Wersja dokumentu z dnia 2014-02-21 08:29:17

Witamy na stronie Punktu Obsługi Przedsiębiorcy
Urzędu Miasta Krakowa

 

 

Stronę tę nazwaliśmy Punkt Obsługi Przedsiębiorcy mając nadzieję, że pomoże ona w sprawnej obsłudze przedsiębiorców.

Aby poznać Państwa opinię na temat jakości obsługi w POP, uprzejmie prosimy o wypełnienie ANKIETY.

 

pop

Wiemy, że czas Przedsiębiorcy jest niezwykle cenny, dlatego w jednym miejscu w Punkcie Obsługi Przedsiębiorcy 30-552 Kraków, ul. Wielicka 28a, III piętro, czynnym od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:40 do 18:00 możecie Państwo dokonać prawie wszystkich czynności ewidencyjnych związanych z zakładaniem i prowadzeniem działalności gospodarczej.

 

Zachęcamy Państwa do samodzielnego składania wniosku CEIDG-1 za pośrednictwem internetu.

 

Wszystkie sprawy staramy się załatwiać od ręki, a czas oczekiwania zależy wyłącznie od ilości osób przebywających w danym momencie w Punkcie Obsługi Przedsiębiorcy.  Aby jednak skrócić Państwa wizytę w Urzędzie do niezbędnego minimum zachęcamy do skorzystania z możliwości umówienia się na termin złożenia wniosku.


 UWAGA! W przypadku braku możliwości umówienia się na termin wizyty przez internet należy dodać adres http://wl.um.krakow.pl:81 do wyjątków w zakładce zabezpieczenia Java Control Panel (bez tego nie działa kalendarz do umawiania wizyt)

 

Numery telefonów wraz z informacją o godzinach i zakresie załatwianych spraw znajdują się na stronie Bezpośrednia obsługa przedsiębiorców - stanowiska.

 

Przy każdorazowej wizycie w Punkcie Obsługi Przedsiębiorcy niezbędne będzie podanie posiadanego numeru NIP.

 

 

 

Aby nie tracić czasu na wizytę w urzędzie zachęcamy do samodzielnego załatwienia spraw ewidencyjnych przez Internet przypominając, że wniosek do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej należy podpisać bezpiecznym podpisem elektronicznym lub profilem zaufanym - bezpłatną metodą potwierdzania tożsamości obywatela w systemach elektronicznej administracji.

 

 

Z dumą pragniemy poinformować, że Punkt Obsługi Przedsiębiorcy został laureatem konkursu "Wzorcowy Urząd w Małopolsce".