Złóż wniosek

e-Urząd

e-Urząd jest miejscem, gdzie znajdziecie Państwo wszystkie niezbędne informacje dotyczące form załatwienia spraw zarówno metodą tradycyjną - papierową i poprzez formularze elektroniczne umożliwiające załatwienie niektórych spraw drogą elektroniczną poprzez Elektroniczną Skrzynkę Podawczą na ePUAP. Klientom Urzędu udostępniamy możliwość skorzystania z formularzy elektronicznych na platformie ePUAP podzielonych według poniższych kategorii. Zależy nam na stworzeniu warunków do optymalnego załatwiania spraw elektronicznie, z tego powodu prosimy o przesyłanie uwag i propozycji w tym także dotyczących formy prezentacji - zapraszamy do wypełnienia krótkiej ANKIETY.

 

Sprawdź stan sprawy

Poniższe odnośniki prowadzą do specjalnych modułów gdzie można uzyskać bieżącą informację o stanie sprawy:

 

kanał rss
Metka i dziennik zmian
2015-01-30 Ogłoszenie

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Krakowa z dnia 30 stycznia 2015 r. o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru "MŁYNÓWKA KRÓLEWSKA - GROTTGERA II" - Termin składania wniosków do planu do dnia 23 lutego 2015 r.
Odnośnik do ogłoszenia

Metka i dziennik zmian
2015-01-29 Konsultacje społeczne w sprawie przebudowy Parku im. Anny i Erazma Jerzmanowskich

W związku z Zarządzeniem (nr 140/2015) Prezydenta Miasta Krakowa z dnia 22 stycznia 2015 r. rozpoczęły się konsultacje społeczne, których przedmiotem będzie projekt zagospodarowania Parku im. Anny i Erazma Jerzmanowskich. Głównym celem konsultacji jest poznanie opinii mieszkańców oraz poinformowanie (szczególnie mieszkańców Dzielnicy XII Bieżanów – Prokocim) o inwestycji, a także zapoznanie społeczności lokalnej i instytucji znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie z proponowanymi rozwiązaniami technicznymi. Jednostką odpowiedzialną za prowadzenie konsultacji i koordynację działań jest Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu.

Metka i dziennik zmian

W związku z przeprowadzanymi pracami modernizacyjnymi w BIP w dniu 30 stycznia 2015 r. od godziny 16:00 do godziny 20:00 mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w dostępie do Biuletynu Informacji Publicznej Miasta Krakowa.

Przepraszamy za utrudnienia,
Redakcja BIP MK

Metka i dziennik zmian

Miasto szuka operatora dla miejskich wypożyczalni rowerów KMK Bike. W tym roku system ma wystartować od 16 marca.

Metka i dziennik zmian

„Projekt robót geologicznych dotyczący rozpoznania warunków gruntowo-wodnych pod budowę linii tramwajowej KST etap IV ul. Meissnera – os. Mistrzejowice, wraz z siecią trakcyjną, przystankami i towarzyszącą infrastrukturą techniczną; Faza koncepcyjna”,

Metka i dziennik zmian

Uroczystość wręczenia Nagrody Marszałka Województwa Małopolskiego i Prezydenta Miasta Krakowa im. Kazimierza Wyki odbyła się 22 stycznia br. w Sali Obrad Rady Miasta Krakowa

 

Metka i dziennik zmian

15 marca mija termin składania do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego zbiorczych zestawień o odpadach za poprzedni rok kalendarzowy (tzw. rok sprawozdawczy).

Metka i dziennik zmian

Zapraszamy organizacje pozarządowe z Krakowa, do udziału w IV edycji doradztwa prawnego i finansowego w ramach projektu „WiP – Współpraca i partycypacja NGO w przestrzeni Gminy Miejskiej Kraków".

Metka i dziennik zmian

Studenckie Koło Naukowe ARBORIS (ZSOiTZ, WA PK) oraz
Miejski Architekt Krajobrazu, Pani Katarzyna Rajss-Kałużna,

ogłaszają KONKURS na projekt nasadzeń zastępczych pn.: ZIELONA INWESTYCJA

Metka i dziennik zmian

Wydział Spraw Społecznych Urzędu Miasta Krakowa zaprasza do wzięcia udziałuw konsultacjach projektu „Programu zapobiegania i reakcji na zdarzenia o charakterze rasistowskim i ksenofobicznym w przestrzeni miasta Krakowa”. Konsultacje trwają od 13 do 30 stycznia 2015 roku.

 

Metka i dziennik zmian

Wydział Mieszkalnictwa Urzędu Miasta Krakowa zwraca się z uprzejmą prośbą do Zarządców nieruchomości i Właścicieli nieruchomości na terenie Krakowa o przekazywanie Gminie stosownych danych dotyczących  "Lustra Czynszowego" w terminie do końca stycznia 2015 r.

Metka i dziennik zmian
2015-01-07 Raport z ewaluacji Budżetu Obywatelskiego

Zachęcamy do zapoznania się z "Raportem z ewaluacji Budżetu Obywatelskiego".

Metka i dziennik zmian

Prezydent Miasta Krakowa wydał zarządzenie Nr 3784/2014 z dnia 31 grudnia 2014 r. w sprawie ustalenia i podania do publicznej wiadomości projektów list mieszkaniowych na rok 2014 z tytułu względów społecznych oraz usamodzielnienia wychowanków placówek opiekuńczo-wychowawczych i wychowanków rodzin zastępczych.

 

Metka i dziennik zmian

Kancelaria Prezydenta organizuje konkurs na pracę plastyczną, która będzie reprezentować nasze miasto na międzynarodowej wystawie „Dziecięca Galeria Sztuki Europy na Ukrainie”. Inauguracja wystawy odbędzie się w Kijowie w maju 2015 r. w ramach obchodów Dnia Europy. Zapraszamy do udziału w konkursie dzieci w wieku od 3 do 14 lat!

Metka i dziennik zmian
2014-12-29 Informacja w sprawie zezwoleń cateringowych.

Urząd Miasta Krakowa informuje, że od dnia 1 stycznia 2015 r. we wszystkich zezwoleniach wydawanych dla przedsiębiorców, których działalność polega na organizacji przyjęć (tzw. zezwolenia cateringowe) będzie zamieszczana informacja, że sprzedaż napojów alkoholowych na podstawie tych zezwoleń może być prowadzona wyłącznie na terenie Gminy Miejskiej Kraków.

Metka i dziennik zmian

Od kilku lat do ZIKiT trafiały głosy krakowian, którzy spędzali święta przy żywej choince, z prośbą o wskazanie miejsca, w którym mogliby ją posadzić.

 W odpowiedzi na te prośby, wyznaczona została działka, na której każdy będzie mógł posadzić choinkę po świętach. W styczniu ZIKiT wskaże dni, w których, z pomocą pracowników ZIKiT będzie można podarować choince szansę na drugie życie. Choinki, można będzie sadzić na terenie Błoń Mogilskich, wzdłuż ulicy Klasztornej

 A już w najbliższy piątek przedstawiciele ZIKiT i portalu lovekrakow.pl będą rozdawali choinki. Nasi przedstawiciele pojawią się na al. Róż między 14 a 16 oraz pl. Marii Magdaleny między 17 – 19.

Metka i dziennik zmian
2014-12-05 X edycja PPL

Gmina Miejska Kraków ogłasza X edycję Programu Pomocy Lokatorom.

Termin składania ofert: od 15 grudnia 2014 r. do 16 lutego 2015 r.