WYNIKI WYBORÓW - WYBORY DO RAD DZIELNIC 16.11.2014 r.
Dzielnica 7 Zwierzyniec
Frekwencja: 39.85%
Wybierz nr okręgu:
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 167, 175, 176
Liczba uprawnionych do głosowania: 722Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 248
Liczba kart wyjętych z urny: 248
Frekwencja: 34.35%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 248
Liczba głosów nieważnych: 6
Liczba głosów ważnych: 242
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
BURAKOWSKI DARIUSZ |
19
|
2.
|
GOLONKA MAREK |
78
|
3.
|
KACZMARSKA JADWIGA |
60
|
4.
|
OLECHOWSKI STANISŁAW |
12
|
5.
|
SŁONIOWSKI ŁUKASZ |
73
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 164, 167
Liczba uprawnionych do głosowania: 935Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 503
Liczba kart wyjętych z urny: 503
Frekwencja: 53.80%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 503
Liczba głosów nieważnych: 2
Liczba głosów ważnych: 501
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
BLECHARCZYK WIKTORIA |
52
|
2.
|
GMYTRYK PAWEŁ KAZIMIERZ |
165
|
3.
|
GÓRNY WITOLD |
284
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 164
Liczba uprawnionych do głosowania: 908Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 394
Liczba kart wyjętych z urny: 394
Frekwencja: 43.39%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 394
Liczba głosów nieważnych: 7
Liczba głosów ważnych: 387
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
MARKOWSKI JAKUB |
234
|
2.
|
OLEWICZ ANDRZEJ |
153
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 164, 165, 178
Liczba uprawnionych do głosowania: 929Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 349
Liczba kart wyjętych z urny: 349
Frekwencja: 37.57%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 349
Liczba głosów nieważnych: 11
Liczba głosów ważnych: 338
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
BATOR GRZEGORZ |
25
|
2.
|
BOCHENEK BOGUSŁAW |
30
|
3.
|
KORGA MARIAN |
46
|
4.
|
MARDYŁA MAGDALENA |
186
|
5.
|
ORLIŃSKI BARTOSZ |
51
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 164, 165, 166
Liczba uprawnionych do głosowania: 781Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 366
Liczba kart wyjętych z urny: 364
Frekwencja: 46.86%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 364
Liczba głosów nieważnych: 13
Liczba głosów ważnych: 351
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
GARZEŁ MARZENA |
217
|
2.
|
KUPIEC KAMIL |
67
|
3.
|
MIKUS JERZY |
67
|
Dzielnicowa Komisja Wyborcza stwierdza, że głosowania nie przeprowadzono w okręgu wyborczym
numer 6, w którym liczba zarejestrowanych kandydatów równa jest liczbie 1, a zarejestrowany kandydat
DZIURA-BARTKIEWICZ JAN uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania.
Dzielnicowa Komisja Wyborcza stwierdza, że głosowania nie przeprowadzono w okręgu wyborczym
numer 7, w którym liczba zarejestrowanych kandydatów równa jest liczbie 1, a zarejestrowany kandydat MEUS TOMASZ
uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania.
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 165, 178
Liczba uprawnionych do głosowania: 882Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 354
Liczba kart wyjętych z urny: 353
Frekwencja: 40.14%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 353
Liczba głosów nieważnych: 10
Liczba głosów ważnych: 343
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
BAJOR ARKADIUSZ |
132
|
2.
|
JAKUBOWSKI KRZYSZTOF |
153
|
3.
|
KUREK ROMAN |
58
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 165, 178
Liczba uprawnionych do głosowania: 894Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 337
Liczba kart wyjętych z urny: 337
Frekwencja: 37.70%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 337
Liczba głosów nieważnych: 7
Liczba głosów ważnych: 330
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
BLECHARCZYK MARZENA |
114
|
2.
|
FLOREK KINGA |
93
|
3.
|
WCISŁO EWA |
123
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 177, 178
Liczba uprawnionych do głosowania: 923Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 333
Liczba kart wyjętych z urny: 332
Frekwencja: 36.08%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 332
Liczba głosów nieważnych: 6
Liczba głosów ważnych: 326
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
GACZOREK FILIP |
124
|
2.
|
STRAŻ MACIEJ |
202
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 175, 177, 178
Liczba uprawnionych do głosowania: 933Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 402
Liczba kart wyjętych z urny: 402
Frekwencja: 43.09%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 402
Liczba głosów nieważnych: 10
Liczba głosów ważnych: 392
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
GAJEK TOMASZ |
60
|
2.
|
GARBULA GRZEGORZ |
76
|
3.
|
KWASNOWSKA ELŻBIETA |
47
|
4.
|
MACH JULIA |
209
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 175, 177
Liczba uprawnionych do głosowania: 843Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 334
Liczba kart wyjętych z urny: 334
Frekwencja: 39.62%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 334
Liczba głosów nieważnych: 7
Liczba głosów ważnych: 327
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
FILIPIAK SZCZĘSNY |
207
|
2.
|
GALIAK MATEUSZ |
120
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 174, 175, 177
Liczba uprawnionych do głosowania: 951Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 426
Liczba kart wyjętych z urny: 430
Frekwencja: 44.79%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 430
Liczba głosów nieważnych: 8
Liczba głosów ważnych: 422
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
BOŻYK JERZY |
31
|
2.
|
KNAPCZYK WOJCIECH |
14
|
3.
|
NAPRAWSKI GRZEGORZ |
76
|
4.
|
PRUSZYŃSKI KRZYSZTOF |
90
|
5.
|
SIKORA MAREK |
130
|
6.
|
STARNAWSKI RADOSŁAW |
33
|
7.
|
ZAWADA KATARZYNA |
48
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 169, 173, 174
Liczba uprawnionych do głosowania: 692Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 206
Liczba kart wyjętych z urny: 206
Frekwencja: 29.77%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 206
Liczba głosów nieważnych: 9
Liczba głosów ważnych: 197
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
HAWRANEK ANDRZEJ MARIA |
141
|
2.
|
RAŹNY MARCIN |
56
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 173, 174
Liczba uprawnionych do głosowania: 825Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 336
Liczba kart wyjętych z urny: 335
Frekwencja: 40.73%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 335
Liczba głosów nieważnych: 6
Liczba głosów ważnych: 329
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
BIELAŃSKA BOGUSŁAWA |
75
|
2.
|
KOWALSKI KRZYSZTOF |
74
|
3.
|
KOWALSKI PAWEŁ |
150
|
4.
|
MAREK NORBERT |
30
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 169, 170, 174, 175, 176
Liczba uprawnionych do głosowania: 682Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 270
Liczba kart wyjętych z urny: 270
Frekwencja: 39.59%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 270
Liczba głosów nieważnych: 1
Liczba głosów ważnych: 269
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
DĄBROWSKI MARIUSZ |
55
|
2.
|
KORDYLEWSKI MAREK |
78
|
3.
|
MILEJ JERZY |
81
|
4.
|
ROTUŁOWICZ MAJA |
35
|
5.
|
WAROT MICHAŁ |
20
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 169, 170, 171
Liczba uprawnionych do głosowania: 752Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 232
Liczba kart wyjętych z urny: 232
Frekwencja: 30.85%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 232
Liczba głosów nieważnych: 3
Liczba głosów ważnych: 229
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
DĄBROWSKI DARIUSZ |
77
|
2.
|
FILIPIAK ŁUKASZ |
107
|
3.
|
PANAJOTIDIS TOMASZ |
45
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 168, 169, 170
Liczba uprawnionych do głosowania: 682Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 244
Liczba kart wyjętych z urny: 242
Frekwencja: 35.78%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 242
Liczba głosów nieważnych: 4
Liczba głosów ważnych: 238
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
HAWRANEK ANDRZEJ |
96
|
2.
|
SOKÓŁ JAROSŁAW WOJCIECH |
76
|
3.
|
TUMIDAJSKI PIOTR |
66
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 168
Liczba uprawnionych do głosowania: 713Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 300
Liczba kart wyjętych z urny: 300
Frekwencja: 42.08%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 300
Liczba głosów nieważnych: 8
Liczba głosów ważnych: 292
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
BAŁEK ANDRZEJ SZYMON |
35
|
2.
|
CHYC-SOBCZYK AGNIESZKA |
79
|
3.
|
KWARCIAK KRZYSZTOF |
156
|
4.
|
MEUS TYMOTEUSZ |
22
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 170, 171
Liczba uprawnionych do głosowania: 646Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 238
Liczba kart wyjętych z urny: 238
Frekwencja: 36.84%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 238
Liczba głosów nieważnych: 5
Liczba głosów ważnych: 233
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
INGARDEN MATEUSZ |
84
|
2.
|
KAJFASZ PAWEŁ |
109
|
3.
|
TOMCZYKIEWICZ JERZY |
40
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 171, 172
Liczba uprawnionych do głosowania: 668Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 250
Liczba kart wyjętych z urny: 250
Frekwencja: 37.43%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 250
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 250
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
CHMIELAK MAGDALENA MARIA |
57
|
2.
|
GĄDEK KRZYSZTOF |
42
|
3.
|
KAPUSTA MARCIN |
151
|
System informatyczny opracował i obsługuje ACK Cyfronet AGH