BIP MJO - Szpital Specjalistyczny im. S.Żeromskiego SPZOZ w Krakowie

Aktualności:

Jak zarejestrować narodziny dziecka online - Komunikat Ministerstwa Cyfryzacji

 

 

Podziekowania pacjenta dla dla całego personelu Oddziału Chirurgii Ortopedyczno - Urazowej

 

Chirurdzy z „Żeromskiego” szkolą i uczą fachu młodych ortopedów z Europy

 

Tytuł Położnej Roku w ramach plebiscytu Hipokrates Małopolski przyznany

 

Rusza modernizacja kolejnych Oddziałów Szpitala

 

Delegacja lekarzy ze Szpitala jedzie z misją na Madagaskar

 

Kampania edukacyjno-informacyjna Urzędu Miasta Krakowa „Bądźmy razem w walce o czyste powietrze”.

 

Nowa atrakcja na mapie turystycznej Krakowa. We współpracy z Małopolskim Stowarzyszeniem Miłośników Historii "Rawelin" serdecznie zapraszamy na zwiedzanie schronów.

 

Recertyfikacja tytułu „Szpital Przyjazny Dziecku” WHO/UNICEF

 

Najlepsza położna w Polsce pracuje w "Żeromskim"

 

Pierwszy położny w Polsce pracuje w Szpitalu Specjalistycznym im. Stefana Żeromskiego SP ZOZ w Krakowie

 

Wolontariat św. Eliasza pomaga osobom bez krtani

 

Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krakowie zakończył realizację projektu pn.: „Doposażenie w sprzęt medyczny oraz infrastrukturę informatyczną ze szczególnym uwzględnieniem obszaru intensywnego nadzoru Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Szpitala im. S. Żeromskiego w Krakowie”. Za pieniądze uzyskane z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, przy wsparciu Gminy Miejskiej Kraków, Szpital zakupił sprzęt i aparaturę medyczną dla Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, zainstalował nowy system monitoringu CCTV oraz zakupił niezbędny sprzęt IT do celów administracyjnych.

 

Informacja odnośnie realizowanego Programu Profilaktyki Raka Jelita Grubego

 

DBAJ O ZDROWIE - AKCJA PROFILAKTYCZNA W CENTRUM HANDLOWYM CZYŻYNY

W najbliższy weekend w dniach 24 – 25 stycznia br. w godz. 12.00 – 16.00 Centrum Handlowe Czyżyny we współpracy ze Szpitalem Specjalistycznym im. Stefana Żeromskiego SP ZOZ w Krakowie organizuje akcję "Dbaj o zdrowie", podczas której wykonywane będą bezpłatne badania profilaktyczne m.in. badanie poziomu cukru i cholesterolu we krwi oraz pomiar ciśnienia...

 

 

NOWE INWESTYCJE W SZPITALU

18 grudnia 2014 r. w Szpitalu Specjalistycznym im. Stefana Żeromskiego zostały oddane do użytku: zmodernizowany Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz nowy sprzęt i aparatura medyczna.

Zmodernizowany oddział odwiedził Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski

 

 

STREFA RODZICA W SZPITALU

Pomaga dzieciom zapomnieć o bólu i chorobie. A rodzicom daje chwilę odpoczynku. W Szpitalu Specjalistycznym im. Stefana Żeromskiego w Krakowie

powstała pierwsza w naszym mieście Strefa Rodzica. To miejsce, które zapewni zmęczonym rodzicom chwilę oddechu, umożliwi wypicie gorącej kawy czy przygotowanie szybkiego posiłku. Pomieszczenie jednocześnie zamieni się w kolorową i radosną świetlicę zabaw dla dzieci. Strefa Rodzica została oddana do użytku 19 grudnia 2014 r.

Projekt został zrealizowany przez firmę Budimex S.A.

 

 

Obchody 60-lecia Szpitala im. Stefana Żerosmkiego SPZOZ w Krakowie.

Dyrekcja Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Żeromskiego SPZOZ w Krakowie informuje o planowanych z okazji Jubileuszu działaniach, realizowanych przez Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego w Krakowie i serdecznie zaprasza do uczestnictwa:

W dniu 6 maja 2014 roku odbyła się Msza Święta w Bazylice Krzyża Świętego Opactwa Cystersów w Mogile, przy ul. Klasztornej 11.

27 października 2014 roku odbędzie się Konferencja „Rola Szpitala Miejskiego wczoraj, dziś i jutro. 60-letnie doświadczenia funkcjonowania w różnych systemach”, którą planujemy zorganizować w Teatrze im. Juliusza Słowackiego.

 

Patronat honorowy Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski.