OKW |
SIEDZIBA |
ADRES KOMISJI |
NAZWISKA |
IMIONA |
326 |
GIMNAZJUM NR 37 |
OS. ZŁOTEGO WIEKU 36 |
ABRAMOWICZ |
AGNIESZKA |
211 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 97 |
UL. DR JUDYMA 10 |
ADACH |
GRAŻYNA |
212 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 97 |
UL. DR JUDYMA 10 |
ADACH |
PAWEŁ |
108 |
GIMNAZJUM NR 12 |
UL. KLUCZBORSKA 3 |
ADAMCZYK |
ALEKSANDRA |
311 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 182 |
OS. DYWIZJONU 303 12 |
ADAMCZYK |
BARTOSZ |
300 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH NR 2 |
AL. SKRZYNECKIEGO12 |
ADAMCZYK |
EDWARD |
397 |
OŚRODEK KULTURY |
OS. ZGODY1 |
ADAMCZYK |
MARIAN |
98 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 175 |
UL. SIEWNA 23 C |
ADAMCZYK |
SABINA |
385 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 80 |
OS. NA SKARPIE 8 |
ADAMCZYK |
STANISŁAWA |
5 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 |
UL. MIODOWA 36 |
ADAMCZYK |
ZOFIA |
347 |
GIMNAZJUM NR 42 |
OS. STRUSIA 19 |
ADAMEK |
ROBERT |
228 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 7 |
UL. SERBSKA 14 |
ADAMSKA |
ALDONA |
207 |
KLUB OSIEDLOWY |
UL. NIEWODNICZAŃSKIEGO74 |
ADAMSKA |
BEATA |
378 |
BIEGONICE - ZESŁAWICE SP. Z O.O. |
UL. GUSTAWA MORCINKA 5 |
ADAMSKA |
KATARZYNA |
272 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 123 |
UL. OKÓLNA 16 |
ADAMSKA |
LUDMIŁA |
108 |
GIMNAZJUM NR 12 |
UL. KLUCZBORSKA 3 |
ADAMSKA |
MAŁGORZATA |
250 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24 |
UL. ALEKSANDRY 17 |
ADAMSKI |
FILIP |
393 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH NR 2 |
OS. SZKOLNE 26 |
ADAMSKI |
MAREK |
93 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 113 |
UL. STACHIEWICZA 33 |
ADAMUSIK |
WOJCIECH |
306 |
ŻŁOBEK SAMORZĄDOWY NR 12 |
OS. 2 PUŁKU LOTNICZEGO 23 |
ADI-KOŁACZEK |
MAŁGORZATA |
104 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 165 |
UL. DANKA 1 |
ALEKSANDROWICZ |
DANUTA |
210 |
FILIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 97 |
UL. ARMII KRAKÓW 76 |
ALEKSANDROWICZ |
ELŻBIETA |
79 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 114 |
UL. ŁĄKOWA 31 |
ALETAŃSKA |
HALINA |
369 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 129 |
OS. NA WZGÓRZACH 13 A |
AMBROZIK |
ALICJA |
368 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 112 |
OS. NA WZGÓRZACH 11 |
AMBROZIK |
MAŁGORZATA |
391 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 5 |
OS. SŁONECZNE12 |
ANDRUSZCZAK-ZARĘBA |
ELŻBIETA |
151 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH NR 1 |
UL. SZABLOWSKIEGO 1 |
ANGEŁOW |
DANUTA |
303 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 64 |
AL. JANA PAWŁA II1 92 |
ANIELSKA |
MARIA |
117 |
VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE |
UL. SKARBIŃSKIEGO 5 |
ANIOŁ |
EWA |
305 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 155 |
OS. 2 PUŁKU LOTNICZEGO 21 |
ANTAS |
EWA |
19 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 |
UL. SMOLEŃSK 5/7 |
ANTKIEWICZ |
MARIA |
281 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 |
UL. MYŚLIWSKA 64 |
ANTOLSKA |
EWA |
352 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 16 |
OS. NIEPODLEGŁOŚCI 19 |
ANTONIUK |
HALINA |
351 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 92 |
OS. KALINOWE 18 |
ANTONIUK |
ROBERT |
112 |
KATOLICKI DOM KULTURY TONIE |
UL. ŁOKIETKA 267 |
ANTONOW |
TERESA |
227 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 32 |
UL. CZARNOGÓRSKA 16 |
ANTOSIEWICZ |
MARIA |
191 |
GIMNAZJUM NR 21 |
UL. KOMANDOSÓW 29 |
ARKUSIEWICZ |
ELŻBIETA |
270 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 10 |
AL. DYGASIŃSKIEGO15 |
ARMATYS |
AGNIESZKA |
275 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 87 |
UL. SPÓŁDZIELCÓW 7 |
AUGUSTYNEK-ZIOBROŃ |
AGATA |
259 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 117 |
UL. KURCZABA 15 |
BABICZ |
ALEKSANDRA |
231 |
GIMNAZJUM NR28 |
UL. BUJAKA 15 |
BABIŃSKA |
KATARZYNA |
54 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 95 |
UL. WILEŃSKA 9 |
BABIŃSKI |
HENRYK |
80 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 114 |
UL. ŁĄKOWA 31 |
BACHULSKA |
JUSTYNA |
136 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 36 |
UL. MAZOWIECKA 70 |
BACZEWSKI |
ADAM |
50 |
VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE |
UL. GRZEGÓRZECKA 24 |
BADURA-MIGUT |
ZOFIA |
219 |
XXIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE |
UL. CECHOWA 57 |
BADURSKA |
DOROTA |
359 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 86 |
OS. JAGIELLOŃSKIE 18 |
BADURSKA |
KRYSTYNA |
203 |
KLUB KULTURY KOSOCICE |
UL. SZTAUDYNGERA 48 |
BADURSKI |
RAFAŁ |
290 |
URZĄD MIASTA KRAKOWA |
UL. RYNEK PODGÓRSKI 1 |
BAJER |
RYSZARD |
61 |
GIMNAZJUM NR9 |
UL. KAZIMIERZA ODNOWICIELA 2 |
BAJOR |
KLEOPATRA |
212 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 97 |
UL. DR JUDYMA 10 |
BAJOR |
MARIA |
163 |
GIMNAZJUM NR 20 |
UL. SENATORSKA 35 |
BAJOREK |
ZDZISŁAW |
289 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 4 |
UL. KRZEMIONKI 11 |
BAKA |
GABRIELA |
212 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 97 |
UL. DR JUDYMA 10 |
BAKA |
PAWEŁ |
64 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 65 |
UL. STRZELCÓW 5 |
BAL |
DIONIZY |
65 |
POLSAD SP. Z O.O. |
UL. DOBREGO PASTERZA 121 |
BAL |
GRAŻYNA |
26 |
MAŁOPOLSKIE CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI |
UL. GARBARSKA 1 |
BAL |
TOMASZ |
206 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 147 |
UL. ZBYDNIOWICKA 1 |
BALASA |
ANNA |
211 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 97 |
UL. DR JUDYMA 10 |
BALASA |
BARBARA |
207 |
KLUB OSIEDLOWY |
UL. NIEWODNICZAŃSKIEGO74 |
BALASA |
JAROSŁAW |
20 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH NR 1 |
AL. MICKIEWICZA 5 |
BALAWEJDER |
PAWEŁ |
16 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 |
UL. MARKA 34 |
BALCERAK |
ANNA |
133 |
URZĄD MIASTA KRAKOWA |
UL. LUBELSKA 27 |
BALIK |
DOROTA |
429 |
5 WOJSKOWY SZPITAL KLINICZNY Z POLIKLINIKĄ |
UL. WROCŁAWSKA 1-3 |
BALIK |
MAŁGORZATA |
275 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 87 |
UL. SPÓŁDZIELCÓW 7 |
BALONEK |
ŁUKASZ |
440 |
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ |
UL. SOŁTYSOWSKA 13D |
BALWIERZ |
ADRIANA |
47 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 |
UL. FR. NULLO 23 |
BALWIERZ |
MARIUSZ |
205 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 136 |
UL. TUCHOWSKA 113 |
BAŁA |
ALEKSANDER |
85 |
XIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE |
UL. CHEŁMOŃSKIEGO 37 |
BAŁA |
ARTUR |
152 |
CENTRUM KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO |
UL. SZABLOWSKIEGO 1B |
BAŁA |
PAWEŁ |
160 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 |
UL. PRUSA 18 |
BAŁAGA |
BARBARA |
184 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI |
UL. MONTE CASSINO 31 |
BAŁAZIŃSKI |
JERZY |
343 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 3 |
OS. WYSOKIE 6 |
BAŁAZY |
STANISŁAWA CZESŁAWA |
132 |
GIMNAZJUM NR 16 |
UL. KONARSKIEGO 2 |
BANACH |
GRAŻYNA DOROTA |
267 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 61 |
UL. POPŁAWSKIEGO 17 |
BANACHOWICZ |
JANINA |
153 |
KRAKOWSKA SPÓŁDZIELNIA NIEWIDOMYCH "SANEL" |
UL. BANDTKIEGO 19 A |
BANASIK |
ANNA |
264 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 15 |
UL. RYDYGIERA 20 |
BANASIK |
ANNA |
318 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 126 |
OS. TYSIĄCLECIA 57 |
BANASIK |
LESZEK |
116 |
VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE |
UL. SKARBIŃSKIEGO 5 |
BANASIK |
MAŁGORZATA |
152 |
CENTRUM KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO |
UL. SZABLOWSKIEGO 1B |
BANASIK |
MARCIN |
339 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 |
OS. PIASTÓW 34 A |
BANASZEK |
MONIKA |
288 |
ZESPÓŁ EKONOMIKI OŚWIATY KRAKÓW-POŁUDNIE |
UL. SOKOLSKA 13 |
BANASZKIEWICZ |
JAKUB |
287 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 26 |
UL. KRASICKIEGO 34 |
BANASZKIEWICZ |
WIESŁAWA |
202 |
KLUB BORSUCZEK SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ CEGIELNIANA |
UL. BORSUCZA 12 |
BANAŚ |
MIECZYSŁAW |
295 |
GIMNAZJUM NR 34 |
UL. POTEBNI 7 |
BANAŚ |
TERESA |
267 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 61 |
UL. POPŁAWSKIEGO 17 |
BANAŚ |
URSZULA |
338 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 |
OS. PIASTÓW 34 A |
BANIA |
BARTOSZ |
336 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 |
OS. PIASTÓW 34 A |
BANIA |
ELŻBIETA |
284 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 65 |
UL. GOLIKÓWKA 52 |
BANT |
MARCIN |
94 |
WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA |
UL. PRĄDNICKA 76 |
BARAN |
BARTŁOMIEJ |
31 |
GIMNAZJUM NR4 |
UL. RYNEK KLEPARSKI18 |
BARAN |
BŁAŻEJ |
393 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH NR 2 |
OS. SZKOLNE 26 |
BARAN |
DANUTA |
89 |
GIMNAZJUM NR14 |
UL. CZERWIEŃSKIEGO 16 |
BARAN |
DOROTA |
432 |
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ |
UL. PRASKA 25 |
BARAN |
IRENA |
186 |
GIMNAZJUM NR22 |
UL. SKWEROWA 3 |
BARAN |
MAŁGORZATA |
345 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 104 |
OS. WYSOKIE 7 |
BARANEK |
AGNIESZKA |
255 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 41 |
UL. JERZMANOWSKIEGO 6 |
BARAŃSKA |
ANNA |
90 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 119 |
UL. CZERWIEŃSKIEGO 1 |
BARCZYŃSKA-SZEWCZYK |
EWA |
293 |
GIMNAZJUM NR 35 |
UL. LIMANOWSKIEGO 60/62 |
BARKIET |
BARBARA |
292 |
GIMNAZJUM NR 35 |
UL. LIMANOWSKIEGO 60/62 |
BARKIET |
BERNADETTA |
55 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 95 |
UL. WILEŃSKA 9 |
BARON |
KRZYSZTOF |
22 |
SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO- WYCHOWAWCZY NR 1 |
UL. SZUJSKIEGO 2 |
BARTEL |
ŻANETA |
365 |
GIMNAZJUM NR 41 |
OS. JAGIELLOŃSKIE 17 |
BARTELA-KAWULOK |
AGNIESZKA |
397 |
OŚRODEK KULTURY |
OS. ZGODY1 |
BARTOSIAK |
EMIL |
366 |
GIMNAZJUM NR 41 |
OS. JAGIELLOŃSKIE 17 |
BARTOSIAK |
GENOWEFA |
16 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 |
UL. MARKA 34 |
BARTOSIEWICZ |
KATARZYNA |
433 |
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ IM. ŚW. BRATA ALBERTA |
UL. NOWACZYŃSKIEGO 1 |
BARTOSIK |
MICHAŁ |
87 |
KLUB KULTURY VADEMECUM |
UL. RADZIKOWSKIEGO 29 |
BARTOSZEWSKI |
SŁAWOMIR |
161 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 |
UL. PRUSA 18 |
BARWACZ |
JAROSŁAW |
420 |
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ |
UL. HELCLÓW 2 |
BARWIŃSKA |
KRYSTYNA |
149 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 7 |
UL. ZŁOTY RÓG 30 |
BASIAK |
GRZEGORZ |
268 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 61 |
UL. POPŁAWSKIEGO 17 |
BATKO |
ALEKSANDRA |
42 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 |
UL. PÓŁKOLE 11 |
BATKO |
IWONA |
411 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 140 |
UL. PRAWOCHEŃSKIEGO 7 |
BATKO |
KRZYSZTOF |
346 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 104 |
OS. WYSOKIE 7 |
BATLUK-SKOWRON |
KATARZYNA |
272 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 123 |
UL. OKÓLNA 16 |
BATOR |
EWA |
342 |
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SIÓSTR SALEZJANEK IM. BŁOGOSŁAWIONEJ LAURY VICUNA |
OS. KOŚCIUSZKOWSKIE 7 |
BATOR |
GRAŻYNA |
193 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 |
UL. KOMANDOSÓW 29 |
BATOR |
INGA |
82 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 51 |
UL. STAWOWA 179 |
BATOR |
MARCIN |
141 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 153 |
UL. NA BŁONIE 15 D |
BATOR |
WACŁAW |
437 |
ARESZT ŚLEDCZY |
UL. CZARNIECKIEGO 3 |
BATOR |
WITOLD |
409 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 6 |
UL. PTASZYCKIEGO 9 |
BAUER |
BARTOSZ |
422 |
SZPITAL UNIWERSYTECKI (KLINIKI O NUMERACH PARZYSTYCH ULICY KOPERNIKA) |
UL. KOPERNIKA 36 |
BAZARNIK |
GRZEGORZ |
433 |
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ IM. ŚW. BRATA ALBERTA |
UL. NOWACZYŃSKIEGO 1 |
BAŻELA |
MACIEJ |
56 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 95 |
UL. WILEŃSKA 9 |
BĄK |
ANNA |
358 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 86 |
OS. JAGIELLOŃSKIE 18 |
BĄK |
GRZEGORZ |
224 |
GIMNAZJUM NR 27 |
UL. MALBORSKA 98 |
BĄK |
JUSTYNA |
225 |
ŚWIETLICA MIEJSKIEGO PRZEDSIĘBIORSTWA KOMUNIKACYJNEGO |
UL. SŁAWKA 10 |
BĄK |
ZOFIA |
191 |
GIMNAZJUM NR 21 |
UL. KOMANDOSÓW 29 |
BECKER |
ROBERT |
74 |
SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA NR 1 |
UL. PILOTÓW 51 |
BEDNARCZUK |
ALICJA |
76 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 9 |
UL. SENIORÓW LOTNICTWA 5 |
BEDNARCZUK |
MIŁOSZ |
337 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 |
