Dokument archiwalny

Skład Obwodowych Komisji Wyborczych
A - G

OKW SIEDZIBA ADRES KOMISJI NAZWISKA IMIONA
326 GIMNAZJUM NR 37 OS. ZŁOTEGO WIEKU 36 ABRAMOWICZ AGNIESZKA
211 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 97 UL. DR JUDYMA 10 ADACH GRAŻYNA
212 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 97 UL. DR JUDYMA 10 ADACH PAWEŁ
108 GIMNAZJUM NR 12 UL. KLUCZBORSKA 3 ADAMCZYK ALEKSANDRA
311 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 182 OS. DYWIZJONU 303 12 ADAMCZYK BARTOSZ
300 ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH NR 2 AL. SKRZYNECKIEGO12 ADAMCZYK EDWARD
397 OŚRODEK KULTURY OS. ZGODY1 ADAMCZYK MARIAN
98 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 175 UL. SIEWNA 23 C ADAMCZYK SABINA
385 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 80 OS. NA SKARPIE 8 ADAMCZYK STANISŁAWA
5 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 UL. MIODOWA 36 ADAMCZYK ZOFIA
347 GIMNAZJUM NR 42 OS. STRUSIA 19 ADAMEK ROBERT
228 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 7 UL. SERBSKA 14 ADAMSKA ALDONA
207 KLUB OSIEDLOWY UL. NIEWODNICZAŃSKIEGO74 ADAMSKA BEATA
378 BIEGONICE - ZESŁAWICE SP. Z O.O. UL. GUSTAWA MORCINKA 5 ADAMSKA KATARZYNA
272 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 123 UL. OKÓLNA 16 ADAMSKA LUDMIŁA
108 GIMNAZJUM NR 12 UL. KLUCZBORSKA 3 ADAMSKA MAŁGORZATA
250 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24 UL. ALEKSANDRY 17 ADAMSKI FILIP
393 ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH NR 2 OS. SZKOLNE 26 ADAMSKI MAREK
93 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 113 UL. STACHIEWICZA 33 ADAMUSIK WOJCIECH
306 ŻŁOBEK SAMORZĄDOWY NR 12 OS. 2 PUŁKU LOTNICZEGO 23 ADI-KOŁACZEK MAŁGORZATA
104 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 165 UL. DANKA 1 ALEKSANDROWICZ DANUTA
210 FILIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 97 UL. ARMII KRAKÓW 76 ALEKSANDROWICZ ELŻBIETA
79 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 114 UL. ŁĄKOWA 31 ALETAŃSKA HALINA
369 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 129 OS. NA WZGÓRZACH 13 A AMBROZIK ALICJA
368 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 112 OS. NA WZGÓRZACH 11 AMBROZIK MAŁGORZATA
391 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 5 OS. SŁONECZNE12 ANDRUSZCZAK-ZARĘBA ELŻBIETA
151 ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH NR 1 UL. SZABLOWSKIEGO 1 ANGEŁOW DANUTA
303 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 64 AL. JANA PAWŁA II1 92 ANIELSKA MARIA
117 VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. SKARBIŃSKIEGO 5 ANIOŁ EWA
305 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 155 OS. 2 PUŁKU LOTNICZEGO 21 ANTAS EWA
19 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 UL. SMOLEŃSK 5/7 ANTKIEWICZ MARIA
281 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 UL. MYŚLIWSKA 64 ANTOLSKA EWA
352 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 16 OS. NIEPODLEGŁOŚCI 19 ANTONIUK HALINA
351 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 92 OS. KALINOWE 18 ANTONIUK ROBERT
112 KATOLICKI DOM KULTURY TONIE UL. ŁOKIETKA 267 ANTONOW TERESA
227 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 32 UL. CZARNOGÓRSKA 16 ANTOSIEWICZ MARIA
191 GIMNAZJUM NR 21 UL. KOMANDOSÓW 29 ARKUSIEWICZ ELŻBIETA
270 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 10 AL. DYGASIŃSKIEGO15 ARMATYS AGNIESZKA
275 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 87 UL. SPÓŁDZIELCÓW 7 AUGUSTYNEK-ZIOBROŃ AGATA
259 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 117 UL. KURCZABA 15 BABICZ ALEKSANDRA
231 GIMNAZJUM NR28 UL. BUJAKA 15 BABIŃSKA KATARZYNA
54 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 95 UL. WILEŃSKA 9 BABIŃSKI HENRYK
80 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 114 UL. ŁĄKOWA 31 BACHULSKA JUSTYNA
136 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 36 UL. MAZOWIECKA 70 BACZEWSKI ADAM
50 VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. GRZEGÓRZECKA 24 BADURA-MIGUT ZOFIA
219 XXIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CECHOWA 57 BADURSKA DOROTA
359 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 86 OS. JAGIELLOŃSKIE 18 BADURSKA KRYSTYNA
203 KLUB KULTURY KOSOCICE UL. SZTAUDYNGERA 48 BADURSKI RAFAŁ
290 URZĄD MIASTA KRAKOWA UL. RYNEK PODGÓRSKI 1 BAJER RYSZARD
61 GIMNAZJUM NR9 UL. KAZIMIERZA ODNOWICIELA 2 BAJOR KLEOPATRA
212 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 97 UL. DR JUDYMA 10 BAJOR MARIA
163 GIMNAZJUM NR 20 UL. SENATORSKA 35 BAJOREK ZDZISŁAW
289 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 4 UL. KRZEMIONKI 11 BAKA GABRIELA
212 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 97 UL. DR JUDYMA 10 BAKA PAWEŁ
64 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 65 UL. STRZELCÓW 5 BAL DIONIZY
65 POLSAD SP. Z O.O. UL. DOBREGO PASTERZA 121 BAL GRAŻYNA
26 MAŁOPOLSKIE CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI UL. GARBARSKA 1 BAL TOMASZ
206 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 147 UL. ZBYDNIOWICKA 1 BALASA ANNA
211 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 97 UL. DR JUDYMA 10 BALASA BARBARA
207 KLUB OSIEDLOWY UL. NIEWODNICZAŃSKIEGO74 BALASA JAROSŁAW
20 ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH NR 1 AL. MICKIEWICZA 5 BALAWEJDER PAWEŁ
16 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 UL. MARKA 34 BALCERAK ANNA
133 URZĄD MIASTA KRAKOWA UL. LUBELSKA 27 BALIK DOROTA
429 5 WOJSKOWY SZPITAL KLINICZNY Z POLIKLINIKĄ UL. WROCŁAWSKA 1-3 BALIK MAŁGORZATA
275 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 87 UL. SPÓŁDZIELCÓW 7 BALONEK ŁUKASZ
440 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ UL. SOŁTYSOWSKA 13D BALWIERZ ADRIANA
47 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 UL. FR. NULLO 23 BALWIERZ MARIUSZ
205 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 136 UL. TUCHOWSKA 113 BAŁA ALEKSANDER
85 XIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CHEŁMOŃSKIEGO 37 BAŁA ARTUR
152 CENTRUM KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO UL. SZABLOWSKIEGO 1B BAŁA PAWEŁ
160 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 UL. PRUSA 18 BAŁAGA BARBARA
184 ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI UL. MONTE CASSINO 31 BAŁAZIŃSKI JERZY
343 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 3 OS. WYSOKIE 6 BAŁAZY STANISŁAWA CZESŁAWA
132 GIMNAZJUM NR 16 UL. KONARSKIEGO 2 BANACH GRAŻYNA DOROTA
267 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 61 UL. POPŁAWSKIEGO 17 BANACHOWICZ JANINA
153 KRAKOWSKA SPÓŁDZIELNIA NIEWIDOMYCH "SANEL" UL. BANDTKIEGO 19 A BANASIK ANNA
264 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 15 UL. RYDYGIERA 20 BANASIK ANNA
318 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 126 OS. TYSIĄCLECIA 57 BANASIK LESZEK
116 VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. SKARBIŃSKIEGO 5 BANASIK MAŁGORZATA
152 CENTRUM KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO UL. SZABLOWSKIEGO 1B BANASIK MARCIN
339 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 OS. PIASTÓW 34 A BANASZEK MONIKA
288 ZESPÓŁ EKONOMIKI OŚWIATY KRAKÓW-POŁUDNIE UL. SOKOLSKA 13 BANASZKIEWICZ JAKUB
287 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 26 UL. KRASICKIEGO 34 BANASZKIEWICZ WIESŁAWA
202 KLUB BORSUCZEK SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ CEGIELNIANA UL. BORSUCZA 12 BANAŚ MIECZYSŁAW
295 GIMNAZJUM NR 34 UL. POTEBNI 7 BANAŚ TERESA
267 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 61 UL. POPŁAWSKIEGO 17 BANAŚ URSZULA
338 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 OS. PIASTÓW 34 A BANIA BARTOSZ
336 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 OS. PIASTÓW 34 A BANIA ELŻBIETA
284 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 65 UL. GOLIKÓWKA 52 BANT MARCIN
94 WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA UL. PRĄDNICKA 76 BARAN BARTŁOMIEJ
31 GIMNAZJUM NR4 UL. RYNEK KLEPARSKI18 BARAN BŁAŻEJ
393 ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH NR 2 OS. SZKOLNE 26 BARAN DANUTA
89 GIMNAZJUM NR14 UL. CZERWIEŃSKIEGO 16 BARAN DOROTA
432 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ UL. PRASKA 25 BARAN IRENA
186 GIMNAZJUM NR22 UL. SKWEROWA 3 BARAN MAŁGORZATA
345 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 104 OS. WYSOKIE 7 BARANEK AGNIESZKA
255 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 41 UL. JERZMANOWSKIEGO 6 BARAŃSKA ANNA
90 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 119 UL. CZERWIEŃSKIEGO 1 BARCZYŃSKA-SZEWCZYK EWA
293 GIMNAZJUM NR 35 UL. LIMANOWSKIEGO 60/62 BARKIET BARBARA
292 GIMNAZJUM NR 35 UL. LIMANOWSKIEGO 60/62 BARKIET BERNADETTA
55 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 95 UL. WILEŃSKA 9 BARON KRZYSZTOF
22 SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO- WYCHOWAWCZY NR 1 UL. SZUJSKIEGO 2 BARTEL ŻANETA
365 GIMNAZJUM NR 41 OS. JAGIELLOŃSKIE 17 BARTELA-KAWULOK AGNIESZKA
397 OŚRODEK KULTURY OS. ZGODY1 BARTOSIAK EMIL
366 GIMNAZJUM NR 41 OS. JAGIELLOŃSKIE 17 BARTOSIAK GENOWEFA
16 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 UL. MARKA 34 BARTOSIEWICZ KATARZYNA
433 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ IM. ŚW. BRATA ALBERTA UL. NOWACZYŃSKIEGO 1 BARTOSIK MICHAŁ
87 KLUB KULTURY VADEMECUM UL. RADZIKOWSKIEGO 29 BARTOSZEWSKI SŁAWOMIR
161 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 UL. PRUSA 18 BARWACZ JAROSŁAW
420 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ UL. HELCLÓW 2 BARWIŃSKA KRYSTYNA
