Głosowania dotyczące punktu porządku obrad (VIII kadencja RMK):

OTWARCIE I SESJI I STWIERDZENIE PRAWOMOCNOŚCI





Przedmiot głosowania: DRUK NR 3 - WNIOSEK O WPROWADZENIE PROJEKTU W TRYBIE NAGŁYM


Czas rozpoczęcia: 21 Listopada 2018 r.
Czas zakończenia: 21 Listopada 2018 r.
Głosowanie: pojedynczo
Status: Zamknięte
Głosów za: 43
Głosów przeciw: 0
Głosów wstrzymujących się: 0
Obecnych podczas głosowania: 43
Nie brało udziału w głosowaniu:0
Nieobecnych: 0
Wymagany rodzaj większości: Bezwzględna większość

WNIOSEK PRZYJĘTY

Jak głosowali radni:

Jacek Bednarz...........................Za
Artur Buszek............................Za
Kazimierz Chrzanowski...................Za
Tomasz Daros............................Za
Michał Drewnicki.......................Za
Grażyna Fijałkowska...................Za
Nina Gabryś............................Za
Łukasz Gibała.........................Za
Andrzej Hawranek........................Za
Józef Jałocha.........................Za
Małgorzata Jantos......................Za
Dominik Jaśkowiec......................Za
Adam Kalita.............................Za
Mariusz Kękuś.........................Za
Rafał Komarewicz.......................Za
Jakub Kosek.............................Za
Bolesław Kosior........................Za
Bogusław Kośmider.....................Za
Małgorzata Kot.........................Za
Wojciech Krzysztonek....................Za
Renata Kucharska........................Za
Lech Kucharski..........................Za
Teodozja Maliszewska....................Za
Łukasz Maślona........................Za
Adam Migdał............................Za
Aleksander Miszalski....................Za
Stanisław Moryc........................Za
Włodzimierz Pietrus...................Za
Sławomir Pietrzyk......................Za
Edward Porębski........................Za
Anna Prokop-Staszecka...................Za
Łukasz Sęk............................Za
Marek Sobieraj..........................Za
Michał Starobrat.......................Za
Grzegorz Stawowy.......................Za
Krzysztof Sułowski.....................Za
Alicja Szczepańska.....................Za
Agata Tatara............................Za
Łukasz Wantuch.........................Za
Aleksandra Witek........................Za
Stanisław Zięba.......................Za
Jerzy Zięty............................Za



Przedmiot głosowania: DRUK NR 4 - WNIOSEK O WPROWADZENIE PROJEKTU W TRYBIE NAGŁYM


Czas rozpoczęcia: 21 Listopada 2018 r.
Czas zakończenia: 21 Listopada 2018 r.
Głosowanie: pojedynczo
Status: Zamknięte
Głosów za: 43
Głosów przeciw: 0
Głosów wstrzymujących się: 0
Obecnych podczas głosowania: 43
Nie brało udziału w głosowaniu:0
Nieobecnych: 0
Wymagany rodzaj większości: Bezwzględna większość

WNIOSEK PRZYJĘTY

Jak głosowali radni:

Jacek Bednarz...........................Za
Artur Buszek............................Za
Kazimierz Chrzanowski...................Za
Tomasz Daros............................Za
Michał Drewnicki.......................Za
Grażyna Fijałkowska...................Za
Nina Gabryś............................Za
Łukasz Gibała.........................Za
Andrzej Hawranek........................Za
Józef Jałocha.........................Za
Małgorzata Jantos......................Za
Dominik Jaśkowiec......................Za
Adam Kalita.............................Za
Mariusz Kękuś.........................Za
Rafał Komarewicz.......................Za
Jakub Kosek.............................Za
Bolesław Kosior........................Za
Bogusław Kośmider.....................Za
Małgorzata Kot.........................Za
Wojciech Krzysztonek....................Za
Renata Kucharska........................Za
Lech Kucharski..........................Za
Teodozja Maliszewska....................Za
Łukasz Maślona........................Za
Adam Migdał............................Za
Aleksander Miszalski....................Za
Stanisław Moryc........................Za
Włodzimierz Pietrus...................Za
Sławomir Pietrzyk......................Za
Edward Porębski........................Za
Anna Prokop-Staszecka...................Za
Łukasz Sęk............................Za
Marek Sobieraj..........................Za
Michał Starobrat.......................Za
Grzegorz Stawowy.......................Za
Krzysztof Sułowski.....................Za
Alicja Szczepańska.....................Za
Agata Tatara............................Za
Łukasz Wantuch.........................Za
Aleksandra Witek........................Za
Stanisław Zięba.......................Za
Jerzy Zięty............................Za