OS. PIASTÓW 34 A |
BEDNARCZYK |
ALEKSANDER |
340 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 187 |
OS. PIASTÓW 48 |
BEDNARCZYK |
JOANNA |
180 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 54 |
UL. TYNIECKA 122 |
BEDNARSKA |
ANNA |
181 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 62 |
UL. ĆWIKŁOWA 1 |
BEDNARSKA |
JANINA |
179 |
TYNIECKI KLUB KULTURY |
UL. DZIEWIARZY 7 |
BEDNARSKI |
MARCIN |
256 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 41 |
UL. JERZMANOWSKIEGO 6 |
BEDNARZ |
DOROTA |
31 |
GIMNAZJUM NR4 |
UL. RYNEK KLEPARSKI18 |
BEDNARZ |
JERZY |
93 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 113 |
UL. STACHIEWICZA 33 |
BEDNARZ |
KATARZYNA |
249 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24 |
UL. ALEKSANDRY 17 |
BEDNARZ |
KINGA |
140 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 50 |
UL. KATOWICKA 28 |
BEDNARZ |
WIESŁAWA |
78 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 |
UL. UŁANÓW 3 |
BEGEJOWICZ |
EWA |
398 |
PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE BAJKA |
OS. UROCZE 6 |
BEK |
MAGDALENA |
399 |
OŚRODEK KULTURY IM. C. K. NORWIDA |
OS. GÓRALI 5 |
BEK |
PAULINA |
348 |
GIMNAZJUM NR 42 |
OS. STRUSIA 19 |
BELUCH |
MATEUSZ |
419 |
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ |
UL. KRAKOWSKA 43, 45, 47, 53, 55 |
BEMBENEK |
MARIUSZ |
131 |
IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE |
UL. CZAPIŃSKIEGO 5 |
BEMBENEK |
MILENA |
47 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 |
UL. FR. NULLO 23 |
BENKO |
KATARZYNA |
82 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 51 |
UL. STAWOWA 179 |
BERETA |
BOŻENA |
415 |
SZPITAL ZAKONU BONIFRATRÓW ŚW. JANA GRANEGO |
UL. TRYNITARSKA 11 |
BĘBEN |
MIROSŁAW |
179 |
TYNIECKI KLUB KULTURY |
UL. DZIEWIARZY 7 |
BĘTKOWSKA |
JOANNA |
99 |
GIMNAZJUM NR 13 |
UL. MACKIEWICZA 15 |
BĘTKOWSKI |
MACIEJ |
100 |
GIMNAZJUM NR 13 |
UL. MACKIEWICZA 15 |
BĘTKOWSKI |
PIOTR |
410 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 74 |
UL. BRANICKA 26 |
BIAŁEK |
MAŁGORZATA |
204 |
KLUB OSIEDLOWY |
UL. KURYŁOWICZA 115 |
BIAŁKOWSKA |
MAŁGORZATA |
356 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 100 |
OS. ALBERTYŃSKIE 36 |
BIAŁOWĄS |
ANNA |
373 |
GIMNAZJUM NR 44 |
OS. NA STOKU 34 |
BIAŁY |
DOMINIKA |
421 |
ARESZT ŚLEDCZY |
UL. MONTELUPICH 7 |
BICZ |
ANETA |
204 |
KLUB OSIEDLOWY |
UL. KURYŁOWICZA 115 |
BICZAK |
MONIKA |
9 |
GIMNAZJUM NR 1 |
UL. BERNARDYŃSKA 7 |
BICZEWSKA |
MARTA |
200 |
MIEJSKIE PRZEDSIĘBORSTWO KOMUNIKACYJNE |
UL. BROŻKA 3 |
BIDZIŃSKA |
ANIELA |
109 |
GIMNAZJUM NR 12 |
UL. KLUCZBORSKA 3 |
BIEDROŃ-BULKA |
JOLANTA |
190 |
GIMNAZJUM NR 21 |
UL. KOMANDOSÓW 29 |
BIEDROŃSKA |
JANINA |
276 |
GIMNAZJUM NR 31 |
UL. SPÓŁDZIELCÓW 5 |
BIEL |
ANNA |
25 |
II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE |
UL. SOBIESKIEGO 9 |
BIEL |
MONIKA |
408 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH NR 2 |
OS. SPÓŁDZIELCZE 6 |
BIEL |
PIOTR |
60 |
GIMNAZJUM NR9 |
UL. KAZIMIERZA ODNOWICIELA 2 |
BIEL |
WOJCIECH |
435 |
ZESPÓŁ UZDROWISK KRAKOWSKICH S.A.- KRAKOWSKIE SZPITALE UZDROWISKOWE |
UL. KĄPIELOWA 70 |
BIELA |
KATARZYNA |
143 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 153 |
UL. NA BŁONIE 15 D |
BIELA |
ŁUKASZ |
213 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 134 |
UL. KŁUSZYŃSKA 46 |
BIELACH |
RENATA |
160 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 |
UL. PRUSA 18 |
BIELAŃSKI |
SEBASTIAN |
316 |
MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY IM. A. BURSY |
OS. TYSIĄCLECIA 15 |
BIELAWSKI |
ZBIGNIEW |
398 |
PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE BAJKA |
OS. UROCZE 6 |
BIELEŃ |
EDWARD |
331 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 144 |
OS. BOHATERÓW WRZEŚNIA 13 |
BIELEŃ |
ELŻBIETA |
330 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 144 |
OS. BOHATERÓW WRZEŚNIA 13 |
BIELEŃ |
MAREK |
333 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 144 |
OS. BOHATERÓW WRZEŚNIA 13 |
BIELEŃ |
PIOTR |
332 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 144 |
OS. BOHATERÓW WRZEŚNIA 13 |
BIELEŃ |
WOJCIECH |
12 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 |
UL. DIETLA 70 |
BIENIASZ |
BARTŁOMIEJ |
219 |
XXIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE |
UL. CECHOWA 57 |
BIENIEK |
ARTUR |
296 |
SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA |
UL. JÓZEFIŃSKA 10 |
BIENIEK |
IWONA |
64 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 65 |
UL. STRZELCÓW 5 |
BIEŃ-MĄCZYŃSKA |
EWA |
80 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 114 |
UL. ŁĄKOWA 31 |
BIERCA |
PAWEŁ |
182 |
SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 3 |
UL. PRASKA 64 |
BIERNAT |
JOANNA |
43 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 |
UL. PÓŁKOLE 11 |
BIERNAT |
WŁADYSŁAW |
366 |
GIMNAZJUM NR 41 |
OS. JAGIELLOŃSKIE 17 |
BIEROWSKI |
TADEUSZ |
92 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 118 |
UL. MODRZEJEWSKIEJ 21 |
BIERZAŁO |
MAGDALENA |
2 |
GIMNAZJUM NR 3 |
UL. WĄSKA 5 |
BIERZANOWSKA |
TAMARA |
330 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 144 |
OS. BOHATERÓW WRZEŚNIA 13 |
BIEŻAŁO |
MARZENA |
341 |
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SIÓSTR SALEZJANEK IM. BŁOGOSŁAWIONEJ LAURY VICUNA |
OS. KOŚCIUSZKOWSKIE 7 |
BIGAJ |
EWA |
139 |
GIMNAZJUM NR17 |
UL. LITEWSKA 34 |
BIK |
BARBARA |
201 |
MIEJSKIE PRZEDSIĘBORSTWO KOMUNIKACYJNE |
UL. BROŻKA 3 |
BIK |
IZABELA |
28 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 44 |
UL. ŻUŁAWSKIEGO 9 |
BIK |
KAZIMIERZ |
127 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 34 |
UL. URZĘDNICZA 65 |
BILIŃSKA |
GRAŻYNA |
131 |
IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE |
UL. CZAPIŃSKIEGO 5 |
BILIŃSKI |
JACEK |
94 |
WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA |
UL. PRĄDNICKA 76 |
BILL |
IRENA |
95 |
DOM PIELĘGNIAREK PRZY SZPITALU MIEJSKIM IM. G. NARUTOWICZA |
UL. SIEMASZKI 17 |
BILLIK |
ELŻBIETA |
295 |
GIMNAZJUM NR 34 |
UL. POTEBNI 7 |
BILLIK |
MARIUSZ |
347 |
GIMNAZJUM NR 42 |
OS. STRUSIA 19 |
BILLIK-BOCZKOWSKA |
MAŁGORZATA |
229 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 7 |
UL. SERBSKA 14 |
BILSKA |
JADWIGA |
313 |
MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KSZTAŁCENIA I STUDIÓW URBANISTYCZNYCH |
UL. SKARŻYŃSKIEGO 1 |
BILSKA |
MAŁGORZATA |
5 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 |
UL. MIODOWA 36 |
BIŁEJSZIS |
LESŁAW |
310 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 182 |
OS. DYWIZJONU 303 12 |
BIŃCZYCKI |
MICHAŁ |
103 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 58 |
UL. ZIELIŃSKA 30 |
BIZUB |
MAGDALENA |
185 |
GIMNAZJUM NR22 |
UL. SKWEROWA 3 |
BLASKI |
IWONA |
160 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 |
UL. PRUSA 18 |
BLATKIEWICZ-KOTLARZ |
ELŻBIETA |
204 |
KLUB OSIEDLOWY |
UL. KURYŁOWICZA 115 |
BLECHARZ |
IWONA |
442 |
ZAKŁAD KARNY KRAKÓW-NOWA HUTA |
UL. SPŁAWY 2 |
BLECHARZ |
MIECZYSŁAW |
243 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 124 |
UL. WEIGLA 2 |
BLECHARZ |
RAFAŁ |
161 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 |
UL. PRUSA 18 |
BLEZIEŃ |
ŻANETA |
114 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 68 |
UL. PORZECZKOWA 2 |
BLITEK |
ARLETA |
60 |
GIMNAZJUM NR9 |
UL. KAZIMIERZA ODNOWICIELA 2 |
BLITEK |
MARIA URSZULA |
434 |
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ SIÓSTR SŁUŻEBNICZEK STAROMIEJSKICH |
UL. PODGÓRKI TYNIECKIE 96 |
BLUM |
ROMAN |
254 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 41 |
UL. JERZMANOWSKIEGO 6 |
BŁACH |
MARIA |
228 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 7 |
UL. SERBSKA 14 |
BŁASZCZAK-RATUŁOWSKA |
KATARZYNA |
27 |
XXVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE |
UL. KROWODERSKA 17 |
BŁASZCZUK |
MAŁGORZATA |
140 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 50 |
UL. KATOWICKA 28 |
BŁASZCZYK |
KRZYSZTOF |
33 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 11 |
UL. WYRWIŃSKIEGO 1 |
BŁAŻ |
KRYSTYNA |
95 |
DOM PIELĘGNIAREK PRZY SZPITALU MIEJSKIM IM. G. NARUTOWICZA |
UL. SIEMASZKI 17 |
BŁAŻ |
ROMAN |
319 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 126 |
OS. TYSIĄCLECIA 57 |
BŁĄDEK |
MAŁGORZATA |
88 |
GIMNAZJUM NR14 |
UL. CZERWIEŃSKIEGO 16 |
BŁĄKAŁA |
MARIA |
340 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 187 |
OS. PIASTÓW 48 |
BOBEK |
ANNA |
310 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 182 |
OS. DYWIZJONU 303 12 |
BOBEK |
EDYTA |
309 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 14 |
OS. DYWIZJONU 303 66 |
BOBEK |
ELŻBIETA |
436 |
ZAKŁAD OPIEKUŃCZO-LECZNICZY |
UL. WIELICKA 267 |
BOBEK |
JADWIGA |
65 |
POLSAD SP. Z O.O. |
UL. DOBREGO PASTERZA 121 |
BOBEK |
KONRAD |
307 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 14 |
OS. DYWIZJONU 303 66 |
BOBEK |
MAŁGORZATA |
316 |
MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY IM. A. BURSY |
OS. TYSIĄCLECIA 15 |
BOBEK |
MAŁGORZATA |
311 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 182 |
OS. DYWIZJONU 303 12 |
BOBEK |
WŁADYSŁAW |
426 |
SZPITAL MIEJSKI SPECJALISTYCZNY IM. G. NARUTOWICZA |
UL. PRĄDNICKA 35-37 |
BOBKA |
JAN |
235 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 162 |
UL. STOJAŁOWSKIEGO 31 |
BOBULA |
JOANNA |
406 |
GIMNAZJUM NR 48 |
OS. KOLOROWE 29 |
BOBULA |
MARTA |
130 |
IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE |
UL. CZAPIŃSKIEGO 5 |
BOCHENEK |
BOGDAN |
128 |
SAMORZĄDOWY OŚRODEK PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZY DLA DZIECI PRZEDSZKOLNYCH |
UL. MAZOWIECKA 30 A |
BOCHEŃSKA |
AGNIESZKA |
193 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 |
UL. KOMANDOSÓW 29 |
BOCHEŃSKA |
BEATA |
87 |
KLUB KULTURY VADEMECUM |
UL. RADZIKOWSKIEGO 29 |
BODZIOCH |
JOANNA MARIA |
401 |
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ŚW.WINCENTEGO PALLOTIEGO |
OS. KRAKOWIAKÓW 47 |
BOGACZ |
ŁUKASZ |
28 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 44 |
UL. ŻUŁAWSKIEGO 9 |
BOGDAŁ |
ANNA |
372 |
GIMNAZJUM NR 44 |
OS. NA STOKU 34 |
BOGDAŃSKA-SĘK |
URSZULA |
340 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 187 |
OS. PIASTÓW 48 |
BOJKO |
KATARZYNA |
340 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 187 |
OS. PIASTÓW 48 |
BOKUS |
IRENA |
2 |
GIMNAZJUM NR 3 |
UL. WĄSKA 5 |
BOMBICKA |
IZABELA |
355 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 100 |
OS. ALBERTYŃSKIE 36 |
BORCZUCH |
MARCIN |
374 |
GIMNAZJUM NR 44 |
OS. NA STOKU 34 |
BORCZUCH |
PRZEMYSŁAW |
68 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 64 |
UL. SADZAWKI 1 |
BOREK |
MAŁGORZATA |
417 |
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ , SZPITAL NA SIEMIRADZKIEGO IM. R. CZERWIAKOWSKIEGO |
UL. SIEMIRADZKIEGO 1 |
BORGIEŁ |
HENRYK |
111 |
ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO |
UL. WYBICKIEGO 3 A |
BORGOSZ |
LUCYNA |
89 |
GIMNAZJUM NR14 |
UL. CZERWIEŃSKIEGO 16 |
BORKOWSKA |
ANIELA |
438 |
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ |
UL. ŁANOWA 39 |
BORKOWSKA |
HELENA |
88 |
GIMNAZJUM NR14 |
UL. CZERWIEŃSKIEGO 16 |
BORKOWSKA |
KAROLINA |
68 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 64 |
UL. SADZAWKI 1 |
BORKOWSKA |
MONIKA |
113 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 68 |
UL. PORZECZKOWA 2 |
BORKOWSKI |
MAREK |
119 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 1 |
AL. KIJOWSKA 3 |
BORKOWSKI |
WOJCIECH |
204 |
KLUB OSIEDLOWY |
UL. KURYŁOWICZA 115 |
BOROŃ |
CECYLIA |
123 |
XXXI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE |
UL. ZAKĄTEK 2 |
BOROŃ |
MARIA |
118 |
TOWARZYSTWO SPORTOWE WISŁA |
UL. REYMONTA 22 |
BOROŃ |
MARTA |
199 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 56 |
UL. FREDRY 65 |
BOROŃ |
PIOTR |
82 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 51 |
UL. STAWOWA 179 |
BOROWIEC |
MONIKA |
194 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 |
UL. KOMANDOSÓW 29 |
BOROWIEC |
WOJCIECH |
232 |
GIMNAZJUM NR28 |
UL. BUJAKA 15 |
BORSUK |
MARIA |
75 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 9 |
UL. SENIORÓW LOTNICTWA 5 |
BORSUK |
ZOFIA |
320 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 130 |
OS. OŚWIECENIA 30 |
BORUTA |
BARBARA |
162 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ ODZIEŻOWYCH NR 1 |
UL. SYROKOMLI 21 |
BORYCZKO |
BEATA |
290 |
URZĄD MIASTA KRAKOWA |
UL. RYNEK PODGÓRSKI 1 |
BORYSŁAWSKA |
JOANNA |
93 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 113 |
UL. STACHIEWICZA 33 |
BOŻEK |
AGNIESZKA |
360 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ GASTRONOMICZNYCH NR 1 |
OS. ZŁOTEJ JESIENI 16 |
BOŻEK |
MIROSŁAW |
