Dokument archiwalny
AKADEMIE KLASY EKSTRA w KRAKOWIE

Akademie Klasy Ekstra to wydarzenia mające promować piłkę nożną oraz aktywność fizyczną wśród dzieci, rozpoczynających lub będących na wczesnym etapie swojej przygody z futbolem, bazując na infrastrukturze, wiedzy i doświadczeniu, oferowanym przez drużyny uczestniczące w rozgrywkach LOTTO Ekstraklasy. W poprzednim roku impreza przyciągnęła na boiska w całej Polsce prawie 20.000 dzieci i dorosłych.

Treningi w ramach Akademii Klasy Ekstra to otwarte zajęcia dla wszystkich chłopców i dziewczynek, oparte na sportowych konkursach, grach i ćwiczeniach sprawnościowych dla najmłodszych. Dla starszych dzieci przygotowane zostały emocjonujące turnieje Funino oraz Mini Piłki Nożnej. Treningi będą się odbywały w trzech grupach wiekowych, do szóstego (U-6), dziewiątego (U-9) i jedenastego (U-11) roku życia. W przerwach między zajęciami

na wszystkich uczestników Akademii Klasy Ekstra czekać będzie specjalne piłkarskie miasteczko, gdzie będą mogli sprawdzić siłę i precyzję swojego strzału na bramkę radarową oraz celnościową, refleks na trenażerach quick feet lub przejść piłkarski tor z przeszkodami.

 

Motto tegorocznej edycji Akademii zachęca do udziału w projekcie wszystkich miłośników sportu i dobrej zabawy: JESTEŚ TAK DOBRY JAK MECZ, KTÓRY DOPIERO ROZEGRASZ.

 

ZAPRASZAMY:

  • 25 maja (czwartek) w godz. 11:00 – 15:00 Centrum treningowe MKS „Cracovia” SSA ul. Wielicka 101, osoba odpowiedzialna ze strony Klubu: Tomasz Bałdys tomasz.baldys@cracovia.pl; tel. 694 464 979;
  • 26 maja (piątek) w godz. 11:00 – 15:00 Myślenice ul. Zdrojowa 9, osoba odpowiedzialna ze strony Klubu: Rafał Wisłocki akademia@tswisla.pl; tel. 606 208 926.

Więcej informacji o Projekcie: www.ekstraklasa.org/akademie-klasy-ekstra/nowosci

 


 

Podmiot publikujący:
Osoba odpowiedzialna:
BARBARA MIKOŁAJCZYK - DYREKTOR WYDZIAŁU
Osoba publikująca:
JERZY GĄSIOROWSKI
Data wytworzenia:
2017-05-19
Data publikacji:
2017-05-19
Data aktualizacji:
2017-05-19