WYNIKI WYBORÓW - WYBORY DO RAD DZIELNIC 16.11.2014 r.
Dzielnica 16 Bieńczyce
Frekwencja: 30.06%
Wybierz nr okręgu:
1  2  3  4  5   6  7  8  9  10   11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 378, 379
Liczba uprawnionych do głosowania: 1719
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 653
Liczba kart wyjętych z urny: 653
Frekwencja: 37.99%
Liczba kart nieważnych: 4
Liczba kart ważnych: 649
Liczba głosów nieważnych: 17
Liczba głosów ważnych: 632

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
GĄSIOROWSKA MARIA
51
2.
GRZYB TOMASZ
173
3.
MAŁEK MAŁGORZATA
113
4.
NOWICKA ALINA JANINA
188
5.
PALIMĄKA GRZEGORZ
76
6.
PTAK JOANNA
31



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 379, 392, 393
Liczba uprawnionych do głosowania: 1736
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 516
Liczba kart wyjętych z urny: 516
Frekwencja: 29.72%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 516
Liczba głosów nieważnych: 4
Liczba głosów ważnych: 512

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BARTOSIK KAMIL
187
2.
BIERNACIK HALINA
149
3.
MISZTAL MACIEJ
94
4.
TYLEK PAWEŁ
82



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 389, 391, 392, 393
Liczba uprawnionych do głosowania: 1567
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 359
Liczba kart wyjętych z urny: 359
Frekwencja: 22.91%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 359
Liczba głosów nieważnych: 2
Liczba głosów ważnych: 357

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BIELEWICZ EDWARD
36
2.
JUNKIERT JOLANTA
54
3.
PIETRUS BOGUSŁAW
122
4.
TUSZYŃSKI KRZYSZTOF
5
5.
WAWRZYNKIEWICZ MAREK JACEK
140



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 389, 391, 392
Liczba uprawnionych do głosowania: 1585
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 435
Liczba kart wyjętych z urny: 435
Frekwencja: 27.44%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 435
Liczba głosów nieważnych: 10
Liczba głosów ważnych: 425

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
GIBOWSKI KAZIMIERZ
116
2.
PAWIŃSKI ZDZISŁAW JAN
164
3.
WÓJTOWICZ SŁAWOMIR
145



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 389, 390
Liczba uprawnionych do głosowania: 1690
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 597
Liczba kart wyjętych z urny: 597
Frekwencja: 35.33%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 597
Liczba głosów nieważnych: 9
Liczba głosów ważnych: 588

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BARTOSZEK MAREK
175
2.
BERETA RAFAŁ
167
3.
KRÓL GRZEGORZ
246



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 378, 380, 381
Liczba uprawnionych do głosowania: 1735
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 504
Liczba kart wyjętych z urny: 504
Frekwencja: 29.05%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 504
Liczba głosów nieważnych: 12
Liczba głosów ważnych: 492

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
NADURSKA GRAŻYNA
127
2.
RAJKOWSKI WOJCIECH
136
3.
STROJEK ZOFIA
229



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 381, 382, 384, 385
Liczba uprawnionych do głosowania: 1936
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 581
Liczba kart wyjętych z urny: 581
Frekwencja: 30.01%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 581
Liczba głosów nieważnych: 10
Liczba głosów ważnych: 571

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
ADAMEK ROBERT
210
2.
JEŻOWSKI GRZEGORZ
189
3.
MUSIATOWICZ ANNA
172



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 382, 384
Liczba uprawnionych do głosowania: 1712
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 548
Liczba kart wyjętych z urny: 548
Frekwencja: 32.01%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 548
Liczba głosów nieważnych: 14
Liczba głosów ważnych: 534

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
DOMINIK PIOTR
259
2.
MACHERA PAULINA
69
3.
PAPROS JACEK
93
4.
SIKORA KAROL
43
5.
SKIBA KRZYSZTOF DOMINIK
26
6.
WIŚNIEWSKI RAFAŁ
44



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 385, 388
Liczba uprawnionych do głosowania: 1891
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 589
Liczba kart wyjętych z urny: 589
Frekwencja: 31.15%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 589
Liczba głosów nieważnych: 10
Liczba głosów ważnych: 579

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
AKSAMIT URSZULA
242
2.
CZAJA AGNIESZKA
212
3.
KACZOR MARIUSZ
125



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 387, 388, 398, 400
Liczba uprawnionych do głosowania: 1914
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 576
Liczba kart wyjętych z urny: 580
Frekwencja: 30.09%
Liczba kart nieważnych: 9
Liczba kart ważnych: 571
Liczba głosów nieważnych: 10
Liczba głosów ważnych: 561

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
KOSZYCARZ ANNA
95
2.
PERMUS MARCIN
391
3.
WŁODARCZYK ANNA
75



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 386, 387, 400
Liczba uprawnionych do głosowania: 2175
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 527
Liczba kart wyjętych z urny: 520
Frekwencja: 24.23%
Liczba kart nieważnych: 2
Liczba kart ważnych: 518
Liczba głosów nieważnych: 12
Liczba głosów ważnych: 506