149 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 7 UL. ZŁOTY RÓG 30 BASIAK GRZEGORZ
268 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 61 UL. POPŁAWSKIEGO 17 BATKO ALEKSANDRA
42 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 UL. PÓŁKOLE 11 BATKO IWONA
411 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 140 UL. PRAWOCHEŃSKIEGO 7 BATKO KRZYSZTOF
346 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 104 OS. WYSOKIE 7 BATLUK-SKOWRON KATARZYNA
272 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 123 UL. OKÓLNA 16 BATOR EWA
342 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SIÓSTR SALEZJANEK IM. BŁOGOSŁAWIONEJ LAURY VICUNA OS. KOŚCIUSZKOWSKIE 7 BATOR GRAŻYNA
193 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 UL. KOMANDOSÓW 29 BATOR INGA
82 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 51 UL. STAWOWA 179 BATOR MARCIN
141 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 153 UL. NA BŁONIE 15 D BATOR WACŁAW
437 ARESZT ŚLEDCZY UL. CZARNIECKIEGO 3 BATOR WITOLD
409 ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 6 UL. PTASZYCKIEGO 9 BAUER BARTOSZ
422 SZPITAL UNIWERSYTECKI (KLINIKI O NUMERACH PARZYSTYCH ULICY KOPERNIKA) UL. KOPERNIKA 36 BAZARNIK GRZEGORZ
433 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ IM. ŚW. BRATA ALBERTA UL. NOWACZYŃSKIEGO 1 BAŻELA MACIEJ
56 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 95 UL. WILEŃSKA 9 BĄK ANNA
358 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 86 OS. JAGIELLOŃSKIE 18 BĄK GRZEGORZ
224 GIMNAZJUM NR 27 UL. MALBORSKA 98 BĄK JUSTYNA
225 ŚWIETLICA MIEJSKIEGO PRZEDSIĘBIORSTWA KOMUNIKACYJNEGO UL. SŁAWKA 10 BĄK ZOFIA
191 GIMNAZJUM NR 21 UL. KOMANDOSÓW 29 BECKER ROBERT
74 SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA NR 1 UL. PILOTÓW 51 BEDNARCZUK ALICJA
76 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 9 UL. SENIORÓW LOTNICTWA 5 BEDNARCZUK MIŁOSZ
337 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 OS. PIASTÓW 34 A BEDNARCZYK ALEKSANDER
340 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 187 OS. PIASTÓW 48 BEDNARCZYK JOANNA
180 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 54 UL. TYNIECKA 122 BEDNARSKA ANNA
181 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 62 UL. ĆWIKŁOWA 1 BEDNARSKA JANINA
179 TYNIECKI KLUB KULTURY UL. DZIEWIARZY 7 BEDNARSKI MARCIN
256 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 41 UL. JERZMANOWSKIEGO 6 BEDNARZ DOROTA
31 GIMNAZJUM NR4 UL. RYNEK KLEPARSKI18 BEDNARZ JERZY
93 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 113 UL. STACHIEWICZA 33 BEDNARZ KATARZYNA
249 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24 UL. ALEKSANDRY 17 BEDNARZ KINGA
140 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 50 UL. KATOWICKA 28 BEDNARZ WIESŁAWA
78 ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 UL. UŁANÓW 3 BEGEJOWICZ EWA
398 PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE BAJKA OS. UROCZE 6 BEK MAGDALENA
399 OŚRODEK KULTURY IM. C. K. NORWIDA OS. GÓRALI 5 BEK PAULINA
348 GIMNAZJUM NR 42 OS. STRUSIA 19 BELUCH MATEUSZ
419 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ UL. KRAKOWSKA 43, 45, 47, 53, 55 BEMBENEK MARIUSZ
131 IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CZAPIŃSKIEGO 5 BEMBENEK MILENA
47 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 UL. FR. NULLO 23 BENKO KATARZYNA
82 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 51 UL. STAWOWA 179 BERETA BOŻENA
415 SZPITAL ZAKONU BONIFRATRÓW ŚW. JANA GRANEGO UL. TRYNITARSKA 11 BĘBEN MIROSŁAW
179 TYNIECKI KLUB KULTURY UL. DZIEWIARZY 7 BĘTKOWSKA JOANNA
99 GIMNAZJUM NR 13 UL. MACKIEWICZA 15 BĘTKOWSKI MACIEJ
100 GIMNAZJUM NR 13 UL. MACKIEWICZA 15 BĘTKOWSKI PIOTR
410 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 74 UL. BRANICKA 26 BIAŁEK MAŁGORZATA
204 KLUB OSIEDLOWY UL. KURYŁOWICZA 115 BIAŁKOWSKA MAŁGORZATA
356 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 100 OS. ALBERTYŃSKIE 36 BIAŁOWĄS ANNA
373 GIMNAZJUM NR 44 OS. NA STOKU 34 BIAŁY DOMINIKA
421 ARESZT ŚLEDCZY UL. MONTELUPICH 7 BICZ ANETA
204 KLUB OSIEDLOWY UL. KURYŁOWICZA 115 BICZAK MONIKA
9 GIMNAZJUM NR 1 UL. BERNARDYŃSKA 7 BICZEWSKA MARTA
200 MIEJSKIE PRZEDSIĘBORSTWO KOMUNIKACYJNE UL. BROŻKA 3 BIDZIŃSKA ANIELA
109 GIMNAZJUM NR 12 UL. KLUCZBORSKA 3 BIEDROŃ-BULKA JOLANTA
190 GIMNAZJUM NR 21 UL. KOMANDOSÓW 29 BIEDROŃSKA JANINA
276 GIMNAZJUM NR 31 UL. SPÓŁDZIELCÓW 5 BIEL ANNA
25 II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. SOBIESKIEGO 9 BIEL MONIKA
408 ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH NR 2 OS. SPÓŁDZIELCZE 6 BIEL PIOTR
60 GIMNAZJUM NR9 UL. KAZIMIERZA ODNOWICIELA 2 BIEL WOJCIECH
435 ZESPÓŁ UZDROWISK KRAKOWSKICH S.A.- KRAKOWSKIE SZPITALE UZDROWISKOWE UL. KĄPIELOWA 70 BIELA KATARZYNA
143 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 153 UL. NA BŁONIE 15 D BIELA ŁUKASZ
213 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 134 UL. KŁUSZYŃSKA 46 BIELACH RENATA
160 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 UL. PRUSA 18 BIELAŃSKI SEBASTIAN
316 MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY IM. A. BURSY OS. TYSIĄCLECIA 15 BIELAWSKI ZBIGNIEW
398 PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE BAJKA OS. UROCZE 6 BIELEŃ EDWARD
331 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 144 OS. BOHATERÓW WRZEŚNIA 13 BIELEŃ ELŻBIETA
330 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 144 OS. BOHATERÓW WRZEŚNIA 13 BIELEŃ MAREK
333 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 144 OS. BOHATERÓW WRZEŚNIA 13 BIELEŃ PIOTR
332 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 144 OS. BOHATERÓW WRZEŚNIA 13 BIELEŃ WOJCIECH
12 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 UL. DIETLA 70 BIENIASZ BARTŁOMIEJ
219 XXIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CECHOWA 57 BIENIEK ARTUR
296 SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA UL. JÓZEFIŃSKA 10 BIENIEK IWONA
64 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 65 UL. STRZELCÓW 5 BIEŃ-MĄCZYŃSKA EWA
80 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 114 UL. ŁĄKOWA 31 BIERCA PAWEŁ
182 SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 3 UL. PRASKA 64 BIERNAT JOANNA
43 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 UL. PÓŁKOLE 11 BIERNAT WŁADYSŁAW
366 GIMNAZJUM NR 41 OS. JAGIELLOŃSKIE 17 BIEROWSKI TADEUSZ
92 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 118 UL. MODRZEJEWSKIEJ 21 BIERZAŁO MAGDALENA
2 GIMNAZJUM NR 3 UL. WĄSKA 5 BIERZANOWSKA TAMARA
330 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 144 OS. BOHATERÓW WRZEŚNIA 13 BIEŻAŁO MARZENA
341 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SIÓSTR SALEZJANEK IM. BŁOGOSŁAWIONEJ LAURY VICUNA OS. KOŚCIUSZKOWSKIE 7 BIGAJ EWA
139 GIMNAZJUM NR17 UL. LITEWSKA 34 BIK BARBARA
201 MIEJSKIE PRZEDSIĘBORSTWO KOMUNIKACYJNE UL. BROŻKA 3 BIK IZABELA
28 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 44 UL. ŻUŁAWSKIEGO 9 BIK KAZIMIERZ
127 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 34 UL. URZĘDNICZA 65 BILIŃSKA GRAŻYNA
131 IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CZAPIŃSKIEGO 5 BILIŃSKI JACEK
94 WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA UL. PRĄDNICKA 76 BILL IRENA
95 DOM PIELĘGNIAREK PRZY SZPITALU MIEJSKIM IM. G. NARUTOWICZA UL. SIEMASZKI 17 BILLIK ELŻBIETA
295 GIMNAZJUM NR 34 UL. POTEBNI 7 BILLIK MARIUSZ
347 GIMNAZJUM NR 42 OS. STRUSIA 19 BILLIK-BOCZKOWSKA MAŁGORZATA
229 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 7 UL. SERBSKA 14 BILSKA JADWIGA
313 MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KSZTAŁCENIA I STUDIÓW URBANISTYCZNYCH UL. SKARŻYŃSKIEGO 1 BILSKA MAŁGORZATA
5 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 UL. MIODOWA 36 BIŁEJSZIS LESŁAW
310 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 182 OS. DYWIZJONU 303 12 BIŃCZYCKI MICHAŁ
103 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 58 UL. ZIELIŃSKA 30 BIZUB MAGDALENA
185 GIMNAZJUM NR22 UL. SKWEROWA 3 BLASKI IWONA
160 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 UL. PRUSA 18 BLATKIEWICZ-KOTLARZ ELŻBIETA
204 KLUB OSIEDLOWY UL. KURYŁOWICZA 115 BLECHARZ IWONA
442 ZAKŁAD KARNY KRAKÓW-NOWA HUTA UL. SPŁAWY 2 BLECHARZ MIECZYSŁAW
243 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 124 UL. WEIGLA 2 BLECHARZ RAFAŁ
161 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 UL. PRUSA 18 BLEZIEŃ ŻANETA
114 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 68 UL. PORZECZKOWA 2 BLITEK ARLETA
60 GIMNAZJUM NR9 UL. KAZIMIERZA ODNOWICIELA 2 BLITEK MARIA URSZULA
434 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ SIÓSTR SŁUŻEBNICZEK STAROMIEJSKICH UL. PODGÓRKI TYNIECKIE 96 BLUM ROMAN
254 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 41 UL. JERZMANOWSKIEGO 6 BŁACH MARIA
228 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 7 UL. SERBSKA 14 BŁASZCZAK-RATUŁOWSKA KATARZYNA
27 XXVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. KROWODERSKA 17 BŁASZCZUK MAŁGORZATA
140 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 50 UL. KATOWICKA 28 BŁASZCZYK KRZYSZTOF
33 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 11 UL. WYRWIŃSKIEGO 1 BŁAŻ KRYSTYNA
95 DOM PIELĘGNIAREK PRZY SZPITALU MIEJSKIM IM. G. NARUTOWICZA UL. SIEMASZKI 17 BŁAŻ ROMAN
319 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 126 OS. TYSIĄCLECIA 57 BŁĄDEK MAŁGORZATA
88 GIMNAZJUM NR14 UL. CZERWIEŃSKIEGO 16 BŁĄKAŁA MARIA
