Karta zawiera szczegółowy opis procedury załatwienia sprawy
Nazwa wniosku w ESP systemu Pojazd i Kierowca:
Informacje szczegółowe:
Przed zalogowaniem się na Elektroniczną Skrzynkę Podawczą proszę zapoznać się z kartą usługi (patrz góra strony), a w szczególności z zakładkami dotyczącymi wymaganych załączników i opłat.
Dokumenty stanowiące załączniki do wniosku należy dołączyć w postaci skanów (dopuszczalne formaty plików to .pdf lub .jpg, max rozmiar pojedynczego pliku lub strony .pdf nie może przekraczać 200 kB).
Po złożeniu wniosku korespondencja z urzędem odbywa się wyłącznie poprzez Elektroniczną Skrzynkę Podawczą na którą wysłane zostanie powiadomienie o poprawności złożonego wniosku lub wezwanie do uzupełnienia braków.
Wnioski elektroniczne realizowane są wyłącznie przez referat rejestracji pojazdów oś. Zgody 2 Kraków.
Aby elektronicznie załatwić sprawę – wymagany jest bezpieczny podpis lub Profil Zaufany ePUAP.
osobiście | pocztą | faxem | elektronicznie |
|
|
|
|
osobiście | pocztą | faxem | elektronicznie |
|
|
|
|