362 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH HUTY IM. T. SĘDZIMIRA SA |
OS. ZŁOTEJ JESIENI 2 |
BOŻEK |
TERESA |
299 |
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA KABEL SALA KONFERENCYJNA |
UL. WIELICKA 76 |
BRAJCZEWSKA |
ZOFIA |
298 |
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ KRAKOWSKIE CENTRUM TERAPII UZALEŻNIEŃ |
UL. WIELICKA 73 |
BRAJCZEWSKI |
PAWEŁ |
44 |
MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ - FILIA NR 1 |
UL. ROGOZIŃSKIEGO 5 |
BRĄCZKOWSKI |
JAN |
360 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ GASTRONOMICZNYCH NR 1 |
OS. ZŁOTEJ JESIENI 16 |
BREWCZYŃSKA |
BARBARA LUCYNA |
387 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 |
OS. STALOWE 18 |
BRODA |
ANDRZEJ |
336 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 |
OS. PIASTÓW 34 A |
BRODA |
EDYTA |
394 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH NR 2 |
OS. SZKOLNE 18 |
BRODA |
KRYSTYNA |
388 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 |
OS. STALOWE 18 |
BRODA |
MICHAŁ |
121 |
AKADEMIA PEDAGOGICZNA |
UL. PODCHORĄŻYCH 2 |
BRODA |
RAFAŁ |
148 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 7 |
UL. ZŁOTY RÓG 30 |
BRODA |
SIMONA |
211 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 97 |
UL. DR JUDYMA 10 |
BRODZIŃSKA |
ALEKSANDRA |
376 |
GIMNAZJUM NR 43 |
UL. ŁUCZANOWICKA 2A |
BROMBLIK |
JERZY |
166 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 |
UL. KRÓLOWEJ JADWIGI 78 |
BROMEK |
EWA |
108 |
GIMNAZJUM NR 12 |
UL. KLUCZBORSKA 3 |
BRONOWSKI |
TADEUSZ |
316 |
MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY IM. A. BURSY |
OS. TYSIĄCLECIA 15 |
BROŚ |
RAFAŁ |
142 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 153 |
UL. NA BŁONIE 15 D |
BROŻEK |
AGATA |
301 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 156 |
UL. CENTRALNA 39 |
BROŻEK |
STANISŁAW |
60 |
GIMNAZJUM NR9 |
UL. KAZIMIERZA ODNOWICIELA 2 |
BROŻEK |
TADEUSZ |
379 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 52 |
UL. SAWY-CALIŃSKIEGO 12 |
BRUTANEK |
SEBASTIAN |
4 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 |
UL. MIODOWA 36 |
BRYDA |
JACEK |
442 |
ZAKŁAD KARNY KRAKÓW-NOWA HUTA |
UL. SPŁAWY 2 |
BRYDAK |
JAKUB |
310 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 182 |
OS. DYWIZJONU 303 12 |
BRYDNIAK |
ANNA |
438 |
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ |
UL. ŁANOWA 39 |
BRYNDZA |
EDYTA |
260 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 117 |
UL. KURCZABA 15 |
BRZEGOWY |
AGNIESZKA |
224 |
GIMNAZJUM NR 27 |
UL. MALBORSKA 98 |
BRZEZINA |
STANISŁAWA |
222 |
GIMNAZJUM NR 27 |
UL. MALBORSKA 98 |
BRZEZIŃSKI |
PIOTR |
298 |
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ KRAKOWSKIE CENTRUM TERAPII UZALEŻNIEŃ |
UL. WIELICKA 73 |
BRZOSKWINIA |
URSZULA |
259 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 117 |
UL. KURCZABA 15 |
BRZOZOWSKA |
ANNA |
60 |
GIMNAZJUM NR9 |
UL. KAZIMIERZA ODNOWICIELA 2 |
BRZOZOWSKA |
MAŁGORZATA |
32 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 95 |
UL. WILEŃSKA 9 |
BRZOZOWSKA |
MARIA |
3 |
PUNKT INFORMACJI TURYSTYCZNEJ URZĘDU MIASTA KRAKOWA |
UL. JÓZEFA 7 |
BRZYKCY |
MATEUSZ |
135 |
BIURO STUDIÓW I PROJEKTÓW ENERGETYCZNYCH ENERGOPROJEKT SA |
UL. MAZOWIECKA 21 |
BRZYSZCZYK |
MAGDALENA |
375 |
KLUB OSIEDLOWY DUKAT |
UL. STYCZNA 1 |
BUBULA |
ROBERT |
393 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH NR 2 |
OS. SZKOLNE 26 |
BUCZAK |
MARCIN |
300 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH NR 2 |
AL. SKRZYNECKIEGO12 |
BUCZEK |
BARBARA |
273 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 123 |
UL. OKÓLNA 16 |
BUDACZ |
PAWEŁ |
132 |
GIMNAZJUM NR 16 |
UL. KONARSKIEGO 2 |
BUDAK |
GRETA |
131 |
IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE |
UL. CZAPIŃSKIEGO 5 |
BUDAK |
KAROLINA |
314 |
PRZEDSZKOLE NR 177 |
OS. KOMBATANTÓW 13 |
BUDZIŃSKA |
LUCYNA |
376 |
GIMNAZJUM NR 43 |
UL. ŁUCZANOWICKA 2A |
BUDZYŃSKI |
JACEK |
69 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 14 |
UL. MŁYŃSKA BOCZNA 4 |
BUGAJSKI |
LEOPOLD |
287 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 26 |
UL. KRASICKIEGO 34 |
BUJAK |
JÓZEF |
380 |
KLUB JĘDRUŚ |
OS. CENTRUM A 6A |
BUJAS |
ROBERT |
409 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 6 |
UL. PTASZYCKIEGO 9 |
BUJNOWICZ |
MAŁGORZATA |
349 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 82 |
OS. KALINOWE 17 |
BUJNOWSKA |
MARIA |
340 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 187 |
OS. PIASTÓW 48 |
BUKAŁA |
ALINA |
309 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 14 |
OS. DYWIZJONU 303 66 |
BUKOWSKA |
BARBARA |
313 |
MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KSZTAŁCENIA I STUDIÓW URBANISTYCZNYCH |
UL. SKARŻYŃSKIEGO 1 |
BUKOWSKA |
KATARZYNA |
304 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 155 |
OS. 2 PUŁKU LOTNICZEGO 21 |
BUKOWSKI |
MARIAN |
361 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ GASTRONOMICZNYCH NR 1 |
OS. ZŁOTEJ JESIENI 16 |
BULANDA |
ZBIGNIEW |
316 |
MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY IM. A. BURSY |
OS. TYSIĄCLECIA 15 |
BULCZYŃSKA |
DOROTA |
168 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 72 |
AL. MODRZEWIOWA 23 |
BUŁAT |
PAWEŁ |
24 |
II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE |
UL. SOBIESKIEGO 9 |
BURAKOWSKA |
IRENA |
425 |
KRAKOWSKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. JANA PAWŁA II |
UL. PRĄDNICKA 80 |
BURDEK |
EWA |
426 |
SZPITAL MIEJSKI SPECJALISTYCZNY IM. G. NARUTOWICZA |
UL. PRĄDNICKA 35-37 |
BURDEK |
PAULINA |
363 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 101 |
OS. JAGIELLOŃSKIE 9 |
BURDEK |
STANISŁAW |
214 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 27 |
UL. PODEDWORZE 16 |
BUREK |
MARCIN |
274 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 36 |
UL. OKÓLNA 18 |
BUREK-BUDACZ |
MONIKA |
333 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 144 |
OS. BOHATERÓW WRZEŚNIA 13 |
BURKOWICZ |
AUGUSTYN |
28 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 44 |
UL. ŻUŁAWSKIEGO 9 |
BURKOWICZ |
JANINA |
360 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ GASTRONOMICZNYCH NR 1 |
OS. ZŁOTEJ JESIENI 16 |
BURNAT |
BEATA |
362 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH HUTY IM. T. SĘDZIMIRA SA |
OS. ZŁOTEJ JESIENI 2 |
BURNAT |
EDYTA |
396 |
KRAKOWSKA RADA FEDERACJI STOWARZYSZEŃ NAUKOWO-TECHNICZNYCH |
OS. CENTRUM C BL.10 |
BURNAT |
MAŁGORZATA |
359 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 86 |
OS. JAGIELLOŃSKIE 18 |
BURNAT |
MARIA |
341 |
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SIÓSTR SALEZJANEK IM. BŁOGOSŁAWIONEJ LAURY VICUNA |
OS. KOŚCIUSZKOWSKIE 7 |
BURTAN |
ANNA |
352 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 16 |
OS. NIEPODLEGŁOŚCI 19 |
BURY |
STANISŁAW |
345 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 104 |
OS. WYSOKIE 7 |
BURZAWA |
ANDRZEJ |
343 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 3 |
OS. WYSOKIE 6 |
BURZAWA |
ANNA |
196 |
GIMNAZJUM NR 24 |
UL. MONTWIŁŁA-MIRECKIEGO 29 |
BURZAWA |
PAULINA |
109 |
GIMNAZJUM NR 12 |
UL. KLUCZBORSKA 3 |
BUTKIEWICZ |
PAULINA |
409 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 6 |
UL. PTASZYCKIEGO 9 |
BUTSCHER |
MACIEJ |
93 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 113 |
UL. STACHIEWICZA 33 |
BYDŁOŃ |
AGNIESZKA |
294 |
GIMNAZJUM NR 35 |
UL. LIMANOWSKIEGO 60/62 |
BYDŁOSZ |
DANUTA |
288 |
ZESPÓŁ EKONOMIKI OŚWIATY KRAKÓW-POŁUDNIE |
UL. SOKOLSKA 13 |
BYRSKI |
DARIUSZ |
182 |
SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 3 |
UL. PRASKA 64 |
BYSTROŃ |
ANNA |
89 |
GIMNAZJUM NR14 |
UL. CZERWIEŃSKIEGO 16 |
BYSTROŃ |
TOMASZ |
41 |
GIMNAZJUM NR 7 |
UL. JACHOWICZA 5 |
BYTNAR |
KONRAD |
44 |
MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ - FILIA NR 1 |
UL. ROGOZIŃSKIEGO 5 |
BYTNAR |
WANDA |
58 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 178 |
UL. SUDOLSKA 3 |
BYTOMSKA |
AGNIESZKA |
131 |
IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE |
UL. CZAPIŃSKIEGO 5 |
BYTOMSKA |
ANTONINA BOŻENA |
14 |
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ |
UL. RADZIWIŁŁOWSKA 8 |
BYTOMSKA |
KAMILA |
28 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 44 |
UL. ŻUŁAWSKIEGO 9 |
BZDRĘGA |
BARBARA |
49 |
VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE |
UL. GRZEGÓRZECKA 24 |
BZDYL |
JOANNA |
18 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 |
UL. SMOLEŃSK 5/7 |
CABAK |
ZOFIA |
286 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 26 |
UL. KRASICKIEGO 34 |
CABAŁA |
KRYSTYNA |
389 |
RADA I ZARZĄD DZIELNICY XVIII |
OS. CENTRUM B, BL.6 |
CAPAŁA |
ELŻBIETA |
141 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 153 |
UL. NA BŁONIE 15 D |
CEBULA |
AGATA |
144 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 8 |
UL. NA BŁONIE 15 B |
CEBULA |
ZBIGNIEW |
159 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 4 |
UL. SENATORSKA 9 |
CEKIERA |
JANUSZ |
322 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 130 |
OS. OŚWIECENIA 30 |
CELEWSKI |
JÓZEF |
223 |
GIMNAZJUM NR 27 |
UL. MALBORSKA 98 |
CEMPURA |
WIESŁAWA |
125 |
XXXI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE |
UL. ZAKĄTEK 2 |
CERAZY |
PAWEŁ |
299 |
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA KABEL SALA KONFERENCYJNA |
UL. WIELICKA 76 |
CHALOTA |
ANNA |
296 |
SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA |
UL. JÓZEFIŃSKA 10 |
CHALOTA |
JADWIGA |
297 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 91 |
UL. DEKERTA 18 |
CHALOTA-CIOCHOŃ |
AGNIESZKA |
161 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 |
UL. PRUSA 18 |
CHECHELSKA |
MARIA |
189 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 2 |
UL. LIPIŃSKIEGO 2 |
CHEŁMIK |
IZABELA |
60 |
GIMNAZJUM NR9 |
UL. KAZIMIERZA ODNOWICIELA 2 |
CHERIAN |
EWA |
10 |
GIMNAZJUM NR 1 |
UL. BERNARDYŃSKA 7 |
CHLEBICKI |
PIOTR |
219 |
XXIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE |
UL. CECHOWA 57 |
CHLIPAŁA |
RAFAŁ |
145 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 8 |
UL. NA BŁONIE 15 B |
CHŁOŃ |
DOROTA |
69 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 14 |
UL. MŁYŃSKA BOCZNA 4 |
CHMARZYŃSKI |
ANDRZEJ |
249 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24 |
UL. ALEKSANDRY 17 |
CHMIEL |
KATARZYNA |
66 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 162 |
UL. KAZIMIERZA ODNOWICIELA 4 |
CHMIELEWSKA |
ALDONA |
147 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 93 |
UL. SZLACHTOWSKIEGO 31 |
CHMIELEWSKA |
JANINA |
220 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 33 |
UL. RŻĄCKA 1 |
CHMIELIŃSKA |
MAGDALENA |
84 |
XIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE |
UL. CHEŁMOŃSKIEGO 37 |
CHMURZYŃSKA |
KRYSTYNA |
367 |
KLUB KRZESŁAWICE |
UL. WAŃKOWICZA 17 |
CHMURZYŃSKI |
ADAM |
86 |
XIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE |
UL. CHEŁMOŃSKIEGO 37 |
CHMURZYŃSKI |
ANDRZEJ |
85 |
XIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE |
UL. CHEŁMOŃSKIEGO 37 |
CHMURZYŃSKI |
GRZEGORZ |
15 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 |
UL. MARKA 34 |
CHOCHÓŁ |
MICHAŁ |
267 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 61 |
UL. POPŁAWSKIEGO 17 |
CHODOROWSKA |
ANNA |
246 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 12 |
UL. TELIMENY 9 |
CHODOROWSKI |
JANUSZ |
153 |
KRAKOWSKA SPÓŁDZIELNIA NIEWIDOMYCH "SANEL" |
UL. BANDTKIEGO 19 A |
CHOJNACKA |
IWONA |
323 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 130 |
OS. OŚWIECENIA 30 |
CHOLEWA |
ANDRZEJ |
322 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 130 |
OS. OŚWIECENIA 30 |
CHOLEWA |
BARBARA |
329 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 85 |
OS. ZŁOTEGO WIEKU 4 |
CHOLEWA |
CZESŁAW |
346 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 104 |
OS. WYSOKIE 7 |
CHOLEWA |
HALINA |
190 |
GIMNAZJUM NR 21 |
UL. KOMANDOSÓW 29 |
CHOLEWA |
TOMASZ |
151 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH NR 1 |
UL. SZABLOWSKIEGO 1 |
CHOLEWCZUK |
MAŁGORZATA |
223 |
GIMNAZJUM NR 27 |
UL. MALBORSKA 98 |
CHOLEWCZUK |
PIOTR |
367 |
KLUB KRZESŁAWICE |
UL. WAŃKOWICZA 17 |
CHORĄŻAK |
IWONA |
276 |
GIMNAZJUM NR 31 |
UL. SPÓŁDZIELCÓW 5 |
CHOROBIK |
DOROTA |
236 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 162 |
UL. STOJAŁOWSKIEGO 31 |
CHOROBIK |
MARIA |
236 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 162 |
UL. STOJAŁOWSKIEGO 31 |
CHOWANIAK |
MAŁGORZATA |
339 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 |
OS. PIASTÓW 34 A |
CHRAPEK |
TERESA |
153 |
KRAKOWSKA SPÓŁDZIELNIA NIEWIDOMYCH "SANEL" |
UL. BANDTKIEGO 19 A |
CHROBAK |