340 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 187 OS. PIASTÓW 48 BOBEK ANNA
310 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 182 OS. DYWIZJONU 303 12 BOBEK EDYTA
309 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 14 OS. DYWIZJONU 303 66 BOBEK ELŻBIETA
436 ZAKŁAD OPIEKUŃCZO-LECZNICZY UL. WIELICKA 267 BOBEK JADWIGA
65 POLSAD SP. Z O.O. UL. DOBREGO PASTERZA 121 BOBEK KONRAD
307 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 14 OS. DYWIZJONU 303 66 BOBEK MAŁGORZATA
316 MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY IM. A. BURSY OS. TYSIĄCLECIA 15 BOBEK MAŁGORZATA
311 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 182 OS. DYWIZJONU 303 12 BOBEK WŁADYSŁAW
426 SZPITAL MIEJSKI SPECJALISTYCZNY IM. G. NARUTOWICZA UL. PRĄDNICKA 35-37 BOBKA JAN
235 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 162 UL. STOJAŁOWSKIEGO 31 BOBULA JOANNA
406 GIMNAZJUM NR 48 OS. KOLOROWE 29 BOBULA MARTA
130 IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CZAPIŃSKIEGO 5 BOCHENEK BOGDAN
128 SAMORZĄDOWY OŚRODEK PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZY DLA DZIECI PRZEDSZKOLNYCH UL. MAZOWIECKA 30 A BOCHEŃSKA AGNIESZKA
193 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 UL. KOMANDOSÓW 29 BOCHEŃSKA BEATA
87 KLUB KULTURY VADEMECUM UL. RADZIKOWSKIEGO 29 BODZIOCH JOANNA MARIA
401 SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ŚW.WINCENTEGO PALLOTIEGO OS. KRAKOWIAKÓW 47 BOGACZ ŁUKASZ
28 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 44 UL. ŻUŁAWSKIEGO 9 BOGDAŁ ANNA
372 GIMNAZJUM NR 44 OS. NA STOKU 34 BOGDAŃSKA-SĘK URSZULA
340 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 187 OS. PIASTÓW 48 BOJKO KATARZYNA
340 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 187 OS. PIASTÓW 48 BOKUS IRENA
2 GIMNAZJUM NR 3 UL. WĄSKA 5 BOMBICKA IZABELA
355 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 100 OS. ALBERTYŃSKIE 36 BORCZUCH MARCIN
374 GIMNAZJUM NR 44 OS. NA STOKU 34 BORCZUCH PRZEMYSŁAW
68 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 64 UL. SADZAWKI 1 BOREK MAŁGORZATA
417 NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ , SZPITAL NA SIEMIRADZKIEGO IM. R. CZERWIAKOWSKIEGO UL. SIEMIRADZKIEGO 1 BORGIEŁ HENRYK
111 ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO UL. WYBICKIEGO 3 A BORGOSZ LUCYNA
89 GIMNAZJUM NR14 UL. CZERWIEŃSKIEGO 16 BORKOWSKA ANIELA
438 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ UL. ŁANOWA 39 BORKOWSKA HELENA
88 GIMNAZJUM NR14 UL. CZERWIEŃSKIEGO 16 BORKOWSKA KAROLINA
68 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 64 UL. SADZAWKI 1 BORKOWSKA MONIKA
113 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 68 UL. PORZECZKOWA 2 BORKOWSKI MAREK
119 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 1 AL. KIJOWSKA 3 BORKOWSKI WOJCIECH
204 KLUB OSIEDLOWY UL. KURYŁOWICZA 115 BOROŃ CECYLIA
123 XXXI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. ZAKĄTEK 2 BOROŃ MARIA
118 TOWARZYSTWO SPORTOWE WISŁA UL. REYMONTA 22 BOROŃ MARTA
199 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 56 UL. FREDRY 65 BOROŃ PIOTR
82 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 51 UL. STAWOWA 179 BOROWIEC MONIKA
194 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 UL. KOMANDOSÓW 29 BOROWIEC WOJCIECH
232 GIMNAZJUM NR28 UL. BUJAKA 15 BORSUK MARIA
75 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 9 UL. SENIORÓW LOTNICTWA 5 BORSUK ZOFIA
320 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 130 OS. OŚWIECENIA 30 BORUTA BARBARA
162 ZESPÓŁ SZKÓŁ ODZIEŻOWYCH NR 1 UL. SYROKOMLI 21 BORYCZKO BEATA
290 URZĄD MIASTA KRAKOWA UL. RYNEK PODGÓRSKI 1 BORYSŁAWSKA JOANNA
93 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 113 UL. STACHIEWICZA 33 BOŻEK AGNIESZKA
360 ZESPÓŁ SZKÓŁ GASTRONOMICZNYCH NR 1 OS. ZŁOTEJ JESIENI 16 BOŻEK MIROSŁAW
362 ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH HUTY IM. T. SĘDZIMIRA SA OS. ZŁOTEJ JESIENI 2 BOŻEK TERESA
299 SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA KABEL SALA KONFERENCYJNA UL. WIELICKA 76 BRAJCZEWSKA ZOFIA
298 NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ KRAKOWSKIE CENTRUM TERAPII UZALEŻNIEŃ UL. WIELICKA 73 BRAJCZEWSKI PAWEŁ
44 MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ - FILIA NR 1 UL. ROGOZIŃSKIEGO 5 BRĄCZKOWSKI JAN
360 ZESPÓŁ SZKÓŁ GASTRONOMICZNYCH NR 1 OS. ZŁOTEJ JESIENI 16 BREWCZYŃSKA BARBARA LUCYNA
387 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 OS. STALOWE 18 BRODA ANDRZEJ
336 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 OS. PIASTÓW 34 A BRODA EDYTA
394 ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH NR 2 OS. SZKOLNE 18 BRODA KRYSTYNA
388 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 OS. STALOWE 18 BRODA MICHAŁ
121 AKADEMIA PEDAGOGICZNA UL. PODCHORĄŻYCH 2 BRODA RAFAŁ
148 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 7 UL. ZŁOTY RÓG 30 BRODA SIMONA
211 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 97 UL. DR JUDYMA 10 BRODZIŃSKA ALEKSANDRA
376 GIMNAZJUM NR 43 UL. ŁUCZANOWICKA 2A BROMBLIK JERZY
166 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 UL. KRÓLOWEJ JADWIGI 78 BROMEK EWA
108 GIMNAZJUM NR 12 UL. KLUCZBORSKA 3 BRONOWSKI TADEUSZ
316 MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY IM. A. BURSY OS. TYSIĄCLECIA 15 BROŚ RAFAŁ
142 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 153 UL. NA BŁONIE 15 D BROŻEK AGATA
301 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 156 UL. CENTRALNA 39 BROŻEK STANISŁAW
60 GIMNAZJUM NR9 UL. KAZIMIERZA ODNOWICIELA 2 BROŻEK TADEUSZ
379 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 52 UL. SAWY-CALIŃSKIEGO 12 BRUTANEK SEBASTIAN
4 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 UL. MIODOWA 36 BRYDA JACEK
442 ZAKŁAD KARNY KRAKÓW-NOWA HUTA UL. SPŁAWY 2 BRYDAK JAKUB
310 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 182 OS. DYWIZJONU 303 12 BRYDNIAK ANNA
438 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ UL. ŁANOWA 39 BRYNDZA EDYTA
260 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 117 UL. KURCZABA 15 BRZEGOWY AGNIESZKA
224 GIMNAZJUM NR 27 UL. MALBORSKA 98 BRZEZINA STANISŁAWA
222 GIMNAZJUM NR 27 UL. MALBORSKA 98 BRZEZIŃSKI PIOTR
298 NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ KRAKOWSKIE CENTRUM TERAPII UZALEŻNIEŃ UL. WIELICKA 73 BRZOSKWINIA URSZULA
259 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 117 UL. KURCZABA 15 BRZOZOWSKA ANNA
60 GIMNAZJUM NR9 UL. KAZIMIERZA ODNOWICIELA 2 BRZOZOWSKA MAŁGORZATA
32 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 95 UL. WILEŃSKA 9 BRZOZOWSKA MARIA
3 PUNKT INFORMACJI TURYSTYCZNEJ URZĘDU MIASTA KRAKOWA UL. JÓZEFA 7 BRZYKCY MATEUSZ
135 BIURO STUDIÓW I PROJEKTÓW ENERGETYCZNYCH ENERGOPROJEKT SA UL. MAZOWIECKA 21 BRZYSZCZYK MAGDALENA
375 KLUB OSIEDLOWY DUKAT UL. STYCZNA 1 BUBULA ROBERT
393 ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH NR 2 OS. SZKOLNE 26 BUCZAK MARCIN
300 ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH NR 2 AL. SKRZYNECKIEGO12 BUCZEK BARBARA
273 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 123 UL. OKÓLNA 16 BUDACZ PAWEŁ
132 GIMNAZJUM NR 16 UL. KONARSKIEGO 2 BUDAK GRETA
131 IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CZAPIŃSKIEGO 5 BUDAK KAROLINA
314 PRZEDSZKOLE NR 177 OS. KOMBATANTÓW 13 BUDZIŃSKA LUCYNA
376 GIMNAZJUM NR 43 UL. ŁUCZANOWICKA 2A BUDZYŃSKI JACEK
69 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 14 UL. MŁYŃSKA BOCZNA 4 BUGAJSKI LEOPOLD
287 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 26 UL. KRASICKIEGO 34 BUJAK JÓZEF
380 KLUB JĘDRUŚ OS. CENTRUM A 6A BUJAS ROBERT
409 ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 6 UL. PTASZYCKIEGO 9 BUJNOWICZ MAŁGORZATA
349 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 82 OS. KALINOWE 17 BUJNOWSKA MARIA
340 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 187 OS. PIASTÓW 48 BUKAŁA ALINA
309 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 14 OS. DYWIZJONU 303 66 BUKOWSKA BARBARA
313 MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KSZTAŁCENIA I STUDIÓW URBANISTYCZNYCH UL. SKARŻYŃSKIEGO 1 BUKOWSKA KATARZYNA
304 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 155 OS. 2 PUŁKU LOTNICZEGO 21 BUKOWSKI MARIAN
361 ZESPÓŁ SZKÓŁ GASTRONOMICZNYCH NR 1 OS. ZŁOTEJ JESIENI 16 BULANDA ZBIGNIEW
316 MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY IM. A. BURSY OS. TYSIĄCLECIA 15 BULCZYŃSKA DOROTA
168 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 72 AL. MODRZEWIOWA 23 BUŁAT PAWEŁ
24 II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. SOBIESKIEGO 9 BURAKOWSKA IRENA
425 KRAKOWSKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. JANA PAWŁA II UL. PRĄDNICKA 80 BURDEK EWA
426 SZPITAL MIEJSKI SPECJALISTYCZNY IM. G. NARUTOWICZA UL. PRĄDNICKA 35-37 BURDEK PAULINA
363 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 101 OS. JAGIELLOŃSKIE 9 BURDEK STANISŁAW
214 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 27 UL. PODEDWORZE 16 BUREK MARCIN
274 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 36 UL. OKÓLNA 18 BUREK-BUDACZ MONIKA
333 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 144 OS. BOHATERÓW WRZEŚNIA 13 BURKOWICZ AUGUSTYN
28 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 44 UL. ŻUŁAWSKIEGO 9 BURKOWICZ JANINA
360 ZESPÓŁ SZKÓŁ GASTRONOMICZNYCH NR 1 OS. ZŁOTEJ JESIENI 16 BURNAT BEATA
362 ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH HUTY IM. T. SĘDZIMIRA SA OS. ZŁOTEJ JESIENI 2 BURNAT EDYTA
