Zarządzenia Prezydenta Miasta Krakowa

 

UWAGA WAŻNE!

W związku z awarią aplikacji nastąpiła czasowa zmiana sposobu publikowania Zarządzeń Prezydenta Miasta Krakowa w dotychczasowej formie.

Zarządzenia z datą podpisania wcześniejszą niż 29-03-2019 r. są publikowane i dostępne na stronie » STRONA GŁÓWNA » WŁADZE I MIASTO » PRAWO » Zarządzenia Prezydenta, jednak zawarte tam informacje nt. statusu, realizacji i powiązaniach (uchylenia, zmiany dot. innych aktów) mogą nie być kompletne [+ zobacz więcej].

 

Zarządzenia bieżące z datą podpisania późniejszą niż 28-03-2019 r. są publikowane i dostępne na tymczasowej stronie.

 

 

Numer

Tytuł

załączniki

Data podpisania

Status aktu

Stan realizacji

Zmienia

Uchyla

701

w sprawie odstąpienia przez Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie od przeprowadzenia aukcji oraz aukcji celowej na najem lokali użytkowych oraz aukcji na najem lokali mieszkalnych położonych w budynkach stanowiących w częściach ułamkowych współwłasność Gminy Miejskiej Kraków lub Skarbu Państwa i osób fizycznych, pozostających w zarządzie Gminy Miejskiej Kraków oraz lokali mieszkalnych położonych w budynkach stanowiących własność osób fizycznych, nieznanych z miejsca pobytu, pozostających w zarządzie Gminy Miejskiej Kraków, dla których nie został ustanowiony kurator.

 

2020-03-20

obowiązujące

w realizacji

 

 

 

 

POWRÓT DO STRONY ZBIORCZEJ