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
DZIEDZIC MAGDALENA
229
2.
GRZEGORZEK BOŻENA
157
3.
KRYŚKO MICHAŁ
120



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 383
Liczba uprawnionych do głosowania: 1812
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 621
Liczba kart wyjętych z urny: 621
Frekwencja: 34.27%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 621
Liczba głosów nieważnych: 7
Liczba głosów ważnych: 614

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
JAROSZ JAN PIOTR
210
2.
KOLESZKA WOJCIECH
70
3.
KURAL JAN
150
4.
LICHOŃ KATARZYNA
90
5.
ZIĘTARA MARCIN
94



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 395, 396
Liczba uprawnionych do głosowania: 1617
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 445
Liczba kart wyjętych z urny: 445
Frekwencja: 27.52%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 445
Liczba głosów nieważnych: 10
Liczba głosów ważnych: 435

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
GIL GRZEGORZ
40
2.
PRZEBINDOWSKI KONRAD
27
3.
ROKITA PIOTR
13
4.
ROMANIK STANISŁAWA
160
5.
SAWCZAK KAMIL
17
6.
SZEWCZYK TOMASZ
116
7.
TUCZNIO ANNA
62



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 394, 396, 397
Liczba uprawnionych do głosowania: 1649
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 547
Liczba kart wyjętych z urny: 547
Frekwencja: 33.17%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 547
Liczba głosów nieważnych: 9
Liczba głosów ważnych: 538

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
MŁODAWSKI ROBERT
135
2.
NOWAK EDYTA
124
3.
PIOTROWSKA MAGDALENA
83
4.
SZCZUREK WIESŁAW
196



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 394, 395, 404
Liczba uprawnionych do głosowania: 1543
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 470
Liczba kart wyjętych z urny: 470
Frekwencja: 30.46%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 470
Liczba głosów nieważnych: 17
Liczba głosów ważnych: 453

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BRYŁA SŁAWOMIR
126
2.
BUCZKOWSKI ANDRZEJ
240
3.
MARCZEWSKA JOANNA
87



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 404, 405
Liczba uprawnionych do głosowania: 1602
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 386
Liczba kart wyjętych z urny: 386
Frekwencja: 24.09%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 386
Liczba głosów nieważnych: 12
Liczba głosów ważnych: 374

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
KONSTANTY ANTONI
207
2.
WASZKIEWICZ MARIUSZ WITOLD
167



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 403, 404, 405
Liczba uprawnionych do głosowania: 1497
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 405
Liczba kart wyjętych z urny: 405
Frekwencja: 27.05%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 405
Liczba głosów nieważnych: 7
Liczba głosów ważnych: 398

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BIŃCZYCKI ZYGMUNT
225
2.
NOWAK PIOTR
19
3.
SENDEROWSKA MAGDALENA
20
4.
SPYRKA BARBARA
75
5.
WIĘCEK KONRAD
59



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 402, 403
Liczba uprawnionych do głosowania: 1572
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 484
Liczba kart wyjętych z urny: 484
Frekwencja: 30.79%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 484
Liczba głosów nieważnych: 7
Liczba głosów ważnych: 477

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
DYJAK ANDRZEJ
89
2.
GÓRA SŁAWOMIR
226
3.
KYRCZ PRZEMYSŁAW
28
4.
SADZIKOWSKI PAWEŁ
23
5.
ŻUGAJ ARKADIUSZ
111



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 400, 401, 402, 403
Liczba uprawnionych do głosowania: 1523
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 477
Liczba kart wyjętych z urny: 477
Frekwencja: 31.32%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 477
Liczba głosów nieważnych: 22
Liczba głosów ważnych: 455

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
PAPROS ANGELIKA
188
2.
ZAREMBA-PIWOWARSKA MARIA TERESA
267



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 398, 399, 400, 402
Liczba uprawnionych do głosowania: 1794
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 554
Liczba kart wyjętych z urny: 554
Frekwencja: 30.88%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 554
Liczba głosów nieważnych: 5
Liczba głosów ważnych: 549

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
KACZOR BEATA
95
2.
KWIATEK MARIA
204
3.
POŁOMSKA RENATA
250



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 398, 399, 400
Liczba uprawnionych do głosowania: 2039
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 642
Liczba kart wyjętych z urny: 642
Frekwencja: 31.49%
Liczba kart nieważnych: 2
Liczba kart ważnych: 640
Liczba głosów nieważnych: 14
Liczba głosów ważnych: 626

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
CZECH GRZEGORZ
80
2.
JUSZCZYK TERESA
79
3.
LIPARTOWSKI EMANUEL
87
4.
ŁOŚ AGNIESZKA
229
5.
PĘDZIWIATR GRZEGORZ
82
6.
PIOTEREK GRZEGORZ
69


System informatyczny opracował i obsługuje ACK Cyfronet AGH

 

Osoba odpowiedzialna:
BEATA KOWALÓWKA - DYREKTOR KANCELARII
Osoba publikująca:
BARTŁOMIEJ MATYSZKOWICZ - ADMINISTRATOR TECHNICZNY
Data wytworzenia:
2014-11-17
Data publikacji:
2014-11-17
Data aktualizacji:
2014-11-17