Dokument archiwalny

Skład Obwodowych Komisji Wyborczych
H - Ł

OKW SIEDZIBA ADRES KOMISJI NAZWISKA IMIONA
278 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 11 UL. SASKA 11 HABAS MAŁGORZATA
313 MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KSZTAŁCENIA I STUDIÓW URBANISTYCZNYCH UL. SKARŻYŃSKIEGO 1 HABRYN RYSZARD
413 ŚWIETLICA OSIEDLOWA UL. NADBRZEZIE 18 HAJDAS URSZULA
315 MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY IM. A. BURSY OS. TYSIĄCLECIA 15 HAJDUGA EWA
11 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 UL. DIETLA 70 HAJDUK MARCIN
165 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 UL. KRÓLOWEJ JADWIGI 78 HAJEK ELŻBIETA
146 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 138 UL. WIERZYŃSKIEGO 3 HAJEK TOMASZ
293 GIMNAZJUM NR 35 UL. LIMANOWSKIEGO 60/62 HAJTO PAWEŁ
8 SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO - WYCHOWAWCZY NR 5 UL. ŚWIĘTEGO STANISŁAWA 12 HALBERDA ANTONI
41 GIMNAZJUM NR 7 UL. JACHOWICZA 5 HALIK EWA
341 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SIÓSTR SALEZJANEK IM. BŁOGOSŁAWIONEJ LAURY VICUNA OS. KOŚCIUSZKOWSKIE 7 HAŁACIŃSKA HALINA
101 GIMNAZJUM NR 13 UL. MACKIEWICZA 15 HAŁKA RAFAŁ
435 ZESPÓŁ UZDROWISK KRAKOWSKICH S.A.- KRAKOWSKIE SZPITALE UZDROWISKOWE UL. KĄPIELOWA 70 HAMPEL-MALEC TOMASZ
406 GIMNAZJUM NR 48 OS. KOLOROWE 29 HANEK IZABELA
408 ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH NR 2 OS. SPÓŁDZIELCZE 6 HANEK KRYSTYNA
352 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 16 OS. NIEPODLEGŁOŚCI 19 HANIEBNIK MONIKA
54 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 95 UL. WILEŃSKA 9 HARKABUZIK JANUSZ
55 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 95 UL. WILEŃSKA 9 HARKABUZIK MONIKA
137 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 36 UL. MAZOWIECKA 70 HARŁOZA MARCIN
37 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 UL. TOPOLOWA 22 HARPULA MONIKA
367 KLUB KRZESŁAWICE UL. WAŃKOWICZA 17 HARTABUZ MARIA
119 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 1 AL. KIJOWSKA 3 HAS DOMINIKA
9 GIMNAZJUM NR 1 UL. BERNARDYŃSKA 7 HAWILCZEK TERESA
19 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 UL. SMOLEŃSK 5/7 HAWLICZEK PAWEŁ
18 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 UL. SMOLEŃSK 5/7 HAWLICZEK TADEUSZ
108 GIMNAZJUM NR 12 UL. KLUCZBORSKA 3 HAWRANEK MAREK
117 VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. SKARBIŃSKIEGO 5 HAWRYLUK JACEK
50 VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. GRZEGÓRZECKA 24 HEBDA HALINA
83 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 121 UL. STACHIEWICZA 21 HEBENSTREIT ELŻBIETA
393 ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH NR 2 OS. SZKOLNE 26 HERDUŚ ROMAN
46 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 UL. FR. NULLO 23 HERJAN MARCIN
144 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 8 UL. NA BŁONIE 15 B HERMAN JOANNA
120 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR51 AL. KIJOWSKA 8 HERNANDEZ-PALUCH MARIA
400 SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ŚW.WINCENTEGO PALLOTIEGO OS. KRAKOWIAKÓW 47 HERNIK MARTA
142 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 153 UL. NA BŁONIE 15 D HERÓD STEFAN
323 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 130 OS. OŚWIECENIA 30 HLEK KATARZYNA
195 GIMNAZJUM NR 24 UL. MONTWIŁŁA-MIRECKIEGO 29 HODUR EDYTA
329 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 85 OS. ZŁOTEGO WIEKU 4 HOHENAUER GABRIELA
327 GIMNAZJUM NR37 OS. ZŁOTEGO WIEKU 36 HOHENAUER MAREK
328 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 85 OS. ZŁOTEGO WIEKU 4 HOHENAUER WOJCIECH
208 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 43 UL. MYŚLENICKA 112 HOJCAK STANISŁAWA
9 GIMNAZJUM NR 1 UL. BERNARDYŃSKA 7 HOŁYSZ JAKUB
321 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 130 OS. OŚWIECENIA 30 HONKISZ HALINA
320 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 130 OS. OŚWIECENIA 30 HONKISZ KRZYSZTOF
322 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 130 OS. OŚWIECENIA 30 HONKISZ TADEUSZ
313 MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KSZTAŁCENIA I STUDIÓW URBANISTYCZNYCH UL. SKARŻYŃSKIEGO 1 HORABIK JACEK
396 KRAKOWSKA RADA FEDERACJI STOWARZYSZEŃ NAUKOWO-TECHNICZNYCH OS. CENTRUM C BL.10 HORABIK ZOFIA
212 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 97 UL. DR JUDYMA 10 HORYŃ MARCIN
103 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 58 UL. ZIELIŃSKA 30 HOWORSKI MAREK
171 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 53 UL. SKOŚNA 8 HRYCAJ-VARGA TERESA
386 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 80 OS. NA SKARPIE 8 HUBISZ MACIEJ
158 ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 4 UL. SENATORSKA 9 HUBKA KINGA
159 ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 4 UL. SENATORSKA 9 HUBKA ŁUKASZ
381 GIMNAZJUM NR 45 OS. WILLOWE 1 HUĆKO EWA
146 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 138 UL. WIERZYŃSKIEGO 3 HULICKI STEFAN
141 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 153 UL. NA BŁONIE 15 D HUMIŃSKA-FOTYGO EWA
38 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH MISTRZOSTWA SPORTOWEGO UL. GROCHOWSKA 20 HUMMEL HALINA
422 SZPITAL UNIWERSYTECKI (KLINIKI O NUMERACH PARZYSTYCH ULICY KOPERNIKA) UL. KOPERNIKA 36 HUMMEL KATARZYNA
121 AKADEMIA PEDAGOGICZNA UL. PODCHORĄŻYCH 2 HUŃKO AGNIESZKA
224 GIMNAZJUM NR 27 UL. MALBORSKA 98 HYBEL EWA
214 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 27 UL. PODEDWORZE 16 HYBEL MARCIN
265 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 15 UL. RYDYGIERA 20 HYCNAR JACEK
366 GIMNAZJUM NR 41 OS. JAGIELLOŃSKIE 17 HYCZKIEWICZ DANIELA
144 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 8 UL. NA BŁONIE 15 B HYDUKIEWICZ WŁADYSŁAW
331 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 144 OS. BOHATERÓW WRZEŚNIA 13 HYLA MONIKA
383 KLUB WERSALIK OS. OGRODOWE15 HYLA WOJCIECH
328 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 85 OS. ZŁOTEGO WIEKU 4 IDZIK DOROTA
42 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 UL. PÓŁKOLE 11 IDZIK MONIKA
197 KLUB KULTURY ISKIERKA UL. ŻYWIECKA 44 IDZIKOWSKA JOANNA
237 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 162 UL. STOJAŁOWSKIEGO 31 ILLUKOWICZ JANINA
241 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 124 UL. WEIGLA 2 IMAMURA URSZULA
251 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24 UL. ALEKSANDRY 17 IMIOŁEK PAWEŁ
241 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 124 UL. WEIGLA 2 IMIOŁEK STANISŁAWA
330 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 144 OS. BOHATERÓW WRZEŚNIA 13 INDELAK JANINA
364 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 101 OS. JAGIELLOŃSKIE 9 INDELAK LUCJAN
38 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH MISTRZOSTWA SPORTOWEGO UL. GROCHOWSKA 20 INDYKA WOJCIECH
43 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 UL. PÓŁKOLE 11 IRLIK JOANNA
33 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 11 UL. WYRWIŃSKIEGO 1 IWIŃSKI WIESŁAW
40 GIMNAZJUM NR 7 UL. JACHOWICZA 5 IZDEBSKA PELAGIA
95 DOM PIELĘGNIAREK PRZY SZPITALU MIEJSKIM IM. G. NARUTOWICZA UL. SIEMASZKI 17 IŻYCKA-KOSIOR MAŁGORZATA
443 SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. S. ŻEROMSKIEGO OS. NA SKARPIE 66 JABŁOŃSKA ELWIRA
127 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 34 UL. URZĘDNICZA 65 JABŁOŃSKA MARIA
45 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 UL. FR. NULLO 23 JABŁOŃSKA-ONYSZKIEWICZ HALINA
442 ZAKŁAD KARNY KRAKÓW-NOWA HUTA UL. SPŁAWY 2 JABŁOŃSKI RYSZARD
79 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 114 UL. ŁĄKOWA 31 JACHOWICZ EWA
391 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 5 OS. SŁONECZNE12 JACHYM-GIEROŚ MICHALINA
295 GIMNAZJUM NR 34 UL. POTEBNI 7 JAĆKIEWICZ ELŻBIETA
261 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 117 UL. KURCZABA 15 JAĆKIEWICZ LESZEK
136 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 36 UL. MAZOWIECKA 70 JADCZYK TOMASZ
360 ZESPÓŁ SZKÓŁ GASTRONOMICZNYCH NR 1 OS. ZŁOTEJ JESIENI 16 JAGŁA GRAŻYNA
105 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 UL. BATALIONU SKAŁA AK 12 JAGOCKA JUSTYNA
91 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 119 UL. CZERWIEŃSKIEGO 1 JAGOCKI MAREK
388 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 OS. STALOWE 18 JAJKO WANDA
253 SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA DOMY POGODNEJ JESIENI UL. TELIMENY 31 JAKSA MONIKA
437 ARESZT ŚLEDCZY UL. CZARNIECKIEGO 3 JAKUBEK KRZYSZTOF
320 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 130 OS. OŚWIECENIA 30 JAKUBEK MAŁGORZATA
54 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 95 UL. WILEŃSKA 9 JAKUBIŃSKI ROBERT
357 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 86 OS. JAGIELLOŃSKIE 18 JAKUBOWSKA ANNA
31 GIMNAZJUM NR4 UL. RYNEK KLEPARSKI18 JAKUBOWSKI MACIEJ
346 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 104 OS. WYSOKIE 7 JAŁOCHA JAN
55 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 95 UL. WILEŃSKA 9 JAMBORSKA EWA
122 AKADEMIA PEDAGOGICZNA UL. PODCHORĄŻYCH 2 JAMBORSKA HENRYKA
348 GIMNAZJUM NR 42 OS. STRUSIA 19 JAMKA ANDRZEJ
420 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ UL. HELCLÓW 2 JAMKA STANISŁAW
215 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 27 UL. PODEDWORZE 16 JAMRO TADEUSZ
226 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 32 UL. CZARNOGÓRSKA 16 JAMROZIK ZBIGNIEW
430 KRAKOWSKIE CENTRUM REHABILITACJI UL. MODRZEWIOWA 22 JAMRÓZ TERESA
10 GIMNAZJUM NR 1 UL. BERNARDYŃSKA 7 JANCZYK BEATA
210 FILIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 97 UL. ARMII KRAKÓW 76 JANECKA KRYSTYNA
138 GIMNAZJUM NR17 UL. LITEWSKA 34 JANIA AGNIESZKA
133 URZĄD MIASTA KRAKOWA UL. LUBELSKA 27 JANIA SŁAWOMIR
429 5 WOJSKOWY SZPITAL KLINICZNY Z POLIKLINIKĄ UL. WROCŁAWSKA 1-3 JANIA WŁADYSŁAW
344 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 3 OS. WYSOKIE 6 JANICKA JANINA
21 ZESPÓŁ SZKÓŁ ENERGETYCZNYCH UL. LORETAŃSKA 16 JANIK BŁAŻEJ
198 CENTRUM SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ SOLVAY UL. ZAKOPIAŃSKA 62 JANIK IRENA
329 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 85 OS. ZŁOTEGO WIEKU 4 JANIK MARTA
