WYNIKI WYBORÓW - WYBORY DO RAD DZIELNIC 16.11.2014 r.
Dzielnica 16 Bieńczyce
Frekwencja: 30.06%
Wybierz nr okręgu:
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 378, 379
Liczba uprawnionych do głosowania: 1719Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 653
Liczba kart wyjętych z urny: 653
Frekwencja: 37.99%
Liczba kart nieważnych: 4
Liczba kart ważnych: 649
Liczba głosów nieważnych: 17
Liczba głosów ważnych: 632
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
GĄSIOROWSKA MARIA |
51
|
2.
|
GRZYB TOMASZ |
173
|
3.
|
MAŁEK MAŁGORZATA |
113
|
4.
|
NOWICKA ALINA JANINA |
188
|
5.
|
PALIMĄKA GRZEGORZ |
76
|
6.
|
PTAK JOANNA |
31
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 379, 392, 393
Liczba uprawnionych do głosowania: 1736Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 516
Liczba kart wyjętych z urny: 516
Frekwencja: 29.72%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 516
Liczba głosów nieważnych: 4
Liczba głosów ważnych: 512
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
BARTOSIK KAMIL |
187
|
2.
|
BIERNACIK HALINA |
149
|
3.
|
MISZTAL MACIEJ |
94
|
4.
|
TYLEK PAWEŁ |
82
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 389, 391, 392, 393
Liczba uprawnionych do głosowania: 1567Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 359
Liczba kart wyjętych z urny: 359
Frekwencja: 22.91%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 359
Liczba głosów nieważnych: 2
Liczba głosów ważnych: 357
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
BIELEWICZ EDWARD |
36
|
2.
|
JUNKIERT JOLANTA |
54
|
3.
|
PIETRUS BOGUSŁAW |
122
|
4.
|
TUSZYŃSKI KRZYSZTOF |
5
|
5.
|
WAWRZYNKIEWICZ MAREK JACEK |
140
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 389, 391, 392
Liczba uprawnionych do głosowania: 1585Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 435
Liczba kart wyjętych z urny: 435
Frekwencja: 27.44%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 435
Liczba głosów nieważnych: 10
Liczba głosów ważnych: 425
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
GIBOWSKI KAZIMIERZ |
116
|
2.
|
PAWIŃSKI ZDZISŁAW JAN |
164
|
3.
|
WÓJTOWICZ SŁAWOMIR |
145
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 389, 390
Liczba uprawnionych do głosowania: 1690Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 597
Liczba kart wyjętych z urny: 597
Frekwencja: 35.33%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 597
Liczba głosów nieważnych: 9
Liczba głosów ważnych: 588
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
BARTOSZEK MAREK |
175
|
2.
|
BERETA RAFAŁ |
167
|
3.
|
KRÓL GRZEGORZ |
246
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 378, 380, 381
Liczba uprawnionych do głosowania: 1735Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 504
Liczba kart wyjętych z urny: 504
Frekwencja: 29.05%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 504
Liczba głosów nieważnych: 12
Liczba głosów ważnych: 492
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
NADURSKA GRAŻYNA |
127
|
2.
|
RAJKOWSKI WOJCIECH |
136
|
3.
|
STROJEK ZOFIA |
229
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 381, 382, 384, 385
Liczba uprawnionych do głosowania: 1936Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 581
Liczba kart wyjętych z urny: 581
Frekwencja: 30.01%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 581
Liczba głosów nieważnych: 10
Liczba głosów ważnych: 571
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
ADAMEK ROBERT |
210
|
2.
|
JEŻOWSKI GRZEGORZ |
189
|
3.
|
MUSIATOWICZ ANNA |
172
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 382, 384
Liczba uprawnionych do głosowania: 1712Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 548
Liczba kart wyjętych z urny: 548
Frekwencja: 32.01%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 548
Liczba głosów nieważnych: 14
Liczba głosów ważnych: 534
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
DOMINIK PIOTR |
259
|
2.
|
MACHERA PAULINA |
69
|
3.
|
PAPROS JACEK |
93
|
4.
|
SIKORA KAROL |
43
|
5.
|
SKIBA KRZYSZTOF DOMINIK |
26
|
6.
|
WIŚNIEWSKI RAFAŁ |
44
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 385, 388
Liczba uprawnionych do głosowania: 1891Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 589
Liczba kart wyjętych z urny: 589
Frekwencja: 31.15%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 589
Liczba głosów nieważnych: 10
Liczba głosów ważnych: 579
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
AKSAMIT URSZULA |
242
|
2.
|
CZAJA AGNIESZKA |
212
|
3.
|
KACZOR MARIUSZ |
125
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 387, 388, 398, 400
Liczba uprawnionych do głosowania: 1914Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 576
Liczba kart wyjętych z urny: 580
Frekwencja: 30.09%
Liczba kart nieważnych: 9
Liczba kart ważnych: 571
Liczba głosów nieważnych: 10
Liczba głosów ważnych: 561
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
KOSZYCARZ ANNA |
95
|
2.
|
PERMUS MARCIN |
391
|
3.
|
WŁODARCZYK ANNA |
75
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 386, 387, 400
Liczba uprawnionych do głosowania: 2175Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 527
Liczba kart wyjętych z urny: 520
Frekwencja: 24.23%
Liczba kart nieważnych: 2
Liczba kart ważnych: 518
Liczba głosów nieważnych: 12
Liczba głosów ważnych: 506
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
DZIEDZIC MAGDALENA |
229
|
2.