396 KRAKOWSKA RADA FEDERACJI STOWARZYSZEŃ NAUKOWO-TECHNICZNYCH OS. CENTRUM C BL.10 BURNAT MAŁGORZATA
359 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 86 OS. JAGIELLOŃSKIE 18 BURNAT MARIA
341 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SIÓSTR SALEZJANEK IM. BŁOGOSŁAWIONEJ LAURY VICUNA OS. KOŚCIUSZKOWSKIE 7 BURTAN ANNA
352 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 16 OS. NIEPODLEGŁOŚCI 19 BURY STANISŁAW
345 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 104 OS. WYSOKIE 7 BURZAWA ANDRZEJ
343 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 3 OS. WYSOKIE 6 BURZAWA ANNA
196 GIMNAZJUM NR 24 UL. MONTWIŁŁA-MIRECKIEGO 29 BURZAWA PAULINA
109 GIMNAZJUM NR 12 UL. KLUCZBORSKA 3 BUTKIEWICZ PAULINA
409 ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 6 UL. PTASZYCKIEGO 9 BUTSCHER MACIEJ
93 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 113 UL. STACHIEWICZA 33 BYDŁOŃ AGNIESZKA
294 GIMNAZJUM NR 35 UL. LIMANOWSKIEGO 60/62 BYDŁOSZ DANUTA
288 ZESPÓŁ EKONOMIKI OŚWIATY KRAKÓW-POŁUDNIE UL. SOKOLSKA 13 BYRSKI DARIUSZ
182 SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 3 UL. PRASKA 64 BYSTROŃ ANNA
89 GIMNAZJUM NR14 UL. CZERWIEŃSKIEGO 16 BYSTROŃ TOMASZ
41 GIMNAZJUM NR 7 UL. JACHOWICZA 5 BYTNAR KONRAD
44 MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ - FILIA NR 1 UL. ROGOZIŃSKIEGO 5 BYTNAR WANDA
58 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 178 UL. SUDOLSKA 3 BYTOMSKA AGNIESZKA
131 IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CZAPIŃSKIEGO 5 BYTOMSKA ANTONINA BOŻENA
14 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ UL. RADZIWIŁŁOWSKA 8 BYTOMSKA KAMILA
28 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 44 UL. ŻUŁAWSKIEGO 9 BZDRĘGA BARBARA
49 VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. GRZEGÓRZECKA 24 BZDYL JOANNA
18 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 UL. SMOLEŃSK 5/7 CABAK ZOFIA
286 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 26 UL. KRASICKIEGO 34 CABAŁA KRYSTYNA
389 RADA I ZARZĄD DZIELNICY XVIII OS. CENTRUM B, BL.6 CAPAŁA ELŻBIETA
141 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 153 UL. NA BŁONIE 15 D CEBULA AGATA
144 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 8 UL. NA BŁONIE 15 B CEBULA ZBIGNIEW
159 ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 4 UL. SENATORSKA 9 CEKIERA JANUSZ
322 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 130 OS. OŚWIECENIA 30 CELEWSKI JÓZEF
223 GIMNAZJUM NR 27 UL. MALBORSKA 98 CEMPURA WIESŁAWA
125 XXXI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. ZAKĄTEK 2 CERAZY PAWEŁ
299 SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA KABEL SALA KONFERENCYJNA UL. WIELICKA 76 CHALOTA ANNA
296 SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA UL. JÓZEFIŃSKA 10 CHALOTA JADWIGA
297 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 91 UL. DEKERTA 18 CHALOTA-CIOCHOŃ AGNIESZKA
161 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 UL. PRUSA 18 CHECHELSKA MARIA
189 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 2 UL. LIPIŃSKIEGO 2 CHEŁMIK IZABELA
60 GIMNAZJUM NR9 UL. KAZIMIERZA ODNOWICIELA 2 CHERIAN EWA
10 GIMNAZJUM NR 1 UL. BERNARDYŃSKA 7 CHLEBICKI PIOTR
219 XXIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CECHOWA 57 CHLIPAŁA RAFAŁ
145 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 8 UL. NA BŁONIE 15 B CHŁOŃ DOROTA
69 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 14 UL. MŁYŃSKA BOCZNA 4 CHMARZYŃSKI ANDRZEJ
249 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24 UL. ALEKSANDRY 17 CHMIEL KATARZYNA
66 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 162 UL. KAZIMIERZA ODNOWICIELA 4 CHMIELEWSKA ALDONA
147 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 93 UL. SZLACHTOWSKIEGO 31 CHMIELEWSKA JANINA
220 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 33 UL. RŻĄCKA 1 CHMIELIŃSKA MAGDALENA
84 XIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CHEŁMOŃSKIEGO 37 CHMURZYŃSKA KRYSTYNA
367 KLUB KRZESŁAWICE UL. WAŃKOWICZA 17 CHMURZYŃSKI ADAM
86 XIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CHEŁMOŃSKIEGO 37 CHMURZYŃSKI ANDRZEJ
85 XIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CHEŁMOŃSKIEGO 37 CHMURZYŃSKI GRZEGORZ
15 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 UL. MARKA 34 CHOCHÓŁ MICHAŁ
267 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 61 UL. POPŁAWSKIEGO 17 CHODOROWSKA ANNA
246 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 12 UL. TELIMENY 9 CHODOROWSKI JANUSZ
153 KRAKOWSKA SPÓŁDZIELNIA NIEWIDOMYCH "SANEL" UL. BANDTKIEGO 19 A CHOJNACKA IWONA
323 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 130 OS. OŚWIECENIA 30 CHOLEWA ANDRZEJ
322 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 130 OS. OŚWIECENIA 30 CHOLEWA BARBARA
329 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 85 OS. ZŁOTEGO WIEKU 4 CHOLEWA CZESŁAW
346 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 104 OS. WYSOKIE 7 CHOLEWA HALINA
190 GIMNAZJUM NR 21 UL. KOMANDOSÓW 29 CHOLEWA TOMASZ
151 ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH NR 1 UL. SZABLOWSKIEGO 1 CHOLEWCZUK MAŁGORZATA
223 GIMNAZJUM NR 27 UL. MALBORSKA 98 CHOLEWCZUK PIOTR
367 KLUB KRZESŁAWICE UL. WAŃKOWICZA 17 CHORĄŻAK IWONA
276 GIMNAZJUM NR 31 UL. SPÓŁDZIELCÓW 5 CHOROBIK DOROTA
236 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 162 UL. STOJAŁOWSKIEGO 31 CHOROBIK MARIA
236 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 162 UL. STOJAŁOWSKIEGO 31 CHOWANIAK MAŁGORZATA
339 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 OS. PIASTÓW 34 A CHRAPEK TERESA
153 KRAKOWSKA SPÓŁDZIELNIA NIEWIDOMYCH "SANEL" UL. BANDTKIEGO 19 A CHROBAK IWONA
168 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 72 AL. MODRZEWIOWA 23 CHROBAK WOJCIECH
343 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 3 OS. WYSOKIE 6 CHRONOWSKA RENATA
307 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 14 OS. DYWIZJONU 303 66 CHRUSTEK DANUTA
17 I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE PL. NA GROBLACH 9 CHUDY TOMASZ
159 ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 4 UL. SENATORSKA 9 CHUDYBA JANINA
239 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 55 UL. DOBCZYCKA 20 CHUDZIO PAWEŁ
12 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 UL. DIETLA 70 CHWAJOŁ KONRAD
443 SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. S. ŻEROMSKIEGO OS. NA SKARPIE 66 CHWASTEK JACEK
137 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 36 UL. MAZOWIECKA 70 CHWIL-SZCZĘSNA IZABELA
302 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 156 UL. CENTRALNA 39 CIARACH MIROSŁAW
316 MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY IM. A. BURSY OS. TYSIĄCLECIA 15 CIĄŻYŃSKI KAMIL
95 DOM PIELĘGNIAREK PRZY SZPITALU MIEJSKIM IM. G. NARUTOWICZA UL. SIEMASZKI 17 CICHOŃ ANNA
112 KATOLICKI DOM KULTURY TONIE UL. ŁOKIETKA 267 CICHOŃ BARTŁOMIEJ
274 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 36 UL. OKÓLNA 18 CICHOŃ WOJCIECH
104 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 165 UL. DANKA 1 CICHOŃSKA TERESA
380 KLUB JĘDRUŚ OS. CENTRUM A 6A CICHY WALDEMAR
91 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 119 UL. CZERWIEŃSKIEGO 1 CIECIAK DAWID
340 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 187 OS. PIASTÓW 48 CIECIŃSKI JAN
4 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 UL. MIODOWA 36 CIENKOSZ PRZEMYSŁAW
25 II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. SOBIESKIEGO 9 CIEPAŁA MAREK
409 ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 6 UL. PTASZYCKIEGO 9 CIEPIELA DANUTA
390 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 88 OS. SZKLANE DOMY 2 CIEPIELA JERZY
92 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 118 UL. MODRZEJEWSKIEJ 21 CIEPIELA JOLANTA
148 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 7 UL. ZŁOTY RÓG 30 CIEPIELA MAŁGORZATA
393 ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH NR 2 OS. SZKOLNE 26 CIEPIELA PATRYK
245 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 111 UL. BIEŻANOWSKA 204 CIESIELSKA-JAMRÓZ DANUTA
115 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 68 UL. PORZECZKOWA 2 CIEŚLA MAŁGORZATA ELŻBIETA
358 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 86 OS. JAGIELLOŃSKIE 18 CIEŚLAK WITOLD
370 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 129 OS. NA WZGÓRZACH 13 A CIEŚLIK JOANNA
20 ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH NR 1 AL. MICKIEWICZA 5 CIEŚLIK JOANNA BARBARA
302 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 156 UL. CENTRALNA 39 CIEŚLIK JOLANTA
126 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 34 UL. URZĘDNICZA 65 CIEŚLIK MARIUSZ
301 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 156 UL. CENTRALNA 39 CIEŚLIK MIROSŁAW
362 ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH HUTY IM. T. SĘDZIMIRA SA OS. ZŁOTEJ JESIENI 2 CIEŚLIK PRZEMYSŁAW
371 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 6 OS. NA STOKU 52 CIEŚLIŃSKA AGNIESZKA
270 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 10 AL. DYGASIŃSKIEGO15 CIMEK JOANNA
438 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ UL. ŁANOWA 39 CIOCHOŃ MARCIN
330 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 144 OS. BOHATERÓW WRZEŚNIA 13 CIOŚ DOROTA
73 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 12 UL. MIECHOWITY 11 CISCOŃ PAWEŁ
270 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 10 AL. DYGASIŃSKIEGO15 CISZEWSKA KATARZYNA