154 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 48 UL. KSIĘCIA JÓZEFA 337 JANIK PIOTR
328 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 85 OS. ZŁOTEGO WIEKU 4 JANIK TADEUSZ
179 TYNIECKI KLUB KULTURY UL. DZIEWIARZY 7 JANIK WOJCIECH
237 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 162 UL. STOJAŁOWSKIEGO 31 JANISZEWSKA HALINA
236 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 162 UL. STOJAŁOWSKIEGO 31 JANISZEWSKA KATARZYNA
104 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 165 UL. DANKA 1 JANISZEWSKA MAŁGORZATA
17 I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE PL. NA GROBLACH 9 JANKOWICZ LUCYNA
18 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 UL. SMOLEŃSK 5/7 JANKOWICZ ŁUKASZ
257 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 35 UL. LILII WENEDY 7 JANKOWSKA-BOBREK ANNA
128 SAMORZĄDOWY OŚRODEK PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZY DLA DZIECI PRZEDSZKOLNYCH UL. MAZOWIECKA 30 A JANOWSKA ANNA
176 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 66 UL. SKOTNICKA 86 JANUS ANNA
76 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 9 UL. SENIORÓW LOTNICTWA 5 JANUS BARBARA
120 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR51 AL. KIJOWSKA 8 JANUS JOLANTA
204 KLUB OSIEDLOWY UL. KURYŁOWICZA 115 JANUSZ ROMAN
440 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ UL. SOŁTYSOWSKA 13D JANUSZ STEFAN
237 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 162 UL. STOJAŁOWSKIEGO 31 JARCZYK AGATA
335 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 OS. PIASTÓW 34 A JARCZYK IRENA
368 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 112 OS. NA WZGÓRZACH 11 JARCZYK MAŁGORZATA WANDA
93 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 113 UL. STACHIEWICZA 33 JARECKA JOLANTA
344 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 3 OS. WYSOKIE 6 JAREK JACEK
79 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 114 UL. ŁĄKOWA 31 JAROCKA KAJA
187 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 2 UL. LIPIŃSKIEGO 2 JAROMIN AGNIESZKA
105 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 UL. BATALIONU SKAŁA AK 12 JAROSZ ANNA
44 MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ - FILIA NR 1 UL. ROGOZIŃSKIEGO 5 JAROSZ MACIEJ
106 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 UL. BATALIONU SKAŁA AK 12 JAROSZ MARIA
72 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 123 UL. MIECHOWITY 4 JAROSZ MARTA
138 GIMNAZJUM NR17 UL. LITEWSKA 34 JAROTEK TOMASZ
395 ZESPÓŁ SZKÓŁ ODZIEŻOWYCH I EKONOMICZNYCH UL. BULWAROWA 33 JASIEWICZ LESZEK
51 ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 1 UL. RZEŹNICZA 4 JASIŃSKA JOANNA
33 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 11 UL. WYRWIŃSKIEGO 1 JASIŃSKA KRYSTYNA
415 SZPITAL ZAKONU BONIFRATRÓW ŚW. JANA GRANEGO UL. TRYNITARSKA 11 JASIŃSKA MAŁGORZATA
285 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 137 UL. WROBELA 79 JASIŃSKA-ZABRZYSKA KATARZYNA
341 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SIÓSTR SALEZJANEK IM. BŁOGOSŁAWIONEJ LAURY VICUNA OS. KOŚCIUSZKOWSKIE 7 JASIŃSKI PIOTR
90 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 119 UL. CZERWIEŃSKIEGO 1 JASIŃSKI SŁAWOMIR
174 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 UL. PSZCZELNA 13 JASKOWSKA KINGA
388 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 OS. STALOWE 18 JASKOWSKA MAGDALENA
26 MAŁOPOLSKIE CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI UL. GARBARSKA 1 JASNOS EDYTA
293 GIMNAZJUM NR 35 UL. LIMANOWSKIEGO 60/62 JASTRZĄB HELENA
38 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH MISTRZOSTWA SPORTOWEGO UL. GROCHOWSKA 20 JASTRZĘBSKA KAROLINA
147 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 93 UL. SZLACHTOWSKIEGO 31 JASTRZĘBSKA KATARZYNA
56 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 95 UL. WILEŃSKA 9 JASTRZĘBSKI TOMASZ
430 KRAKOWSKIE CENTRUM REHABILITACJI UL. MODRZEWIOWA 22 JAŚKOWIEC DOMINIK
52 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 UL. KSIĘDZA BLACHNICKIEGO 1 JAŚKOWIEC EWA
51 ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 1 UL. RZEŹNICZA 4 JAŚKOWIEC IWONA
47 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 UL. FR. NULLO 23 JAŚKOWIEC MARIAN ROMAN
3 PUNKT INFORMACJI TURYSTYCZNEJ URZĘDU MIASTA KRAKOWA UL. JÓZEFA 7 JAWORNICKI JAN
319 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 126 OS. TYSIĄCLECIA 57 JAWORSKA ANNA
357 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 86 OS. JAGIELLOŃSKIE 18 JAWORSKA ANNA
277 GIMNAZJUM NR 31 UL. SPÓŁDZIELCÓW 5 JAWORSKA KAZIMIERA STEFANIA
7 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 22 UL. CHMIELOWSKIEGO 1 JAWORSKA MAŁGORZATA DOROTA
347 GIMNAZJUM NR 42 OS. STRUSIA 19 JAWORSKI WOJCIECH
309 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 14 OS. DYWIZJONU 303 66 JEDYNAK MAGDALENA
220 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 33 UL. RŻĄCKA 1 JELONEK AGATA
391 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 5 OS. SŁONECZNE12 JESION MAJA
386 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 80 OS. NA SKARPIE 8 JEZIOR PAULINA
97 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 107 UL. ZDROWA 6 JEZIOREK BARBARA ELŻBIETA
96 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 107 UL. ZDROWA 6 JEZIOREK HALINA MARTA
384 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 46 OS. NA SKARPIE 46 JEZIORO JACEK
424 ZAKŁAD OPIEKUŃCZO-LECZNICZY ZGROMADZENIA SIÓSTR FELICJANEK UL. KOŁŁĄTAJA 7 JĘDRAS MARIA
218 XXIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CECHOWA 57 JĘDRYCHOWSKA KRYSTYNA
351 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 92 OS. KALINOWE 18 JĘDRYCHOWSKA MARIA
311 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 182 OS. DYWIZJONU 303 12 JĘDRZEJCZYK SABINA
134 BIURO STUDIÓW I PROJEKTÓW ENERGETYCZNYCH ENERGOPROJEKT SA UL. MAZOWIECKA 21 JĘDRZEJEWSKA MAGDALENA
157 KLUB KULTURY PRZEGORZAŁY UL. KAMEDULSKA 70 JĘDRZEJEWSKI MAREK
333 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 144 OS. BOHATERÓW WRZEŚNIA 13 JĘDRZEJOWSKA ANNA
385 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 80 OS. NA SKARPIE 8 JĘKOT ARTUR
358 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 86 OS. JAGIELLOŃSKIE 18 JONAK JAKUB
317 ZESPÓŁ SZKÓŁ POLIGRAFICZNO-KSIĘGARSKICH OS. TYSIĄCLECIA 38 JONAK URSZULA
246 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 12 UL. TELIMENY 9 JORDAN IWONA
358 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 86 OS. JAGIELLOŃSKIE 18 JÓZEFCZYK MARZENA
28 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 44 UL. ŻUŁAWSKIEGO 9 JÓŹWIAK JACEK
243 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 124 UL. WEIGLA 2 JÓŹWIAK JADWIGA
209 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 43 UL. MYŚLENICKA 112 JÓŹWIK JOANNA
330 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 144 OS. BOHATERÓW WRZEŚNIA 13 JUDYCKA MAŁGORZATA
437 ARESZT ŚLEDCZY UL. CZARNIECKIEGO 3 JUŁGA GRZEGORZ
115 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 68 UL. PORZECZKOWA 2 JURCZYK MAREK
158 ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 4 UL. SENATORSKA 9 JUREK ANDRZEJ
305 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 155 OS. 2 PUŁKU LOTNICZEGO 21 JUREK ANNA
121 AKADEMIA PEDAGOGICZNA UL. PODCHORĄŻYCH 2 JUREK WOJCIECH
307 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 14 OS. DYWIZJONU 303 66 JUREK ZOFIA
175 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 UL. PSZCZELNA 13 JURGAŁA AGNIESZKA
64 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 65 UL. STRZELCÓW 5 JURGAŁA GRAŻYNA
177 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 66 UL. SKOTNICKA 86 JURGAŁA LIDIA
176 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 66 UL. SKOTNICKA 86 JURGAŁA ROBERT
171 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 53 UL. SKOŚNA 8 JURGAŁA TEODORA
395 ZESPÓŁ SZKÓŁ ODZIEŻOWYCH I EKONOMICZNYCH UL. BULWAROWA 33 JURKIEWICZ GABRIELA
90 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 119 UL. CZERWIEŃSKIEGO 1 JURKIEWICZ WALDEMAR
374 GIMNAZJUM NR 44 OS. NA STOKU 34 JUROWSKA MAGDALENA
378 BIEGONICE - ZESŁAWICE SP. Z O.O. UL. GUSTAWA MORCINKA 5 JUROWSKI MICHAŁ
215 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 27 UL. PODEDWORZE 16 JURZECKA ELŻBIETA
216 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 27 UL. PODEDWORZE 16 JURZECKA MARIA
283 ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 3 UL. GOSZCZYŃSKIEGO 44 JUSIĘGA ANNA
31 GIMNAZJUM NR4 UL. RYNEK KLEPARSKI18 JUSZCZYK ANDRZEJ
27 XXVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. KROWODERSKA 17 JUSZCZYK IRENA
190 GIMNAZJUM NR 21 UL. KOMANDOSÓW 29 JUSZKIEWICZ JOANNA
424 ZAKŁAD OPIEKUŃCZO-LECZNICZY ZGROMADZENIA SIÓSTR FELICJANEK UL. KOŁŁĄTAJA 7 JUSZKIEWICZ MARCELINA
12 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 UL. DIETLA 70 JUŚCIK EWA
427 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ SENIORA NAFTOWCA UL. KLUZEKA 6 KABAT LESZEK
423 SZPITAL UNIWERSYTECKI (KLINIKI O NUMERACH NIEPARZYSTYCH ULICY KOPERNIKA) UL. ŚNIADECKICH 10 KABAT MAGDALENA
301 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 156 UL. CENTRALNA 39 KABAT WIESŁAW
419 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ UL. KRAKOWSKA 43, 45, 47, 53, 55 KABAT ZOFIA
257 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 35 UL. LILII WENEDY 7 KACHEL JUSTYNA
427 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ SENIORA NAFTOWCA UL. KLUZEKA 6 KACHEL MARIA
293 GIMNAZJUM NR 35 UL. LIMANOWSKIEGO 60/62 KACICZAK-MACUDA KATARZYNA
67 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 64 UL. SADZAWKI 1 KACPERCZYK-KOPEĆ MARIOLA
100 GIMNAZJUM NR 13 UL. MACKIEWICZA 15 KACPRZAK MAGDALENA
100 GIMNAZJUM NR 13 UL. MACKIEWICZA 15 KACZMARCZYK ADAM
350 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 92 OS. KALINOWE 18 KACZMARCZYK ALICJA
150 ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH NR 1 UL. SZABLOWSKIEGO 1 KACZMARCZYK DANIEL
402 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2 OS. TEATRALNE 33 KACZMARCZYK IWONA
425 KRAKOWSKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. JANA PAWŁA II UL. PRĄDNICKA 80 KACZMARCZYK KINGA
