WSTĘPNE WYNIKI WYBORÓW DO RAD DZIELNIC 02.12.2018 r. - WIZUALIZACJA
Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim
Frekwencja: 9.39%
Wybierz nr okręgu:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 237, 238, 239
Liczba uprawnionych do głosowania: 2407Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 224
Liczba kart wyjętych z urny: 224
Frekwencja: 9.31%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 224
Liczba głosów nieważnych: 4
Liczba głosów ważnych: 220
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
BARAŃSKI JACEK |
40
|
2.
|
GWIAZDA AGATA |
180
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 239, 241, 242
Liczba uprawnionych do głosowania: 2299Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 147
Liczba kart wyjętych z urny: 147
Frekwencja: 6.39%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 147
Liczba głosów nieważnych: 2
Liczba głosów ważnych: 145
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
SZELĄG MARCIN |
48
|
2.
|
WITKOWSKA KINGA |
70
|
3.
|
ZACHARSKI OSKAR |
27
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 237, 238, 243
Liczba uprawnionych do głosowania: 2468Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 224
Liczba kart wyjętych z urny: 224
Frekwencja: 9.08%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 224
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 224
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
FRĄCZEK BARBARA |
52
|
2.
|
KWIATKOWSKI ZBIGNIEW |
100
|
3.
|
ZACHARSKI ZBIGNIEW |
72
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 240, 242
Liczba uprawnionych do głosowania: 2737Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 196
Liczba kart wyjętych z urny: 196
Frekwencja: 7.16%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 196
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 196
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
DZIEDZIC JAKUB |
33
|
2.
|
FRANCZAK FILIP |
66
|
3.
|
FURMANEK PIOTR |
2
|
4.
|
KAZNOWSKA ANNA |
27
|
5.
|
ULMAN ANDRZEJ |
68
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 244, 245, 246
Liczba uprawnionych do głosowania: 2014Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 149
Liczba kart wyjętych z urny: 149
Frekwencja: 7.40%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 149
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 149
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
CZECHOWSKI MIROSŁAW |
32
|
2.
|
KWIATKOWSKA KINGA |
76
|
3.
|
WOLAK MARTA |
41
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 244, 245, 247, 251, 252
Liczba uprawnionych do głosowania: 2035Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 192
Liczba kart wyjętych z urny: 192
Frekwencja: 9.43%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 192
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 192
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
FIJAŁKOWSKA GRAŻYNA |
127
|
2.
|
FRĄCZEK JACEK |
30
|
3.
|
MAJCHER-LEGAWIEC URSZULA |
35
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 246, 247, 248, 265
Liczba uprawnionych do głosowania: 2302Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 188
Liczba kart wyjętych z urny: 188
Frekwencja: 8.17%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 188
Liczba głosów nieważnych: 2
Liczba głosów ważnych: 186
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
KWIATKOWSKI DAWID |
116
|
2.
|
ROMANKIEWICZ STANISŁAW |
18
|
3.
|
STAWARZ MAŁGORZATA |
52
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 250, 251, 252
Liczba uprawnionych do głosowania: 2528Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 357
Liczba kart wyjętych z urny: 357
Frekwencja: 14.12%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 357
Liczba głosów nieważnych: 1
Liczba głosów ważnych: 356
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
BEMBENEK MACIEJ |
19
|
2.
|
GUCWA JANUSZ JACEK |
98
|
3.
|
JÓZEFCZYK ANDRZEJ |
67
|
4.
|
SPRYŃCA KONRAD |
172
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 250, 253, 254
Liczba uprawnionych do głosowania: 2272Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 180
Liczba kart wyjętych z urny: 180
Frekwencja: 7.92%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 180
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 180
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
BRONOWICKA GRAŻYNA |
24
|
2.
|
LELO MAREK |
39
|
3.
|
MADEJ ANTONI |
21
|
4.
|
RATAJ JAROSŁAW |
25
|
5.
|
ROZMUS KRZYSZTOF |
71
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 248, 249, 250
Liczba uprawnionych do głosowania: 2929Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 273
Liczba kart wyjętych z urny: 273
Frekwencja: 9.32%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 273
Liczba głosów nieważnych: 2
Liczba głosów ważnych: 271
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
BUCHELT RAFAŁ |
202
|
2.
|
STAWARZ BOGDAN |
69
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 249, 254, 255
Liczba uprawnionych do głosowania: 2435Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 129
Liczba kart wyjętych z urny: 129
Frekwencja: 5.30%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 129
Liczba głosów nieważnych: 3
Liczba głosów ważnych: 126
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
LASOTA MAŁGORZATA |
51
|
2.
|
MAŁODZIŃSKI MATEUSZ |
40
|
3.
|
NOWAK-MALIK DANUTA |
14
|
4.
