Wersja dokumentu z dnia 2015-11-12 10:02:31

Lista planów sporządzanychDział zawiera informacje na temat aktualnie sporządzanych miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego.

Proszę wybrać plan z listy poniżej lub skorzystać z aktywnej mapy z planami sporządzanymi Przekierowanie do aktywnej mapy z planami sporządzanymi


 


Przekierowanie do strony z planami uchwalonymi, oczekującymi na wejście w życieOdnośnik do listy PLANÓW UCHWALONYCH oczekujących na wejście w życieSPORZĄDZANE MIEJSCOWE PLANY ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO DLA OBSZARÓW:

  1. Przekierowanie do strony planu BRONOWICE - REJON KONCENTRACJI USŁUGBRONOWICE - REJON KONCENTRACJI USŁUG - (Termin składania wniosków do 30 listopada 2015 r.)

  2. Przekierowanie do strony planu BRONOWICE - WESELEBRONOWICE - WESELE - (Wyłożenie projektu planu do publicznego wglądu do dnia 17 listopada 2015 r.)

  3. Przekierowanie do strony planu LEMA – STAW DĄBSKILEMA – STAW DĄBSKI - (Wyłożenie projektu planu do publicznego wglądu do dnia 9 grudnia 2015 r.)

  4. Przekierowanie do strony planu MŁYNÓWKA KRÓLEWSKA - GROTTGERA DWAMŁYNÓWKA KRÓLEWSKA - GROTTGERA II - (Wyłożenie projektu planu do publicznego wglądu do dnia 17 listopada 2015 r.)

  5. Przekierowanie do strony planu PARK RUCZAJ - LUBOSTROŃPARK RUCZAJ - LUBOSTROŃ - (Wyłożenie projektu planu do publicznego wglądu do dnia 17 listopada 2015 r.)

  6. Przekierowanie do strony planu WIELICKA - KAMIEŃSKIEGOWIELICKA - KAMIEŃSKIEGO - (Termin składania wniosków do 30 listopada 2015 r.)Powrót do strony Planowanie PrzestrzennePowrót do strony Planowanie Przestrzenne