350 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 92 OS. KALINOWE 18 KACZMARCZYK MAŁGORZATA
354 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 100 OS. ALBERTYŃSKIE 36 KACZMARCZYK ROMAN
132 GIMNAZJUM NR 16 UL. KONARSKIEGO 2 KACZMARCZYK SYLWIA
62 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 UL. STRZELCÓW 5 A KACZMAREK AGATA
169 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 53 UL. SKOŚNA 8 KACZOR EMIL
309 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 14 OS. DYWIZJONU 303 66 KACZOR MAŁGORZATA
220 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 33 UL. RŻĄCKA 1 KACZOR PIOTR
409 ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 6 UL. PTASZYCKIEGO 9 KADZIK MAŁGORZATA
325 OŚRODEK KULTURY IM. C. K. NORWIDA - KLUB KUŹNIA OS. ZŁOTEGO WIEKU 14 KAFEL JAN
404 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH SPORTOWYCH NR 1 OS. HANDLOWE 4 KAIM BARBARA
72 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 123 UL. MIECHOWITY 4 KALEMBA BARBARA
235 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 162 UL. STOJAŁOWSKIEGO 31 KALETA EDYTA AGNIESZKA
443 SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. S. ŻEROMSKIEGO OS. NA SKARPIE 66 KALETA PAWEŁ
84 XIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CHEŁMOŃSKIEGO 37 KALICKA TERESA JADWIGA
374 GIMNAZJUM NR 44 OS. NA STOKU 34 KALICKI WOJCIECH
243 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 124 UL. WEIGLA 2 KALINKA BOLESŁAW
244 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 124 UL. WEIGLA 2 KALINKA JADWIGA
249 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24 UL. ALEKSANDRY 17 KALINOWSKI KAZIMIERZ
360 ZESPÓŁ SZKÓŁ GASTRONOMICZNYCH NR 1 OS. ZŁOTEJ JESIENI 16 KALINOWSKI TOMASZ
19 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 UL. SMOLEŃSK 5/7 KALISZ ZOFIA
126 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 34 UL. URZĘDNICZA 65 KALISZEWSKA ANNA
124 XXXI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. ZAKĄTEK 2 KALISZEWSKA KRYSTYNA
356 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 100 OS. ALBERTYŃSKIE 36 KALKANIDIS ANDRZEJ
140 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 50 UL. KATOWICKA 28 KAŁA ELŻBIETA HALINA
152 CENTRUM KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO UL. SZABLOWSKIEGO 1B KAŁA HALINA
240 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 55 UL. DOBCZYCKA 20 KAMECZURA ELŻBIETA
195 GIMNAZJUM NR 24 UL. MONTWIŁŁA-MIRECKIEGO 29 KAMIŃSKA JUSTYNA
350 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 92 OS. KALINOWE 18 KAMIŃSKI KONRAD
285 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 137 UL. WROBELA 79 KAMIŃSKI OKTAWIAN
107 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 UL. BATALIONU SKAŁA AK 12 KAMOLA KAMIL
250 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24 UL. ALEKSANDRY 17 KANDEFER EWA
6 ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH NR 4 UL. PODBRZEZIE 10 KANDEFER TOMASZ
235 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 162 UL. STOJAŁOWSKIEGO 31 KANTOR MAREK
416 SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. J. DIETLA UL. SKARBOWA 1 KANTOR WŁADYSŁAW
33 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 11 UL. WYRWIŃSKIEGO 1 KAPAŁKA ADAM
125 XXXI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. ZAKĄTEK 2 KARCHUT DANIEL
91 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 119 UL. CZERWIEŃSKIEGO 1 KARCZ ADAM
92 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 118 UL. MODRZEJEWSKIEJ 21 KARCZ BEATA
119 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 1 AL. KIJOWSKA 3 KARCZ ŁUKASZ
120 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR51 AL. KIJOWSKA 8 KARCZ SZYMON
91 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 119 UL. CZERWIEŃSKIEGO 1 KARCZ TERESA
207 KLUB OSIEDLOWY UL. NIEWODNICZAŃSKIEGO74 KARCZEWSKA MARZENA
238 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 55 UL. DOBCZYCKA 20 KARCZEWSKI SEBASTIAN
295 GIMNAZJUM NR 34 UL. POTEBNI 7 KARDAS AGNIESZKA
171 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 53 UL. SKOŚNA 8 KARDAS MAŁGORZATA
198 CENTRUM SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ SOLVAY UL. ZAKOPIAŃSKA 62 KARDZIS ROBERT
213 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 134 UL. KŁUSZYŃSKA 46 KARENDAŁ-BRZEZIŃSKA RENATA
182 SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 3 UL. PRASKA 64 KARKUS PIOTR
439 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ UL. ŁANOWA 41 KARNASIEWICZ DANUTA
338 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 OS. PIASTÓW 34 A KAROLCZYK GRAŻYNA
111 ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO UL. WYBICKIEGO 3 A KAROLEWSKA LIDIA
143 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 153 UL. NA BŁONIE 15 D KAROLEWSKI ALEKSANDER
355 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 100 OS. ALBERTYŃSKIE 36 KARWAT SEBASTIAN
374 GIMNAZJUM NR 44 OS. NA STOKU 34 KASAK DANIEL
70 GIMNAZJUM NR10 UL. STANISŁAWA ZE SKALBMIERZA 7 KASPERCZYK ANNA
58 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 178 UL. SUDOLSKA 3 KASPERCZYK PIOTR
193 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 UL. KOMANDOSÓW 29 KASPERCZYK SEBASTIAN
106 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 UL. BATALIONU SKAŁA AK 12 KASPERKIEWICZ JACEK
289 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 4 UL. KRZEMIONKI 11 KASPERKIEWICZ WOJCIECH
185 GIMNAZJUM NR22 UL. SKWEROWA 3 KASPRZAK DANUTA
183 ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI UL. MONTE CASSINO 31 KASPRZAK KAROL
315 MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY IM. A. BURSY OS. TYSIĄCLECIA 15 KASPRZYCKI REMIGIUSZ
168 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 72 AL. MODRZEWIOWA 23 KASPRZYK AGNIESZKA
106 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 UL. BATALIONU SKAŁA AK 12 KASPRZYK ELŻBIETA
190 GIMNAZJUM NR 21 UL. KOMANDOSÓW 29 KASPRZYK KAROLINA
388 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 OS. STALOWE 18 KASPRZYK LUCYNA
241 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 124 UL. WEIGLA 2 KASPRZYK MONIKA
439 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ UL. ŁANOWA 41 KASPRZYK-MOSIO KATARZYNA
134 BIURO STUDIÓW I PROJEKTÓW ENERGETYCZNYCH ENERGOPROJEKT SA UL. MAZOWIECKA 21 KASPRZYKOWSKA ALICJA
276 GIMNAZJUM NR 31 UL. SPÓŁDZIELCÓW 5 KASTERKA KATARZYNA
400 SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ŚW.WINCENTEGO PALLOTIEGO OS. KRAKOWIAKÓW 47 KASZA JOANNA
28 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 44 UL. ŻUŁAWSKIEGO 9 KASZUBA RENATA
422 SZPITAL UNIWERSYTECKI (KLINIKI O NUMERACH PARZYSTYCH ULICY KOPERNIKA) UL. KOPERNIKA 36 KATARZYŃSKA ZENONA
339 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 OS. PIASTÓW 34 A KATARZYŃSKI BOGUSŁAW
127 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 34 UL. URZĘDNICZA 65 KATARZYŃSKI JAN
10 GIMNAZJUM NR 1 UL. BERNARDYŃSKA 7 KAWA KRYSTYNA TERESA
35 URZĄD MIASTA KRAKOWA UL. KASPROWICZA 29 KAWALEC ARKADIUSZ
26 MAŁOPOLSKIE CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI UL. GARBARSKA 1 KAWALEC EWA
76 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 9 UL. SENIORÓW LOTNICTWA 5 KAWALEC EWA
381 GIMNAZJUM NR 45 OS. WILLOWE 1 KAWALEC EWA
382 GIMNAZJUM NR 45 OS. WILLOWE 1 KAWALEC SEBASTIAN
214 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 27 UL. PODEDWORZE 16 KAWIŃSKA KRYSTYNA
413 ŚWIETLICA OSIEDLOWA UL. NADBRZEZIE 18 KAWULA STANISŁAW
318 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 126 OS. TYSIĄCLECIA 57 KAZIMIERSKA MAŁGORZATA
329 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 85 OS. ZŁOTEGO WIEKU 4 KAŹMIERSKI JAROSŁAW
158 ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 4 UL. SENATORSKA 9 KĄCIK GRZEGORZ
313 MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KSZTAŁCENIA I STUDIÓW URBANISTYCZNYCH UL. SKARŻYŃSKIEGO 1 KĄCKI MICHAŁ
170 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 53 UL. SKOŚNA 8 KĄCKI PIOTR
44 MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ - FILIA NR 1 UL. ROGOZIŃSKIEGO 5 KĄDZIELA ELŻBIETA MARTA
202 KLUB BORSUCZEK SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ CEGIELNIANA UL. BORSUCZA 12 KĄDZIOŁA LECH
343 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 3 OS. WYSOKIE 6 KĄDZIOŁKA GRAŻYNA
49 VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. GRZEGÓRZECKA 24 KĄDZIOŁKA MARCIN
169 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 53 UL. SKOŚNA 8 KELER KAROLINA
433 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ IM. ŚW. BRATA ALBERTA UL. NOWACZYŃSKIEGO 1 KELER ŁUKASZ
192 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 UL. KOMANDOSÓW 29 KELER MARTA
269 SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA DOMY POGODNEJ JESIENI UL. JASIŃSKIEGO 32 KĘDRYNA ANNA
274 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 36 UL. OKÓLNA 18 KĘDRYNA ELŻBIETA BARBARA
253 SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA DOMY POGODNEJ JESIENI UL. TELIMENY 31 KĘDZIERSKA DOMINIKA
312 URZĄD MIASTA KRAKOWA ARCHIWUM UL. NA ZAŁĘCZU 3 KĘDZIERSKA ELŻBIETA
42 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 UL. PÓŁKOLE 11 KĘDZIERSKI JAKUB
327 GIMNAZJUM NR37 OS. ZŁOTEGO WIEKU 36 KĘKUŚ BERNADETA
181 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 62 UL. ĆWIKŁOWA 1 KĘKUŚ HENRYKA
176 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 66 UL. SKOTNICKA 86 KĘKUŚ MAREK
58 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 178 UL. SUDOLSKA 3 KĘSICKI PAWEŁ
136 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 36 UL. MAZOWIECKA 70 KIBITLEWSKA AGNIESZKA
351 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 92 OS. KALINOWE 18 KIDAŁA MIROSŁAWA
85 XIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CHEŁMOŃSKIEGO 37 KIELAR TOMASZ
160 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 UL. PRUSA 18 KIELBRATOWSKI ZBIGNIEW
342 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SIÓSTR SALEZJANEK IM. BŁOGOSŁAWIONEJ LAURY VICUNA OS. KOŚCIUSZKOWSKIE 7 KIELIN LILIANNA
184 ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI UL. MONTE CASSINO 31 KIELSKA JADWIGA
21 ZESPÓŁ SZKÓŁ ENERGETYCZNYCH UL. LORETAŃSKA 16 KIEPURA BARBARA
417 NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ , SZPITAL NA SIEMIRADZKIEGO IM. R. CZERWIAKOWSKIEGO UL. SIEMIRADZKIEGO 1 KIEPURA DAWID
