Rada Miasta Krakowa VIII kadencji

 

Przewodniczący Rady Miasta Krakowa

 Dominik Jaśkowiec

 

Wiceprzewodniczący Rady Miasta Krakowa

 

Michał Drewnicki

 

Rafał Komarewicz

 

Sławomir Pietrzyk

 

 

Radni Miasta Krakowa

 

 

1. Jacek BEDNARZ 22. Lech KUCHARSKI
2. Artur BUSZEK 23. Teodozja MALISZEWSKA
3. Kazimierz CHRZANOWSKI 24. Łukasz MAŚLONA
4. Tomasz DAROS 25. Adam MIGDAŁ
5. Michał DREWNICKI 26. Aleksander MISZALSKI
6. Grażyna FIJAŁKOWSKA 27. Stanislaw MORYC
7. Nina GABRYŚ 28. Jan Stanisław PIETRAS
8. Łukasz GIBAŁA 29. Włodzimierz PIETRUS
9. Andrzej HAWRANEK 30. Sławomir PIETRZYK
10. Dominik HOMA 31. Edward PORĘBSKI
11. Józef JAŁOCHA 32. Anna PROKOP-STASZECKA
12. Małgorzata JANTOS 33. Łukasz SĘK
13. Dominik JAŚKOWIEC 34. Marek SOBIERAJ
14. Adam KALITA 35. Michał STAROBRAT
15. Mariusz KĘKUŚ 36. Grzegorz STAWOWY
16. Rafał KOMAREWICZ 37. Krzysztof SUŁOWSKI
17. Jakub KOSEK 38. Alicja SZCZEPAŃSKA
18. Bolesław KOSIOR 39. Agata TATARA
19. Małgorzata KOT 40. Łukasz WANTUCH
20. Wojciech KRZYSZTONEK 41. Aleksandra WITEK
21. Renata KUCHARSKA 42. Stanisław ZIĘBA
  43. Jerzy ZIĘTY
 

 

 

Radni VIII kadencji, którym wygasł mandat:

 

- Jacek MAJCHROWSKI

 

- Bogusław KOŚMIDER

 

Dziennik zmian dokumentu:


2019-06-12 10:37:20
KONRAD SZUBA
 Edycja
2019-05-21 08:01:20
KONRAD SZUBA
 Edycja
2019-02-28 09:10:52
KONRAD SZUBA
 Edycja
2019-02-28 09:10:10
KONRAD SZUBA
 Edycja
2019-01-10 08:34:05
KONRAD SZUBA
 Edycja
2018-12-19 13:40:46
KONRAD SZUBA
 Edycja
2018-12-12 09:55:30
KONRAD SZUBA
 Edycja
2018-12-06 15:08:34
KONRAD SZUBA
 Edycja
2018-12-06 12:27:45
KONRAD SZUBA
 Edycja
2018-12-06 07:28:43
KONRAD SZUBA
 Edycja