Dokument archiwalny
XI Krakowskie Dni Integracji

Biura ds. Osób Niepełnosprawnych krakowskich Uczelni oraz Zrzeszenia Studentów Niepełnosprawnych zapraszają na XI Krakowskie Dni Integracji, które odbędą się w dniach 16-20 kwietnia 2018 r.

 

Krakowskie Dni Integracji są imprezą cykliczną organizowaną przez krakowskie uczelnie: Akademię Górniczo-Hutniczą, Krakowską Akademię, Politechnikę Krakowską, Uniwersytet Ekonomiczny, Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Pedagogiczny, Uniwersytet Papieski Jana Pawła II, Uniwersytet Rolniczy

Głównym celem imprezy jest integracja oraz zwiększanie świadomości środowisk akademickich w zakresie funkcjonowania studentów z niepełnosprawnościami na uczelniach wyższych. Drugim, nie mniej ważnym, celem wydarzenia jest prezentacja dobrych praktyk oraz wymiana doświadczeń w wyrównywaniu szans w dostępie do edukacji studentów z niepełnosprawnościami.

W programie tegorocznych Dni Integracji przewidziano zarówno konferencję "Odpowiedzialne wsparcie, a zrównoważony rozwój", jak i liczne warsztaty, wydarzenia sportowe oraz spotkania integracyjne.

 

Więcej informacji na stronie

 

PROGRAM


 

Osoba odpowiedzialna:
ELŻBIETA KOIS-ŻUREK - DYREKTOR BIURA
Osoba publikująca:
BEATA SCHECHTEL-MĄCZKA
Data wytworzenia:
2018-04-13
Data publikacji:
2018-04-13
Data aktualizacji:
2018-04-13