129 AKADEMIA EKONOMICZNA - INSTYTUT TOWAROZNAWSTWA UL. SIENKIEWICZA 4 KIERAGA AGNIESZKA
160 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 UL. PRUSA 18 KIERAGA TOMASZ
381 GIMNAZJUM NR 45 OS. WILLOWE 1 KIJANIA AGNIESZKA
158 ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 4 UL. SENATORSKA 9 KIJAS IWONA
283 ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 3 UL. GOSZCZYŃSKIEGO 44 KIJOWSKA IRENA
9 GIMNAZJUM NR 1 UL. BERNARDYŃSKA 7 KIJOWSKA URSZULA
194 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 UL. KOMANDOSÓW 29 KIJOWSKA-PETRYK TERESA
13 URZĄD MIASTA KRAKOWA UL. WIELOPOLE 17 A KIJOWSKI BOGUSŁAW
287 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 26 UL. KRASICKIEGO 34 KIJOWSKI GRZEGORZ
284 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 65 UL. GOLIKÓWKA 52 KIJOWSKI ZBIGNIEW
395 ZESPÓŁ SZKÓŁ ODZIEŻOWYCH I EKONOMICZNYCH UL. BULWAROWA 33 KISZALA BARTOSZ
289 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 4 UL. KRZEMIONKI 11 KISZKA MARTA
378 BIEGONICE - ZESŁAWICE SP. Z O.O. UL. GUSTAWA MORCINKA 5 KISZKA TERESA
375 KLUB OSIEDLOWY DUKAT UL. STYCZNA 1 KISZKA ZYGMUNT
377 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 78 UL. JASKROWA 5 KISZKO KRZYSZTOF
175 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 UL. PSZCZELNA 13 KITA ADAM
175 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 UL. PSZCZELNA 13 KITA HALINA
430 KRAKOWSKIE CENTRUM REHABILITACJI UL. MODRZEWIOWA 22 KITA KAROLINA
174 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 UL. PSZCZELNA 13 KITA MAGDALENA
339 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 OS. PIASTÓW 34 A KITA MARIOLA
136 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 36 UL. MAZOWIECKA 70 KLEWAR ANNA
135 BIURO STUDIÓW I PROJEKTÓW ENERGETYCZNYCH ENERGOPROJEKT SA UL. MAZOWIECKA 21 KLEWAR JAKUB
258 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 117 UL. KURCZABA 15 KLEWAR PAWEŁ
133 URZĄD MIASTA KRAKOWA UL. LUBELSKA 27 KLEWAR ZENON
164 GIMNAZJUM NR 20 UL. SENATORSKA 35 KLEWIEC MIROSŁAW
83 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 121 UL. STACHIEWICZA 21 KLICH SŁAWOMIR
280 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 UL. MYŚLIWSKA 64 KLICHOWSKI PAWEŁ
33 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 11 UL. WYRWIŃSKIEGO 1 KLICZEWSKA AGNIESZKA
30 X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. WRÓBLEWSKIEGO 8 KLICZEWSKA BARBARA
436 ZAKŁAD OPIEKUŃCZO-LECZNICZY UL. WIELICKA 267 KLIMA HALINA
221 ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH NR 1 UL. KAMIEŃSKIEGO 49 KLIMARA BARBARA
52 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 UL. KSIĘDZA BLACHNICKIEGO 1 KLIMARA STANISŁAW
232 GIMNAZJUM NR28 UL. BUJAKA 15 KLIMASARA TOMASZ
411 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 140 UL. PRAWOCHEŃSKIEGO 7 KLIMCZAK ANNA
414 II KATEDRA CHORÓB WEWNĘTRZNYCH COLLEGIUM MEDIUM UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO UL. SKAWIŃSKA 8 KLIMCZAK MAGDALENA
55 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 95 UL. WILEŃSKA 9 KLIMCZYK AGNIESZKA
165 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 UL. KRÓLOWEJ JADWIGI 78 KLIMCZYK EWA
384 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 46 OS. NA SKARPIE 46 KLIMCZYK JADWIGA
57 KLUB MUZYKI WSPÓŁCZESNEJ MALWA UL. DOBREGO PASTERZA 6 KLIMCZYK PAWEŁ
109 GIMNAZJUM NR 12 UL. KLUCZBORSKA 3 KLIMECKI LESZEK
416 SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. J. DIETLA UL. SKARBOWA 1 KLISIEWICZ ĆWIK JADWIGA
159 ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 4 UL. SENATORSKA 9 KLIŚ MARZENA
218 XXIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CECHOWA 57 KLITA URSZULA MARIA
430 KRAKOWSKIE CENTRUM REHABILITACJI UL. MODRZEWIOWA 22 KLOCEK MARCIN
435 ZESPÓŁ UZDROWISK KRAKOWSKICH S.A.- KRAKOWSKIE SZPITALE UZDROWISKOWE UL. KĄPIELOWA 70 KLOCEK TADEUSZ
12 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 UL. DIETLA 70 KLONOWSKI PAWEŁ
92 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 118 UL. MODRZEJEWSKIEJ 21 KLUCZNIK KATARZYNA
124 XXXI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. ZAKĄTEK 2 KLUPA EWA
125 XXXI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. ZAKĄTEK 2 KLUPA MARIA
123 XXXI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. ZAKĄTEK 2 KLUPA MIROSŁAW
385 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 80 OS. NA SKARPIE 8 KLUSA KATARZYNA
262 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 4 UL. ŻABIA 20 KLUSKA MARIUSZ
435 ZESPÓŁ UZDROWISK KRAKOWSKICH S.A.- KRAKOWSKIE SZPITALE UZDROWISKOWE UL. KĄPIELOWA 70 KLUZ JOLANTA
444 ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ CENTRUM MEDYCZNE - NOWA HUTA, SP. Z O.O. UL. UJASTEK 3 KLUZEK KRYSTYNA
53 FILIA PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO NR 162 UL. DUCHACKA 3 KŁAK KATARZYNA
304 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 155 OS. 2 PUŁKU LOTNICZEGO 21 KŁAPCIA MARIA
237 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 162 UL. STOJAŁOWSKIEGO 31 KŁOS PRZEMYSŁAW
352 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 16 OS. NIEPODLEGŁOŚCI 19 KŁOSOWSKA-RUTOWSKA IRENA
154 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 48 UL. KSIĘCIA JÓZEFA 337 KMIECIAK HALINA
110 GIMNAZJUM NR 12 UL. KLUCZBORSKA 3 KMIECIAK MICHAŁ
213 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 134 UL. KŁUSZYŃSKA 46 KMIECIK HELENA
330 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 144 OS. BOHATERÓW WRZEŚNIA 13 KMIECIK RAFAŁ
369 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 129 OS. NA WZGÓRZACH 13 A KMITA GRAŻYNA
286 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 26 UL. KRASICKIEGO 34 KMITA KRZYSZTOF
275 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 87 UL. SPÓŁDZIELCÓW 7 KNAGA KAZIMIERZ
277 GIMNAZJUM NR 31 UL. SPÓŁDZIELCÓW 5 KNAGA MONIKA
266 MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY - FILIA UL. NA WRZOSACH 57 KNAPCZYK JANUSZ
74 SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA NR 1 UL. PILOTÓW 51 KNAPIK DOROTA
230 GIMNAZJUM NR28 UL. BUJAKA 15 KNAPIK SABINA
135 BIURO STUDIÓW I PROJEKTÓW ENERGETYCZNYCH ENERGOPROJEKT SA UL. MAZOWIECKA 21 KNIHNICKI PAWEŁ
436 ZAKŁAD OPIEKUŃCZO-LECZNICZY UL. WIELICKA 267 KOCIOŁEK ŁUKASZ
289 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 4 UL. KRZEMIONKI 11 KOCJAN URSZULA
183 ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI UL. MONTE CASSINO 31 KOCOŁ JANUSZ
58 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 178 UL. SUDOLSKA 3 KOCUREK MARIA
61 GIMNAZJUM NR9 UL. KAZIMIERZA ODNOWICIELA 2 KOCUREK TERESA
24 II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. SOBIESKIEGO 9 KOCZANOWSKA AGNIESZKA
27 XXVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. KROWODERSKA 17 KOCZANOWSKA EWA
30 X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. WRÓBLEWSKIEGO 8 KOCZANOWSKA LUCYNA
339 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 OS. PIASTÓW 34 A KOGUT JOANNA
320 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 130 OS. OŚWIECENIA 30 KOHLBRENNER MARIA
57 KLUB MUZYKI WSPÓŁCZESNEJ MALWA UL. DOBREGO PASTERZA 6 KOKOT KAZIMIERZ
40 GIMNAZJUM NR 7 UL. JACHOWICZA 5 KOLAK ANNA
292 GIMNAZJUM NR 35 UL. LIMANOWSKIEGO 60/62 KOLANKO MARIOLA
291 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 29 AL. DEMBOWSKIEGO12 KOLANKO ROMAN
245 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 111 UL. BIEŻANOWSKA 204 KOLBERSKA JOANNA
244 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 124 UL. WEIGLA 2 KOLBERSKI MACIEJ
161 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 UL. PRUSA 18 KOLENDERSKA ALICJA
163 GIMNAZJUM NR 20 UL. SENATORSKA 35 KOLENDERSKI SEBASTIAN
7 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 22 UL. CHMIELOWSKIEGO 1 KOLOCH PIOTR
298 NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ KRAKOWSKIE CENTRUM TERAPII UZALEŻNIEŃ UL. WIELICKA 73 KOŁACZ ANNA
307 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 14 OS. DYWIZJONU 303 66 KOŁACZEK PIOTR
92 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 118 UL. MODRZEJEWSKIEJ 21 KOŁAŚ ROBERT JACEK
337 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 OS. PIASTÓW 34 A KOŁEK ANNA
177 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 66 UL. SKOTNICKA 86 KOŁODZIEJ ANGELIKA
407 GIMNAZJUM NR 48 OS. KOLOROWE 29 KOŁODZIEJ DANUTA
422 SZPITAL UNIWERSYTECKI (KLINIKI O NUMERACH PARZYSTYCH ULICY KOPERNIKA) UL. KOPERNIKA 36 KOŁODZIEJ ELŻBIETA
386 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 80 OS. NA SKARPIE 8 KOŁODZIEJ MAGDALENA
300 ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH NR 2 AL. SKRZYNECKIEGO12 KOŁODZIEJ MAREK
157 KLUB KULTURY PRZEGORZAŁY UL. KAMEDULSKA 70 KOŁODZIEJ MILENA
178 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 133 UL. WRONY 115 KOŁODZIEJCZYK ANNA
335 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 OS. PIASTÓW 34 A KOŁODZIEJCZYK JÓZEFA
59 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 178 UL. SUDOLSKA 3 KOŁODZIEJCZYK PRZEMYSŁAW
46 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 UL. FR. NULLO 23 KOMENDA MAŁGORZATA
335 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 OS. PIASTÓW 34 A KOMENDA MARIA
337 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 OS. PIASTÓW 34 A KOMEWECKA-KOZERA MONIKA
329 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 85 OS. ZŁOTEGO WIEKU 4 KOMOROWSKI ANTONI
210 FILIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 97 UL. ARMII KRAKÓW 76 KOMOROWSKI RYSZARD
433 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ IM. ŚW. BRATA ALBERTA UL. NOWACZYŃSKIEGO 1 KONDAK RAFAŁ
309 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 14 OS. DYWIZJONU 303 66 KONDRACIUK ALICJA
188 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 2 UL. LIPIŃSKIEGO 2 KONICKA MAGDALENA
101 GIMNAZJUM NR 13 UL. MACKIEWICZA 15 KONIECZNA KRYSTYNA
351 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 92 OS. KALINOWE 18 KONIECZNY ELŻBIETA
64 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 65 UL. STRZELCÓW 5 KONIK MARIA STANISŁAWA
247 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 12 UL. TELIMENY 9 KONIOR KRYSTYNA
