WYNIKI WYBORÓW - WYBORY DO RAD DZIELNIC 16.11.2014 r.
Dzielnica 6 Bronowice
Frekwencja: 40.92%
Wybierz nr okręgu:
1  2  3  4  5   6  7  8  9  10   11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 149, 155
Liczba uprawnionych do głosowania: 1078
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 485
Liczba kart wyjętych z urny: 485
Frekwencja: 44.99%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 485
Liczba głosów nieważnych: 11
Liczba głosów ważnych: 474

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
DRUŻKOWSKA MARTA
233
2.
FRANCZYK MAREK
39
3.
MARCZYŃSKA-MIK NATALIA
38
4.
SZCZĘŚNIAK-KĄDZIOŁEK AGNIESZKA
164



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 150, 152, 153, 154
Liczba uprawnionych do głosowania: 1007
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 414
Liczba kart wyjętych z urny: 413
Frekwencja: 41.11%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 413
Liczba głosów nieważnych: 8
Liczba głosów ważnych: 405

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
PASIONEK-SACHA AGATA
212
2.
PŁAZA MICHAŁ
193



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 150
Liczba uprawnionych do głosowania: 1132
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 417
Liczba kart wyjętych z urny: 417
Frekwencja: 36.84%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 417
Liczba głosów nieważnych: 5
Liczba głosów ważnych: 412

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
SZWED MARIA
247
2.
ŚLIWA ARTUR
165



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 154, 155
Liczba uprawnionych do głosowania: 1086
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 503
Liczba kart wyjętych z urny: 503
Frekwencja: 46.32%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 503
Liczba głosów nieważnych: 9
Liczba głosów ważnych: 494

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
ANTOSIEWICZ WALDEMAR
217
2.
BOJM DANIEL
65
3.
KOTEK MARCIN
212



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 153
Liczba uprawnionych do głosowania: 815
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 309
Liczba kart wyjętych z urny: 309
Frekwencja: 37.91%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 309
Liczba głosów nieważnych: 15
Liczba głosów ważnych: 294

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
KOPACZ JERZY
124
2.
KORDULA LEOKADIA
95
3.
OSTROWSKI JERZY
75



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 152, 153, 154
Liczba uprawnionych do głosowania: 734
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 253
Liczba kart wyjętych z urny: 253
Frekwencja: 34.47%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 253
Liczba głosów nieważnych: 11
Liczba głosów ważnych: 242

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
DUDA KRZYSZTOF
168
2.
ZECHENTER PAWEŁ
74



Dzielnicowa Komisja Wyborcza stwierdza, że głosowania nie przeprowadzono w okręgu wyborczym numer 7, w którym liczba zarejestrowanych kandydatów równa jest liczbie 1, a zarejestrowany kandydat GACKIEWICZ ALICJA uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania.

Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 151, 152
Liczba uprawnionych do głosowania: 875
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 255
Liczba kart wyjętych z urny: 255
Frekwencja: 29.14%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 255
Liczba głosów nieważnych: 9
Liczba głosów ważnych: 246

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
JANUSZ WALDEMAR
104
2.
STRZEBOŃSKA ALICJA
142



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 154, 155
Liczba uprawnionych do głosowania: 1046
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 496
Liczba kart wyjętych z urny: 496
Frekwencja: 47.42%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 496
Liczba głosów nieważnych: 8
Liczba głosów ważnych: 488

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BIELECKI MACIEJ
45
2.
DZIUBA WOJCIECH
30
3.
KORDAS KRYSTYNA
116
4.
NOWAKOWSKI JANUSZ
7
5.
PASIERB MACIEJ
52
6.
QUIRINI-POPŁAWSKI ŁUKASZ
238



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 155
Liczba uprawnionych do głosowania: 1077
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 498
Liczba kart wyjętych z urny: 497
Frekwencja: 46.24%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 497
Liczba głosów nieważnych: 10
Liczba głosów ważnych: 487

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
GOCH ADAM
302
2.
MAJ ELŻBIETA
185



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 156, 157
Liczba uprawnionych do głosowania: 778
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 335
Liczba kart wyjętych z urny: 340
Frekwencja: 43.06%
Liczba kart nieważnych: 7
Liczba kart ważnych: 333
Liczba głosów nieważnych: 6
Liczba głosów ważnych: 327

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
PRYWAŁKO WŁODZIMIERZ
41
2.
TUREK MAŁGORZATA
168
3.
WESOŁOWSKA BEATA
118