53 FILIA PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO NR 162 UL. DUCHACKA 3 CIUĆKA JÓZEF
425 KRAKOWSKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. JANA PAWŁA II UL. PRĄDNICKA 80 CIUĆKA MACIEJ
4 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 UL. MIODOWA 36 CIURYS MARIA
6 ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH NR 4 UL. PODBRZEZIE 10 CIURYS-PABIAN MARTA
209 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 43 UL. MYŚLENICKA 112 CUDEJKO ANNA
380 KLUB JĘDRUŚ OS. CENTRUM A 6A CURYŁO MARCIN
33 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 11 UL. WYRWIŃSKIEGO 1 CURYŁO MAREK
131 IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CZAPIŃSKIEGO 5 CWETSCH ANDRZEJ
119 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 1 AL. KIJOWSKA 3 CYBULSKI PAWEŁ
400 SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ŚW.WINCENTEGO PALLOTIEGO OS. KRAKOWIAKÓW 47 CYBULSKI WITOLD
116 VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. SKARBIŃSKIEGO 5 CYGAL MICHAŁ
214 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 27 UL. PODEDWORZE 16 CYGAN ZOFIA
4 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 UL. MIODOWA 36 CYGANEK AGATA
12 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 UL. DIETLA 70 CYMANOW PIOTR
253 SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA DOMY POGODNEJ JESIENI UL. TELIMENY 31 CYNK MIKOŁAJ
71 GIMNAZJUM NR10 UL. STANISŁAWA ZE SKALBMIERZA 7 CYRAN BRONISŁAWA
175 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 UL. PSZCZELNA 13 CYRAN DOROTA
187 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 2 UL. LIPIŃSKIEGO 2 CYRAN LESZEK
271 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 10 AL. DYGASIŃSKIEGO15 CYREK EDYTA
319 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 126 OS. TYSIĄCLECIA 57 CZAJKOWSKA-STACH SONIA JANINA
78 ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 UL. UŁANÓW 3 CZAPIK PAULINA
92 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 118 UL. MODRZEJEWSKIEJ 21 CZAPIK ZBIGNIEW
285 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 137 UL. WROBELA 79 CZAPKIEWICZ MONIKA
8 SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO - WYCHOWAWCZY NR 5 UL. ŚWIĘTEGO STANISŁAWA 12 CZAPLA BARTOSZ
203 KLUB KULTURY KOSOCICE UL. SZTAUDYNGERA 48 CZAPLICKA STEFANIA
19 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 UL. SMOLEŃSK 5/7 CZARKOWSKI ERYK
359 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 86 OS. JAGIELLOŃSKIE 18 CZARNECKA ANNA
200 MIEJSKIE PRZEDSIĘBORSTWO KOMUNIKACYJNE UL. BROŻKA 3 CZARNECKA KINGA
380 KLUB JĘDRUŚ OS. CENTRUM A 6A CZARNECKA MARIA
319 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 126 OS. TYSIĄCLECIA 57 CZARNECKA STANISŁAWA
84 XIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CHEŁMOŃSKIEGO 37 CZARNECKI JANUSZ
6 ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH NR 4 UL. PODBRZEZIE 10 CZARNIK-PAJĄK JANINA
437 ARESZT ŚLEDCZY UL. CZARNIECKIEGO 3 CZARNOTA ZYGMUNT
227 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 32 UL. CZARNOGÓRSKA 16 CZECH ELŻBIETA
228 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 7 UL. SERBSKA 14 CZECH KAZIMIERZ
156 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 139 UL. KORZENIAKA 18 CZECHMANOWSKA DANUTA
261 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 117 UL. KURCZABA 15 CZECHOWICZ JAROSŁAW
382 GIMNAZJUM NR 45 OS. WILLOWE 1 CZECHOWICZ-NODZYŃSKA MARIA
224 GIMNAZJUM NR 27 UL. MALBORSKA 98 CZECHOWSKA ANNA
270 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 10 AL. DYGASIŃSKIEGO15 CZECHOWSKI HENRYK
13 URZĄD MIASTA KRAKOWA UL. WIELOPOLE 17 A CZECZÓTKO EDYTA
280 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 UL. MYŚLIWSKA 64 CZEKAJ MARCIN
46 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 UL. FR. NULLO 23 CZEKAJ PIOTR
230 GIMNAZJUM NR28 UL. BUJAKA 15 CZEKAJ TADEUSZ
154 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 48 UL. KSIĘCIA JÓZEFA 337 CZEPIEC BARBARA
29 X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. WRÓBLEWSKIEGO 8 CZEPIEL WOJCIECH
156 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 139 UL. KORZENIAKA 18 CZERNECKA MAŁGORZATA
240 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 55 UL. DOBCZYCKA 20 CZERNY STANISŁAW
271 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 10 AL. DYGASIŃSKIEGO15 CZERWIŃSKA-PACURA AURELIA
270 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 10 AL. DYGASIŃSKIEGO15 CZERWIŃSKI JAKUB
7 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 22 UL. CHMIELOWSKIEGO 1 CZOP ROMAN
146 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 138 UL. WIERZYŃSKIEGO 3 CZUBA MICHAŁ
244 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 124 UL. WEIGLA 2 CZUBA MONIKA
400 SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ŚW.WINCENTEGO PALLOTIEGO OS. KRAKOWIAKÓW 47 CZUBALA MAŁGORZATA
262 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 4 UL. ŻABIA 20 CZUCHNOWSKA DANUTA
107 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 UL. BATALIONU SKAŁA AK 12 CZULEWICZ EDYTA
115 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 68 UL. PORZECZKOWA 2 CZYŻ ANNA
110 GIMNAZJUM NR 12 UL. KLUCZBORSKA 3 CZYŻ ELŻBIETA
247 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 12 UL. TELIMENY 9 ĆMAK MAŁGORZATA
268 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 61 UL. POPŁAWSKIEGO 17 ĆMIELOWSKA ANNA
266 MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY - FILIA UL. NA WRZOSACH 57 ĆMIELOWSKA MARTA
264 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 15 UL. RYDYGIERA 20 ĆWIEK ANDRZEJ
129 AKADEMIA EKONOMICZNA - INSTYTUT TOWAROZNAWSTWA UL. SIENKIEWICZA 4 ĆWIERTNIA ZYGMUNT
255 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 41 UL. JERZMANOWSKIEGO 6 ĆWIERZ BEATA
67 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 64 UL. SADZAWKI 1 ĆWIK JACEK
61 GIMNAZJUM NR9 UL. KAZIMIERZA ODNOWICIELA 2 ĆWIK JOANNA
162 ZESPÓŁ SZKÓŁ ODZIEŻOWYCH NR 1 UL. SYROKOMLI 21 ĆWIK JOANNA
161 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 UL. PRUSA 18 ĆWIK ŁUKASZ
52 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 UL. KSIĘDZA BLACHNICKIEGO 1 ĆWIK ZBIGNIEW
403 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH SPORTOWYCH NR2 OS. TEATRALNE 35 ĆWIKLIK ANNA
397 OŚRODEK KULTURY OS. ZGODY1 ĆWIKLIK BOGUSŁAWA
159 ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 4 UL. SENATORSKA 9 ĆWIKLIŃSKA-WIDŁAK BARBARA
298 NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ KRAKOWSKIE CENTRUM TERAPII UZALEŻNIEŃ UL. WIELICKA 73 D LELIWA PILECKA EDYTA
319 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 126 OS. TYSIĄCLECIA 57 DANEK JUSTYNA
30 X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. WRÓBLEWSKIEGO 8 DANEK MARCIN
40 GIMNAZJUM NR 7 UL. JACHOWICZA 5 DANEK MARIUSZ
155 KLUB KULTURY CHEŁM UL. CHEŁMSKA 16 DANEK PIOTR
407 GIMNAZJUM NR 48 OS. KOLOROWE 29 DANIEC CZESŁAWA
388 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 OS. STALOWE 18 DANIEC EDYTA
412 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 142 UL. DROŻYSKA 13 DANIEC JERZY
124 XXXI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. ZAKĄTEK 2 DANIELAK EWA
310 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 182 OS. DYWIZJONU 303 12 DANIELEWICZ ZOFIA
152 CENTRUM KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO UL. SZABLOWSKIEGO 1B DANILEWICZ GRZEGORZ
163 GIMNAZJUM NR 20 UL. SENATORSKA 35 DAROS ŁUKASZ
310 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 182 OS. DYWIZJONU 303 12 DĄBEK GENOWEFA
294 GIMNAZJUM NR 35 UL. LIMANOWSKIEGO 60/62 DĄBKOWSKA BEATA ALICJA
259 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 117 UL. KURCZABA 15 DĄBKOWSKA MONIKA
225 ŚWIETLICA MIEJSKIEGO PRZEDSIĘBIORSTWA KOMUNIKACYJNEGO UL. SŁAWKA 10 DĄBROWA TADEUSZ
367 KLUB KRZESŁAWICE UL. WAŃKOWICZA 17 DĄBROWA-KOSTKA AGATA
393 ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH NR 2 OS. SZKOLNE 26 DĄBROWA-KOSTKA MAŁGORZATA
272 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 123 UL. OKÓLNA 16 DĄBROWSKA ANIELA
192 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 UL. KOMANDOSÓW 29 DĄBROWSKA ANNA
417 NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ , SZPITAL NA SIEMIRADZKIEGO IM. R. CZERWIAKOWSKIEGO UL. SIEMIRADZKIEGO 1 DĄBROWSKA DOMINIKA
273 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 123 UL. OKÓLNA 16 DĄBROWSKA EWA
407 GIMNAZJUM NR 48 OS. KOLOROWE 29 DĄBROWSKA MAŁGORZATA
369 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 129 OS. NA WZGÓRZACH 13 A DĄBROWSKA-GŁOWNIA KRYSTYNA
303 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 64 AL. JANA PAWŁA II1 92 DĄBROWSKI JAN
439 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ UL. ŁANOWA 41 DĄBROWSKI MARCIN
30 X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. WRÓBLEWSKIEGO 8 DE KOZARZÓW-BORZĘCKA GRAŻYNA
257 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 35 UL. LILII WENEDY 7 DEC ANETA
47 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 UL. FR. NULLO 23 DEJ ZBIGNIEW
42 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 UL. PÓŁKOLE 11 DERABIN JAROSŁAW
371 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 6 OS. NA STOKU 52 DERDAŚ ANDRZEJ
405 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH SPORTOWYCH NR 1 OS. HANDLOWE 4 DERLATKA KRYSTYNA
221 ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH NR 1 UL. KAMIEŃSKIEGO 49 DESPERAK KRYSTYNA
26 MAŁOPOLSKIE CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI UL. GARBARSKA 1 DĘBIEC DARIUSZ