244 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 124 UL. WEIGLA 2 KONOPKA DANUTA
245 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 111 UL. BIEŻANOWSKA 204 KONOPKA KATARZYNA
312 URZĄD MIASTA KRAKOWA ARCHIWUM UL. NA ZAŁĘCZU 3 KONSTANTY JANUSZ
268 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 61 UL. POPŁAWSKIEGO 17 KOPACZ SYLWIA
205 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 136 UL. TUCHOWSKA 113 KOPACZYŃSKI WIESŁAW
269 SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA DOMY POGODNEJ JESIENI UL. JASIŃSKIEGO 32 KOPEĆ ANETA
318 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 126 OS. TYSIĄCLECIA 57 KOPEĆ KATARZYNA
439 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ UL. ŁANOWA 41 KOPEĆ KAZIMIERZ
378 BIEGONICE - ZESŁAWICE SP. Z O.O. UL. GUSTAWA MORCINKA 5 KOPEĆ RAFAŁ
254 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 41 UL. JERZMANOWSKIEGO 6 KOPER ALICJA
35 URZĄD MIASTA KRAKOWA UL. KASPROWICZA 29 KOPF IRENA
404 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH SPORTOWYCH NR 1 OS. HANDLOWE 4 KOPIENIAK JOANNA
17 I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE PL. NA GROBLACH 9 KORA ELŻBIETA
116 VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. SKARBIŃSKIEGO 5 KORAB KATARZYNA
320 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 130 OS. OŚWIECENIA 30 KORBA ALDONA
355 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 100 OS. ALBERTYŃSKIE 36 KORBA TOMASZ
361 ZESPÓŁ SZKÓŁ GASTRONOMICZNYCH NR 1 OS. ZŁOTEJ JESIENI 16 KORBEL IRENEUSZ
360 ZESPÓŁ SZKÓŁ GASTRONOMICZNYCH NR 1 OS. ZŁOTEJ JESIENI 16 KORBEL RYSZARD
369 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 129 OS. NA WZGÓRZACH 13 A KORBIŃSKA ANETA
292 GIMNAZJUM NR 35 UL. LIMANOWSKIEGO 60/62 KORCZAK NIWICKI PIOTR
180 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 54 UL. TYNIECKA 122 KORDAS STANISŁAW
113 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 68 UL. PORZECZKOWA 2 KORDULA ANNA
248 FILIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 24 UL. ALEKSANDRY 19 KOREK MARIA
379 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 52 UL. SAWY-CALIŃSKIEGO 12 KOREPTA ALICJA
413 ŚWIETLICA OSIEDLOWA UL. NADBRZEZIE 18 KOREPTA KONRAD
412 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 142 UL. DROŻYSKA 13 KOREPTA PAWEŁ
166 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 UL. KRÓLOWEJ JADWIGI 78 KOREPTA ZBIGNIEW
365 GIMNAZJUM NR 41 OS. JAGIELLOŃSKIE 17 KORFEL JOANNA
419 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ UL. KRAKOWSKA 43, 45, 47, 53, 55 KORNAŚ PRZEMYSŁAW
145 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 8 UL. NA BŁONIE 15 B KORPYTA JOANNA
152 CENTRUM KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO UL. SZABLOWSKIEGO 1B KORSUŃ PIOTR
427 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ SENIORA NAFTOWCA UL. KLUZEKA 6 KORTA ANETA
443 SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. S. ŻEROMSKIEGO OS. NA SKARPIE 66 KORZEC LUCYNA
349 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 82 OS. KALINOWE 17 KORZEC URSZULA
79 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 114 UL. ŁĄKOWA 31 KORZENIOWSKA ELŻBIETA
124 XXXI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. ZAKĄTEK 2 KORZENIOWSKA IWONA
345 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 104 OS. WYSOKIE 7 KORZENIOWSKA KAROLINA
51 ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 1 UL. RZEŹNICZA 4 KORZENIOWSKI RAFAŁ KONRAD
347 GIMNAZJUM NR 42 OS. STRUSIA 19 KOS ANNA MARIA
86 XIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CHEŁMOŃSKIEGO 37 KOSAKOWSKA GABRIELA
303 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 64 AL. JANA PAWŁA II1 92 KOSELA TOMASZ
326 GIMNAZJUM NR37 OS. ZŁOTEGO WIEKU 36 KOSIARSKA BOGUMIŁA
388 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 OS. STALOWE 18 KOSIBA AGNIESZKA
87 KLUB KULTURY VADEMECUM UL. RADZIKOWSKIEGO 29 KOSIOR AGATA
364 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 101 OS. JAGIELLOŃSKIE 9 KOSIOROWSKI ANDRZEJ
266 MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY - FILIA UL. NA WRZOSACH 57 KOSOŃ MARIA
265 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 15 UL. RYDYGIERA 20 KOSOŃ MONIKA
354 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 100 OS. ALBERTYŃSKIE 36 KOSOWICZ KRYSTYNA HELENA
145 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 8 UL. NA BŁONIE 15 B KOSOWSKA ZOFIA
196 GIMNAZJUM NR 24 UL. MONTWIŁŁA-MIRECKIEGO 29 KOSTRZ AGNIESZKA
187 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 2 UL. LIPIŃSKIEGO 2 KOŚCIELNIAK ANNA
416 SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. J. DIETLA UL. SKARBOWA 1 KOŚCIŃSKA-TWARDOWSKA BARBARA
182 SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 3 UL. PRASKA 64 KOŚCIÓŁEK MIECZYSŁAW
183 ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI UL. MONTE CASSINO 31 KOŚMIDER IWONA
80 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 114 UL. ŁĄKOWA 31 KOT AGNIESZKA
45 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 UL. FR. NULLO 23 KOT KAZIMIERZ
376 GIMNAZJUM NR 43 UL. ŁUCZANOWICKA 2A KOT MAGDALENA
79 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 114 UL. ŁĄKOWA 31 KOT TERESA
294 GIMNAZJUM NR 35 UL. LIMANOWSKIEGO 60/62 KOTABA KAROLINA
123 XXXI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. ZAKĄTEK 2 KOTARBA JANUSZ
130 IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CZAPIŃSKIEGO 5 KOTARBA ŁUKASZ
426 SZPITAL MIEJSKI SPECJALISTYCZNY IM. G. NARUTOWICZA UL. PRĄDNICKA 35-37 KOTAŚ IRENEUSZ
431 SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. J. BABIŃSKIEGO, DOM POMOCY SPOŁECZNEJ UL. BABIŃSKIEGO 25, 29 KOTAŚ KRZYSZTOF
414 II KATEDRA CHORÓB WEWNĘTRZNYCH COLLEGIUM MEDIUM UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO UL. SKAWIŃSKA 8 KOTEK MARTA
75 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 9 UL. SENIORÓW LOTNICTWA 5 KOTOWSKA AGNIESZKA
76 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 9 UL. SENIORÓW LOTNICTWA 5 KOTOWSKA TERESA
421 ARESZT ŚLEDCZY UL. MONTELUPICH 7 KOTULA STANISŁAW JANUSZ
79 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 114 UL. ŁĄKOWA 31 KOTYNIA BARBARA
80 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 114 UL. ŁĄKOWA 31 KOTYNIA KRZYSZTOF
95 DOM PIELĘGNIAREK PRZY SZPITALU MIEJSKIM IM. G. NARUTOWICZA UL. SIEMASZKI 17 KOWACKA JOANNA
98 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 175 UL. SIEWNA 23 C KOWACKA MARTA
170 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 53 UL. SKOŚNA 8 KOWAL EWA
62 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 UL. STRZELCÓW 5 A KOWAL PAWEŁ
99 GIMNAZJUM NR 13 UL. MACKIEWICZA 15 KOWALCZYK ANNA
416 SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. J. DIETLA UL. SKARBOWA 1 KOWALCZYK ANNA
429 5 WOJSKOWY SZPITAL KLINICZNY Z POLIKLINIKĄ UL. WROCŁAWSKA 1-3 KOWALCZYK BARBARA
363 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 101 OS. JAGIELLOŃSKIE 9 KOWALCZYK MAŁGORZATA
190 GIMNAZJUM NR 21 UL. KOMANDOSÓW 29 KOWALCZYK MARCIN
203 KLUB KULTURY KOSOCICE UL. SZTAUDYNGERA 48 KOWALCZYK MARIA
393 ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH NR 2 OS. SZKOLNE 26 KOWALCZYK SYLWIA
69 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 14 UL. MŁYŃSKA BOCZNA 4 KOWALCZYK ZOFIA
69 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 14 UL. MŁYŃSKA BOCZNA 4 KOWALIK DANUTA
411 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 140 UL. PRAWOCHEŃSKIEGO 7 KOWALIK KAZIMIERA
313 MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KSZTAŁCENIA I STUDIÓW URBANISTYCZNYCH UL. SKARŻYŃSKIEGO 1 KOWALIK KRYSTYNA
43 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 UL. PÓŁKOLE 11 KOWALIK NATALIA
150 ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH NR 1 UL. SZABLOWSKIEGO 1 KOWALIK TADEUSZ
64 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 65 UL. STRZELCÓW 5 KOWALIK URSZULA
367 KLUB KRZESŁAWICE UL. WAŃKOWICZA 17 KOWALSKA AGNIESZKA
373 GIMNAZJUM NR 44 OS. NA STOKU 34 KOWALSKA ALEKSANDRA
272 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 123 UL. OKÓLNA 16 KOWALSKA DARIA
267 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 61 UL. POPŁAWSKIEGO 17 KOWALSKA EWA
261 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 117 UL. KURCZABA 15 KOWALSKA JOANNA
9 GIMNAZJUM NR 1 UL. BERNARDYŃSKA 7 KOWALSKA JOLANTA IRENA
311 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 182 OS. DYWIZJONU 303 12 KOWALSKA KATARZYNA
404 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH SPORTOWYCH NR 1 OS. HANDLOWE 4 KOWALSKA KATARZYNA
350 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 92 OS. KALINOWE 18 KOWALSKA-ŻABA MAŁGORZATA
168 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 72 AL. MODRZEWIOWA 23 KOWALSKI JACEK
108 GIMNAZJUM NR 12 UL. KLUCZBORSKA 3 KOWALSKI MARCIN
351 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 92 OS. KALINOWE 18 KOWALSKI PIOTR
201 MIEJSKIE PRZEDSIĘBORSTWO KOMUNIKACYJNE UL. BROŻKA 3 KOWALSKI WOJCIECH
206 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 147 UL. ZBYDNIOWICKA 1 KOWICKI ADAM
50 VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. GRZEGÓRZECKA 24 KOZACZKIEWICZ BARBARA
298 NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ KRAKOWSKIE CENTRUM TERAPII UZALEŻNIEŃ UL. WIELICKA 73 KOZACZKIEWICZ FILIP
99 GIMNAZJUM NR 13 UL. MACKIEWICZA 15 KOZAK MAGDALENA
110 GIMNAZJUM NR 12 UL. KLUCZBORSKA 3 KOZAKIEWICZ DOMINIKA
418 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ IM. ŚW. ANTONIEGO PROWINCJI M. B. ANIELSKIEJ ZAKONU BRACI MNIEJSZYCH UL. KROWODERSKA 7 KOZANKIEWICZ EWA BEATA
227 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 32 UL. CZARNOGÓRSKA 16 KOZANKIEWICZ JOLANTA
14 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ UL. RADZIWIŁŁOWSKA 8 KOZANKIEWICZ SEBASTIAN
292 GIMNAZJUM NR 35 UL. LIMANOWSKIEGO 60/62 KOZARZEWSKA ANNA
410 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 74 UL. BRANICKA 26 KOZDRA ADRIAN
179 TYNIECKI KLUB KULTURY UL. DZIEWIARZY 7 KOZERA JÓZEF
374 GIMNAZJUM NR 44 OS. NA STOKU 34 KOZIARA BARBARA
377 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 78 UL. JASKROWA 5 KOZIARA MARIA
67 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 64 UL. SADZAWKI 1 KOZIEŁ WANDA
365 GIMNAZJUM NR 41 OS. JAGIELLOŃSKIE 17 KOZIEŃ EDYTA