IWONA |
168 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 72 |
AL. MODRZEWIOWA 23 |
CHROBAK |
WOJCIECH |
343 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 3 |
OS. WYSOKIE 6 |
CHRONOWSKA |
RENATA |
307 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 14 |
OS. DYWIZJONU 303 66 |
CHRUSTEK |
DANUTA |
17 |
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE |
PL. NA GROBLACH 9 |
CHUDY |
TOMASZ |
159 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 4 |
UL. SENATORSKA 9 |
CHUDYBA |
JANINA |
239 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 55 |
UL. DOBCZYCKA 20 |
CHUDZIO |
PAWEŁ |
12 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 |
UL. DIETLA 70 |
CHWAJOŁ |
KONRAD |
443 |
SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. S. ŻEROMSKIEGO |
OS. NA SKARPIE 66 |
CHWASTEK |
JACEK |
137 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 36 |
UL. MAZOWIECKA 70 |
CHWIL-SZCZĘSNA |
IZABELA |
302 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 156 |
UL. CENTRALNA 39 |
CIARACH |
MIROSŁAW |
316 |
MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY IM. A. BURSY |
OS. TYSIĄCLECIA 15 |
CIĄŻYŃSKI |
KAMIL |
95 |
DOM PIELĘGNIAREK PRZY SZPITALU MIEJSKIM IM. G. NARUTOWICZA |
UL. SIEMASZKI 17 |
CICHOŃ |
ANNA |
112 |
KATOLICKI DOM KULTURY TONIE |
UL. ŁOKIETKA 267 |
CICHOŃ |
BARTŁOMIEJ |
274 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 36 |
UL. OKÓLNA 18 |
CICHOŃ |
WOJCIECH |
104 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 165 |
UL. DANKA 1 |
CICHOŃSKA |
TERESA |
380 |
KLUB JĘDRUŚ |
OS. CENTRUM A 6A |
CICHY |
WALDEMAR |
91 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 119 |
UL. CZERWIEŃSKIEGO 1 |
CIECIAK |
DAWID |
340 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 187 |
OS. PIASTÓW 48 |
CIECIŃSKI |
JAN |
4 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 |
UL. MIODOWA 36 |
CIENKOSZ |
PRZEMYSŁAW |
25 |
II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE |
UL. SOBIESKIEGO 9 |
CIEPAŁA |
MAREK |
409 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 6 |
UL. PTASZYCKIEGO 9 |
CIEPIELA |
DANUTA |
390 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 88 |
OS. SZKLANE DOMY 2 |
CIEPIELA |
JERZY |
92 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 118 |
UL. MODRZEJEWSKIEJ 21 |
CIEPIELA |
JOLANTA |
148 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 7 |
UL. ZŁOTY RÓG 30 |
CIEPIELA |
MAŁGORZATA |
393 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH NR 2 |
OS. SZKOLNE 26 |
CIEPIELA |
PATRYK |
245 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 111 |
UL. BIEŻANOWSKA 204 |
CIESIELSKA-JAMRÓZ |
DANUTA |
115 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 68 |
UL. PORZECZKOWA 2 |
CIEŚLA |
MAŁGORZATA ELŻBIETA |
358 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 86 |
OS. JAGIELLOŃSKIE 18 |
CIEŚLAK |
WITOLD |
370 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 129 |
OS. NA WZGÓRZACH 13 A |
CIEŚLIK |
JOANNA |
20 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH NR 1 |
AL. MICKIEWICZA 5 |
CIEŚLIK |
JOANNA BARBARA |
302 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 156 |
UL. CENTRALNA 39 |
CIEŚLIK |
JOLANTA |
126 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 34 |
UL. URZĘDNICZA 65 |
CIEŚLIK |
MARIUSZ |
301 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 156 |
UL. CENTRALNA 39 |
CIEŚLIK |
MIROSŁAW |
362 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH HUTY IM. T. SĘDZIMIRA SA |
OS. ZŁOTEJ JESIENI 2 |
CIEŚLIK |
PRZEMYSŁAW |
371 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 6 |
OS. NA STOKU 52 |
CIEŚLIŃSKA |
AGNIESZKA |
270 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 10 |
AL. DYGASIŃSKIEGO15 |
CIMEK |
JOANNA |
438 |
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ |
UL. ŁANOWA 39 |
CIOCHOŃ |
MARCIN |
330 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 144 |
OS. BOHATERÓW WRZEŚNIA 13 |
CIOŚ |
DOROTA |
73 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 12 |
UL. MIECHOWITY 11 |
CISCOŃ |
PAWEŁ |
270 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 10 |
AL. DYGASIŃSKIEGO15 |
CISZEWSKA |
KATARZYNA |
53 |
FILIA PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO NR 162 |
UL. DUCHACKA 3 |
CIUĆKA |
JÓZEF |
425 |
KRAKOWSKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. JANA PAWŁA II |
UL. PRĄDNICKA 80 |
CIUĆKA |
MACIEJ |
4 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 |
UL. MIODOWA 36 |
CIURYS |
MARIA |
6 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH NR 4 |
UL. PODBRZEZIE 10 |
CIURYS-PABIAN |
MARTA |
209 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 43 |
UL. MYŚLENICKA 112 |
CUDEJKO |
ANNA |
380 |
KLUB JĘDRUŚ |
OS. CENTRUM A 6A |
CURYŁO |
MARCIN |
33 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 11 |
UL. WYRWIŃSKIEGO 1 |
CURYŁO |
MAREK |
131 |
IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE |
UL. CZAPIŃSKIEGO 5 |
CWETSCH |
ANDRZEJ |
119 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 1 |
AL. KIJOWSKA 3 |
CYBULSKI |
PAWEŁ |
400 |
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ŚW.WINCENTEGO PALLOTIEGO |
OS. KRAKOWIAKÓW 47 |
CYBULSKI |
WITOLD |
116 |
VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE |
UL. SKARBIŃSKIEGO 5 |
CYGAL |
MICHAŁ |
214 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 27 |
UL. PODEDWORZE 16 |
CYGAN |
ZOFIA |
4 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 |
UL. MIODOWA 36 |
CYGANEK |
AGATA |
12 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 |
UL. DIETLA 70 |
CYMANOW |
PIOTR |
253 |
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA DOMY POGODNEJ JESIENI |
UL. TELIMENY 31 |
CYNK |
MIKOŁAJ |
71 |
GIMNAZJUM NR10 |
UL. STANISŁAWA ZE SKALBMIERZA 7 |
CYRAN |
BRONISŁAWA |
175 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 |
UL. PSZCZELNA 13 |
CYRAN |
DOROTA |
187 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 2 |
UL. LIPIŃSKIEGO 2 |
CYRAN |
LESZEK |
271 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 10 |
AL. DYGASIŃSKIEGO15 |
CYREK |
EDYTA |
319 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 126 |
OS. TYSIĄCLECIA 57 |
CZAJKOWSKA-STACH |
SONIA JANINA |
78 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 |
UL. UŁANÓW 3 |
CZAPIK |
PAULINA |
92 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 118 |
UL. MODRZEJEWSKIEJ 21 |
CZAPIK |
ZBIGNIEW |
285 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 137 |
UL. WROBELA 79 |
CZAPKIEWICZ |
MONIKA |
8 |
SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO - WYCHOWAWCZY NR 5 |
UL. ŚWIĘTEGO STANISŁAWA 12 |
CZAPLA |
BARTOSZ |
203 |
KLUB KULTURY KOSOCICE |
UL. SZTAUDYNGERA 48 |
CZAPLICKA |
STEFANIA |
19 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 |
UL. SMOLEŃSK 5/7 |
CZARKOWSKI |
ERYK |
359 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 86 |
OS. JAGIELLOŃSKIE 18 |
CZARNECKA |
ANNA |
200 |
MIEJSKIE PRZEDSIĘBORSTWO KOMUNIKACYJNE |
UL. BROŻKA 3 |
CZARNECKA |
KINGA |
380 |
KLUB JĘDRUŚ |
OS. CENTRUM A 6A |
CZARNECKA |
MARIA |
319 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 126 |
OS. TYSIĄCLECIA 57 |
CZARNECKA |
STANISŁAWA |
84 |
XIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE |
UL. CHEŁMOŃSKIEGO 37 |
CZARNECKI |
JANUSZ |
6 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH NR 4 |
UL. PODBRZEZIE 10 |
CZARNIK-PAJĄK |
JANINA |
437 |
ARESZT ŚLEDCZY |
UL. CZARNIECKIEGO 3 |
CZARNOTA |
ZYGMUNT |
227 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 32 |
UL. CZARNOGÓRSKA 16 |
CZECH |
ELŻBIETA |
228 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 7 |
UL. SERBSKA 14 |
CZECH |
KAZIMIERZ |
156 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 139 |
UL. KORZENIAKA 18 |
CZECHMANOWSKA |
DANUTA |
261 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 117 |
UL. KURCZABA 15 |
CZECHOWICZ |
JAROSŁAW |
382 |
GIMNAZJUM NR 45 |
OS. WILLOWE 1 |
CZECHOWICZ-NODZYŃSKA |
MARIA |
224 |
GIMNAZJUM NR 27 |
UL. MALBORSKA 98 |
CZECHOWSKA |
ANNA |
270 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 10 |
AL. DYGASIŃSKIEGO15 |
CZECHOWSKI |
HENRYK |
13 |
URZĄD MIASTA KRAKOWA |
UL. WIELOPOLE 17 A |
CZECZÓTKO |
EDYTA |
280 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 |
UL. MYŚLIWSKA 64 |
CZEKAJ |
MARCIN |
46 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 |
UL. FR. NULLO 23 |
CZEKAJ |
PIOTR |
230 |
GIMNAZJUM NR28 |
UL. BUJAKA 15 |
CZEKAJ |
TADEUSZ |
154 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 48 |
UL. KSIĘCIA JÓZEFA 337 |
CZEPIEC |
BARBARA |
29 |
X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE |
UL. WRÓBLEWSKIEGO 8 |
CZEPIEL |
WOJCIECH |
156 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 139 |
UL. KORZENIAKA 18 |
CZERNECKA |
MAŁGORZATA |
240 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 55 |
UL. DOBCZYCKA 20 |
CZERNY |
STANISŁAW |
271 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 10 |
AL. DYGASIŃSKIEGO15 |
CZERWIŃSKA-PACURA |
AURELIA |
270 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 10 |
AL. DYGASIŃSKIEGO15 |
CZERWIŃSKI |
JAKUB |
7 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 22 |
UL. CHMIELOWSKIEGO 1 |
CZOP |
ROMAN |
146 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 138 |
UL. WIERZYŃSKIEGO 3 |
CZUBA |
MICHAŁ |
244 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 124 |
UL. WEIGLA 2 |
CZUBA |
MONIKA |
400 |
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ŚW.WINCENTEGO PALLOTIEGO |
OS. KRAKOWIAKÓW 47 |
CZUBALA |
MAŁGORZATA |
262 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 4 |
UL. ŻABIA 20 |
CZUCHNOWSKA |
DANUTA |
107 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 |
UL. BATALIONU SKAŁA AK 12 |
CZULEWICZ |
EDYTA |
115 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 68 |
UL. PORZECZKOWA 2 |
CZYŻ |
ANNA |
110 |
GIMNAZJUM NR 12 |
UL. KLUCZBORSKA 3 |
CZYŻ |
ELŻBIETA |
247 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 12 |
UL. TELIMENY 9 |
ĆMAK |
MAŁGORZATA |
268 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 61 |
UL. POPŁAWSKIEGO 17 |
ĆMIELOWSKA |
ANNA |
266 |
MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY - FILIA |
UL. NA WRZOSACH 57 |
ĆMIELOWSKA |
MARTA |
264 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 15 |
UL. RYDYGIERA 20 |
ĆWIEK |
ANDRZEJ |
129 |
AKADEMIA EKONOMICZNA - INSTYTUT TOWAROZNAWSTWA |
UL. SIENKIEWICZA 4 |
ĆWIERTNIA |
ZYGMUNT |
255 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 41 |
UL. JERZMANOWSKIEGO 6 |
ĆWIERZ |
BEATA |
67 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 64 |
UL. SADZAWKI 1 |
ĆWIK |
JACEK |
61 |
GIMNAZJUM NR9 |
UL. KAZIMIERZA ODNOWICIELA 2 |
ĆWIK |
JOANNA |
162 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ ODZIEŻOWYCH NR 1 |
UL. SYROKOMLI 21 |
ĆWIK |
JOANNA |
161 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 |
UL. PRUSA 18 |
ĆWIK |
ŁUKASZ |
52 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 |
UL. KSIĘDZA BLACHNICKIEGO 1 |
ĆWIK |
ZBIGNIEW |
403 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH SPORTOWYCH NR2 |
OS. TEATRALNE 35 |
ĆWIKLIK |
ANNA |
397 |
OŚRODEK KULTURY |
OS. ZGODY1 |
ĆWIKLIK |
BOGUSŁAWA |
159 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 4 |
UL. SENATORSKA 9 |
ĆWIKLIŃSKA-WIDŁAK |
BARBARA |
298 |
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ KRAKOWSKIE CENTRUM TERAPII UZALEŻNIEŃ |
UL. WIELICKA 73 |
D LELIWA PILECKA |
EDYTA |
319 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 126 |
OS. TYSIĄCLECIA 57 |
DANEK |
JUSTYNA |
30 |
X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE |
UL. WRÓBLEWSKIEGO 8 |
DANEK |
MARCIN |
40 |
GIMNAZJUM NR 7 |
UL. JACHOWICZA 5 |
DANEK |
MARIUSZ |
155 |
KLUB KULTURY CHEŁM |
UL. CHEŁMSKA 16 |
DANEK |
PIOTR |
407 |
GIMNAZJUM NR 48 |
OS. KOLOROWE 29 |
DANIEC |
CZESŁAWA |
388 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 |
OS. STALOWE 18 |
DANIEC |
EDYTA |
412 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 142 |
UL. DROŻYSKA 13 |
DANIEC |
JERZY |
124 |
XXXI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE |
UL. ZAKĄTEK 2 |
DANIELAK |
EWA |
310 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 182 |
OS. DYWIZJONU 303 12 |
DANIELEWICZ |
ZOFIA |
152 |
CENTRUM KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO |
UL. SZABLOWSKIEGO 1B |
DANILEWICZ |
GRZEGORZ |
163 |
GIMNAZJUM NR 20 |
UL. SENATORSKA 35 |
DAROS |
ŁUKASZ |
310 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 182 |
OS. DYWIZJONU 303 12 |
DĄBEK |
GENOWEFA |
294 |
GIMNAZJUM NR 35 |
UL. LIMANOWSKIEGO 60/62 |
DĄBKOWSKA |
BEATA ALICJA |
259 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 117 |
UL. KURCZABA 15 |