67 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 64 UL. SADZAWKI 1 DĘBOWSKA LEONARDA
422 SZPITAL UNIWERSYTECKI (KLINIKI O NUMERACH PARZYSTYCH ULICY KOPERNIKA) UL. KOPERNIKA 36 DĘBOWSKI STANISŁAW
353 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 16 OS. NIEPODLEGŁOŚCI 19 DĘBSKA ANNA
366 GIMNAZJUM NR 41 OS. JAGIELLOŃSKIE 17 DĘBSKA MARIA
371 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 6 OS. NA STOKU 52 DIACZUK TERESA
208 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 43 UL. MYŚLENICKA 112 DŁUGOPOLSKA ANNA
313 MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KSZTAŁCENIA I STUDIÓW URBANISTYCZNYCH UL. SKARŻYŃSKIEGO 1 DOBAJ ANNA
312 URZĄD MIASTA KRAKOWA ARCHIWUM UL. NA ZAŁĘCZU 3 DOBAJ EWA
73 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 12 UL. MIECHOWITY 11 DOBEK BOGUMIŁA
291 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 29 AL. DEMBOWSKIEGO12 DOBEK KATARZYNA
353 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 16 OS. NIEPODLEGŁOŚCI 19 DOBEK MARIUSZ
427 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ SENIORA NAFTOWCA UL. KLUZEKA 6 DOBROWOLSKA AGNIESZKA
411 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 140 UL. PRAWOCHEŃSKIEGO 7 DOBROWOLSKA-KOŁODZIEJ MONIKA
418 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ IM. ŚW. ANTONIEGO PROWINCJI M. B. ANIELSKIEJ ZAKONU BRACI MNIEJSZYCH UL. KROWODERSKA 7 DOKSA MAGDALENA
150 ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH NR 1 UL. SZABLOWSKIEGO 1 DOLIŃSKA EWA
396 KRAKOWSKA RADA FEDERACJI STOWARZYSZEŃ NAUKOWO-TECHNICZNYCH OS. CENTRUM C BL.10 DOŁOSZYCKA GRAŻYNA
389 RADA I ZARZĄD DZIELNICY XVIII OS. CENTRUM B, BL.6 DOŁOSZYCKI LECH
380 KLUB JĘDRUŚ OS. CENTRUM A 6A DOŁOSZYCKI ŁUKASZ
205 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 136 UL. TUCHOWSKA 113 DOMAGAŁA ANDRZEJ KRZYSZTOF
398 PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE BAJKA OS. UROCZE 6 DOMAGAŁA DOROTA DANUTA
387 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 OS. STALOWE 18 DOMAGAŁA ELŻBIETA
341 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SIÓSTR SALEZJANEK IM. BŁOGOSŁAWIONEJ LAURY VICUNA OS. KOŚCIUSZKOWSKIE 7 DOMAGAŁA EWA
243 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 124 UL. WEIGLA 2 DOMAGAŁA PIOTR
347 GIMNAZJUM NR 42 OS. STRUSIA 19 DOMAŃSKA ANNA
88 GIMNAZJUM NR14 UL. CZERWIEŃSKIEGO 16 DOMAŃSKA-SŁOWIK MAGDALENA
370 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 129 OS. NA WZGÓRZACH 13 A DOMAŃSKI MAREK
185 GIMNAZJUM NR22 UL. SKWEROWA 3 DOMARADZKA JANINA
226 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 32 UL. CZARNOGÓRSKA 16 DOMIN BARBARA
360 ZESPÓŁ SZKÓŁ GASTRONOMICZNYCH NR 1 OS. ZŁOTEJ JESIENI 16 DOMOŃ JOLANTA
259 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 117 UL. KURCZABA 15 DOMORADZKI PAWEŁ
22 SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO- WYCHOWAWCZY NR 1 UL. SZUJSKIEGO 2 DONIEC MAGDALENA
143 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 153 UL. NA BŁONIE 15 D DONIEC MARIA
69 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 14 UL. MŁYŃSKA BOCZNA 4 DONOCIK RYSZARD
52 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 UL. KSIĘDZA BLACHNICKIEGO 1 DORA ELŻBIETA
55 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 95 UL. WILEŃSKA 9 DORAWSKA EWA
260 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 117 UL. KURCZABA 15 DRAB ANNA
192 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 UL. KOMANDOSÓW 29 DRAJEWICZ BARTOSZ
19 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 UL. SMOLEŃSK 5/7 DRAPA ANDRZEJ
243 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 124 UL. WEIGLA 2 DRAUS MARIA
389 RADA I ZARZĄD DZIELNICY XVIII OS. CENTRUM B, BL.6 DRAUS MARTA
396 KRAKOWSKA RADA FEDERACJI STOWARZYSZEŃ NAUKOWO-TECHNICZNYCH OS. CENTRUM C BL.10 DRAUS MATEUSZ
296 SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA UL. JÓZEFIŃSKA 10 DROBNIAK ALICJA
292 GIMNAZJUM NR 35 UL. LIMANOWSKIEGO 60/62 DROBNIAK ANETA
300 ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH NR 2 AL. SKRZYNECKIEGO12 DROZDEK ARKADIUSZ
227 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 32 UL. CZARNOGÓRSKA 16 DROZDEK MARTA
333 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 144 OS. BOHATERÓW WRZEŚNIA 13 DROŻDŻ ANNA
63 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 UL. STRZELCÓW 5 A DROŻDŻ DANUTA
431 SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. J. BABIŃSKIEGO, DOM POMOCY SPOŁECZNEJ UL. BABIŃSKIEGO 25, 29 DROŻDŻ KRYSTYNA
7 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 22 UL. CHMIELOWSKIEGO 1 DROŻDŻ MATEUSZ
6 ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH NR 4 UL. PODBRZEZIE 10 DROŻDŻ SYLWIA
202 KLUB BORSUCZEK SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ CEGIELNIANA UL. BORSUCZA 12 DROŻNIAK ANNA
253 SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA DOMY POGODNEJ JESIENI UL. TELIMENY 31 DRUŻKOWSKA HELENA
279 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 11 UL. SASKA 11 DRYGAŁA MACIEJ
261 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 117 UL. KURCZABA 15 DRYJA BERNADETA
124 XXXI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. ZAKĄTEK 2 DUBEL ROBERT
52 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 UL. KSIĘDZA BLACHNICKIEGO 1 DUBIEL KRYSTYNA
263 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 4 UL. ŻABIA 20 DUBIEL MICHAŁ
251 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24 UL. ALEKSANDRY 17 DUBIN JOANNA
127 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 34 UL. URZĘDNICZA 65 DUCHNOWSKA-BOCHENEK BEATA
270 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 10 AL. DYGASIŃSKIEGO15 DUDA EWA
321 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 130 OS. OŚWIECENIA 30 DUDA KATARZYNA
139 GIMNAZJUM NR17 UL. LITEWSKA 34 DUDA TADEUSZ
181 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 62 UL. ĆWIKŁOWA 1 DUDEK PAWEŁ
444 ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ CENTRUM MEDYCZNE - NOWA HUTA, SP. Z O.O. UL. UJASTEK 3 DUDEK SEBASTIAN
231 GIMNAZJUM NR28 UL. BUJAKA 15 DUDEK-JAKUBIAK LEOKADIA
265 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 15 UL. RYDYGIERA 20 DUDZIAK ANETA
264 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 15 UL. RYDYGIERA 20 DUDZIAK MAGDALENA
180 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 54 UL. TYNIECKA 122 DUDZIK BOGUMIŁA
45 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 UL. FR. NULLO 23 DUDZIK ILONA
115 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 68 UL. PORZECZKOWA 2 DUDZIK MAGDALENA
373 GIMNAZJUM NR 44 OS. NA STOKU 34 DUDZIK TERESA
323 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 130 OS. OŚWIECENIA 30 DUDZIŃSKI MICHAŁ
30 X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. WRÓBLEWSKIEGO 8 DULIŃSKI ŁUKASZ
256 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 41 UL. JERZMANOWSKIEGO 6 DUMA DANUTA
63 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 UL. STRZELCÓW 5 A DUNAJ MAREK
416 SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. J. DIETLA UL. SKARBOWA 1 DUNAJ MARIA
11 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 UL. DIETLA 70 DUNAJSKA ANNA
240 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 55 UL. DOBCZYCKA 20 DURA URSZULA
187 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 2 UL. LIPIŃSKIEGO 2 DURDA JOLANTA AGNIESZKA
19 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 UL. SMOLEŃSK 5/7 DUREK MARIA
264 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 15 UL. RYDYGIERA 20 DUSIK AGATA
258 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 117 UL. KURCZABA 15 DUTKA MAREK
111 ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO UL. WYBICKIEGO 3 A DUTKIEWICZ EWA
133 URZĄD MIASTA KRAKOWA UL. LUBELSKA 27 DUTKIEWICZ MARCIN
186 GIMNAZJUM NR22 UL. SKWEROWA 3 DUTKIEWICZA LUIZA
61 GIMNAZJUM NR9 UL. KAZIMIERZA ODNOWICIELA 2 DUŻYK JADWIGA
444 ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ CENTRUM MEDYCZNE - NOWA HUTA, SP. Z O.O. UL. UJASTEK 3 DUŻYK RENATA
353 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 16 OS. NIEPODLEGŁOŚCI 19 DWORAK BARBARA
117 VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. SKARBIŃSKIEGO 5 DWORAK MARCIN
352 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 16 OS. NIEPODLEGŁOŚCI 19 DWORAK SYLWIA
4 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 UL. MIODOWA 36 DWORZAŃSKI JACEK
108 GIMNAZJUM NR 12 UL. KLUCZBORSKA 3 DYBAŚ KINGA
409 ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 6 UL. PTASZYCKIEGO 9 DYBEK MARIA
38 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH MISTRZOSTWA SPORTOWEGO UL. GROCHOWSKA 20 DYBISZ PAULINA
122 AKADEMIA PEDAGOGICZNA UL. PODCHORĄŻYCH 2 DYBKA MIECZYSŁAWA
56 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 95 UL. WILEŃSKA 9 DYLĄG ANNA
200 MIEJSKIE PRZEDSIĘBORSTWO KOMUNIKACYJNE UL. BROŻKA 3 DYLĄG BARBARA
4 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 UL. MIODOWA 36 DYLĄG DOROTA
273 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 123 UL. OKÓLNA 16 DYLĄG JAROSŁAW
101 GIMNAZJUM NR 13 UL. MACKIEWICZA 15 DYLĄG MAGDALENA
181 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 62 UL. ĆWIKŁOWA 1 DYLĄG PAWEŁ
127 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 34 UL. URZĘDNICZA 65 DYMEK JADWIGA
272 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 123 UL. OKÓLNA 16 DYNOWSKA KRYSTYNA MAŁGORZATA
55 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 95 UL. WILEŃSKA 9 DYNOWSKA ZOFIA
62 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 UL. STRZELCÓW 5 A DYRGA MAŁGORZATA