407 GIMNAZJUM NR 48 OS. KOLOROWE 29 KOZIEŃ EWA
89 GIMNAZJUM NR14 UL. CZERWIEŃSKIEGO 16 KOZIK JUSTYNA
56 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 95 UL. WILEŃSKA 9 KOZIK PIOTR
203 KLUB KULTURY KOSOCICE UL. SZTAUDYNGERA 48 KOZIOŁ JOANNA
222 GIMNAZJUM NR 27 UL. MALBORSKA 98 KOZIOŁ TOMASZ
213 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 134 UL. KŁUSZYŃSKA 46 KOZIOŁ WŁODZIMIERZ
280 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 UL. MYŚLIWSKA 64 KOZŁOWSKA BARBARA
342 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SIÓSTR SALEZJANEK IM. BŁOGOSŁAWIONEJ LAURY VICUNA OS. KOŚCIUSZKOWSKIE 7 KOZŁOWSKA HALINA
443 SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. S. ŻEROMSKIEGO OS. NA SKARPIE 66 KOZŁOWSKA MAŁGORZATA
306 ŻŁOBEK SAMORZĄDOWY NR 12 OS. 2 PUŁKU LOTNICZEGO 23 KOZŁOWSKA-STĘPNIAK EWA
109 GIMNAZJUM NR 12 UL. KLUCZBORSKA 3 KOZŁOWSKI JANUSZ
136 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 36 UL. MAZOWIECKA 70 KOZŁOWSKI RYSZARD
22 SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO- WYCHOWAWCZY NR 1 UL. SZUJSKIEGO 2 KOZŁOWSKI SEBASTIAN
441 WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. L. RYDYGIERA OS. ZŁOTEJ JESIENI 1 KOZŁOWSKI WOJCIECH
223 GIMNAZJUM NR 27 UL. MALBORSKA 98 KOZUB JANINA
44 MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ - FILIA NR 1 UL. ROGOZIŃSKIEGO 5 KOZUB KRYSTYNA
156 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 139 UL. KORZENIAKA 18 KOŹBIAŁ BEATA
134 BIURO STUDIÓW I PROJEKTÓW ENERGETYCZNYCH ENERGOPROJEKT SA UL. MAZOWIECKA 21 KRAINZ HALINA
435 ZESPÓŁ UZDROWISK KRAKOWSKICH S.A.- KRAKOWSKIE SZPITALE UZDROWISKOWE UL. KĄPIELOWA 70 KRAJ ŁUKASZ
96 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 107 UL. ZDROWA 6 KRAJ MIROSŁAW
142 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 153 UL. NA BŁONIE 15 D KRAJEWSKA AGNIESZKA
330 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 144 OS. BOHATERÓW WRZEŚNIA 13 KRAJEWSKI ADAM
124 XXXI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. ZAKĄTEK 2 KRAKOWSKA KRYSTYNA
123 XXXI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. ZAKĄTEK 2 KRAKOWSKI PIOTR
317 ZESPÓŁ SZKÓŁ POLIGRAFICZNO-KSIĘGARSKICH OS. TYSIĄCLECIA 38 KRAMARZ MARTA
382 GIMNAZJUM NR 45 OS. WILLOWE 1 KRASIŃSKA ELŻBIETA
410 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 74 UL. BRANICKA 26 KRASOŃ JÓZEF
242 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 124 UL. WEIGLA 2 KRASZEWSKI KONRAD
129 AKADEMIA EKONOMICZNA - INSTYTUT TOWAROZNAWSTWA UL. SIENKIEWICZA 4 KRAUSE KAMIL
131 IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CZAPIŃSKIEGO 5 KRAUSE KATARZYNA
110 GIMNAZJUM NR 12 UL. KLUCZBORSKA 3 KRAUSS EWA
169 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 53 UL. SKOŚNA 8 KRAWCZAK ANETA
404 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH SPORTOWYCH NR 1 OS. HANDLOWE 4 KRAWCZYK ALEKSANDRA
292 GIMNAZJUM NR 35 UL. LIMANOWSKIEGO 60/62 KRAWCZYK DARIUSZ
247 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 12 UL. TELIMENY 9 KRAWCZYK ILONA
34 MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY UL. GRUNWALDZKA 5 KRAWCZYK IRENA
17 I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE PL. NA GROBLACH 9 KRAWCZYK JÓZEF
398 PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE BAJKA OS. UROCZE 6 KRAWCZYK MACIEJ
444 ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ CENTRUM MEDYCZNE - NOWA HUTA, SP. Z O.O. UL. UJASTEK 3 KRAWCZYK TOMASZ
36 ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 10 UL. LUBOMIRSKIEGO 21 KRAWCZYK ZBIGNIEW
390 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 88 OS. SZKLANE DOMY 2 KRAWIEC IWONA
97 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 107 UL. ZDROWA 6 KRET MARIA
102 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 58 UL. ZIELIŃSKA 30 KRET STANISŁAWA
298 NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ KRAKOWSKIE CENTRUM TERAPII UZALEŻNIEŃ UL. WIELICKA 73 KRET STANISŁAWA
217 XXIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CECHOWA 57 KRĘCIK DOROTA JOANNA
55 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 95 UL. WILEŃSKA 9 KROCHMAL ANNA
238 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 55 UL. DOBCZYCKA 20 KROK ROBERT
239 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 55 UL. DOBCZYCKA 20 KROK TERESA
428 ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI UL. GALLA 25 KROMKA KRZYSZTOF
178 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 133 UL. WRONY 115 KROTOSZYŃSKA MARIA
242 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 124 UL. WEIGLA 2 KRÓL EWELINA
309 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 14 OS. DYWIZJONU 303 66 KRÓL KLAUDIA
384 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 46 OS. NA SKARPIE 46 KRÓL MAŁGORZATA
56 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 95 UL. WILEŃSKA 9 KRÓLIKOWSKI JAKUB
293 GIMNAZJUM NR 35 UL. LIMANOWSKIEGO 60/62 KRUK HALINA
412 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 142 UL. DROŻYSKA 13 KRUK ŁUKASZ
209 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 43 UL. MYŚLENICKA 112 KRUPA PIOTR
424 ZAKŁAD OPIEKUŃCZO-LECZNICZY ZGROMADZENIA SIÓSTR FELICJANEK UL. KOŁŁĄTAJA 7 KRUPA ROMAN
323 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 130 OS. OŚWIECENIA 30 KRUSZEC MARIA
194 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 UL. KOMANDOSÓW 29 KRYCZEK AGNIESZKA
41 GIMNAZJUM NR 7 UL. JACHOWICZA 5 KRYSA AGNIESZKA
263 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 4 UL. ŻABIA 20 KRYŚCIO IZABELA
224 GIMNAZJUM NR 27 UL. MALBORSKA 98 KRZECZOWSKA MAGDALENA
223 GIMNAZJUM NR 27 UL. MALBORSKA 98 KRZECZOWSKA MARZENA
222 GIMNAZJUM NR 27 UL. MALBORSKA 98 KRZECZOWSKA MONIKA
350 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 92 OS. KALINOWE 18 KRZECZYŃSKA MAŁGORZATA
276 GIMNAZJUM NR 31 UL. SPÓŁDZIELCÓW 5 KRZEMIEŃ ELŻBIETA
400 SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ŚW.WINCENTEGO PALLOTIEGO OS. KRAKOWIAKÓW 47 KRZEMYK MAGDALENA
233 GIMNAZJUM NR28 UL. BUJAKA 15 KRZEPINA BARBARA
222 GIMNAZJUM NR 27 UL. MALBORSKA 98 KRZEPINA NATALIA
305 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 155 OS. 2 PUŁKU LOTNICZEGO 21 KRZYNÓWEK HALINA
323 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 130 OS. OŚWIECENIA 30 KRZYSIAK AGATA
193 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 UL. KOMANDOSÓW 29 KRZYSZKOWSKA ANNA
320 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 130 OS. OŚWIECENIA 30 KRZYSZKOWSKI ARKADIUSZ
308 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 14 OS. DYWIZJONU 303 66 KRZYSZTAŁOWICZ MAGDALENA
112 KATOLICKI DOM KULTURY TONIE UL. ŁOKIETKA 267 KRZYSZTOF ANETA
281 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 UL. MYŚLIWSKA 64 KRZYSZTOFIAK GRAŻYNA
120 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR51 AL. KIJOWSKA 8 KRZYSZTOFIK BARBARA
311 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 182 OS. DYWIZJONU 303 12 KRZYWDA-SIDZINA HENRYKA
196 GIMNAZJUM NR 24 UL. MONTWIŁŁA-MIRECKIEGO 29 KRZYWOŃ GRZEGORZ
37 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 UL. TOPOLOWA 22 KRZYWORZEKA KRZYSZTOF
440 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ UL. SOŁTYSOWSKA 13D KRZYŻ ELŻBIETA
353 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 16 OS. NIEPODLEGŁOŚCI 19 KRZYŻANOWSKA WERONIKA
304 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 155 OS. 2 PUŁKU LOTNICZEGO 21 KSIĄŻEK NATALIA
337 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 OS. PIASTÓW 34 A KSOK GRAŻYNA
338 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 OS. PIASTÓW 34 A KSOK IRMINA
418 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ IM. ŚW. ANTONIEGO PROWINCJI M. B. ANIELSKIEJ ZAKONU BRACI MNIEJSZYCH UL. KROWODERSKA 7 KUBASIAK JOANNA
240 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 55 UL. DOBCZYCKA 20 KUBIAK ANITA
368 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 112 OS. NA WZGÓRZACH 11 KUBIC BARBARA
200 MIEJSKIE PRZEDSIĘBORSTWO KOMUNIKACYJNE UL. BROŻKA 3 KUBICA BEATA
436 ZAKŁAD OPIEKUŃCZO-LECZNICZY UL. WIELICKA 267 KUBICA PIOTR
387 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 OS. STALOWE 18 KUBIK ANDRZEJ
388 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 OS. STALOWE 18 KUBIK BOGUSŁAWA
293 GIMNAZJUM NR 35 UL. LIMANOWSKIEGO 60/62 KUBOWICZ-BIEŃ IRENA
231 GIMNAZJUM NR28 UL. BUJAKA 15 KUC AGATA
386 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 80 OS. NA SKARPIE 8 KUC ARTUR
396 KRAKOWSKA RADA FEDERACJI STOWARZYSZEŃ NAUKOWO-TECHNICZNYCH OS. CENTRUM C BL.10 KUC PIOTR
219 XXIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CECHOWA 57 KUCHARCZYK MONIKA
176 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 66 UL. SKOTNICKA 86 KUCHARCZYK RYSZARD
303 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 64 AL. JANA PAWŁA II1 92 KUCHARSKA EWA
242 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 124 UL. WEIGLA 2 KUCHARSKA WIKTORIA
221 ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH NR 1 UL. KAMIEŃSKIEGO 49 KUCHARSKI BOLESŁAW
220 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 33 UL. RŻĄCKA 1 KUCHARSKI KRZYSZTOF
191 GIMNAZJUM NR 21 UL. KOMANDOSÓW 29 KUCHARZ RENATA
173 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 UL. PSZCZELNA 13 KUCHNIA AGNIESZKA
171 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 53 UL. SKOŚNA 8 KUCHNIA MAŁGORZATA
130 IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CZAPIŃSKIEGO 5 KUCIEL ALEKSANDRA
163 GIMNAZJUM NR 20 UL. SENATORSKA 35 KUCYBAŁA TERESA
394 ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH NR 2 OS. SZKOLNE 18 KUĆ ARTUR
62 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 UL. STRZELCÓW 5 A KUĆ-MAŚLANKA LUCYNA
75 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 9 UL. SENIORÓW LOTNICTWA 5 KUDŁA IZABELA
74 SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA NR 1 UL. PILOTÓW 51 KUDŁA LILIANA
72 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 123 UL. MIECHOWITY 4 KUDŁA TERESA ZOFIA
263 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 4 UL. ŻABIA 20 KUFEL-WŁODEK BRONISŁAWA
137 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 36 UL. MAZOWIECKA 70 KUGLIN ANNA