DĄBKOWSKA |
MONIKA |
225 |
ŚWIETLICA MIEJSKIEGO PRZEDSIĘBIORSTWA KOMUNIKACYJNEGO |
UL. SŁAWKA 10 |
DĄBROWA |
TADEUSZ |
367 |
KLUB KRZESŁAWICE |
UL. WAŃKOWICZA 17 |
DĄBROWA-KOSTKA |
AGATA |
393 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH NR 2 |
OS. SZKOLNE 26 |
DĄBROWA-KOSTKA |
MAŁGORZATA |
272 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 123 |
UL. OKÓLNA 16 |
DĄBROWSKA |
ANIELA |
192 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 |
UL. KOMANDOSÓW 29 |
DĄBROWSKA |
ANNA |
417 |
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ , SZPITAL NA SIEMIRADZKIEGO IM. R. CZERWIAKOWSKIEGO |
UL. SIEMIRADZKIEGO 1 |
DĄBROWSKA |
DOMINIKA |
273 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 123 |
UL. OKÓLNA 16 |
DĄBROWSKA |
EWA |
407 |
GIMNAZJUM NR 48 |
OS. KOLOROWE 29 |
DĄBROWSKA |
MAŁGORZATA |
369 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 129 |
OS. NA WZGÓRZACH 13 A |
DĄBROWSKA-GŁOWNIA |
KRYSTYNA |
303 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 64 |
AL. JANA PAWŁA II1 92 |
DĄBROWSKI |
JAN |
439 |
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ |
UL. ŁANOWA 41 |
DĄBROWSKI |
MARCIN |
30 |
X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE |
UL. WRÓBLEWSKIEGO 8 |
DE KOZARZÓW-BORZĘCKA |
GRAŻYNA |
257 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 35 |
UL. LILII WENEDY 7 |
DEC |
ANETA |
47 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 |
UL. FR. NULLO 23 |
DEJ |
ZBIGNIEW |
42 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 |
UL. PÓŁKOLE 11 |
DERABIN |
JAROSŁAW |
371 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 6 |
OS. NA STOKU 52 |
DERDAŚ |
ANDRZEJ |
405 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH SPORTOWYCH NR 1 |
OS. HANDLOWE 4 |
DERLATKA |
KRYSTYNA |
221 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH NR 1 |
UL. KAMIEŃSKIEGO 49 |
DESPERAK |
KRYSTYNA |
26 |
MAŁOPOLSKIE CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI |
UL. GARBARSKA 1 |
DĘBIEC |
DARIUSZ |
67 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 64 |
UL. SADZAWKI 1 |
DĘBOWSKA |
LEONARDA |
422 |
SZPITAL UNIWERSYTECKI (KLINIKI O NUMERACH PARZYSTYCH ULICY KOPERNIKA) |
UL. KOPERNIKA 36 |
DĘBOWSKI |
STANISŁAW |
353 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 16 |
OS. NIEPODLEGŁOŚCI 19 |
DĘBSKA |
ANNA |
366 |
GIMNAZJUM NR 41 |
OS. JAGIELLOŃSKIE 17 |
DĘBSKA |
MARIA |
371 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 6 |
OS. NA STOKU 52 |
DIACZUK |
TERESA |
208 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 43 |
UL. MYŚLENICKA 112 |
DŁUGOPOLSKA |
ANNA |
313 |
MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KSZTAŁCENIA I STUDIÓW URBANISTYCZNYCH |
UL. SKARŻYŃSKIEGO 1 |
DOBAJ |
ANNA |
312 |
URZĄD MIASTA KRAKOWA ARCHIWUM |
UL. NA ZAŁĘCZU 3 |
DOBAJ |
EWA |
73 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 12 |
UL. MIECHOWITY 11 |
DOBEK |
BOGUMIŁA |
291 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 29 |
AL. DEMBOWSKIEGO12 |
DOBEK |
KATARZYNA |
353 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 16 |
OS. NIEPODLEGŁOŚCI 19 |
DOBEK |
MARIUSZ |
427 |
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ SENIORA NAFTOWCA |
UL. KLUZEKA 6 |
DOBROWOLSKA |
AGNIESZKA |
411 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 140 |
UL. PRAWOCHEŃSKIEGO 7 |
DOBROWOLSKA-KOŁODZIEJ |
MONIKA |
418 |
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ IM. ŚW. ANTONIEGO PROWINCJI M. B. ANIELSKIEJ ZAKONU BRACI MNIEJSZYCH |
UL. KROWODERSKA 7 |
DOKSA |
MAGDALENA |
150 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH NR 1 |
UL. SZABLOWSKIEGO 1 |
DOLIŃSKA |
EWA |
396 |
KRAKOWSKA RADA FEDERACJI STOWARZYSZEŃ NAUKOWO-TECHNICZNYCH |
OS. CENTRUM C BL.10 |
DOŁOSZYCKA |
GRAŻYNA |
389 |
RADA I ZARZĄD DZIELNICY XVIII |
OS. CENTRUM B, BL.6 |
DOŁOSZYCKI |
LECH |
380 |
KLUB JĘDRUŚ |
OS. CENTRUM A 6A |
DOŁOSZYCKI |
ŁUKASZ |
205 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 136 |
UL. TUCHOWSKA 113 |
DOMAGAŁA |
ANDRZEJ KRZYSZTOF |
398 |
PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE BAJKA |
OS. UROCZE 6 |
DOMAGAŁA |
DOROTA DANUTA |
387 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 |
OS. STALOWE 18 |
DOMAGAŁA |
ELŻBIETA |
341 |
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SIÓSTR SALEZJANEK IM. BŁOGOSŁAWIONEJ LAURY VICUNA |
OS. KOŚCIUSZKOWSKIE 7 |
DOMAGAŁA |
EWA |
243 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 124 |
UL. WEIGLA 2 |
DOMAGAŁA |
PIOTR |
347 |
GIMNAZJUM NR 42 |
OS. STRUSIA 19 |
DOMAŃSKA |
ANNA |
88 |
GIMNAZJUM NR14 |
UL. CZERWIEŃSKIEGO 16 |
DOMAŃSKA-SŁOWIK |
MAGDALENA |
370 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 129 |
OS. NA WZGÓRZACH 13 A |
DOMAŃSKI |
MAREK |
185 |
GIMNAZJUM NR22 |
UL. SKWEROWA 3 |
DOMARADZKA |
JANINA |
226 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 32 |
UL. CZARNOGÓRSKA 16 |
DOMIN |
BARBARA |
360 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ GASTRONOMICZNYCH NR 1 |
OS. ZŁOTEJ JESIENI 16 |
DOMOŃ |
JOLANTA |
259 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 117 |
UL. KURCZABA 15 |
DOMORADZKI |
PAWEŁ |
22 |
SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO- WYCHOWAWCZY NR 1 |
UL. SZUJSKIEGO 2 |
DONIEC |
MAGDALENA |
143 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 153 |
UL. NA BŁONIE 15 D |
DONIEC |
MARIA |
69 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 14 |
UL. MŁYŃSKA BOCZNA 4 |
DONOCIK |
RYSZARD |
52 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 |
UL. KSIĘDZA BLACHNICKIEGO 1 |
DORA |
ELŻBIETA |
55 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 95 |
UL. WILEŃSKA 9 |
DORAWSKA |
EWA |
260 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 117 |
UL. KURCZABA 15 |
DRAB |
ANNA |
192 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 |
UL. KOMANDOSÓW 29 |
DRAJEWICZ |
BARTOSZ |
19 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 |
UL. SMOLEŃSK 5/7 |
DRAPA |
ANDRZEJ |
243 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 124 |
UL. WEIGLA 2 |
DRAUS |
MARIA |
389 |
RADA I ZARZĄD DZIELNICY XVIII |
OS. CENTRUM B, BL.6 |
DRAUS |
MARTA |
396 |
KRAKOWSKA RADA FEDERACJI STOWARZYSZEŃ NAUKOWO-TECHNICZNYCH |
OS. CENTRUM C BL.10 |
DRAUS |
MATEUSZ |
296 |
SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA |
UL. JÓZEFIŃSKA 10 |
DROBNIAK |
ALICJA |
292 |
GIMNAZJUM NR 35 |
UL. LIMANOWSKIEGO 60/62 |
DROBNIAK |
ANETA |
300 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH NR 2 |
AL. SKRZYNECKIEGO12 |
DROZDEK |
ARKADIUSZ |
227 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 32 |
UL. CZARNOGÓRSKA 16 |
DROZDEK |
MARTA |
333 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 144 |
OS. BOHATERÓW WRZEŚNIA 13 |
DROŻDŻ |
ANNA |
63 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 |
UL. STRZELCÓW 5 A |
DROŻDŻ |
DANUTA |
431 |
SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. J. BABIŃSKIEGO, DOM POMOCY SPOŁECZNEJ |
UL. BABIŃSKIEGO 25, 29 |
DROŻDŻ |
KRYSTYNA |
7 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 22 |
UL. CHMIELOWSKIEGO 1 |
DROŻDŻ |
MATEUSZ |
6 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH NR 4 |
UL. PODBRZEZIE 10 |
DROŻDŻ |
SYLWIA |
202 |
KLUB BORSUCZEK SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ CEGIELNIANA |
UL. BORSUCZA 12 |
DROŻNIAK |
ANNA |
253 |
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA DOMY POGODNEJ JESIENI |
UL. TELIMENY 31 |
DRUŻKOWSKA |
HELENA |
279 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 11 |
UL. SASKA 11 |
DRYGAŁA |
MACIEJ |
261 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 117 |
UL. KURCZABA 15 |
DRYJA |
BERNADETA |
124 |
XXXI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE |
UL. ZAKĄTEK 2 |
DUBEL |
ROBERT |
52 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 |
UL. KSIĘDZA BLACHNICKIEGO 1 |
DUBIEL |
KRYSTYNA |
263 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 4 |
UL. ŻABIA 20 |
DUBIEL |
MICHAŁ |
251 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24 |
UL. ALEKSANDRY 17 |
DUBIN |
JOANNA |
127 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 34 |
UL. URZĘDNICZA 65 |
DUCHNOWSKA-BOCHENEK |
BEATA |
270 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 10 |
AL. DYGASIŃSKIEGO15 |
DUDA |
EWA |
321 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 130 |
OS. OŚWIECENIA 30 |
DUDA |
KATARZYNA |
139 |
GIMNAZJUM NR17 |
UL. LITEWSKA 34 |
DUDA |
TADEUSZ |
181 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 62 |
UL. ĆWIKŁOWA 1 |
DUDEK |
PAWEŁ |
444 |
ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ CENTRUM MEDYCZNE - NOWA HUTA, SP. Z O.O. |
UL. UJASTEK 3 |
DUDEK |
SEBASTIAN |
231 |
GIMNAZJUM NR28 |
UL. BUJAKA 15 |
DUDEK-JAKUBIAK |
LEOKADIA |
265 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 15 |
UL. RYDYGIERA 20 |
DUDZIAK |
ANETA |
264 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 15 |
UL. RYDYGIERA 20 |
DUDZIAK |
MAGDALENA |
180 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 54 |
UL. TYNIECKA 122 |
DUDZIK |
BOGUMIŁA |
45 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 |
UL. FR. NULLO 23 |
DUDZIK |
ILONA |
115 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 68 |
UL. PORZECZKOWA 2 |
DUDZIK |
MAGDALENA |
373 |
GIMNAZJUM NR 44 |
OS. NA STOKU 34 |
DUDZIK |
TERESA |
323 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 130 |
OS. OŚWIECENIA 30 |
DUDZIŃSKI |
MICHAŁ |
30 |
X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE |
UL. WRÓBLEWSKIEGO 8 |
DULIŃSKI |
ŁUKASZ |
256 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 41 |
UL. JERZMANOWSKIEGO 6 |
DUMA |
DANUTA |
63 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 |
UL. STRZELCÓW 5 A |
DUNAJ |
MAREK |
416 |
SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. J. DIETLA |
UL. SKARBOWA 1 |
DUNAJ |
MARIA |
11 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 |
UL. DIETLA 70 |
DUNAJSKA |
ANNA |
240 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 55 |
UL. DOBCZYCKA 20 |
DURA |
URSZULA |
187 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 2 |
UL. LIPIŃSKIEGO 2 |
DURDA |
JOLANTA AGNIESZKA |
19 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 |
UL. SMOLEŃSK 5/7 |
DUREK |
MARIA |
264 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 15 |
UL. RYDYGIERA 20 |
DUSIK |
AGATA |
258 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 117 |
UL. KURCZABA 15 |
DUTKA |
MAREK |
111 |
ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO |
UL. WYBICKIEGO 3 A |
DUTKIEWICZ |
EWA |
133 |
URZĄD MIASTA KRAKOWA |
UL. LUBELSKA 27 |
DUTKIEWICZ |
MARCIN |
186 |
GIMNAZJUM NR22 |
UL. SKWEROWA 3 |
DUTKIEWICZA |
LUIZA |
61 |
GIMNAZJUM NR9 |
UL. KAZIMIERZA ODNOWICIELA 2 |
DUŻYK |
JADWIGA |
444 |
ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ CENTRUM MEDYCZNE - NOWA HUTA, SP. Z O.O. |
UL. UJASTEK 3 |
DUŻYK |
RENATA |
353 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 16 |
OS. NIEPODLEGŁOŚCI 19 |
DWORAK |
BARBARA |
117 |
VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE |
UL. SKARBIŃSKIEGO 5 |
DWORAK |
MARCIN |
352 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 16 |
OS. NIEPODLEGŁOŚCI 19 |
DWORAK |
SYLWIA |
4 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 |
UL. MIODOWA 36 |
DWORZAŃSKI |
JACEK |
108 |
GIMNAZJUM NR 12 |
UL. KLUCZBORSKA 3 |
DYBAŚ |
KINGA |
409 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 6 |
UL. PTASZYCKIEGO 9 |
DYBEK |
MARIA |
38 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH MISTRZOSTWA SPORTOWEGO |
UL. GROCHOWSKA 20 |
DYBISZ |
PAULINA |
122 |
AKADEMIA PEDAGOGICZNA |
UL. PODCHORĄŻYCH 2 |
DYBKA |
MIECZYSŁAWA |
56 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 95 |
UL. WILEŃSKA 9 |
DYLĄG |
ANNA |
200 |
MIEJSKIE PRZEDSIĘBORSTWO KOMUNIKACYJNE |
UL. BROŻKA 3 |
DYLĄG |
BARBARA |
4 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 |
UL. MIODOWA 36 |
DYLĄG |
DOROTA |
273 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 123 |
UL. OKÓLNA 16 |
DYLĄG |
JAROSŁAW |
101 |
GIMNAZJUM NR 13 |
UL. MACKIEWICZA 15 |
DYLĄG |
MAGDALENA |
181 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 62 |
UL. ĆWIKŁOWA 1 |
DYLĄG |
PAWEŁ |
127 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 34 |
UL. URZĘDNICZA 65 |
DYMEK |
JADWIGA |
272 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 123 |
UL. OKÓLNA 16 |
DYNOWSKA |
KRYSTYNA MAŁGORZATA |
55 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 95 |
UL. WILEŃSKA 9 |
DYNOWSKA |
ZOFIA |
62 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 |
UL. STRZELCÓW 5 A |
DYRGA |
MAŁGORZATA |
372 |
GIMNAZJUM NR 44 |
OS. NA STOKU 34 |
DYRKACZ |
BARBARA |