372 GIMNAZJUM NR 44 OS. NA STOKU 34 DYRKACZ BARBARA
254 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 41 UL. JERZMANOWSKIEGO 6 DYRKACZ STANISŁAWA
319 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 126 OS. TYSIĄCLECIA 57 DYRLA BEATA
114 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 68 UL. PORZECZKOWA 2 DZIADOWIEC ŁUKASZ
90 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 119 UL. CZERWIEŃSKIEGO 1 DZIADOWIEC PAWEŁ
57 KLUB MUZYKI WSPÓŁCZESNEJ MALWA UL. DOBREGO PASTERZA 6 DZIAŁEK LUCYNA
215 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 27 UL. PODEDWORZE 16 DZIECHCIOWSKI GRZEGORZ
322 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 130 OS. OŚWIECENIA 30 DZIEDZIC DANUTA
68 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 64 UL. SADZAWKI 1 DZIEDZIC JAKUB
133 URZĄD MIASTA KRAKOWA UL. LUBELSKA 27 DZIEDZIC JANINA
66 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 162 UL. KAZIMIERZA ODNOWICIELA 4 DZIEDZIC JOLANTA
60 GIMNAZJUM NR9 UL. KAZIMIERZA ODNOWICIELA 2 DZIEDZIC MACIEJ
356 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 100 OS. ALBERTYŃSKIE 36 DZIEDZIC MONIKA
183 ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI UL. MONTE CASSINO 31 DZIEDZIC TERESA
2 GIMNAZJUM NR 3 UL. WĄSKA 5 DZIEDZINA-BATKO MARIA
65 POLSAD SP. Z O.O. UL. DOBREGO PASTERZA 121 DZIERŻAK JANINA
128 SAMORZĄDOWY OŚRODEK PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZY DLA DZIECI PRZEDSZKOLNYCH UL. MAZOWIECKA 30 A DZIERŻAK JOANNA
105 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 UL. BATALIONU SKAŁA AK 12 DZIERŻAK MIECZYSŁAW
201 MIEJSKIE PRZEDSIĘBORSTWO KOMUNIKACYJNE UL. BROŻKA 3 DZIEWIĄTKA MAGDALENA
110 GIMNAZJUM NR 12 UL. KLUCZBORSKA 3 DZIEWIT ANDRZEJ
7 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 22 UL. CHMIELOWSKIEGO 1 DZIEWOŃSKA JOANNA
1 GIMNAZJUM NR 3 UL. WĄSKA 5 DZIEWOŃSKA ZOFIA
379 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 52 UL. SAWY-CALIŃSKIEGO 12 DZIEWOŃSKI PIOTR
70 GIMNAZJUM NR10 UL. STANISŁAWA ZE SKALBMIERZA 7 DZIEŻYC MARIA
331 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 144 OS. BOHATERÓW WRZEŚNIA 13 DZIĘGA JAROSŁAW
166 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 UL. KRÓLOWEJ JADWIGI 78 DZIĘGIEL MARCIN
261 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 117 UL. KURCZABA 15 DZIKI MICHAŁ
345 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 104 OS. WYSOKIE 7 DZIKOWICZ JOLANTA
186 GIMNAZJUM NR22 UL. SKWEROWA 3 DZIOK ELŻBIETA
409 ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 6 UL. PTASZYCKIEGO 9 DZIUBA LILA
56 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 95 UL. WILEŃSKA 9 DZIURDZIK KRYSTYNA
156 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 139 UL. KORZENIAKA 18 DŹWIGOŃ TOMASZ
400 SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ŚW.WINCENTEGO PALLOTIEGO OS. KRAKOWIAKÓW 47 DŻUGAN ROBERT
236 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 162 UL. STOJAŁOWSKIEGO 31 EJGIERD-AKSAMIT KATARZYNA JANINA
332 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 144 OS. BOHATERÓW WRZEŚNIA 13 EKIERT RADOSŁAW
110 GIMNAZJUM NR 12 UL. KLUCZBORSKA 3 EKSTOWICZ ŁUKASZ
381 GIMNAZJUM NR 45 OS. WILLOWE 1 ETRYCH KRYSTYNA
206 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 147 UL. ZBYDNIOWICKA 1 FALISZEK JADWIGA
347 GIMNAZJUM NR 42 OS. STRUSIA 19 FARON PIOTR
136 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 36 UL. MAZOWIECKA 70 FARON URSZULA
257 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 35 UL. LILII WENEDY 7 FĄFARA PIOTR
317 ZESPÓŁ SZKÓŁ POLIGRAFICZNO-KSIĘGARSKICH OS. TYSIĄCLECIA 38 FEDOROW RENATA
89 GIMNAZJUM NR14 UL. CZERWIEŃSKIEGO 16 FEDUŃCZYK JULIAN
238 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 55 UL. DOBCZYCKA 20 FEIL ŁUKASZ
237 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 162 UL. STOJAŁOWSKIEGO 31 FEIL MAGDALENA
323 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 130 OS. OŚWIECENIA 30 FELIKS IZABELA
170 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 53 UL. SKOŚNA 8 FELUŚ LIDIA
287 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 26 UL. KRASICKIEGO 34 FERDKO KATARZYNA
227 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 32 UL. CZARNOGÓRSKA 16 FEREK BEATA
197 KLUB KULTURY ISKIERKA UL. ŻYWIECKA 44 FEREK-MARS KINGA
77 ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 UL. UŁANÓW 3 FERFECKA IRENA
294 GIMNAZJUM NR 35 UL. LIMANOWSKIEGO 60/62 FIAŁEK ANDRZEJ
438 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ UL. ŁANOWA 39 FIC BARBARA
291 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 29 AL. DEMBOWSKIEGO12 FIDO AGNIESZKA
27 XXVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. KROWODERSKA 17 FIDO KAZIMIERA
185 GIMNAZJUM NR22 UL. SKWEROWA 3 FIGA BERNADETA
226 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 32 UL. CZARNOGÓRSKA 16 FIGIEL BARBARA
418 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ IM. ŚW. ANTONIEGO PROWINCJI M. B. ANIELSKIEJ ZAKONU BRACI MNIEJSZYCH UL. KROWODERSKA 7 FIGIEL MARCIN
412 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 142 UL. DROŻYSKA 13 FIGIEL MARTA
68 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 64 UL. SADZAWKI 1 FIGIEL PIOTR
356 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 100 OS. ALBERTYŃSKIE 36 FIGLEWICZ MARCIN ROBERT
10 GIMNAZJUM NR 1 UL. BERNARDYŃSKA 7 FIGUT JOANNA
386 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 80 OS. NA SKARPIE 8 FIGWER ZDZISŁAWA
382 GIMNAZJUM NR 45 OS. WILLOWE 1 FIGWER-SEKUŁA ANGELIKA
249 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24 UL. ALEKSANDRY 17 FIJAŁKOWSKA ANNA
424 ZAKŁAD OPIEKUŃCZO-LECZNICZY ZGROMADZENIA SIÓSTR FELICJANEK UL. KOŁŁĄTAJA 7 FILCEK ŁUKASZ
426 SZPITAL MIEJSKI SPECJALISTYCZNY IM. G. NARUTOWICZA UL. PRĄDNICKA 35-37 FILEMONOWICZ JOANNA
401 SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ŚW.WINCENTEGO PALLOTIEGO OS. KRAKOWIAKÓW 47 FILIPEK DANUTA
440 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ UL. SOŁTYSOWSKA 13D FILIPEK HENRYK
414 II KATEDRA CHORÓB WEWNĘTRZNYCH COLLEGIUM MEDIUM UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO UL. SKAWIŃSKA 8 FILIPIAK JOLANTA
427 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ SENIORA NAFTOWCA UL. KLUZEKA 6 FILIPOWSKI PIOTR JAN
326 GIMNAZJUM NR37 OS. ZŁOTEGO WIEKU 36 FINDYSZ ARMAND
324 OŚRODEK KULTURY IM. C. K. NORWIDA - KLUB KUŹNIA OS. ZŁOTEGO WIEKU 14 FINDYSZ ŁUKASZ
327 GIMNAZJUM NR37 OS. ZŁOTEGO WIEKU 36 FIOŁ JAGODA
409 ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 6 UL. PTASZYCKIEGO 9 FIOŁEK TOMASZ
342 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SIÓSTR SALEZJANEK IM. BŁOGOSŁAWIONEJ LAURY VICUNA OS. KOŚCIUSZKOWSKIE 7 FIRLEJ KAROLINA
98 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 175 UL. SIEWNA 23 C FIRLET ALEKSANDRA
281 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 UL. MYŚLIWSKA 64 FISCHER ANDRZEJ
380 KLUB JĘDRUŚ OS. CENTRUM A 6A FIUTOWSKA NATALIA
224 GIMNAZJUM NR 27 UL. MALBORSKA 98 FLACH KRZYSZTOF
95 DOM PIELĘGNIAREK PRZY SZPITALU MIEJSKIM IM. G. NARUTOWICZA UL. SIEMASZKI 17 FLAGA URSZULA
229 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 7 UL. SERBSKA 14 FLAZIK BARTŁOMIEJ
424 ZAKŁAD OPIEKUŃCZO-LECZNICZY ZGROMADZENIA SIÓSTR FELICJANEK UL. KOŁŁĄTAJA 7 FLORCZYK EWA
415 SZPITAL ZAKONU BONIFRATRÓW ŚW. JANA GRANEGO UL. TRYNITARSKA 11 FLORCZYK WOJCIECH
334 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 144 OS. BOHATERÓW WRZEŚNIA 15 FLOREK MAŁGORZATA
87 KLUB KULTURY VADEMECUM UL. RADZIKOWSKIEGO 29 FORYŚ ELŻBIETA
77 ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 UL. UŁANÓW 3 FORYŚ KATARZYNA
145 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 8 UL. NA BŁONIE 15 B FOTYGO MAREK
427 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ SENIORA NAFTOWCA UL. KLUZEKA 6 FRANCZAK RADZISŁAW
304 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 155 OS. 2 PUŁKU LOTNICZEGO 21 FRANCZYK ANNA
302 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 156 UL. CENTRALNA 39 FRANCZYK STANISŁAW
336 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 OS. PIASTÓW 34 A FRANKOWICZ MAŁGORZATA
431 SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. J. BABIŃSKIEGO, DOM POMOCY SPOŁECZNEJ UL. BABIŃSKIEGO 25, 29 FRANKOWSKA MONIKA
328 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 85 OS. ZŁOTEGO WIEKU 4 FRASIŃSKA URSZULA
295 GIMNAZJUM NR 34 UL. POTEBNI 7 FRAŚ DANUTA
104 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 165 UL. DANKA 1 FRĄCZEK ANETA
166 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 UL. KRÓLOWEJ JADWIGI 78 FRĄCZEK KATARZYNA
118 TOWARZYSTWO SPORTOWE WISŁA UL. REYMONTA 22 FRĄCZEK KRYSTYNA
432 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ UL. PRASKA 25 FRĄCZEK WALERIA
242 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 124 UL. WEIGLA 2 FRĄCZKOWSKI ZBIGNIEW
225 ŚWIETLICA MIEJSKIEGO PRZEDSIĘBIORSTWA KOMUNIKACYJNEGO UL. SŁAWKA 10 FREMEL HALINA
134 BIURO STUDIÓW I PROJEKTÓW ENERGETYCZNYCH ENERGOPROJEKT SA UL. MAZOWIECKA 21 FRIEDIGER TOMASZ
167 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 72 AL. MODRZEWIOWA 23 FRIEDMAN-KOWALSKA MARIA
32 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 95 UL. WILEŃSKA 9 FRONT MARCIN
64 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 65 UL. STRZELCÓW 5 FRONT SABINA
125 XXXI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. ZAKĄTEK 2 FRYMAR EWA
139 GIMNAZJUM NR17 UL. LITEWSKA 34 FRYNAS ELŻBIETA ALICJA
327 GIMNAZJUM NR37 OS. ZŁOTEGO WIEKU 36 FULAR EDYTA
