.
Głosowanie: pojedynczo
Status: Zamknięte
Głosów za: 18
Głosów przeciw: 23
Głosów wstrzymujących się: 1
Obecnych podczas głosowania: 42
Nie brało udziału w głosowaniu:0
Nieobecnych: 1
Wymagany rodzaj większości: Zwykła większość

POPRAWKA ODRZUCONA

Jak głosowali radni:

Jacek Bednarz...........................Przeciw
Artur Buszek............................Przeciw
Iwona Chamielec.........................Przeciw
Kazimierz Chrzanowski...................Przeciw
Tomasz Daros............................Przeciw
Michał Drewnicki.......................Za
Grażyna Fijałkowska...................Przeciw
Nina Gabryś............................Przeciw
Łukasz Gibała.........................Za
Andrzej Hawranek........................Przeciw
Dominik Homa............................Przeciw
Józef Jałocha.........................Za
Małgorzata Jantos......................Przeciw
Dominik Jaśkowiec......................Przeciw
Adam Kalita.............................Za
Mariusz Kękuś.........................Za
Rafał Komarewicz.......................Przeciw
Jakub Kosek.............................Przeciw
Bolesław Kosior........................Za
Wojciech Krzysztonek....................Przeciw
Renata Kucharska........................Za
Lech Kucharski..........................Przeciw
Teodozja Maliszewska....................Przeciw
Łukasz Maślona........................Za
Adam Migdał............................Przeciw
Stanisław Moryc........................Za
Jan Stanisław Pietras..................Za
Włodzimierz Pietrus...................Za
Sławomir Pietrzyk......................Przeciw
Edward Porębski........................Za
Anna Prokop-Staszecka...................Przeciw
Łukasz Sęk............................Przeciw
Marek Sobieraj..........................Za
Michał Starobrat.......................Przeciw
Grzegorz Stawowy.......................Przeciw
Krzysztof Sułowski.....................Za
Alicja Szczepańska.....................Wstrzymuje się
Agata Tatara............................Za
Łukasz Wantuch.........................Przeciw
Aleksandra Witek........................Za
Stanisław Zięba.......................Za
Jerzy Zięty............................Za



Przedmiot głosowania: DRUK NR 863


Czas rozpoczęcia: 18 Grudnia 2019 r.
Czas zakończenia: 18 Grudnia 2019 r.
Głosowanie: pojedynczo
Status: Zamknięte
Głosów za: 25
Głosów przeciw: 17
Głosów wstrzymujących się: 0
Obecnych podczas głosowania: 42
Nie brało udziału w głosowaniu:0
Nieobecnych: 1
Wymagany rodzaj większości: Zwykła większość

UCHWAŁA PODJĘTA

Jak głosowali radni:

Jacek Bednarz...........................Za
Artur Buszek............................Za
Iwona Chamielec.........................Za
Kazimierz Chrzanowski...................Za
Tomasz Daros............................Za
Michał Drewnicki.......................Przeciw
Grażyna Fijałkowska...................Za
Nina Gabryś............................Za
Łukasz Gibała.........................Przeciw
Andrzej Hawranek........................Za
Dominik Homa............................Za
Józef Jałocha.........................Przeciw
Małgorzata Jantos......................Za
Dominik Jaśkowiec......................Za
Adam Kalita.............................Przeciw
Mariusz Kękuś.........................Przeciw
Rafał Komarewicz.......................Za
Jakub Kosek.............................Za
Bolesław Kosior........................Przeciw
Wojciech Krzysztonek....................Za
Renata Kucharska........................Przeciw
Lech Kucharski..........................Za
Teodozja Maliszewska....................Za
Łukasz Maślona........................Przeciw
Adam Migdał............................Za
Stanisław Moryc........................Przeciw
Jan Stanisław Pietras..................Za
Włodzimierz Pietrus...................Przeciw
Sławomir Pietrzyk......................Za
Edward Porębski........................Przeciw
Anna Prokop-Staszecka...................Za
Łukasz Sęk............................Za
Marek Sobieraj..........................Przeciw
Michał Starobrat.......................Za
Grzegorz Stawowy.......................Za
Krzysztof Sułowski.....................Przeciw
Alicja Szczepańska.....................Za
Agata Tatara............................Przeciw
Łukasz Wantuch.........................Za
Aleksandra Witek........................Przeciw
Stanisław Zięba.......................Przeciw
Jerzy Zięty............................Przeciw