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 156
Liczba uprawnionych do głosowania: 786
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 339
Liczba kart wyjętych z urny: 337
Frekwencja: 43.13%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 337
Liczba głosów nieważnych: 12
Liczba głosów ważnych: 325

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
DZIERŻAK MARCIN
43
2.
KRAJEWSKI ŁUKASZ
198
3.
KULCZYCKI RYSZARD
84



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 159
Liczba uprawnionych do głosowania: 1085
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 413
Liczba kart wyjętych z urny: 412
Frekwencja: 38.06%
Liczba kart nieważnych: 17
Liczba kart ważnych: 395
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 395

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BIAŁEK MICHAŁ
148
2.
SMOK BARTOSZ
247



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 158
Liczba uprawnionych do głosowania: 797
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 329
Liczba kart wyjętych z urny: 329
Frekwencja: 41.28%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 329
Liczba głosów nieważnych: 8
Liczba głosów ważnych: 321

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
DOMAŃSKI JACEK
165
2.
KMIECIK DOROTA
100
3.
KRUSZNIEWSKA AGNIESZKA
48
4.
RYGORCZUK MARIUSZ
8



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 161, 162, 163
Liczba uprawnionych do głosowania: 867
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 415
Liczba kart wyjętych z urny: 413
Frekwencja: 47.87%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 413
Liczba głosów nieważnych: 12
Liczba głosów ważnych: 401

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
JANOWSKI PIOTR JÓZEF
123
2.
SMOK BOGDAN
278



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 157, 162
Liczba uprawnionych do głosowania: 996
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 383
Liczba kart wyjętych z urny: 383
Frekwencja: 38.45%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 383
Liczba głosów nieważnych: 7
Liczba głosów ważnych: 376

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BORKOWSKI WOJCIECH
309
2.
NIEBIELSKI MATEUSZ
67



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 156, 157, 161, 162
Liczba uprawnionych do głosowania: 704
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 329
Liczba kart wyjętych z urny: 329
Frekwencja: 46.73%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 329
Liczba głosów nieważnych: 9
Liczba głosów ważnych: 320

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
KOSSAKOWSKI JERZY
77
2.
NIEBIELSKI KRZYSZTOF
37
3.
PERČIĆ MARGARETA
126
4.
SZOSTAK PIOTR
80



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 157, 163
Liczba uprawnionych do głosowania: 862
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 270
Liczba kart wyjętych z urny: 269
Frekwencja: 31.32%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 269
Liczba głosów nieważnych: 5
Liczba głosów ważnych: 264

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
KUCHARCZYK MARCIN
147
2.
SULIŃSKI STEFAN
82
3.
SZUMIEC ROKSANA
35



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 161, 163
Liczba uprawnionych do głosowania: 1146
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 464
Liczba kart wyjętych z urny: 464
Frekwencja: 40.49%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 464
Liczba głosów nieważnych: 18
Liczba głosów ważnych: 446

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BACZYŃSKI JAKUB
54
2.
BARAN WOJCIECH
19
3.
BORKOWSKI ŁUKASZ
75
4.
BRYLOWSKI WOJCIECH
153
5.
KOWALCZYK MARIA
47
6.
MATUSZEWSKA KATARZYNA
68
7.
NIEMCZUK MARIA
30



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 149, 158, 160
Liczba uprawnionych do głosowania: 830
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 354
Liczba kart wyjętych z urny: 353
Frekwencja: 42.65%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 353
Liczba głosów nieważnych: 11
Liczba głosów ważnych: 342

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BURDA MARIAN
96
2.
JARECKI TOMASZ
42
3.
KOZIK ADAM
79
4.
SIKORA STANISŁAW
125



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 150, 152, 160
Liczba uprawnionych do głosowania: 1127
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 444
Liczba kart wyjętych z urny: 442
Frekwencja: 39.40%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 442
Liczba głosów nieważnych: 27
Liczba głosów ważnych: 415

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
SANIOCKI KRZYSZTOF
127
2.
SROCZYŃSKA MAŁGORZATA
288


System informatyczny opracował i obsługuje ACK Cyfronet AGH

 

Osoba odpowiedzialna:
BEATA KOWALÓWKA - DYREKTOR KANCELARII
Osoba publikująca:
BARTŁOMIEJ MATYSZKOWICZ - ADMINISTRATOR TECHNICZNY
Data wytworzenia:
2014-11-17
Data publikacji:
2014-11-17
Data aktualizacji:
2014-11-17