WSTĘPNE WYNIKI WYBORÓW DO RAD DZIELNIC 02.12.2018 r. - WIZUALIZACJA
Dzielnica XVI Bieńczyce
Frekwencja: 11.75%
Wybierz nr okręgu:
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 349
Liczba uprawnionych do głosowania: 1322
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 388
Liczba kart wyjętych z urny: 388
Frekwencja: 29.35%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 388
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 388

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BIELEWICZ EDWARD
140
2.
BŁAUT ZBIGNIEW
45
3.
NADURSKA GRAŻYNA
46
4.
NOWICKA ALINA
157



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 349, 351, 352
Liczba uprawnionych do głosowania: 1982
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 218
Liczba kart wyjętych z urny: 218
Frekwencja: 11.00%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 218
Liczba głosów nieważnych: 1
Liczba głosów ważnych: 217

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BARTOSIK KAMIL
105
2.
NADURSKA ADRIANNA
46
3.
PIETRUS BOGUSŁAW
66



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 350, 351
Liczba uprawnionych do głosowania: 1483
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 225
Liczba kart wyjętych z urny: 225
Frekwencja: 15.17%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 225
Liczba głosów nieważnych: 2
Liczba głosów ważnych: 223

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
PIECHNIK MAŁGORZATA
106
2.
WAWRZYNKIEWICZ MAREK JACEK
117



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 350, 353
Liczba uprawnionych do głosowania: 1500
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 150
Liczba kart wyjętych z urny: 150
Frekwencja: 10.00%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 150
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 150

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
KUŹNIAR MATEUSZ
21
2.
PAWIŃSKI ZDZISŁAW
55
3.
SŁOWIK-MACIEJEWSKA KLAUDIA
43
4.
WÓJTOWICZ SŁAWOMIR
31



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 353, 354
Liczba uprawnionych do głosowania: 1756
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 242
Liczba kart wyjętych z urny: 242
Frekwencja: 13.78%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 242
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 242

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BŁAUT KRYSTIAN
9
2.
BULARSKA-TYSZKIEWICZ ANIELA
19
3.
GROMALA-SŁOWIK ANNA
40
4.
GRZYWA KRYSTYNA
17
5.
KRÓL GRZEGORZ
157



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 342, 349
Liczba uprawnionych do głosowania: 1706
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 187
Liczba kart wyjętych z urny: 187
Frekwencja: 10.96%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 187
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 187

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BUBKA-SAGAN AGNIESZKA
16
2.
BURSA MARCIN
70
3.
RAJKOWSKI WOJCIECH
32
4.
STROJEK ZOFIA
69



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 342, 344, 347, 348
Liczba uprawnionych do głosowania: 1865
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 149
Liczba kart wyjętych z urny: 149
Frekwencja: 7.99%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 149
Liczba głosów nieważnych: 2
Liczba głosów ważnych: 147

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
ADAMEK ROBERT
82
2.
DOMAGAŁA GRAŻYNA
38
3.
KOSTERA MARCIN
7
4.
ZĄBCZYŃSKI DARIUSZ
20



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 344, 348
Liczba uprawnionych do głosowania: 1619
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 170
Liczba kart wyjętych z urny: 170
Frekwencja: 10.50%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 170
Liczba głosów nieważnych: 1
Liczba głosów ważnych: 169

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
GIZA BARTŁOMIEJ
40
2.
JEŻOWSKI GRZEGORZ
102
3.
KLIMCZAK ADAM
9
4.
WILK MARIOLA
18



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 346, 347
Liczba uprawnionych do głosowania: 1494
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 133
Liczba kart wyjętych z urny: 133
Frekwencja: 8.90%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 133
Liczba głosów nieważnych: 1
Liczba głosów ważnych: 132

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
CZAJA AGNIESZKA
9
2.
DOMAGAŁA MAGDALENA
35
3.
KOCHAŃSKA IZABELA
50
4.
KRAJEWSKI KONRAD
4
5.
NATANEK BOŻENA
34



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 336, 358
Liczba uprawnionych do głosowania: 1583
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 172
Liczba kart wyjętych z urny: 172
Frekwencja: 10.87%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 172
Liczba głosów nieważnych: 2
Liczba głosów ważnych: 170

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
GIL GRZEGORZ
13
2.
KLOCH ELŻBIETA
12
3.
LIPARTOWSKI EMANUEL
5
4.
PERMUS MARCIN
66
5.
PIASECKA MAGDALENA
42
6.
SKOCZEŃ LUCYNA
32



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 345
Liczba uprawnionych do głosowania: 1824
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 140
Liczba kart wyjętych z urny: 140
Frekwencja: 7.68%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 140
Liczba głosów nieważnych: 4
Liczba głosów ważnych: 136

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
DZIEDZIC MAGDALENA
83
2.
GRZEGORZEK BOŻENA
53



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 343
Liczba uprawnionych do głosowania: 1724
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 367
Liczba kart wyjętych z urny: 367
Frekwencja: 21.29%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 367
Liczba głosów nieważnych: 2
Liczba głosów ważnych: 365

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BURSA ROBERT
10
2.
KURAL JAN
65
3.
OPOCZKA KATARZYNA
100
4.
OPOZDA PIOTR
156
5.
SALWIERAK ZBIGNIEW
2
6.
ZIĘTARA MARCIN
32



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 355, 356, 357
Liczba uprawnionych do głosowania: 2098
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 271
Liczba kart wyjętych z urny: 271
Frekwencja: 12.92%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 271
Liczba głosów nieważnych: 5
Liczba głosów ważnych: 266

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BRYŁA SŁAWOMIR
16
2.
BUCZKOWSKI ANDRZEJ
153
3.
MŁODAWSKI ROBERT
78
4.
PĘDZIWIATR GRZEGORZ
19



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 356, 357
Liczba uprawnionych do głosowania: 1841
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 233
Liczba kart wyjętych z urny: 233
Frekwencja: 12.66%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 233
Liczba głosów nieważnych: 1
Liczba głosów ważnych: 232

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
ROMANIK STANISŁAWA
31
2.
SZCZUREK WIESŁAW
60
3.
SZEWCZYK TOMASZ
59
4.
WABIK ŁUKASZ
82



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 339
Liczba uprawnionych do głosowania: 1441
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 61
Liczba kart wyjętych z urny: 61
Frekwencja: 4.23%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 61
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 61

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BUCZKOWSKI ADAM
24
2.
BURDA PAULINA
10
3.
JUNG-KONSTANTY STANISŁAWA
27



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 346
Liczba uprawnionych do głosowania: 1586
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 156
Liczba kart wyjętych z urny: 156
Frekwencja: 9.84%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 156
Liczba głosów nieważnych: 1
Liczba głosów ważnych: 155

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
AKSAMIT URSZULA
68
2.
DAWIDZIUK EDYTA
10
3.
GALAS KAROLINA
12
4.
NĘCEK ERYK
63
5.
PARZYCH HENRYK
2



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 339, 340, 341
Liczba uprawnionych do głosowania: 1391
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 125
Liczba kart wyjętych z urny: 125
Frekwencja: 8.99%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 125
Liczba głosów nieważnych: 2
Liczba głosów ważnych: 123

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BIŃCZYCKI ZYGMUNT
111
2.
KRÓL MATEUSZ
12



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 340, 341
Liczba uprawnionych do głosowania: 1839
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 144
Liczba kart wyjętych z urny: 144
Frekwencja: 7.83%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 144
Liczba głosów nieważnych: 1
Liczba głosów ważnych: 143

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
DZIEDZIC ŁUKASZ
10
2.
GÓRA SŁAWOMIR
82
3.
KONSTANTY ANTONI
38
4.
STOLIŃSKI MARCIN
13



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 337, 338
Liczba uprawnionych do głosowania: 1662
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 156
Liczba kart wyjętych z urny: 156
Frekwencja: 9.39%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 156
Liczba głosów nieważnych: 2
Liczba głosów ważnych: 154

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BANIA STANISŁAW
50
2.
FRĄCZEK DOROTA
51
3.
ZAREMBA-PIWOWARSKA MARIA TERESA
53



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 336, 338, 340, 358, 359
Liczba uprawnionych do głosowania: 1765
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 193
Liczba kart wyjętych z urny: 193
Frekwencja: 10.93%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 193
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 193

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
ŁAZ JACEK
8
2.
MODZELEWSKA MAŁGORZATA
66
3.
OREMUS DOMINIKA
11
4.
POŁOMSKA RENATA
108



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 336, 358, 359
Liczba uprawnionych do głosowania: 1722
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 257
Liczba kart wyjętych z urny: 257
Frekwencja: 14.92%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 257
Liczba głosów nieważnych: 3
Liczba głosów ważnych: 254

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
ADAŚ MICHAŁ
30
2.
BIELA ANITA
112
3.
ŁOŚ AGNIESZKA
112

Kandydat wybrany poprzez losowanie.


System informatyczny opracował i obsługuje ACK Cyfronet AGH