254 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 41 |
UL. JERZMANOWSKIEGO 6 |
DYRKACZ |
STANISŁAWA |
319 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 126 |
OS. TYSIĄCLECIA 57 |
DYRLA |
BEATA |
114 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 68 |
UL. PORZECZKOWA 2 |
DZIADOWIEC |
ŁUKASZ |
90 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 119 |
UL. CZERWIEŃSKIEGO 1 |
DZIADOWIEC |
PAWEŁ |
57 |
KLUB MUZYKI WSPÓŁCZESNEJ MALWA |
UL. DOBREGO PASTERZA 6 |
DZIAŁEK |
LUCYNA |
215 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 27 |
UL. PODEDWORZE 16 |
DZIECHCIOWSKI |
GRZEGORZ |
322 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 130 |
OS. OŚWIECENIA 30 |
DZIEDZIC |
DANUTA |
68 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 64 |
UL. SADZAWKI 1 |
DZIEDZIC |
JAKUB |
133 |
URZĄD MIASTA KRAKOWA |
UL. LUBELSKA 27 |
DZIEDZIC |
JANINA |
66 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 162 |
UL. KAZIMIERZA ODNOWICIELA 4 |
DZIEDZIC |
JOLANTA |
60 |
GIMNAZJUM NR9 |
UL. KAZIMIERZA ODNOWICIELA 2 |
DZIEDZIC |
MACIEJ |
356 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 100 |
OS. ALBERTYŃSKIE 36 |
DZIEDZIC |
MONIKA |
183 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI |
UL. MONTE CASSINO 31 |
DZIEDZIC |
TERESA |
2 |
GIMNAZJUM NR 3 |
UL. WĄSKA 5 |
DZIEDZINA-BATKO |
MARIA |
65 |
POLSAD SP. Z O.O. |
UL. DOBREGO PASTERZA 121 |
DZIERŻAK |
JANINA |
128 |
SAMORZĄDOWY OŚRODEK PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZY DLA DZIECI PRZEDSZKOLNYCH |
UL. MAZOWIECKA 30 A |
DZIERŻAK |
JOANNA |
105 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 |
UL. BATALIONU SKAŁA AK 12 |
DZIERŻAK |
MIECZYSŁAW |
201 |
MIEJSKIE PRZEDSIĘBORSTWO KOMUNIKACYJNE |
UL. BROŻKA 3 |
DZIEWIĄTKA |
MAGDALENA |
110 |
GIMNAZJUM NR 12 |
UL. KLUCZBORSKA 3 |
DZIEWIT |
ANDRZEJ |
7 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 22 |
UL. CHMIELOWSKIEGO 1 |
DZIEWOŃSKA |
JOANNA |
1 |
GIMNAZJUM NR 3 |
UL. WĄSKA 5 |
DZIEWOŃSKA |
ZOFIA |
379 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 52 |
UL. SAWY-CALIŃSKIEGO 12 |
DZIEWOŃSKI |
PIOTR |
70 |
GIMNAZJUM NR10 |
UL. STANISŁAWA ZE SKALBMIERZA 7 |
DZIEŻYC |
MARIA |
331 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 144 |
OS. BOHATERÓW WRZEŚNIA 13 |
DZIĘGA |
JAROSŁAW |
166 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 |
UL. KRÓLOWEJ JADWIGI 78 |
DZIĘGIEL |
MARCIN |
261 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 117 |
UL. KURCZABA 15 |
DZIKI |
MICHAŁ |
345 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 104 |
OS. WYSOKIE 7 |
DZIKOWICZ |
JOLANTA |
186 |
GIMNAZJUM NR22 |
UL. SKWEROWA 3 |
DZIOK |
ELŻBIETA |
409 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 6 |
UL. PTASZYCKIEGO 9 |
DZIUBA |
LILA |
56 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 95 |
UL. WILEŃSKA 9 |
DZIURDZIK |
KRYSTYNA |
156 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 139 |
UL. KORZENIAKA 18 |
DŹWIGOŃ |
TOMASZ |
400 |
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ŚW.WINCENTEGO PALLOTIEGO |
OS. KRAKOWIAKÓW 47 |
DŻUGAN |
ROBERT |
236 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 162 |
UL. STOJAŁOWSKIEGO 31 |
EJGIERD-AKSAMIT |
KATARZYNA JANINA |
332 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 144 |
OS. BOHATERÓW WRZEŚNIA 13 |
EKIERT |
RADOSŁAW |
110 |
GIMNAZJUM NR 12 |
UL. KLUCZBORSKA 3 |
EKSTOWICZ |
ŁUKASZ |
381 |
GIMNAZJUM NR 45 |
OS. WILLOWE 1 |
ETRYCH |
KRYSTYNA |
206 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 147 |
UL. ZBYDNIOWICKA 1 |
FALISZEK |
JADWIGA |
347 |
GIMNAZJUM NR 42 |
OS. STRUSIA 19 |
FARON |
PIOTR |
136 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 36 |
UL. MAZOWIECKA 70 |
FARON |
URSZULA |
257 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 35 |
UL. LILII WENEDY 7 |
FĄFARA |
PIOTR |
317 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ POLIGRAFICZNO-KSIĘGARSKICH |
OS. TYSIĄCLECIA 38 |
FEDOROW |
RENATA |
89 |
GIMNAZJUM NR14 |
UL. CZERWIEŃSKIEGO 16 |
FEDUŃCZYK |
JULIAN |
238 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 55 |
UL. DOBCZYCKA 20 |
FEIL |
ŁUKASZ |
237 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 162 |
UL. STOJAŁOWSKIEGO 31 |
FEIL |
MAGDALENA |
323 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 130 |
OS. OŚWIECENIA 30 |
FELIKS |
IZABELA |
170 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 53 |
UL. SKOŚNA 8 |
FELUŚ |
LIDIA |
287 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 26 |
UL. KRASICKIEGO 34 |
FERDKO |
KATARZYNA |
227 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 32 |
UL. CZARNOGÓRSKA 16 |
FEREK |
BEATA |
197 |
KLUB KULTURY ISKIERKA |
UL. ŻYWIECKA 44 |
FEREK-MARS |
KINGA |
77 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 |
UL. UŁANÓW 3 |
FERFECKA |
IRENA |
294 |
GIMNAZJUM NR 35 |
UL. LIMANOWSKIEGO 60/62 |
FIAŁEK |
ANDRZEJ |
438 |
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ |
UL. ŁANOWA 39 |
FIC |
BARBARA |
291 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 29 |
AL. DEMBOWSKIEGO12 |
FIDO |
AGNIESZKA |
27 |
XXVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE |
UL. KROWODERSKA 17 |
FIDO |
KAZIMIERA |
185 |
GIMNAZJUM NR22 |
UL. SKWEROWA 3 |
FIGA |
BERNADETA |
226 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 32 |
UL. CZARNOGÓRSKA 16 |
FIGIEL |
BARBARA |
418 |
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ IM. ŚW. ANTONIEGO PROWINCJI M. B. ANIELSKIEJ ZAKONU BRACI MNIEJSZYCH |
UL. KROWODERSKA 7 |
FIGIEL |
MARCIN |
412 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 142 |
UL. DROŻYSKA 13 |
FIGIEL |
MARTA |
68 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 64 |
UL. SADZAWKI 1 |
FIGIEL |
PIOTR |
356 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 100 |
OS. ALBERTYŃSKIE 36 |
FIGLEWICZ |
MARCIN ROBERT |
10 |
GIMNAZJUM NR 1 |
UL. BERNARDYŃSKA 7 |
FIGUT |
JOANNA |
386 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 80 |
OS. NA SKARPIE 8 |
FIGWER |
ZDZISŁAWA |
382 |
GIMNAZJUM NR 45 |
OS. WILLOWE 1 |
FIGWER-SEKUŁA |
ANGELIKA |
249 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24 |
UL. ALEKSANDRY 17 |
FIJAŁKOWSKA |
ANNA |
424 |
ZAKŁAD OPIEKUŃCZO-LECZNICZY ZGROMADZENIA SIÓSTR FELICJANEK |
UL. KOŁŁĄTAJA 7 |
FILCEK |
ŁUKASZ |
426 |
SZPITAL MIEJSKI SPECJALISTYCZNY IM. G. NARUTOWICZA |
UL. PRĄDNICKA 35-37 |
FILEMONOWICZ |
JOANNA |
401 |
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ŚW.WINCENTEGO PALLOTIEGO |
OS. KRAKOWIAKÓW 47 |
FILIPEK |
DANUTA |
440 |
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ |
UL. SOŁTYSOWSKA 13D |
FILIPEK |
HENRYK |
414 |
II KATEDRA CHORÓB WEWNĘTRZNYCH COLLEGIUM MEDIUM UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO |
UL. SKAWIŃSKA 8 |
FILIPIAK |
JOLANTA |
427 |
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ SENIORA NAFTOWCA |
UL. KLUZEKA 6 |
FILIPOWSKI |
PIOTR JAN |
326 |
GIMNAZJUM NR37 |
OS. ZŁOTEGO WIEKU 36 |
FINDYSZ |
ARMAND |
324 |
OŚRODEK KULTURY IM. C. K. NORWIDA - KLUB KUŹNIA |
OS. ZŁOTEGO WIEKU 14 |
FINDYSZ |
ŁUKASZ |
327 |
GIMNAZJUM NR37 |
OS. ZŁOTEGO WIEKU 36 |
FIOŁ |
JAGODA |
409 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 6 |
UL. PTASZYCKIEGO 9 |
FIOŁEK |
TOMASZ |
342 |
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SIÓSTR SALEZJANEK IM. BŁOGOSŁAWIONEJ LAURY VICUNA |
OS. KOŚCIUSZKOWSKIE 7 |
FIRLEJ |
KAROLINA |
98 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 175 |
UL. SIEWNA 23 C |
FIRLET |
ALEKSANDRA |
281 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 |
UL. MYŚLIWSKA 64 |
FISCHER |
ANDRZEJ |
380 |
KLUB JĘDRUŚ |
OS. CENTRUM A 6A |
FIUTOWSKA |
NATALIA |
224 |
GIMNAZJUM NR 27 |
UL. MALBORSKA 98 |
FLACH |
KRZYSZTOF |
95 |
DOM PIELĘGNIAREK PRZY SZPITALU MIEJSKIM IM. G. NARUTOWICZA |
UL. SIEMASZKI 17 |
FLAGA |
URSZULA |
229 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 7 |
UL. SERBSKA 14 |
FLAZIK |
BARTŁOMIEJ |
424 |
ZAKŁAD OPIEKUŃCZO-LECZNICZY ZGROMADZENIA SIÓSTR FELICJANEK |
UL. KOŁŁĄTAJA 7 |
FLORCZYK |
EWA |
415 |
SZPITAL ZAKONU BONIFRATRÓW ŚW. JANA GRANEGO |
UL. TRYNITARSKA 11 |
FLORCZYK |
WOJCIECH |
334 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 144 |
OS. BOHATERÓW WRZEŚNIA 15 |
FLOREK |
MAŁGORZATA |
87 |
KLUB KULTURY VADEMECUM |
UL. RADZIKOWSKIEGO 29 |
FORYŚ |
ELŻBIETA |
77 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 |
UL. UŁANÓW 3 |
FORYŚ |
KATARZYNA |
145 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 8 |
UL. NA BŁONIE 15 B |
FOTYGO |
MAREK |
427 |
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ SENIORA NAFTOWCA |
UL. KLUZEKA 6 |
FRANCZAK |
RADZISŁAW |
304 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 155 |
OS. 2 PUŁKU LOTNICZEGO 21 |
FRANCZYK |
ANNA |
302 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 156 |
UL. CENTRALNA 39 |
FRANCZYK |
STANISŁAW |
336 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 |
OS. PIASTÓW 34 A |
FRANKOWICZ |
MAŁGORZATA |
431 |
SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. J. BABIŃSKIEGO, DOM POMOCY SPOŁECZNEJ |
UL. BABIŃSKIEGO 25, 29 |
FRANKOWSKA |
MONIKA |
328 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 85 |
OS. ZŁOTEGO WIEKU 4 |
FRASIŃSKA |
URSZULA |
295 |
GIMNAZJUM NR 34 |
UL. POTEBNI 7 |
FRAŚ |
DANUTA |
104 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 165 |
UL. DANKA 1 |
FRĄCZEK |
ANETA |
166 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 |
UL. KRÓLOWEJ JADWIGI 78 |
FRĄCZEK |
KATARZYNA |
118 |
TOWARZYSTWO SPORTOWE WISŁA |
UL. REYMONTA 22 |
FRĄCZEK |
KRYSTYNA |
432 |
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ |
UL. PRASKA 25 |
FRĄCZEK |
WALERIA |
242 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 124 |
UL. WEIGLA 2 |
FRĄCZKOWSKI |
ZBIGNIEW |
225 |
ŚWIETLICA MIEJSKIEGO PRZEDSIĘBIORSTWA KOMUNIKACYJNEGO |
UL. SŁAWKA 10 |
FREMEL |
HALINA |
134 |
BIURO STUDIÓW I PROJEKTÓW ENERGETYCZNYCH ENERGOPROJEKT SA |
UL. MAZOWIECKA 21 |
FRIEDIGER |
TOMASZ |
167 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 72 |
AL. MODRZEWIOWA 23 |
FRIEDMAN-KOWALSKA |
MARIA |
32 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 95 |
UL. WILEŃSKA 9 |
FRONT |
MARCIN |
64 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 65 |
UL. STRZELCÓW 5 |
FRONT |
SABINA |
125 |
XXXI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE |
UL. ZAKĄTEK 2 |
FRYMAR |
EWA |
139 |
GIMNAZJUM NR17 |
UL. LITEWSKA 34 |
FRYNAS |
ELŻBIETA ALICJA |
327 |
GIMNAZJUM NR37 |
OS. ZŁOTEGO WIEKU 36 |
FULAR |
EDYTA |
48 |
XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE |
UL. SĄDOWA 4 |
FURA |
STANISŁAWA |
156 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 139 |
UL. KORZENIAKA 18 |
FURGAŁ |
BARBARA |
155 |
KLUB KULTURY CHEŁM |
UL. CHEŁMSKA 16 |
FURGAŁ |
SŁAWOMIR |
189 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 2 |
UL. LIPIŃSKIEGO 2 |
FURMAŃCZYK |
MAGDALENA |
354 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 100 |
OS. ALBERTYŃSKIE 36 |
FURTAK |
BEATA |
70 |
GIMNAZJUM NR10 |
UL. STANISŁAWA ZE SKALBMIERZA 7 |
GABOR |
JACEK |
69 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 14 |
UL. MŁYŃSKA BOCZNA 4 |
GABOR |
JADWIGA |
71 |
GIMNAZJUM NR10 |
UL. STANISŁAWA ZE SKALBMIERZA 7 |
GABOR |
KATARZYNA |
339 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 |
OS. PIASTÓW 34 A |
GABRYŚ |
WERONIKA |
2 |
GIMNAZJUM NR 3 |
UL. WĄSKA 5 |
GACEK |
ANNA |
193 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 |
UL. KOMANDOSÓW 29 |
GACEK |
KRZYSZTOF |
24 |
II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE |
UL. SOBIESKIEGO 9 |
GAIK-ZGAŁA |
IZABELA |
190 |
GIMNAZJUM NR 21 |
UL. KOMANDOSÓW 29 |
GAJDA |
HELENA |
24 |
II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE |
UL. SOBIESKIEGO 9 |
GAJDA |
JOANNA |
369 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 129 |
OS. NA WZGÓRZACH 13 A |
GAJDA |
JÓZEF |
345 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 104 |
OS. WYSOKIE 7 |
GAJDA |
MAŁGORZATA |
370 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 129 |
OS. NA WZGÓRZACH 13 A |
GAJDA |
MARLENA |
174 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 |
UL. PSZCZELNA 13 |
GAJEWSKI |
EDWARD |
267 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 61 |
UL. POPŁAWSKIEGO 17 |
GAJLIKOWSKA |
ELŻBIETA |
263 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 4 |
UL. ŻABIA 20 |
GAJLIKOWSKI |
HENRYK |
315 |
MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY IM. A. BURSY |
OS. TYSIĄCLECIA 15 |
GAJOS |
MACIEJ |
353 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 16 |
OS. NIEPODLEGŁOŚCI 19 |
GALAS |
ALICJA |
234 |
GIMNAZJUM NR28 |
UL. BUJAKA 15 |
GALAS |
ANNA |
326 |
GIMNAZJUM NR37 |
OS. ZŁOTEGO WIEKU 36 |
GALAS |
PAWEŁ |