Przedmiot głosowania: DRUK NR 5 - WNIOSEK O WPROWADZENIE PROJEKTU W TRYBIE NAGŁYM


Czas rozpoczęcia: 21 Listopada 2018 r.
Czas zakończenia: 21 Listopada 2018 r.
Głosowanie: pojedynczo
Status: Zamknięte
Głosów za: 20
Głosów przeciw: 0
Głosów wstrzymujących się: 0
Obecnych podczas głosowania: 20
Nie brało udziału w głosowaniu:0
Nieobecnych: 23
Wymagany rodzaj większości: Bezwzględna większość

WNIOSEK ODRZUCONY

Jak głosowali radni:

Artur Buszek............................Za
Kazimierz Chrzanowski...................Za
Tomasz Daros............................Za
Grażyna Fijałkowska...................Za
Nina Gabryś............................Za
Łukasz Gibała.........................Za
Andrzej Hawranek........................Za
Małgorzata Jantos......................Za
Dominik Jaśkowiec......................Za
Jakub Kosek.............................Za
Bogusław Kośmider.....................Za
Wojciech Krzysztonek....................Za
Teodozja Maliszewska....................Za
Łukasz Maślona........................Za
Aleksander Miszalski....................Za
Łukasz Sęk............................Za
Michał Starobrat.......................Za
Grzegorz Stawowy.......................Za
Alicja Szczepańska.....................Za



Przedmiot głosowania: - WNIOSEK O ODROCZENIE POSIEDZENIA


Czas rozpoczęcia: 21 Listopada 2018 r.
Czas zakończenia: 21 Listopada 2018 r.
Głosowanie: pojedynczo
Status: Zamknięte
Głosów za: 24
Głosów przeciw: 19
Głosów wstrzymujących się: 0
Obecnych podczas głosowania: 43
Nie brało udziału w głosowaniu:0
Nieobecnych: 0
Wymagany rodzaj większości: Zwykła większość

WNIOSEK PRZYJĘTY

Jak głosowali radni:

Jacek Bednarz...........................Za
Artur Buszek............................Przeciw
Kazimierz Chrzanowski...................Za
Tomasz Daros............................Przeciw
Michał Drewnicki.......................Za
Grażyna Fijałkowska...................Przeciw
Nina Gabryś............................Przeciw
Łukasz Gibała.........................Przeciw
Andrzej Hawranek........................Przeciw
Józef Jałocha.........................Za
Małgorzata Jantos......................Przeciw
Dominik Jaśkowiec......................Przeciw
Adam Kalita.............................Za
Mariusz Kękuś.........................Za
Rafał Komarewicz.......................Za
Jakub Kosek.............................Przeciw
Bolesław Kosior........................Za
Bogusław Kośmider.....................Przeciw
Małgorzata Kot.........................Za
Wojciech Krzysztonek....................Przeciw
Renata Kucharska........................Za
Lech Kucharski..........................Za
Teodozja Maliszewska....................Przeciw
Łukasz Maślona........................Przeciw
Adam Migdał............................Za
Aleksander Miszalski....................Przeciw
Stanisław Moryc........................Za
Włodzimierz Pietrus...................Za
Sławomir Pietrzyk......................Za
Edward Porębski........................Za
Anna Prokop-Staszecka...................Za
Łukasz Sęk............................Przeciw
Marek Sobieraj..........................Za
Michał Starobrat.......................Przeciw
Grzegorz Stawowy.......................Przeciw
Krzysztof Sułowski.....................Za
Alicja Szczepańska.....................Przeciw
Agata Tatara............................Za
Łukasz Wantuch.........................Za
Aleksandra Witek........................Za
Stanisław Zięba.......................Za
Jerzy Zięty............................Za