224 GIMNAZJUM NR 27 UL. MALBORSKA 98 KUJACZ BARBARA
71 GIMNAZJUM NR10 UL. STANISŁAWA ZE SKALBMIERZA 7 KUKIEŁA HALINA
227 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 32 UL. CZARNOGÓRSKA 16 KUKLA MARTA
85 XIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CHEŁMOŃSKIEGO 37 KUKLICZ MARTA
191 GIMNAZJUM NR 21 UL. KOMANDOSÓW 29 KUKUCZKA JOANNA
254 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 41 UL. JERZMANOWSKIEGO 6 KUKULSKA LIDIA
188 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 2 UL. LIPIŃSKIEGO 2 KULA ANGELIKA
172 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 UL. PSZCZELNA 13 KULA DANIEL
178 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 133 UL. WRONY 115 KULA JANINA
173 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 UL. PSZCZELNA 13 KULA SZCZEPAN
443 SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. S. ŻEROMSKIEGO OS. NA SKARPIE 66 KULACH DAGMARA ZUZANNA
361 ZESPÓŁ SZKÓŁ GASTRONOMICZNYCH NR 1 OS. ZŁOTEJ JESIENI 16 KULAWIAK BARTOSZ
36 ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 10 UL. LUBOMIRSKIEGO 21 KULCZYK JACEK
376 GIMNAZJUM NR 43 UL. ŁUCZANOWICKA 2A KULCZYK PRZEMYSŁAW
66 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 162 UL. KAZIMIERZA ODNOWICIELA 4 KULCZYKOWSKA KRYSTYNA
367 KLUB KRZESŁAWICE UL. WAŃKOWICZA 17 KULETA JOANNA
384 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 46 OS. NA SKARPIE 46 KULPIŃSKI JAKUB
357 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 86 OS. JAGIELLOŃSKIE 18 KUMA ANIELA
333 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 144 OS. BOHATERÓW WRZEŚNIA 13 KUMALA JOANNA
227 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 32 UL. CZARNOGÓRSKA 16 KUMALA MAŁGORZATA
260 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 117 UL. KURCZABA 15 KUMON ANNA
261 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 117 UL. KURCZABA 15 KUNC KRZYSZTOF
71 GIMNAZJUM NR10 UL. STANISŁAWA ZE SKALBMIERZA 7 KUNICKA AGNIESZKA
70 GIMNAZJUM NR10 UL. STANISŁAWA ZE SKALBMIERZA 7 KUNICKI SŁAWOMIR
136 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 36 UL. MAZOWIECKA 70 KUPIEC MICHAŁ
217 XXIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CECHOWA 57 KUPIEC TOMASZ
249 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24 UL. ALEKSANDRY 17 KUPROWSKA AGNIESZKA
252 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24 UL. ALEKSANDRY 17 KUPROWSKI SEBASTIAN
183 ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI UL. MONTE CASSINO 31 KURAL TERESA
98 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 175 UL. SIEWNA 23 C KURAŚ GRAŻYNA
402 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2 OS. TEATRALNE 33 KURBIEL JOANNA
348 GIMNAZJUM NR 42 OS. STRUSIA 19 KURBIEL ŁUKASZ
362 ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH HUTY IM. T. SĘDZIMIRA SA OS. ZŁOTEJ JESIENI 2 KURBIEL MONIKA
271 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 10 AL. DYGASIŃSKIEGO15 KURCZ MICHAŁ
272 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 123 UL. OKÓLNA 16 KURCZAB JÓZEFA
239 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 55 UL. DOBCZYCKA 20 KURECKA KATARZYNA
204 KLUB OSIEDLOWY UL. KURYŁOWICZA 115 KURECKA WANDA
432 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ UL. PRASKA 25 KUREK DOROTA
426 SZPITAL MIEJSKI SPECJALISTYCZNY IM. G. NARUTOWICZA UL. PRĄDNICKA 35-37 KUREK JÓZEF
397 OŚRODEK KULTURY OS. ZGODY1 KUREK MARTA
427 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ SENIORA NAFTOWCA UL. KLUZEKA 6 KUREK RAFAŁ
138 GIMNAZJUM NR17 UL. LITEWSKA 34 KUREK RYSZARD
188 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 2 UL. LIPIŃSKIEGO 2 KUROWSKA ANETA
275 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 87 UL. SPÓŁDZIELCÓW 7 KUROWSKA-PĄCZKIEWICZ BOŻENA
123 XXXI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. ZAKĄTEK 2 KURSA AGNIESZKA
439 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ UL. ŁANOWA 41 KURYŁOWICZ MAŁGORZATA
106 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 UL. BATALIONU SKAŁA AK 12 KURZELEWSKA KATARZYNA
105 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 UL. BATALIONU SKAŁA AK 12 KURZELEWSKA-ZARĘBSKA ELŻBIETA
332 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 144 OS. BOHATERÓW WRZEŚNIA 13 KUSCHILL ARTUR
214 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 27 UL. PODEDWORZE 16 KUŚMIERKIEWICZ ARTUR
60 GIMNAZJUM NR9 UL. KAZIMIERZA ODNOWICIELA 2 KUŚNIERCZAK PIOTR
167 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 72 AL. MODRZEWIOWA 23 KUŚNIERZ-KRUPA DOMINIKA
218 XXIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CECHOWA 57 KUTA ARKADIUSZ
211 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 97 UL. DR JUDYMA 10 KUZAWIŃSKA AGNIESZKA
238 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 55 UL. DOBCZYCKA 20 KUŹMA KATARZYNA
86 XIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CHEŁMOŃSKIEGO 37 KUŹMA PAWEŁ
82 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 51 UL. STAWOWA 179 KUŹNICKA ANNA MARIA
297 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 91 UL. DEKERTA 18 KUŹNICKA KATARZYNA
73 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 12 UL. MIECHOWITY 11 KWAPIEŃ BARBARA TERESA
48 XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. SĄDOWA 4 KWASEK PIOTR
284 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 65 UL. GOLIKÓWKA 52 KWAŚNIAK-ALIBOŻEK JOLANTA
329 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 85 OS. ZŁOTEGO WIEKU 4 KWATER MARTA
377 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 78 UL. JASKROWA 5 KWIATEK BARBARA
245 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 111 UL. BIEŻANOWSKA 204 KWIATKOWSKA ALEKSANDRA
444 ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ CENTRUM MEDYCZNE - NOWA HUTA, SP. Z O.O. UL. UJASTEK 3 KWIECIEŃ BOGUMIŁA
205 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 136 UL. TUCHOWSKA 113 KWIECIEŃ EWA
441 WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. L. RYDYGIERA OS. ZŁOTEJ JESIENI 1 KWIECIEŃ JANUSZ
117 VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. SKARBIŃSKIEGO 5 KWIECIŃSKA DOBROCHNA
192 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 UL. KOMANDOSÓW 29 KWIECIŃSKI ANDRZEJ
29 X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. WRÓBLEWSKIEGO 8 KWIECIŃSKI EDWARD
98 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 175 UL. SIEWNA 23 C KWIEK KRYSTYNA
123 XXXI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. ZAKĄTEK 2 KWIEK KRZYSZTOF
93 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 113 UL. STACHIEWICZA 33 KWIEK MATEUSZ
157 KLUB KULTURY PRZEGORZAŁY UL. KAMEDULSKA 70 KWINTA BARBARA
369 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 129 OS. NA WZGÓRZACH 13 A KWINTA JANINA
155 KLUB KULTURY CHEŁM UL. CHEŁMSKA 16 KWINTA KATARZYNA
171 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 53 UL. SKOŚNA 8 KWINTA TERESA
149 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 7 UL. ZŁOTY RÓG 30 LAMPARSKA ANETA
152 CENTRUM KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO UL. SZABLOWSKIEGO 1B LANDOWICZ BARBARA
164 GIMNAZJUM NR 20 UL. SENATORSKA 35 LASKA KATARZYNA
23 SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO- WYCHOWAWCZY NR 1 UL. SZUJSKIEGO 2 LATACZ ADAM
44 MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ - FILIA NR 1 UL. ROGOZIŃSKIEGO 5 LATACZ PATRYK
230 GIMNAZJUM NR28 UL. BUJAKA 15 LATAŁA MACIEJ
363 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 101 OS. JAGIELLOŃSKIE 9 LATOS JÓZEFA
147 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 93 UL. SZLACHTOWSKIEGO 31 LAVAGNO JUSTYNA
185 GIMNAZJUM NR22 UL. SKWEROWA 3 LEBIEDZKA JOANNA
217 XXIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CECHOWA 57 LEDOWSKA ANNA
425 KRAKOWSKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. JANA PAWŁA II UL. PRĄDNICKA 80 LEGUT DANUTA
312 URZĄD MIASTA KRAKOWA ARCHIWUM UL. NA ZAŁĘCZU 3 LEGUTKO WOJCIECH
37 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 UL. TOPOLOWA 22 LEITNER IRENEUSZ
189 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 2 UL. LIPIŃSKIEGO 2 LEJA ALINA
420 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ UL. HELCLÓW 2 LELITO JERZY
100 GIMNAZJUM NR 13 UL. MACKIEWICZA 15 LELITO MAŁGORZATA
271 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 10 AL. DYGASIŃSKIEGO15 LELITO PAWEŁ
442 ZAKŁAD KARNY KRAKÓW-NOWA HUTA UL. SPŁAWY 2 LEMPART JAROSŁAW
233 GIMNAZJUM NR28 UL. BUJAKA 15 LENART KRYSTYNA
208 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 43 UL. MYŚLENICKA 112 LENART RADOSŁAW PIOTR
284 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 65 UL. GOLIKÓWKA 52 LENCZOWSKA HALINA
288 ZESPÓŁ EKONOMIKI OŚWIATY KRAKÓW-POŁUDNIE UL. SOKOLSKA 13 LENCZOWSKI TOMASZ
294 GIMNAZJUM NR 35 UL. LIMANOWSKIEGO 60/62 LENDA ANNA
126 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 34 UL. URZĘDNICZA 65 LENDA BARTOSZ
291 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 29 AL. DEMBOWSKIEGO12 LENDA MAŁGORZATA
8 SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO - WYCHOWAWCZY NR 5 UL. ŚWIĘTEGO STANISŁAWA 12 LENIK MAŁGORZATA
80 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 114 UL. ŁĄKOWA 31 LENIK MIROSŁAW
282 ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 3 UL. GOSZCZYŃSKIEGO 44 LENIK RENATA
367 KLUB KRZESŁAWICE UL. WAŃKOWICZA 17 LEPIARCZYK MAGDALENA
173 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 UL. PSZCZELNA 13 LEPIARZ KRYSTYNA
88 GIMNAZJUM NR14 UL. CZERWIEŃSKIEGO 16 LESZCZYŃSKA EWA
406 GIMNAZJUM NR 48 OS. KOLOROWE 29 LESZCZYŃSKA KRYSTYNA
79 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 114 UL. ŁĄKOWA 31 LEŚKIEWICZ PIOTR
169 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 53 UL. SKOŚNA 8 LEŚNIAK ANNA
239 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 55 UL. DOBCZYCKA 20 LEŚNIAK JAKUB
8 SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO - WYCHOWAWCZY NR 5 UL. ŚWIĘTEGO STANISŁAWA 12 LEŚNIAK KATARZYNA
170 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 53 UL. SKOŚNA 8 LEŚNIAK MARTA
7 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 22 UL. CHMIELOWSKIEGO 1 LEŚNIAK WALDEMAR
60 GIMNAZJUM NR9 UL. KAZIMIERZA ODNOWICIELA 2 LEWAN MARIA
57 KLUB MUZYKI WSPÓŁCZESNEJ MALWA UL. DOBREGO PASTERZA 6 LEWANDOWSKA MAGDALENA