20 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH NR 1 |
AL. MICKIEWICZA 5 |
GALEJ |
MARIUSZ |
146 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 138 |
UL. WIERZYŃSKIEGO 3 |
GALEZOWSKA |
EWA |
140 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 50 |
UL. KATOWICKA 28 |
GALEZOWSKA |
KATARZYNA |
254 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 41 |
UL. JERZMANOWSKIEGO 6 |
GALON |
KINGA |
179 |
TYNIECKI KLUB KULTURY |
UL. DZIEWIARZY 7 |
GALOS |
ADRIANA |
145 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 8 |
UL. NA BŁONIE 15 B |
GALOS |
KATARZYNA |
430 |
KRAKOWSKIE CENTRUM REHABILITACJI |
UL. MODRZEWIOWA 22 |
GALOS |
PAWEŁ |
94 |
WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA |
UL. PRĄDNICKA 76 |
GALOS |
RYSZARD |
354 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 100 |
OS. ALBERTYŃSKIE 36 |
GAŁAN |
TOMASZ |
247 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 12 |
UL. TELIMENY 9 |
GAŁAŚ |
MAREK |
312 |
URZĄD MIASTA KRAKOWA ARCHIWUM |
UL. NA ZAŁĘCZU 3 |
GAŁĄZKA |
WŁODZIMIERZ |
45 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 |
UL. FR. NULLO 23 |
GAŁKOWSKA |
KRYSTYNA |
103 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 58 |
UL. ZIELIŃSKA 30 |
GAŁKOWSKI |
PIOTR |
264 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 15 |
UL. RYDYGIERA 20 |
GAŁUSZKA |
ADAM |
265 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 15 |
UL. RYDYGIERA 20 |
GAŁUSZKA |
BARBARA |
283 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 3 |
UL. GOSZCZYŃSKIEGO 44 |
GANKIEWICZ |
MARIAN |
284 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 65 |
UL. GOLIKÓWKA 52 |
GANKIEWICZ |
PAULINA |
271 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 10 |
AL. DYGASIŃSKIEGO15 |
GARBACZ |
MONIKA |
75 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 9 |
UL. SENIORÓW LOTNICTWA 5 |
GARBIEŃ |
ANETA |
57 |
KLUB MUZYKI WSPÓŁCZESNEJ MALWA |
UL. DOBREGO PASTERZA 6 |
GARDEŁA |
PIOTR |
198 |
CENTRUM SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ SOLVAY |
UL. ZAKOPIAŃSKA 62 |
GARDOŃ |
LUCYNA |
212 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 97 |
UL. DR JUDYMA 10 |
GARGAŁA |
DOROTA |
436 |
ZAKŁAD OPIEKUŃCZO-LECZNICZY |
UL. WIELICKA 267 |
GARLEY |
ANDRZEJ |
133 |
URZĄD MIASTA KRAKOWA |
UL. LUBELSKA 27 |
GARYCKA |
ANNA |
199 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 56 |
UL. FREDRY 65 |
GASEK |
JOANNA |
237 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 162 |
UL. STOJAŁOWSKIEGO 31 |
GASEK |
MAŁGORZATA |
286 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 26 |
UL. KRASICKIEGO 34 |
GASTOŁ |
KINGA |
423 |
SZPITAL UNIWERSYTECKI (KLINIKI O NUMERACH NIEPARZYSTYCH ULICY KOPERNIKA) |
UL. ŚNIADECKICH 10 |
GATKOWSKA |
ZOFIA |
381 |
GIMNAZJUM NR 45 |
OS. WILLOWE 1 |
GATKOWSKI |
NICEFOR |
399 |
OŚRODEK KULTURY IM. C. K. NORWIDA |
OS. GÓRALI 5 |
GAUDYN |
LUCYNA |
337 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 |
OS. PIASTÓW 34 A |
GAUDYN |
PAULINA |
286 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 26 |
UL. KRASICKIEGO 34 |
GAURA |
BEATA |
177 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 66 |
UL. SKOTNICKA 86 |
GAWIN |
SŁAWOMIRA |
11 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 |
UL. DIETLA 70 |
GAWIN |
URSZULA |
110 |
GIMNAZJUM NR 12 |
UL. KLUCZBORSKA 3 |
GAWLAK |
KATARZYNA |
318 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 126 |
OS. TYSIĄCLECIA 57 |
GAWLAS |
ZUZANNA ZOFIA |
290 |
URZĄD MIASTA KRAKOWA |
UL. RYNEK PODGÓRSKI 1 |
GAWLIK |
MARIA |
269 |
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA DOMY POGODNEJ JESIENI |
UL. JASIŃSKIEGO 32 |
GAWLIK |
MIECZYSŁAW |
99 |
GIMNAZJUM NR 13 |
UL. MACKIEWICZA 15 |
GAWLIK |
TERESA |
1 |
GIMNAZJUM NR 3 |
UL. WĄSKA 5 |
GAWLIK |
WIESŁAW |
301 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 156 |
UL. CENTRALNA 39 |
GAWRON |
ARTUR |
310 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 182 |
OS. DYWIZJONU 303 12 |
GAWRON |
EWA |
14 |
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ |
UL. RADZIWIŁŁOWSKA 8 |
GAWROŃSKI |
JAKUB |
37 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 |
UL. TOPOLOWA 22 |
GAŹDZIK |
ANGELIKA |
285 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 137 |
UL. WROBELA 79 |
GAŹDZIŃSKA |
MARIA |
196 |
GIMNAZJUM NR 24 |
UL. MONTWIŁŁA-MIRECKIEGO 29 |
GĄDEK |
BARBARA |
10 |
GIMNAZJUM NR 1 |
UL. BERNARDYŃSKA 7 |
GĄDEK |
MIKOŁAJ |
231 |
GIMNAZJUM NR28 |
UL. BUJAKA 15 |
GĄDEK |
SYLWIA |
174 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 |
UL. PSZCZELNA 13 |
GĄDEK |
TOMASZ |
318 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 126 |
OS. TYSIĄCLECIA 57 |
GĄDEK-ŁOJEK |
SYLWIA |
288 |
ZESPÓŁ EKONOMIKI OŚWIATY KRAKÓW-POŁUDNIE |
UL. SOKOLSKA 13 |
GĄDOR |
BARBARA |
394 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH NR 2 |
OS. SZKOLNE 18 |
GĄSIENICA-JÓZKOWY |
MAGDALENA |
390 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 88 |
OS. SZKLANE DOMY 2 |
GĄSIENICA-JÓZKOWY |
TOMASZ |
333 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 144 |
OS. BOHATERÓW WRZEŚNIA 13 |
GĄSIOR |
JERZY |
304 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 155 |
OS. 2 PUŁKU LOTNICZEGO 21 |
GĄSIOREK |
AGATA |
308 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 14 |
OS. DYWIZJONU 303 66 |
GĄSIOREK |
JANUSZ |
392 |
FILIA MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY IM. J. KORCZAKA |
OS. SZKOLNE 5 |
GĄSIOR-JAKUS |
BOGUMIŁA |
200 |
MIEJSKIE PRZEDSIĘBORSTWO KOMUNIKACYJNE |
UL. BROŻKA 3 |
GĄSIORSKA |
ALICJA |
201 |
MIEJSKIE PRZEDSIĘBORSTWO KOMUNIKACYJNE |
UL. BROŻKA 3 |
GĄSIORSKI |
DARIUSZ |
443 |
SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. S. ŻEROMSKIEGO |
OS. NA SKARPIE 66 |
GĄSŁOWSKI |
JAROSŁAW |
20 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH NR 1 |
AL. MICKIEWICZA 5 |
GĄSSOWSKA |
EWA |
117 |
VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE |
UL. SKARBIŃSKIEGO 5 |
GĄSSOWSKI |
TOMASZ |
419 |
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ |
UL. KRAKOWSKA 43, 45, 47, 53, 55 |
GĄTARSKA |
MONIKA |
40 |
GIMNAZJUM NR 7 |
UL. JACHOWICZA 5 |
GĄTKIEWICZ |
ELŻBIETA |
209 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 43 |
UL. MYŚLENICKA 112 |
GDULA |
ANTONINA |
419 |
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ |
UL. KRAKOWSKA 43, 45, 47, 53, 55 |
GDULA-ARGASIŃSKA |
MARIA EWA |
362 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH HUTY IM. T. SĘDZIMIRA SA |
OS. ZŁOTEJ JESIENI 2 |
GEDIGA |
JERZY ANDRZEJ |
282 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 3 |
UL. GOSZCZYŃSKIEGO 44 |
GEJDEL |
EWA |
285 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 137 |
UL. WROBELA 79 |
GEJDEL |
SYLWIA |
322 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 130 |
OS. OŚWIECENIA 30 |
GELO |
MARCIN |
117 |
VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE |
UL. SKARBIŃSKIEGO 5 |
GEODECKA |
MAGDALENA |
124 |
XXXI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE |
UL. ZAKĄTEK 2 |
GEODECKI |
GRZEGORZ |
97 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 107 |
UL. ZDROWA 6 |
GEODECKI |
TOMASZ |
171 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 53 |
UL. SKOŚNA 8 |
GERINGER |
MICHAŁ |
211 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 97 |
UL. DR JUDYMA 10 |
GĘBALA |
BARBARA |
212 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 97 |
UL. DR JUDYMA 10 |
GĘBALA |
KATARZYNA |
6 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH NR 4 |
UL. PODBRZEZIE 10 |
GĘDŁEK |
BARBARA |
160 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 |
UL. PRUSA 18 |
GĘDŁEK |
MAŁGORZTA |
298 |
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ KRAKOWSKIE CENTRUM TERAPII UZALEŻNIEŃ |
UL. WIELICKA 73 |
GĘDZIK-DĄBROWSKI |
JAKUB |
220 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 33 |
UL. RŻĄCKA 1 |
GĘDZIK-DĄBROWSKI |
TOMASZ |
165 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 |
UL. KRÓLOWEJ JADWIGI 78 |
GĘGOTEK |
MAŁGORZATA ANNA |
78 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 |
UL. UŁANÓW 3 |
GĘSICKA |
BARBARA |
218 |
XXIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE |
UL. CECHOWA 57 |
GIBAS |
HALINA |
20 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH NR 1 |
AL. MICKIEWICZA 5 |
GIBEK |
KRYSTYNA |
180 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 54 |
UL. TYNIECKA 122 |
GIERAS |
MONIKA |
154 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 48 |
UL. KSIĘCIA JÓZEFA 337 |
GIERMEK |
BARBARA |
70 |
GIMNAZJUM NR10 |
UL. STANISŁAWA ZE SKALBMIERZA 7 |
GIERNAT |
ANTONI JACEK |
81 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 51 |
UL. STAWOWA 179 |
GIL |
PATRYCJA |
431 |
SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. J. BABIŃSKIEGO, DOM POMOCY SPOŁECZNEJ |
UL. BABIŃSKIEGO 25, 29 |
GILARSKA |
DOROTA |
12 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 |
UL. DIETLA 70 |
GILOWSKA |
ANNA |
11 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 |
UL. DIETLA 70 |
GILOWSKA |
JOANNA |
177 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 66 |
UL. SKOTNICKA 86 |
GISZTEROWICZ |
PAWEŁ |
248 |
FILIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 24 |
UL. ALEKSANDRY 19 |
GIZA |
MACIEJ |
377 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 78 |
UL. JASKROWA 5 |
GIZA |
ROBERT |
348 |
GIMNAZJUM NR 42 |
OS. STRUSIA 19 |
GLABIAN |
DANUTA |
335 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 |
OS. PIASTÓW 34 A |
GLIMOS |
KATARZYNA |
232 |
GIMNAZJUM NR28 |
UL. BUJAKA 15 |
GLIMOS |
TADEUSZ |
338 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 |
OS. PIASTÓW 34 A |
GLIŃSKI |
HENRYK |
158 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 4 |
UL. SENATORSKA 9 |
GLIŃSKI |
ŁUKASZ |
242 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 124 |
UL. WEIGLA 2 |
GLIXELLI |
BARBARA |
129 |
AKADEMIA EKONOMICZNA - INSTYTUT TOWAROZNAWSTWA |
UL. SIENKIEWICZA 4 |
GLOGIER |
JADWIGA |
127 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 34 |
UL. URZĘDNICZA 65 |
GLOGIER |
ZDZISŁAW |
197 |
KLUB KULTURY ISKIERKA |
UL. ŻYWIECKA 44 |
GŁAZ |
JOLANTA |
137 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 36 |
UL. MAZOWIECKA 70 |
GŁĄB |
KRYSTYNA |
437 |
ARESZT ŚLEDCZY |
UL. CZARNIECKIEGO 3 |
GŁĄB |
RYSZARD |
102 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 58 |
UL. ZIELIŃSKA 30 |
GŁĄBIŃSKA-MUSIALSKA |
DANUTA |
85 |
XIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE |
UL. CHEŁMOŃSKIEGO 37 |
GŁODZIŃSKA |
MARIA |
17 |
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE |
PL. NA GROBLACH 9 |
GŁOGOWSKA |
JANINA |
136 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 36 |
UL. MAZOWIECKA 70 |
GŁOGOWSKA |
MONIKA |
158 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 4 |
UL. SENATORSKA 9 |
GŁOWACKA |
LIDIA |
210 |
FILIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 97 |
UL. ARMII KRAKÓW 76 |
GŁOWACKI |
KAZIMIERZ |
389 |
RADA I ZARZĄD DZIELNICY XVIII |
OS. CENTRUM B, BL.6 |
GŁOWACKI |
TADEUSZ |
31 |
GIMNAZJUM NR4 |
UL. RYNEK KLEPARSKI18 |
GŁOWACKI |
TOMASZ |
434 |
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ SIÓSTR SŁUŻEBNICZEK STAROMIEJSKICH |
UL. PODGÓRKI TYNIECKIE 96 |
GŁOWACKI |
WINCENTY |
251 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24 |
UL. ALEKSANDRY 17 |
GŁÓWKA |
MARTYNA |
303 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 64 |
AL. JANA PAWŁA II1 92 |
GŁUC |
MAREK |
130 |
IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE |
UL. CZAPIŃSKIEGO 5 |
GŁUSZEK |
ŁUKASZ |
115 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 68 |
UL. PORZECZKOWA 2 |
GŁUSZYŃSKA |
AGNIESZKA |
395 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ ODZIEŻOWYCH I EKONOMICZNYCH |
UL. BULWAROWA 33 |
GMYREK |
EWELINA |
178 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 133 |
UL. WRONY 115 |
GNIADEK |
BARBARA |
255 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 41 |
UL. JERZMANOWSKIEGO 6 |
GNUTEK |
AGATA |
356 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 100 |
OS. ALBERTYŃSKIE 36 |
GODEK |
RENATA |
32 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 95 |
UL. WILEŃSKA 9 |
GODLEWSKA |
MONIKA |
344 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 3 |
OS. WYSOKIE 6 |
GODLEWSKI |
MAREK |
217 |
XXIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE |
UL. CECHOWA 57 |
GODYŃ |
HALINA |
108 |
GIMNAZJUM NR 12 |
UL. KLUCZBORSKA 3 |
GODYŃ |
RENATA |
246 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 12 |
UL. TELIMENY 9 |
GODZIC |
AGNIESZKA |
404 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH SPORTOWYCH NR 1 |
OS. HANDLOWE 4 |
GODZIK |
BRYGIDA |
