WSTĘPNE WYNIKI WYBORÓW DO RAD DZIELNIC 02.12.2018 r. - WIZUALIZACJA
Dzielnica III Prądnik Czerwony
Frekwencja: 12.29%
Wybierz nr okręgu:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 58, 59, 62
Liczba uprawnionych do głosowania: 2087Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 202
Liczba kart wyjętych z urny: 202
Frekwencja: 9.68%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 202
Liczba głosów nieważnych: 2
Liczba głosów ważnych: 200
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
RADOŃ MAŁGORZATA |
127
|
2.
|
RAJTAR NATALIA |
73
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 56, 57, 58, 60
Liczba uprawnionych do głosowania: 1427Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 130
Liczba kart wyjętych z urny: 130
Frekwencja: 9.11%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 130
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 130
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
BOREK MARCIN |
67
|
2.
|
LESIŃSKI JERZY |
41
|
3.
|
SOCHACKI ŁUKASZ |
22
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 59, 60, 61
Liczba uprawnionych do głosowania: 2259Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 278
Liczba kart wyjętych z urny: 278
Frekwencja: 12.31%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 278
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 278
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
BYSZEWSKI EDWARD |
58
|
2.
|
PIERZCHAŁA-CEMPURA JOANNA |
179
|
3.
|
STAWOWIAK SŁAWOMIR |
41
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 56, 57, 60
Liczba uprawnionych do głosowania: 1764Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 193
Liczba kart wyjętych z urny: 193
Frekwencja: 10.94%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 193
Liczba głosów nieważnych: 2
Liczba głosów ważnych: 191
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
DZIÓB JOANNA |
6
|
2.
|
GRÓDEK MARIA |
14
|
3.
|
STACHYRA MICHAŁ |
99
|
4.
|
STAWIARSKI ADAM |
52
|
5.
|
ZAWAŁA PIOTR |
20
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 56, 57, 60
Liczba uprawnionych do głosowania: 1758Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 200
Liczba kart wyjętych z urny: 200
Frekwencja: 11.38%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 200
Liczba głosów nieważnych: 1
Liczba głosów ważnych: 199
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
KANTOROWICZ KRYSTYNA |
25
|
2.
|
SKRZYŃSKI STANISŁAW |
174
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 61, 64
Liczba uprawnionych do głosowania: 1570Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 198
Liczba kart wyjętych z urny: 198
Frekwencja: 12.61%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 198
Liczba głosów nieważnych: 2
Liczba głosów ważnych: 196
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
KASZNIK FRANCISZEK |
142
|
2.
|
PRZECHERSKA JUSTYNA |
16
|
3.
|
SIEKIERZYŃSKA TERESA |
14
|
4.
|
TABASZ PIOTR |
24
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 61, 62, 64, 68
Liczba uprawnionych do głosowania: 1509Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 243
Liczba kart wyjętych z urny: 243
Frekwencja: 16.10%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 243
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 243
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
GOLBA JUSTYNA |
87
|
2.
|
KOWALCZYK MONIKA |
22
|
3.
|
KRAWCZYK-GORBATIUK ANNA |
117
|
4.
|
SIKORA PIOTR MICHAŁ |
17
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 62, 63, 68
Liczba uprawnionych do głosowania: 1753Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 276
Liczba kart wyjętych z urny: 276
Frekwencja: 15.74%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 276
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 276
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
CIEMPIŃSKA WIKTORIA |
16
|
2.
|
KOCUREK BARTŁOMIEJ |
48
|
3.
|
KOŁODZIEJ MARIA |
39
|
4.
|
SMOLSKI MARCIN |
173
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 62, 63, 68
Liczba uprawnionych do głosowania: 1575Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 159
Liczba kart wyjętych z urny: 159
Frekwencja: 10.10%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 159
Liczba głosów nieważnych: 2
Liczba głosów ważnych: 157
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
JAŚKOWIEC DOMINIK |
110
|
2.
|
KOWAL TOMASZ |
47
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 64, 66, 67, 68
Liczba uprawnionych do głosowania: 2217Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 243
Liczba kart wyjętych z urny: 243
Frekwencja: 10.96%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 243
Liczba głosów nieważnych: 2
Liczba głosów ważnych: 241
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
KROK PATRYCJA |
94
|
2.
|
POTYKA ARKADIUSZ |
115
|
3.
|
STÓS DANIEL |
32
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 50, 66, 67
Liczba uprawnionych do głosowania: 1947Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 186
Liczba kart wyjętych z urny: 186
Frekwencja: 9.55%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 186
Liczba głosów nieważnych: 8
Liczba głosów ważnych: 178
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
MYŚLIBORSKI TOMIR |
115
|
2.
