WSTĘPNE WYNIKI WYBORÓW DO RAD DZIELNIC 02.12.2018 r. - WIZUALIZACJA
Dzielnica XV Mistrzejowice
Frekwencja: 11.85%
Wybierz nr okręgu:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 310, 311, 314
Liczba uprawnionych do głosowania: 2052Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 202
Liczba kart wyjętych z urny: 202
Frekwencja: 9.84%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 202
Liczba głosów nieważnych: 4
Liczba głosów ważnych: 198
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
AKSAMIT JULIA |
41
|
2.
|
CIEŚLIK MACIEJ |
70
|
3.
|
KIEĆ ZBIGNIEW |
50
|
4.
|
TARCZYŃSKI ŁUKASZ |
37
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 310, 311, 314
Liczba uprawnionych do głosowania: 2357Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 405
Liczba kart wyjętych z urny: 405
Frekwencja: 17.18%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 405
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 405
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
KUSIOR BOGDAN |
125
|
2.
|
PIĄTKOWSKI GRZEGORZ |
91
|
3.
|
RADUSZEWSKA ZOFIA |
67
|
4.
|
SZCZEPAŃSKI DAWID |
122
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 311, 312
Liczba uprawnionych do głosowania: 2103Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 175
Liczba kart wyjętych z urny: 175
Frekwencja: 8.32%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 175
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 175
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
BERNIAK ANNA |
49
|
2.
|
MACIEJOWSKI KONRAD |
65
|
3.
|
MARCJANOWICZ LUCYNA |
40
|
4.
|
ZYGMUNT DANIEL |
5
|
5.
|
ŻELICHOWSKI MAREK |
16
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 312, 313
Liczba uprawnionych do głosowania: 1780Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 118
Liczba kart wyjętych z urny: 118
Frekwencja: 6.63%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 118
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 118
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
ALBRYCHT PAWEŁ |
16
|
2.
|
SKOWYRA VIOLETTA |
6
|
3.
|
ŻOŁYNIAK PIOTR |
96
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 321, 334
Liczba uprawnionych do głosowania: 1828Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 336
Liczba kart wyjętych z urny: 336
Frekwencja: 18.38%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 336
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 336
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
DZIUGAN MONIKA |
71
|
2.
|
FIREK WOJCIECH |
39
|
3.
|
HOHENAUER MAREK |
116
|
4.
|
KRZYSZTONEK JAKUB |
53
|
5.
|
LENIK PAWEŁ |
23
|
6.
|
MAJEWSKI DAWID |
4
|
7.
|
PORAŃSKI JAROSŁAW |
9
|
8.
|
WOŁOCH PAWEŁ |
21
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 322, 323
Liczba uprawnionych do głosowania: 1962Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 270
Liczba kart wyjętych z urny: 270
Frekwencja: 13.76%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 270
Liczba głosów nieważnych: 1
Liczba głosów ważnych: 269
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
DREWNICKI MICHAŁ |
88
|
2.
|
DYSZY ANNA |
149
|
3.
|
KOZŁOWSKI KAZIMIERZ |
20
|
4.
|
WALUŚ MAGDALENA |
12
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 320, 321, 322
Liczba uprawnionych do głosowania: 2325Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 329
Liczba kart wyjętych z urny: 328
Frekwencja: 14.15%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 328
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 328
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
DOLATA BEATA |
103
|
2.
|
FUDALI JAKUB |
43
|
3.
|
PĘCZEK KAROL |
145
|
4.
|
TKACZYK MICHAŁ |
6
|
5.
|
WACH PIOTR |
31
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 319, 323
Liczba uprawnionych do głosowania: 2338Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 241
Liczba kart wyjętych z urny: 241
Frekwencja: 10.31%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 241
Liczba głosów nieważnych: 1
Liczba głosów ważnych: 240
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
DYMACZ SŁAWOMIR |
199
|
2.
|
TRZOP JACEK |
41
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 314, 315
Liczba uprawnionych do głosowania: 1958Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 284
Liczba kart wyjętych z urny: 284
Frekwencja: 14.50%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 284
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 284
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
HAJDUGA DAWID |
30
|
2.
|
KAŁUŻA SZYMON |
83
|
3.
|
MAKOWSKI JACEK |
40
|
4.
|
NOWAK ZOFIA |
45
|
5.
|
OPARA-BUŁAWSKA MIROSŁAWA |
43
|
6.
|
TOMAL PAWEŁ |
8
|
7.
|
ZIĘTARA MIESZKO |
35
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 316, 317
Liczba uprawnionych do głosowania: 1954Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 231
Liczba kart wyjętych z urny: 231
Frekwencja: 11.82%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 231
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 231
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
BADOWSKI WALDEMAR |
19
|
2.