237 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 162 |
UL. STOJAŁOWSKIEGO 31 |
GODZIK |
MAGDALENA |
406 |
GIMNAZJUM NR 48 |
OS. KOLOROWE 29 |
GODZIK |
MATEUSZ |
271 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 10 |
AL. DYGASIŃSKIEGO15 |
GOFROŃ |
TADEUSZ |
439 |
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ |
UL. ŁANOWA 41 |
GOLIK |
PIOTR |
106 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 |
UL. BATALIONU SKAŁA AK 12 |
GOLIŃSKI |
ŁUKASZ |
236 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 162 |
UL. STOJAŁOWSKIEGO 31 |
GOŁĄB |
ANNA |
78 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 |
UL. UŁANÓW 3 |
GOŁĄB |
KRYSTYNA |
237 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 162 |
UL. STOJAŁOWSKIEGO 31 |
GOŁĄB |
MAŁGORZATA |
146 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 138 |
UL. WIERZYŃSKIEGO 3 |
GOŁĄB-MIKOŁAJSKA |
HALINA |
115 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 68 |
UL. PORZECZKOWA 2 |
GOŁDA |
PAULINA |
427 |
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ SENIORA NAFTOWCA |
UL. KLUZEKA 6 |
GOMUŁKA |
STEFANIA |
182 |
SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 3 |
UL. PRASKA 64 |
GONCIARCZYK |
WANDA KAROLINA |
43 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 |
UL. PÓŁKOLE 11 |
GONDEK |
DOROTA |
310 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 182 |
OS. DYWIZJONU 303 12 |
GONKIEWICZ |
PAWEŁ |
53 |
FILIA PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO NR 162 |
UL. DUCHACKA 3 |
GONTARCZYK |
ARTUR ALEKSANDER |
344 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 3 |
OS. WYSOKIE 6 |
GORCZYCA |
BOGUMIŁA MARIA |
307 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 14 |
OS. DYWIZJONU 303 66 |
GORCZYCA |
EMILIA |
233 |
GIMNAZJUM NR28 |
UL. BUJAKA 15 |
GORYCZKA |
MAŁGORZATA |
305 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 155 |
OS. 2 PUŁKU LOTNICZEGO 21 |
GORZKOWSKA |
ELŻBIETA |
236 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 162 |
UL. STOJAŁOWSKIEGO 31 |
GOŹDZIEWSKA |
JOLANTA |
386 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 80 |
OS. NA SKARPIE 8 |
GÓRA |
IRENA |
411 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 140 |
UL. PRAWOCHEŃSKIEGO 7 |
GÓRA |
IWONA |
402 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2 |
OS. TEATRALNE 33 |
GÓRA |
MARTA |
441 |
WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. L. RYDYGIERA |
OS. ZŁOTEJ JESIENI 1 |
GÓRA |
NORBERT |
56 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 95 |
UL. WILEŃSKA 9 |
GÓRALCZYK |
KATARZYNA |
289 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 4 |
UL. KRZEMIONKI 11 |
GÓRECKA |
BEATA |
283 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 3 |
UL. GOSZCZYŃSKIEGO 44 |
GÓRECKA |
JADWIGA |
296 |
SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA |
UL. JÓZEFIŃSKA 10 |
GÓRECKA |
JOANNA |
288 |
ZESPÓŁ EKONOMIKI OŚWIATY KRAKÓW-POŁUDNIE |
UL. SOKOLSKA 13 |
GÓRECKA |
WŁADYSŁAWA |
108 |
GIMNAZJUM NR 12 |
UL. KLUCZBORSKA 3 |
GÓRKA |
PRZEMYSŁAW |
40 |
GIMNAZJUM NR 7 |
UL. JACHOWICZA 5 |
GÓRNA |
IZABELA |
8 |
SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO - WYCHOWAWCZY NR 5 |
UL. ŚWIĘTEGO STANISŁAWA 12 |
GÓRNA |
KINGA |
244 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 124 |
UL. WEIGLA 2 |
GÓRNIAK |
GRAŻYNA |
243 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 124 |
UL. WEIGLA 2 |
GÓRNIAK |
MARCIN |
114 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 68 |
UL. PORZECZKOWA 2 |
GÓRNICKA |
DOMINIKA |
43 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 |
UL. PÓŁKOLE 11 |
GÓRNISIEWICZ |
BARBARA |
86 |
XIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE |
UL. CHEŁMOŃSKIEGO 37 |
GÓRNISIEWICZ |
DOMINIK |
33 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 11 |
UL. WYRWIŃSKIEGO 1 |
GÓRNISIEWICZ |
JANUSZ |
128 |
SAMORZĄDOWY OŚRODEK PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZY DLA DZIECI PRZEDSZKOLNYCH |
UL. MAZOWIECKA 30 A |
GRABACKA |
MARIA |
138 |
GIMNAZJUM NR17 |
UL. LITEWSKA 34 |
GRABACKI |
ZBIGNIEW |
239 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 55 |
UL. DOBCZYCKA 20 |
GRABARZ |
TADEUSZ |
145 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 8 |
UL. NA BŁONIE 15 B |
GRABIARZ |
MICHAŁ |
119 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 1 |
AL. KIJOWSKA 3 |
GRABIAS |
DANUTA MARIA |
118 |
TOWARZYSTWO SPORTOWE WISŁA |
UL. REYMONTA 22 |
GRABOWSKA |
DANUTA |
390 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 88 |
OS. SZKLANE DOMY 2 |
GRABOWSKA |
MIECZYSŁAWA |
286 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 26 |
UL. KRASICKIEGO 34 |
GRABOWSKI |
DOMINIK |
287 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 26 |
UL. KRASICKIEGO 34 |
GRABOWSKI |
KRZYSZTOF |
75 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 9 |
UL. SENIORÓW LOTNICTWA 5 |
GRABOWSKI |
MAREK |
220 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 33 |
UL. RŻĄCKA 1 |
GRABOWSKI |
MARIUSZ |
434 |
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ SIÓSTR SŁUŻEBNICZEK STAROMIEJSKICH |
UL. PODGÓRKI TYNIECKIE 96 |
GRABSKI |
ZBIGNIEW |
161 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 |
UL. PRUSA 18 |
GRACZ |
JUSTYNA |
153 |
KRAKOWSKA SPÓŁDZIELNIA NIEWIDOMYCH "SANEL" |
UL. BANDTKIEGO 19 A |
GRACZ |
KRYSTYNA |
374 |
GIMNAZJUM NR 44 |
OS. NA STOKU 34 |
GRACZYK |
BARBARA |
404 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH SPORTOWYCH NR 1 |
OS. HANDLOWE 4 |
GRAMEK |
WALDEMAR STANISŁAW |
91 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 119 |
UL. CZERWIEŃSKIEGO 1 |
GRAMZA |
IRENA |
325 |
OŚRODEK KULTURY IM. C. K. NORWIDA - KLUB KUŹNIA |
OS. ZŁOTEGO WIEKU 14 |
GRANICZKOWSKA |
MAŁGORZATA |
326 |
GIMNAZJUM NR37 |
OS. ZŁOTEGO WIEKU 36 |
GRANICZKOWSKI |
GRZEGORZ |
362 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH HUTY IM. T. SĘDZIMIRA SA |
OS. ZŁOTEJ JESIENI 2 |
GRAŻEWICZ |
MARZENA |
38 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH MISTRZOSTWA SPORTOWEGO |
UL. GROCHOWSKA 20 |
GRDEŃ |
BARBARA ZOFIA |
217 |
XXIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE |
UL. CECHOWA 57 |
GRECKI |
LESZEK |
210 |
FILIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 97 |
UL. ARMII KRAKÓW 76 |
GREGA |
ANNA |
209 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 43 |
UL. MYŚLENICKA 112 |
GREGA |
MARCIN |
228 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 7 |
UL. SERBSKA 14 |
GREGORCZYK |
ELŻBIETA |
223 |
GIMNAZJUM NR 27 |
UL. MALBORSKA 98 |
GREGORCZYK |
TOMASZ |
413 |
ŚWIETLICA OSIEDLOWA |
UL. NADBRZEZIE 18 |
GREGUŁA-BIENIEK |
ELŻBIETA |
379 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 52 |
UL. SAWY-CALIŃSKIEGO 12 |
GRELA |
MARCIN |
352 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 16 |
OS. NIEPODLEGŁOŚCI 19 |
GREŃ |
JERZY |
353 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 16 |
OS. NIEPODLEGŁOŚCI 19 |
GREŃ |
PATRYCJA |
295 |
GIMNAZJUM NR 34 |
UL. POTEBNI 7 |
GRĘPLOWSKA |
TERESA |
153 |
KRAKOWSKA SPÓŁDZIELNIA NIEWIDOMYCH "SANEL" |
UL. BANDTKIEGO 19 A |
GROBLICKA |
MAGDALENA |
142 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 153 |
UL. NA BŁONIE 15 D |
GROBLICKI |
PRZEMYSŁAW |
143 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 153 |
UL. NA BŁONIE 15 D |
GROBLICKI |
TOMASZ |
213 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 134 |
UL. KŁUSZYŃSKA 46 |
GROCHAL |
ARKADIUSZ |
399 |
OŚRODEK KULTURY IM. C. K. NORWIDA |
OS. GÓRALI 5 |
GROCHAL |
ELŻBIETA |
209 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 43 |
UL. MYŚLENICKA 112 |
GROCHAL |
JANUSZ |
242 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 124 |
UL. WEIGLA 2 |
GROCHOT |
JOANNA |
51 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 1 |
UL. RZEŹNICZA 4 |
GROCHOT-KYRCZ |
KATARZYNA |
39 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH MISTRZOSTWA SPORTOWEGO |
UL. GROCHOWSKA 20 |
GRODECKI |
STANISŁAW |
4 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 |
UL. MIODOWA 36 |
GRODNICKA |
BOZENA |
2 |
GIMNAZJUM NR 3 |
UL. WĄSKA 5 |
GRODNICKA |
ELŻBIETA |
8 |
SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO - WYCHOWAWCZY NR 5 |
UL. ŚWIĘTEGO STANISŁAWA 12 |
GRODNICKI |
EUGENIUSZ |
400 |
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ŚW.WINCENTEGO PALLOTIEGO |
OS. KRAKOWIAKÓW 47 |
GROŃ |
ALINA |
99 |
GIMNAZJUM NR 13 |
UL. MACKIEWICZA 15 |
GROŃ |
MARIA |
210 |
FILIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 97 |
UL. ARMII KRAKÓW 76 |
GROTOWSKA |
BARBARA |
268 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 61 |
UL. POPŁAWSKIEGO 17 |
GRUCHAŁA |
AGATA |
314 |
PRZEDSZKOLE NR 177 |
OS. KOMBATANTÓW 13 |
GRUDZIEŃ |
GRAŻYNA |
423 |
SZPITAL UNIWERSYTECKI (KLINIKI O NUMERACH NIEPARZYSTYCH ULICY KOPERNIKA) |
UL. ŚNIADECKICH 10 |
GRÜNER |
ŁUKASZ |
260 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 117 |
UL. KURCZABA 15 |
GRUSZECKA |
BARBARA |
170 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 53 |
UL. SKOŚNA 8 |
GRUSZEWSKI |
JANUSZ |
385 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 80 |
OS. NA SKARPIE 8 |
GRYZŁO |
JULIAN |
65 |
POLSAD SP. Z O.O. |
UL. DOBREGO PASTERZA 121 |
GRZEBAK |
KATARZYNA |
43 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 |
UL. PÓŁKOLE 11 |
GRZEGORCZYK |
DARIUSZ |
364 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 101 |
OS. JAGIELLOŃSKIE 9 |
GRZEGORZEWSKA |
AGNIESZKA |
287 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 26 |
UL. KRASICKIEGO 34 |
GRZESIAK |
MACIEJ |
23 |
SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO- WYCHOWAWCZY NR 1 |
UL. SZUJSKIEGO 2 |
GRZESIAK |
MARCIN |
185 |
GIMNAZJUM NR22 |
UL. SKWEROWA 3 |
GRZESIAK |
RAFAŁ |
257 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 35 |
UL. LILII WENEDY 7 |
GRZESIAK |
ZENON |
202 |
KLUB BORSUCZEK SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ CEGIELNIANA |
UL. BORSUCZA 12 |
GRZESIK |
DOROTA JOANNA |
312 |
URZĄD MIASTA KRAKOWA ARCHIWUM |
UL. NA ZAŁĘCZU 3 |
GRZESIK |
EWA |
42 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 |
UL. PÓŁKOLE 11 |
GRZESIUK |
BARBARA |
48 |
XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE |
UL. SĄDOWA 4 |
GRZYBEK |
BEATA |
50 |
VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE |
UL. GRZEGÓRZECKA 24 |
GRZYBEK |
DOMINIKA MARIA |
378 |
BIEGONICE - ZESŁAWICE SP. Z O.O. |
UL. GUSTAWA MORCINKA 5 |
GRZYBEK |
PIOTR |
266 |
MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY - FILIA |
UL. NA WRZOSACH 57 |
GRZYBOWSKA |
TERESA MARIA |
256 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 41 |
UL. JERZMANOWSKIEGO 6 |
GRZYWA |
ALEKSANDRA |
104 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 165 |
UL. DANKA 1 |
GRZYWACZ |
ADAM |
119 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 1 |
AL. KIJOWSKA 3 |
GRZYWACZ |
BARBARA |
292 |
GIMNAZJUM NR 35 |
UL. LIMANOWSKIEGO 60/62 |
GRZYWACZ-JODŁOWSKA |
ELŻBIETA |
367 |
KLUB KRZESŁAWICE |
UL. WAŃKOWICZA 17 |
GUCWA |
IWONA |
189 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 2 |
UL. LIPIŃSKIEGO 2 |
GUDZOWSKA |
MONIKA |
405 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH SPORTOWYCH NR 1 |
OS. HANDLOWE 4 |
GULAREK |
GRZEGORZ |
99 |
GIMNAZJUM NR 13 |
UL. MACKIEWICZA 15 |
GURGUL |
JAROSŁAW |
231 |
GIMNAZJUM NR28 |
UL. BUJAKA 15 |
GURGUL |
KRYSTYNA |
34 |
MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY |
UL. GRUNWALDZKA 5 |
GURGUL |
MARIA |
368 |
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 112 |
OS. NA WZGÓRZACH 11 |
GURGUL |
MARIA |
194 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 |
UL. KOMANDOSÓW 29 |
GURGUL |
WIESŁAW |
428 |
ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI |
UL. GALLA 25 |
GUTOWSKA-ŻYRA |
JADWIGA |
414 |
II KATEDRA CHORÓB WEWNĘTRZNYCH COLLEGIUM MEDIUM UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO |
UL. SKAWIŃSKA 8 |
GUTOWSKI |
KRZYSZTOF |
440 |
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ |
UL. SOŁTYSOWSKA 13D |
GUZIK |
ARTUR |
5 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 |
UL. MIODOWA 36 |
GUZIK |
EDYTA |
16 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 |
UL. MARKA 34 |
GUZIK |
RENATA |
307 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 14 |
OS. DYWIZJONU 303 66 |
GUZIK |
TERESA |
111 |
ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO |
UL. WYBICKIEGO 3 A |
GUZOWSKA |
ANNA |
117 |
VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE |
UL. SKARBIŃSKIEGO 5 |
GUZOWSKA |
EWA |
133 |
URZĄD MIASTA KRAKOWA |
UL. LUBELSKA 27 |
GWIZDAŁA-FRIEDIGER |
ZOFIA |
305 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 155 |
OS. 2 PUŁKU LOTNICZEGO 21 |
GZYL |
WOJCIECH |