|
WANTUCH DOMINIK |
63
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 49, 50, 65
Liczba uprawnionych do głosowania: 1516Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 171
Liczba kart wyjętych z urny: 171
Frekwencja: 11.28%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 171
Liczba głosów nieważnych: 2
Liczba głosów ważnych: 169
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
MAJAK PIOTR |
115
|
2.
|
NYCZAJ EUGENIUSZ |
54
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 49, 50, 51
Liczba uprawnionych do głosowania: 1623Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 213
Liczba kart wyjętych z urny: 213
Frekwencja: 13.12%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 213
Liczba głosów nieważnych: 3
Liczba głosów ważnych: 210
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
FIGIEL SZYMON |
56
|
2.
|
KALEMBA MACIEJ |
137
|
3.
|
KULIK AGNIESZKA |
17
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 49, 51
Liczba uprawnionych do głosowania: 1952Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 230
Liczba kart wyjętych z urny: 230
Frekwencja: 11.78%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 230
Liczba głosów nieważnych: 2
Liczba głosów ważnych: 228
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
SENDOR PIOTR |
36
|
2.
|
WÓJCIK PAWEŁ |
192
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 52, 53
Liczba uprawnionych do głosowania: 2271Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 342
Liczba kart wyjętych z urny: 344
Frekwencja: 15.06%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 344
Liczba głosów nieważnych: 6
Liczba głosów ważnych: 338
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
GOŁĄB KAROLINA |
24
|
2.
|
JANIEC MAŁGORZATA |
120
|
3.
|
MAŁECKA MAGDALENA |
110
|
4.
|
NASTAŁEK RENATA |
84
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 52, 53, 54, 55
Liczba uprawnionych do głosowania: 1915Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 338
Liczba kart wyjętych z urny: 336
Frekwencja: 17.65%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 336
Liczba głosów nieważnych: 1
Liczba głosów ważnych: 335
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
ALTMAJER MARZENA |
18
|
2.
|
BAŁDYGA ANNA |
231
|
3.
|
CIUPIŃSKI DARIUSZ |
16
|
4.
|
PTAK MARIUSZ |
4
|
5.
|
WICHER DARIUSZ |
66
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 46, 47, 48, 54
Liczba uprawnionych do głosowania: 1740Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 135
Liczba kart wyjętych z urny: 135
Frekwencja: 7.76%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 135
Liczba głosów nieważnych: 2
Liczba głosów ważnych: 133
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
KACZMARCZYK MONIKA |
89
|
2.
|
ROŻYŃSKI PIOTR |
44
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 48
Liczba uprawnionych do głosowania: 1914Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 386
Liczba kart wyjętych z urny: 386
Frekwencja: 20.17%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 386
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 386
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
GAWEŁ PIOTR |
73
|
2.
|
GÓRSKI GRZEGORZ ARTUR |
18
|
3.
|
MOSKAŁA PIOTR |
295
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 42, 43
Liczba uprawnionych do głosowania: 2271Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 224
Liczba kart wyjętych z urny: 224
Frekwencja: 9.86%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 224
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 224
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
DROŻDŻ MATEUSZ |
185
|
2.
|
PRZECHERSKI MICHAŁ |
6
|
3.
|
SKRZYPEK WITOLD |
4
|
4.
|
WĘGRZYN DARIUSZ |
15
|
5.
|
WOLSZCZAK MICHAŁ |
14
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 44, 45, 46, 47
Liczba uprawnionych do głosowania: 2278Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 309
Liczba kart wyjętych z urny: 309
Frekwencja: 13.56%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 309
Liczba głosów nieważnych: 1
Liczba głosów ważnych: 308
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
JĘDRZEJOWSKI ANDRZEJ |
83
|
2.
|
KOCENIAK MARCIN |
22
|
3.
|
WOJS JACEK |
203
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 42, 43, 44, 45, 47, 48
Liczba uprawnionych do głosowania: 2152Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 199
Liczba kart wyjętych z urny: 198
Frekwencja: 9.25%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 198
Liczba głosów nieważnych: 2
Liczba głosów ważnych: 196
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
DRAUS MARCIN |
29
|
2.
|
KMIECIK TOMASZ |
23
|
3.
|
ŁYCZKO MATEUSZ |
52
|
4.
|
REDKIEWICZ HENRYK |
92
|
System informatyczny opracował i obsługuje ACK Cyfronet AGH