Dokument archiwalny
Głosowania dotyczące punktu porządku obrad:
Zamiar likwidacji Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 5, ul. Św. Stanisława 10 oraz szkół wchodzących w jego skład / projektodawca Prezydent Miasta Krakowa/ Druk nr 560
Przedmiot głosowania: DRUK NR 560 - WNIOSEK O ODRZUCENIE PROJEKTU W I CZYT.Czas rozpoczęcia: 11 Styczeń 2012 r.
Czas zakończenia: 11 Styczeń 2012 r.
Głosowanie: pojedynczo
Status: Zamknięte
Głosów za: 10
Głosów przeciw: 30
Głosów wstrzymujących się: 0
Obecnych podczas głosowania: 40
Nie brało udziału w głosowaniu:0
Nieobecnych: 2
Wymagany rodzaj większości: Zwykła większość
WNIOSEK ODRZUCONYJak głosowali radni:
Magdalena Bassara.......................Przeciw
Janusz Chwajoł........................Przeciw
Krzysztof Durek........................Za
Jerzy Fedorowicz.......................Przeciw
Grażyna Fijałkowska...................Przeciw
Bartłomiej Garda.......................Przeciw
Mirosław Gilarski......................Przeciw
Marek Hohenauer.........................Przeciw
Małgorzata Jantos......................Przeciw
Dominik Jaśkowiec......................Przeciw
Adam Kalita.............................Za
Ryszard Kapuściński...................Za
Bolesław Kosior........................Za
Bogusław Kośmider.....................Przeciw
Teodozja Maliszewska....................Przeciw
Adam Migdał............................Przeciw
Anna Mroczek............................Przeciw
Barbara Nowak...........................Za
Katarzyna Pabian........................Przeciw
Robert Pajdo............................Przeciw
Marta Patena............................Przeciw
Włodzimierz Pietrus...................Za
Sławomir Pietrzyk......................Przeciw
Józef Pilch............................Za
Edward Porębski........................Za
Anna Prokop-Staszecka...................Przeciw
Sławomir Ptaszkiewicz..................Przeciw
Stanisław Rachwał.....................Za
Bogdan Smok.............................Przeciw
Jerzy Sonik.............................Przeciw
Grzegorz Stawowy.......................Przeciw
Marcin Szymański.......................Za
Paweł Ścigalski.......................Przeciw
Agata Tatara............................Przeciw
Tomasz Urynowicz........................Przeciw
Paweł Węgrzyn.........................Przeciw
Andżelika Wojciechowska................Przeciw
Wojciech Wojtowicz......................Przeciw
Jerzy Woźniakiewicz....................Przeciw
Stanisław Zięba.......................Przeciw