|
GRELECKI PIOTR |
55
|
3.
|
JARZĄBEK RAFAŁ |
21
|
4.
|
JASKÓLSKI PATRYK |
20
|
5.
|
PIECHOWSKA ANNA |
78
|
6.
|
RUDZKI MAREK |
38
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 315, 317
Liczba uprawnionych do głosowania: 1903Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 233
Liczba kart wyjętych z urny: 233
Frekwencja: 12.24%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 233
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 233
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
ADASZYŃSKI JERZY |
76
|
2.
|
KUJAWOWICZ TOMASZ |
17
|
3.
|
MADOŃ DIANA |
62
|
4.
|
MAZUR ANDRZEJ |
78
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 318
Liczba uprawnionych do głosowania: 1937Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 255
Liczba kart wyjętych z urny: 255
Frekwencja: 13.16%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 255
Liczba głosów nieważnych: 3
Liczba głosów ważnych: 252
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
LOREK JAN |
94
|
2.
|
TRZONIEC ANNA |
158
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 327, 328
Liczba uprawnionych do głosowania: 2116Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 205
Liczba kart wyjętych z urny: 205
Frekwencja: 9.69%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 205
Liczba głosów nieważnych: 1
Liczba głosów ważnych: 204
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
BŁAŻEJCZYK JÓZEF |
63
|
2.
|
FELDY IZABELA |
62
|
3.
|
GADZINA MARCIN |
19
|
4.
|
SUDOŁ BOGDAN |
60
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 326, 328
Liczba uprawnionych do głosowania: 1883Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 325
Liczba kart wyjętych z urny: 325
Frekwencja: 17.26%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 325
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 325
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
GUŚTAK GRZEGORZ |
138
|
2.
|
KURCZ-CIEŚLA ANNA |
43
|
3.
|
NOWAKOWSKA MARTYNA |
103
|
4.
|
SKÓRSKI MARIUSZ |
15
|
5.
|
ZYCH ŁUKASZ |
26
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 325, 326
Liczba uprawnionych do głosowania: 1927Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 168
Liczba kart wyjętych z urny: 168
Frekwencja: 8.72%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 168
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 168
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
BIELAWSKA BARBARA |
25
|
2.
|
PYTEL MACIEJ |
28
|
3.
|
WOJNAR ZENON |
115
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 323, 324, 325
Liczba uprawnionych do głosowania: 2095Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 255
Liczba kart wyjętych z urny: 255
Frekwencja: 12.17%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 255
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 255
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
BADURSKI DARIUSZ |
118
|
2.
|
CZERWIŃSKI PAWEŁ |
47
|
3.
|
KOLEMBA SEBASTIAN |
54
|
4.
|
PASIEKA-BROCZKOWSKA URSZULA |
36
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 333, 334
Liczba uprawnionych do głosowania: 2263Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 167
Liczba kart wyjętych z urny: 167
Frekwencja: 7.38%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 167
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 167
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
BĄK KRZYSZTOF |
109
|
2.
|
ROGALA ROMAN |
58
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 330, 331, 332
Liczba uprawnionych do głosowania: 2255Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 190
Liczba kart wyjętych z urny: 190
Frekwencja: 8.43%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 190
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 190
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
CIEŚLA JAKUB |
85
|
2.
|
LEWKOWICZ RADOSŁAW |
77
|
3.
|
ZYGMUNT MARCIN |
28
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 329, 330
Liczba uprawnionych do głosowania: 2178Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 255
Liczba kart wyjętych z urny: 255
Frekwencja: 11.71%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 255
Liczba głosów nieważnych: 2
Liczba głosów ważnych: 253
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
CIEŚLA MICHAŁ |
61
|
2.
|
GIL GRZEGORZ |
89
|
3.
|
JAWORSKA-KLINOWSKA ANNA |
48
|
4.
|
MICHALSKA MARTA |
55
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 330, 331, 332
Liczba uprawnionych do głosowania: 2208Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 157
Liczba kart wyjętych z urny: 157
Frekwencja: 7.11%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 157
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 157
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
BIELEC TOMASZ |
13
|
2.
|
ORŁOWSKI FILIP |
26
|
3.
|
SADZIK KACPER |
71
|
4.
|
WYLĘGŁY CEZARY |
47
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 330, 331, 335
Liczba uprawnionych do głosowania: 2405Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 394
Liczba kart wyjętych z urny: 394
Frekwencja: 16.38%
Liczba kart nieważnych: 1
Liczba kart ważnych: 393
Liczba głosów nieważnych: 1
Liczba głosów ważnych: 392
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
GRELECKI ADAM |
135
|
2.
|
PASIK JANUSZ |
257
|
System informatyczny opracował i obsługuje ACK Cyfronet AGH