232 GIMNAZJUM NR28 UL. BUJAKA 15 LEWANDOWSKA MARTA
63 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 UL. STRZELCÓW 5 A LEWANDOWSKI HENRYK
178 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 133 UL. WRONY 115 LEWANDOWSKI MARIUSZ
274 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 36 UL. OKÓLNA 18 LIBURSKI MIKOŁAJ
265 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 15 UL. RYDYGIERA 20 LICHOŃ BOGUMIŁA
195 GIMNAZJUM NR 24 UL. MONTWIŁŁA-MIRECKIEGO 29 LIGENZOWSKI ROBERT
281 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 UL. MYŚLIWSKA 64 LIGĘZA GRAŻYNA HELENA
15 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 UL. MARKA 34 LIMANÓWKA RYSZARD
112 KATOLICKI DOM KULTURY TONIE UL. ŁOKIETKA 267 LINCA MIECZYSŁAW
137 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 36 UL. MAZOWIECKA 70 LIPCZYŃSKA ALICJA
146 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 138 UL. WIERZYŃSKIEGO 3 LIPIARZ-STANISŁAWSKA HALINA
117 VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. SKARBIŃSKIEGO 5 LIPIEŃ FRANCISZEK
341 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SIÓSTR SALEZJANEK IM. BŁOGOSŁAWIONEJ LAURY VICUNA OS. KOŚCIUSZKOWSKIE 7 LIPOWIECKA MAŁGORZATA
144 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 8 UL. NA BŁONIE 15 B LIS BOGUSŁAWA
295 GIMNAZJUM NR 34 UL. POTEBNI 7 LIS DOMINIKA
144 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 8 UL. NA BŁONIE 15 B LIS EDYTA
22 SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO- WYCHOWAWCZY NR 1 UL. SZUJSKIEGO 2 LIS ELŻBIETA
294 GIMNAZJUM NR 35 UL. LIMANOWSKIEGO 60/62 LIS KRZYSZTOF
42 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 UL. PÓŁKOLE 11 LISAK ANETA
98 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 175 UL. SIEWNA 23 C LISAK EDYTA KATARZYNA
328 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 85 OS. ZŁOTEGO WIEKU 4 LISAK-ŚWISTAK KATARZYNA
184 ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI UL. MONTE CASSINO 31 LISOWSKA ALICJA
286 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 26 UL. KRASICKIEGO 34 LISOWSKI ANDRZEJ
358 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 86 OS. JAGIELLOŃSKIE 18 LISZKA ANDRZEJ
364 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 101 OS. JAGIELLOŃSKIE 9 LISZKA JUSTYNA
365 GIMNAZJUM NR 41 OS. JAGIELLOŃSKIE 17 LISZKA KRZYSZTOF
181 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 62 UL. ĆWIKŁOWA 1 LITWICKA RENATA
436 ZAKŁAD OPIEKUŃCZO-LECZNICZY UL. WIELICKA 267 LITWICKI JACEK
321 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 130 OS. OŚWIECENIA 30 LITWIN ROKSANA
142 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 153 UL. NA BŁONIE 15 D LIZAK ADRIAN
143 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 153 UL. NA BŁONIE 15 D LIZAK ROBERT
306 ŻŁOBEK SAMORZĄDOWY NR 12 OS. 2 PUŁKU LOTNICZEGO 23 LIZOŃ JERZY
314 PRZEDSZKOLE NR 177 OS. KOMBATANTÓW 13 LIZOŃ SEBASTIAN
366 GIMNAZJUM NR 41 OS. JAGIELLOŃSKIE 17 LORENZ PIOTR
311 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 182 OS. DYWIZJONU 303 12 LOSTER ANDRZEJ
65 POLSAD SP. Z O.O. UL. DOBREGO PASTERZA 121 LOSTER-OPALIŃSKA JOLANTA
359 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 86 OS. JAGIELLOŃSKIE 18 LUBAŚ BOŻENA
230 GIMNAZJUM NR28 UL. BUJAKA 15 LUBECKA JADWIGA
36 ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 10 UL. LUBOMIRSKIEGO 21 LUBELSKA JOANNA
444 ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ CENTRUM MEDYCZNE - NOWA HUTA, SP. Z O.O. UL. UJASTEK 3 LUBELSKI JAKUB
178 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 133 UL. WRONY 115 LUBER AGATA DOROTA
278 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 11 UL. SASKA 11 LUBLIŃSKI ARTUR
280 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 UL. MYŚLIWSKA 64 LUBLIŃSKI BOGDAN
148 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 7 UL. ZŁOTY RÓG 30 LUDWIKOWSKA MAŁGORZATA
402 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2 OS. TEATRALNE 33 LUDWIN STANISŁAWA
197 KLUB KULTURY ISKIERKA UL. ŻYWIECKA 44 LUKS ANDRZEJ
47 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 UL. FR. NULLO 23 LULKOWSKA MARIA TERESA
200 MIEJSKIE PRZEDSIĘBORSTWO KOMUNIKACYJNE UL. BROŻKA 3 LUPA ANGELIKA
172 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 UL. PSZCZELNA 13 LUPA STANISŁAWA
44 MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ - FILIA NR 1 UL. ROGOZIŃSKIEGO 5 LUSINA DARIA IZABELA
276 GIMNAZJUM NR 31 UL. SPÓŁDZIELCÓW 5 LUSINA MARIA
338 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 OS. PIASTÓW 34 A LUTY ARTUR
339 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 OS. PIASTÓW 34 A LUTY MARZENA
160 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 UL. PRUSA 18 LUZAR ARTUR
23 SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO- WYCHOWAWCZY NR 1 UL. SZUJSKIEGO 2 LUZAR EWA
399 OŚRODEK KULTURY IM. C. K. NORWIDA OS. GÓRALI 5 ŁABĘDA MARIANNA
390 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 88 OS. SZKLANE DOMY 2 ŁABUZ GRAŻYNA
202 KLUB BORSUCZEK SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ CEGIELNIANA UL. BORSUCZA 12 ŁACH ANNA
96 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 107 UL. ZDROWA 6 ŁACH SEWERYN
276 GIMNAZJUM NR 31 UL. SPÓŁDZIELCÓW 5 ŁACNA-KRZYK GRAŻYNA
441 WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. L. RYDYGIERA OS. ZŁOTEJ JESIENI 1 ŁADA WIT
416 SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. J. DIETLA UL. SKARBOWA 1 ŁADOWSKI TADEUSZ
155 KLUB KULTURY CHEŁM UL. CHEŁMSKA 16 ŁAGAN ZBIGNIEW MARIAN
345 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 104 OS. WYSOKIE 7 ŁAGODZIC JÓZEF
145 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 8 UL. NA BŁONIE 15 B ŁAGODZIC LEON
271 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 10 AL. DYGASIŃSKIEGO15 ŁAKOMY IRENA
246 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 12 UL. TELIMENY 9 ŁANUSZKA HANKA RÓŻA
396 KRAKOWSKA RADA FEDERACJI STOWARZYSZEŃ NAUKOWO-TECHNICZNYCH OS. CENTRUM C BL.10 ŁAPCZYŃSKA ANNA
199 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 56 UL. FREDRY 65 ŁAPCZYŃSKA ELŻBIETA
281 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 UL. MYŚLIWSKA 64 ŁAPCZYŃSKI JERZY
95 DOM PIELĘGNIAREK PRZY SZPITALU MIEJSKIM IM. G. NARUTOWICZA UL. SIEMASZKI 17 ŁAPUCKI ROMAN
365 GIMNAZJUM NR 41 OS. JAGIELLOŃSKIE 17 ŁATA LIDIA DANUTA
316 MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY IM. A. BURSY OS. TYSIĄCLECIA 15 ŁATA ZBIGNIEW
261 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 117 UL. KURCZABA 15 ŁATKA ŁUKASZ
228 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 7 UL. SERBSKA 14 ŁAWROWSKI ARTUR
347 GIMNAZJUM NR 42 OS. STRUSIA 19 ŁAZARCZYK DARIUSZ
346 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 104 OS. WYSOKIE 7 ŁAZARCZYK JULITA
313 MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KSZTAŁCENIA I STUDIÓW URBANISTYCZNYCH UL. SKARŻYŃSKIEGO 1 ŁAZOWSKA MAGDALENA
419 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ UL. KRAKOWSKA 43, 45, 47, 53, 55 ŁĄCKI KAROL
335 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 OS. PIASTÓW 34 A ŁĄCZ JULIAN
368 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 112 OS. NA WZGÓRZACH 11 ŁĄCZ PIOTR
372 GIMNAZJUM NR 44 OS. NA STOKU 34 ŁĄCZNY PAWEŁ
395 ZESPÓŁ SZKÓŁ ODZIEŻOWYCH I EKONOMICZNYCH UL. BULWAROWA 33 ŁĄCZNY PRZEMYSŁAW
373 GIMNAZJUM NR 44 OS. NA STOKU 34 ŁĄCZNY TOMASZ
196 GIMNAZJUM NR 24 UL. MONTWIŁŁA-MIRECKIEGO 29 ŁĘCKA KATARZYNA
194 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 UL. KOMANDOSÓW 29 ŁĘCKA MAŁGORZATA
141 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 153 UL. NA BŁONIE 15 D ŁĘCKA-MATURA EWA
402 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2 OS. TEATRALNE 33 ŁĘCKI KAZIMIERZ
27 XXVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. KROWODERSKA 17 ŁĘTOCHA MARIA
311 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 182 OS. DYWIZJONU 303 12 ŁOGODZIC IZABELLA
57 KLUB MUZYKI WSPÓŁCZESNEJ MALWA UL. DOBREGO PASTERZA 6 ŁOJEK BEATA
317 ZESPÓŁ SZKÓŁ POLIGRAFICZNO-KSIĘGARSKICH OS. TYSIĄCLECIA 38 ŁOJEK JAROSŁAW
58 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 178 UL. SUDOLSKA 3 ŁOJEK ROBERT
50 VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. GRZEGÓRZECKA 24 ŁOPATKA JOLANTA
52 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 UL. KSIĘDZA BLACHNICKIEGO 1 ŁOPATKA MARIUSZ
284 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 65 UL. GOLIKÓWKA 52 ŁOPATOWSKI PIOTR
189 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 2 UL. LIPIŃSKIEGO 2 ŁOŚ DOROTA
290 URZĄD MIASTA KRAKOWA UL. RYNEK PODGÓRSKI 1 ŁOŚ KRYSTYNA
223 GIMNAZJUM NR 27 UL. MALBORSKA 98 ŁOTYSIEWICZ JAN
120 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR51 AL. KIJOWSKA 8 ŁOWCZOWSKI GRZEGORZ
63 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 UL. STRZELCÓW 5 A ŁUCZKOWSKA DOROTA
418 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ IM. ŚW. ANTONIEGO PROWINCJI M. B. ANIELSKIEJ ZAKONU BRACI MNIEJSZYCH UL. KROWODERSKA 7 ŁUCZKOWSKA JADWIGA
90 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 119 UL. CZERWIEŃSKIEGO 1 ŁUDZIK AGATA
116 VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. SKARBIŃSKIEGO 5 ŁUKASIEWICZ ANNA
279 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 11 UL. SASKA 11 ŁUKASIK DANUTA
102 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 58 UL. ZIELIŃSKA 30 ŁUKASIK MAREK
144 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 8 UL. NA BŁONIE 15 B ŁUKASIK MONIKA
372 GIMNAZJUM NR 44 OS. NA STOKU 34 ŁUKASZEK RYSZARD
7 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 22 UL. CHMIELOWSKIEGO 1 ŁUKASZEWSKI ANDRZEJ
352 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 16 OS. NIEPODLEGŁOŚCI 19 ŁUKASZYŃSKA JÓZEFA
149 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 7 UL. ZŁOTY RÓG 30 ŁUKIEWICZ-JAKLIŃSKA KINGA ANNA
250 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24 UL. ALEKSANDRY 17 ŁUSZCZYŃSKA AGNIESZKA
420 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ UL. HELCLÓW 2 ŁYKO ELŻBIETA
332 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 144 OS. BOHATERÓW WRZEŚNIA 13 ŁYKO IWONA
146 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 138 UL. WIERZYŃSKIEGO 3 ŁYSIAK STANISŁAW