|
WOJCIECHOWSKI PIOTR |
21
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 249, 252, 253, 254, 256
Liczba uprawnionych do głosowania: 2772Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 317
Liczba kart wyjętych z urny: 317
Frekwencja: 11.44%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 317
Liczba głosów nieważnych: 2
Liczba głosów ważnych: 315
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
FĄFARA PIOTR |
35
|
2.
|
GŁUŚ ALEKSANDER |
33
|
3.
|
LASOTA MIECZYSŁAW |
84
|
4.
|
TWORZYDŁO JAN |
163
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 252, 257, 258
Liczba uprawnionych do głosowania: 2867Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 201
Liczba kart wyjętych z urny: 211
Frekwencja: 7.01%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 211
Liczba głosów nieważnych: 5
Liczba głosów ważnych: 206
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
BUGAJSKI SŁAWOMIR |
17
|
2.
|
ĆWIERZ KATARZYNA |
23
|
3.
|
KORPAN BOGUSŁAW |
7
|
4.
|
MYŚLIWY IWONA |
11
|
5.
|
WIERZBOWICZ WIKTOR |
3
|
6.
|
ZADWÓRNY JANUSZ |
145
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 262, 263
Liczba uprawnionych do głosowania: 2395Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 197
Liczba kart wyjętych z urny: 197
Frekwencja: 8.23%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 197
Liczba głosów nieważnych: 2
Liczba głosów ważnych: 195
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
CHLEBDA KONRAD |
27
|
2.
|
DONIEC TOMASZ |
65
|
3.
|
MALIK ADRIAN |
103
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 263, 264
Liczba uprawnionych do głosowania: 2645Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 330
Liczba kart wyjętych z urny: 330
Frekwencja: 12.48%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 330
Liczba głosów nieważnych: 1
Liczba głosów ważnych: 329
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
ALEKSANDROWICZ LINDA |
55
|
2.
|
GODZIC IRENEUSZ |
60
|
3.
|
KĘDRA FRANCISZEK |
37
|
4.
|
LEŚNIAK BARBARA |
157
|
5.
|
SYNOWSKI ARTUR |
20
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 259, 260, 261, 262
Liczba uprawnionych do głosowania: 2966Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 329
Liczba kart wyjętych z urny: 329
Frekwencja: 11.09%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 329
Liczba głosów nieważnych: 3
Liczba głosów ważnych: 326
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
GUZIK TOMASZ |
138
|
2.
|
MAJ DAMIAN |
19
|
3.
|
RYBA ANDRZEJ |
49
|
4.
|
WIĘCŁAWEK PATRYCJA |
120
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 259, 260
Liczba uprawnionych do głosowania: 2107Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 222
Liczba kart wyjętych z urny: 222
Frekwencja: 10.54%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 222
Liczba głosów nieważnych: 1
Liczba głosów ważnych: 221
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
BEDNARCZYK STANISŁAW |
39
|
2.
|
KOŻUCH ZBIGNIEW |
182
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 246, 259, 261, 263, 264, 265, 266
Liczba uprawnionych do głosowania: 2081Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 144
Liczba kart wyjętych z urny: 142
Frekwencja: 6.92%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 142
Liczba głosów nieważnych: 4
Liczba głosów ważnych: 138
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
BIEŃ PATRYCJA |
93
|
2.
|
MANIAK TADEUSZ |
45
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 265, 266, 267, 268, 270
Liczba uprawnionych do głosowania: 2993Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 461
Liczba kart wyjętych z urny: 462
Frekwencja: 15.40%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 462
Liczba głosów nieważnych: 1
Liczba głosów ważnych: 461
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
DZIEDZIC TOMASZ |
107
|
2.
|
MATYKIEWICZ ELŻBIETA |
202
|
3.
|
NOWAK LUCYNA HENRYKA |
63
|
4.
|
SENDOR PIOTR |
89
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 267, 268, 269
Liczba uprawnionych do głosowania: 2606Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 278
Liczba kart wyjętych z urny: 278
Frekwencja: 10.67%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 278
Liczba głosów nieważnych: 2
Liczba głosów ważnych: 276
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
ĆWIĘKA TADEUSZ ANTONI |
6
|
2.
|
DZIEDZIC ALEKSANDRA |
48
|
3.
|
JOŃCA RAFAŁ |
31
|
4.
|
MAŁEK JACEK |
191
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 265, 269, 270
Liczba uprawnionych do głosowania: 2661Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 192
Liczba kart wyjętych z urny: 192
Frekwencja: 7.22%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 192
Liczba głosów nieważnych: 1
Liczba głosów ważnych: 191
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
DOBKOWSKA IZABELA |
53
|
2.
|
DZIWISZ JERZY |
10
|
3.
|
KOCZANOWSKI ADAM |
17
|
4.
|
LEŃCZOWSKI ZBIGNIEW |
35
|
5.
|
WĘGRZYN MAREK |
76
|
System informatyczny opracował i obsługuje ACK Cyfronet AGH