|
GRZEGORZEK BOŻENA |
157
|
3.
|
KRYŚKO MICHAŁ |
120
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 383
Liczba uprawnionych do głosowania: 1812Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 621
Liczba kart wyjętych z urny: 621
Frekwencja: 34.27%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 621
Liczba głosów nieważnych: 7
Liczba głosów ważnych: 614
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
JAROSZ JAN PIOTR |
210
|
2.
|
KOLESZKA WOJCIECH |
70
|
3.
|
KURAL JAN |
150
|
4.
|
LICHOŃ KATARZYNA |
90
|
5.
|
ZIĘTARA MARCIN |
94
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 395, 396
Liczba uprawnionych do głosowania: 1617Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 445
Liczba kart wyjętych z urny: 445
Frekwencja: 27.52%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 445
Liczba głosów nieważnych: 10
Liczba głosów ważnych: 435
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
GIL GRZEGORZ |
40
|
2.
|
PRZEBINDOWSKI KONRAD |
27
|
3.
|
ROKITA PIOTR |
13
|
4.
|
ROMANIK STANISŁAWA |
160
|
5.
|
SAWCZAK KAMIL |
17
|
6.
|
SZEWCZYK TOMASZ |
116
|
7.
|
TUCZNIO ANNA |
62
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 394, 396, 397
Liczba uprawnionych do głosowania: 1649Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 547
Liczba kart wyjętych z urny: 547
Frekwencja: 33.17%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 547
Liczba głosów nieważnych: 9
Liczba głosów ważnych: 538
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
MŁODAWSKI ROBERT |
135
|
2.
|
NOWAK EDYTA |
124
|
3.
|
PIOTROWSKA MAGDALENA |
83
|
4.
|
SZCZUREK WIESŁAW |
196
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 394, 395, 404
Liczba uprawnionych do głosowania: 1543Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 470
Liczba kart wyjętych z urny: 470
Frekwencja: 30.46%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 470
Liczba głosów nieważnych: 17
Liczba głosów ważnych: 453
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
BRYŁA SŁAWOMIR |
126
|
2.
|
BUCZKOWSKI ANDRZEJ |
240
|
3.
|
MARCZEWSKA JOANNA |
87
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 404, 405
Liczba uprawnionych do głosowania: 1602Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 386
Liczba kart wyjętych z urny: 386
Frekwencja: 24.09%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 386
Liczba głosów nieważnych: 12
Liczba głosów ważnych: 374
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
KONSTANTY ANTONI |
207
|
2.
|
WASZKIEWICZ MARIUSZ WITOLD |
167
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 403, 404, 405
Liczba uprawnionych do głosowania: 1497Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 405
Liczba kart wyjętych z urny: 405
Frekwencja: 27.05%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 405
Liczba głosów nieważnych: 7
Liczba głosów ważnych: 398
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
BIŃCZYCKI ZYGMUNT |
225
|
2.
|
NOWAK PIOTR |
19
|
3.
|
SENDEROWSKA MAGDALENA |
20
|
4.
|
SPYRKA BARBARA |
75
|
5.
|
WIĘCEK KONRAD |
59
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 402, 403
Liczba uprawnionych do głosowania: 1572Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 484
Liczba kart wyjętych z urny: 484
Frekwencja: 30.79%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 484
Liczba głosów nieważnych: 7
Liczba głosów ważnych: 477
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
DYJAK ANDRZEJ |
89
|
2.
|
GÓRA SŁAWOMIR |
226
|
3.
|
KYRCZ PRZEMYSŁAW |
28
|
4.
|
SADZIKOWSKI PAWEŁ |
23
|
5.
|
ŻUGAJ ARKADIUSZ |
111
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 400, 401, 402, 403
Liczba uprawnionych do głosowania: 1523Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 477
Liczba kart wyjętych z urny: 477
Frekwencja: 31.32%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 477
Liczba głosów nieważnych: 22
Liczba głosów ważnych: 455
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
PAPROS ANGELIKA |
188
|
2.
|
ZAREMBA-PIWOWARSKA MARIA TERESA |
267
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 398, 399, 400, 402
Liczba uprawnionych do głosowania: 1794Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 554
Liczba kart wyjętych z urny: 554
Frekwencja: 30.88%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 554
Liczba głosów nieważnych: 5
Liczba głosów ważnych: 549
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
KACZOR BEATA |
95
|
2.
|
KWIATEK MARIA |
204
|
3.
|
POŁOMSKA RENATA |
250
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 398, 399, 400
Liczba uprawnionych do głosowania: 2039Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 642
Liczba kart wyjętych z urny: 642
Frekwencja: 31.49%
Liczba kart nieważnych: 2
Liczba kart ważnych: 640
Liczba głosów nieważnych: 14
Liczba głosów ważnych: 626
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
CZECH GRZEGORZ |
80
|
2.
|
JUSZCZYK TERESA |
79
|
3.
|
LIPARTOWSKI EMANUEL |
87
|
4.
|
ŁOŚ AGNIESZKA |
229
|
5.
|
PĘDZIWIATR GRZEGORZ |
82
|
6.
|
PIOTEREK GRZEGORZ |
69
|
System informatyczny opracował i obsługuje ACK Cyfronet AGH