48 XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. SĄDOWA 4 FURA STANISŁAWA
156 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 139 UL. KORZENIAKA 18 FURGAŁ BARBARA
155 KLUB KULTURY CHEŁM UL. CHEŁMSKA 16 FURGAŁ SŁAWOMIR
189 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 2 UL. LIPIŃSKIEGO 2 FURMAŃCZYK MAGDALENA
354 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 100 OS. ALBERTYŃSKIE 36 FURTAK BEATA
70 GIMNAZJUM NR10 UL. STANISŁAWA ZE SKALBMIERZA 7 GABOR JACEK
69 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 14 UL. MŁYŃSKA BOCZNA 4 GABOR JADWIGA
71 GIMNAZJUM NR10 UL. STANISŁAWA ZE SKALBMIERZA 7 GABOR KATARZYNA
339 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 OS. PIASTÓW 34 A GABRYŚ WERONIKA
2 GIMNAZJUM NR 3 UL. WĄSKA 5 GACEK ANNA
193 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 UL. KOMANDOSÓW 29 GACEK KRZYSZTOF
24 II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. SOBIESKIEGO 9 GAIK-ZGAŁA IZABELA
190 GIMNAZJUM NR 21 UL. KOMANDOSÓW 29 GAJDA HELENA
24 II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. SOBIESKIEGO 9 GAJDA JOANNA
369 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 129 OS. NA WZGÓRZACH 13 A GAJDA JÓZEF
345 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 104 OS. WYSOKIE 7 GAJDA MAŁGORZATA
370 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 129 OS. NA WZGÓRZACH 13 A GAJDA MARLENA
174 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 UL. PSZCZELNA 13 GAJEWSKI EDWARD
267 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 61 UL. POPŁAWSKIEGO 17 GAJLIKOWSKA ELŻBIETA
263 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 4 UL. ŻABIA 20 GAJLIKOWSKI HENRYK
315 MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY IM. A. BURSY OS. TYSIĄCLECIA 15 GAJOS MACIEJ
353 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 16 OS. NIEPODLEGŁOŚCI 19 GALAS ALICJA
234 GIMNAZJUM NR28 UL. BUJAKA 15 GALAS ANNA
326 GIMNAZJUM NR37 OS. ZŁOTEGO WIEKU 36 GALAS PAWEŁ
20 ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH NR 1 AL. MICKIEWICZA 5 GALEJ MARIUSZ
146 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 138 UL. WIERZYŃSKIEGO 3 GALEZOWSKA EWA
140 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 50 UL. KATOWICKA 28 GALEZOWSKA KATARZYNA
254 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 41 UL. JERZMANOWSKIEGO 6 GALON KINGA
179 TYNIECKI KLUB KULTURY UL. DZIEWIARZY 7 GALOS ADRIANA
145 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 8 UL. NA BŁONIE 15 B GALOS KATARZYNA
430 KRAKOWSKIE CENTRUM REHABILITACJI UL. MODRZEWIOWA 22 GALOS PAWEŁ
94 WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA UL. PRĄDNICKA 76 GALOS RYSZARD
354 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 100 OS. ALBERTYŃSKIE 36 GAŁAN TOMASZ
247 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 12 UL. TELIMENY 9 GAŁAŚ MAREK
312 URZĄD MIASTA KRAKOWA ARCHIWUM UL. NA ZAŁĘCZU 3 GAŁĄZKA WŁODZIMIERZ
45 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 UL. FR. NULLO 23 GAŁKOWSKA KRYSTYNA
103 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 58 UL. ZIELIŃSKA 30 GAŁKOWSKI PIOTR
264 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 15 UL. RYDYGIERA 20 GAŁUSZKA ADAM
265 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 15 UL. RYDYGIERA 20 GAŁUSZKA BARBARA
283 ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 3 UL. GOSZCZYŃSKIEGO 44 GANKIEWICZ MARIAN
284 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 65 UL. GOLIKÓWKA 52 GANKIEWICZ PAULINA
271 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 10 AL. DYGASIŃSKIEGO15 GARBACZ MONIKA
75 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 9 UL. SENIORÓW LOTNICTWA 5 GARBIEŃ ANETA
57 KLUB MUZYKI WSPÓŁCZESNEJ MALWA UL. DOBREGO PASTERZA 6 GARDEŁA PIOTR
198 CENTRUM SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ SOLVAY UL. ZAKOPIAŃSKA 62 GARDOŃ LUCYNA
212 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 97 UL. DR JUDYMA 10 GARGAŁA DOROTA
436 ZAKŁAD OPIEKUŃCZO-LECZNICZY UL. WIELICKA 267 GARLEY ANDRZEJ
133 URZĄD MIASTA KRAKOWA UL. LUBELSKA 27 GARYCKA ANNA
199 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 56 UL. FREDRY 65 GASEK JOANNA
237 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 162 UL. STOJAŁOWSKIEGO 31 GASEK MAŁGORZATA
286 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 26 UL. KRASICKIEGO 34 GASTOŁ KINGA
423 SZPITAL UNIWERSYTECKI (KLINIKI O NUMERACH NIEPARZYSTYCH ULICY KOPERNIKA) UL. ŚNIADECKICH 10 GATKOWSKA ZOFIA
381 GIMNAZJUM NR 45 OS. WILLOWE 1 GATKOWSKI NICEFOR
399 OŚRODEK KULTURY IM. C. K. NORWIDA OS. GÓRALI 5 GAUDYN LUCYNA
337 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 OS. PIASTÓW 34 A GAUDYN PAULINA
286 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 26 UL. KRASICKIEGO 34 GAURA BEATA
177 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 66 UL. SKOTNICKA 86 GAWIN SŁAWOMIRA
11 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 UL. DIETLA 70 GAWIN URSZULA
110 GIMNAZJUM NR 12 UL. KLUCZBORSKA 3 GAWLAK KATARZYNA
318 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 126 OS. TYSIĄCLECIA 57 GAWLAS ZUZANNA ZOFIA
290 URZĄD MIASTA KRAKOWA UL. RYNEK PODGÓRSKI 1 GAWLIK MARIA
269 SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA DOMY POGODNEJ JESIENI UL. JASIŃSKIEGO 32 GAWLIK MIECZYSŁAW
99 GIMNAZJUM NR 13 UL. MACKIEWICZA 15 GAWLIK TERESA
1 GIMNAZJUM NR 3 UL. WĄSKA 5 GAWLIK WIESŁAW
301 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 156 UL. CENTRALNA 39 GAWRON ARTUR
310 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 182 OS. DYWIZJONU 303 12 GAWRON EWA
14 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ UL. RADZIWIŁŁOWSKA 8 GAWROŃSKI JAKUB
37 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 UL. TOPOLOWA 22 GAŹDZIK ANGELIKA
285 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 137 UL. WROBELA 79 GAŹDZIŃSKA MARIA
196 GIMNAZJUM NR 24 UL. MONTWIŁŁA-MIRECKIEGO 29 GĄDEK BARBARA
10 GIMNAZJUM NR 1 UL. BERNARDYŃSKA 7 GĄDEK MIKOŁAJ
231 GIMNAZJUM NR28 UL. BUJAKA 15 GĄDEK SYLWIA
174 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 UL. PSZCZELNA 13 GĄDEK TOMASZ
318 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 126 OS. TYSIĄCLECIA 57 GĄDEK-ŁOJEK SYLWIA
288 ZESPÓŁ EKONOMIKI OŚWIATY KRAKÓW-POŁUDNIE UL. SOKOLSKA 13 GĄDOR BARBARA
394 ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH NR 2 OS. SZKOLNE 18 GĄSIENICA-JÓZKOWY MAGDALENA
390 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 88 OS. SZKLANE DOMY 2 GĄSIENICA-JÓZKOWY TOMASZ
333 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 144 OS. BOHATERÓW WRZEŚNIA 13 GĄSIOR JERZY
304 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 155 OS. 2 PUŁKU LOTNICZEGO 21 GĄSIOREK AGATA
308 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 14 OS. DYWIZJONU 303 66 GĄSIOREK JANUSZ
392 FILIA MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY IM. J. KORCZAKA OS. SZKOLNE 5 GĄSIOR-JAKUS BOGUMIŁA
200 MIEJSKIE PRZEDSIĘBORSTWO KOMUNIKACYJNE UL. BROŻKA 3 GĄSIORSKA ALICJA
201 MIEJSKIE PRZEDSIĘBORSTWO KOMUNIKACYJNE UL. BROŻKA 3 GĄSIORSKI DARIUSZ
443 SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. S. ŻEROMSKIEGO OS. NA SKARPIE 66 GĄSŁOWSKI JAROSŁAW
20 ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH NR 1 AL. MICKIEWICZA 5 GĄSSOWSKA EWA
117 VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. SKARBIŃSKIEGO 5 GĄSSOWSKI TOMASZ
419 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ UL. KRAKOWSKA 43, 45, 47, 53, 55 GĄTARSKA MONIKA
40 GIMNAZJUM NR 7 UL. JACHOWICZA 5 GĄTKIEWICZ ELŻBIETA
209 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 43 UL. MYŚLENICKA 112 GDULA ANTONINA
419 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ UL. KRAKOWSKA 43, 45, 47, 53, 55 GDULA-ARGASIŃSKA MARIA EWA
362 ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH HUTY IM. T. SĘDZIMIRA SA OS. ZŁOTEJ JESIENI 2 GEDIGA JERZY ANDRZEJ
282 ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 3 UL. GOSZCZYŃSKIEGO 44 GEJDEL EWA
285 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 137 UL. WROBELA 79 GEJDEL SYLWIA
322 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 130 OS. OŚWIECENIA 30 GELO MARCIN
117 VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. SKARBIŃSKIEGO 5 GEODECKA MAGDALENA
124 XXXI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. ZAKĄTEK 2 GEODECKI GRZEGORZ
97 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 107 UL. ZDROWA 6 GEODECKI TOMASZ
171 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 53 UL. SKOŚNA 8 GERINGER MICHAŁ
211 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 97 UL. DR JUDYMA 10 GĘBALA BARBARA
212 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 97 UL. DR JUDYMA 10 GĘBALA KATARZYNA
6 ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH NR 4 UL. PODBRZEZIE 10 GĘDŁEK BARBARA
160 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 UL. PRUSA 18 GĘDŁEK MAŁGORZTA
298 NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ KRAKOWSKIE CENTRUM TERAPII UZALEŻNIEŃ UL. WIELICKA 73 GĘDZIK-DĄBROWSKI JAKUB
220 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 33 UL. RŻĄCKA 1 GĘDZIK-DĄBROWSKI TOMASZ
165 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 UL. KRÓLOWEJ JADWIGI 78 GĘGOTEK MAŁGORZATA ANNA
78 ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 UL. UŁANÓW 3 GĘSICKA BARBARA
218 XXIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CECHOWA 57 GIBAS HALINA
20 ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH NR 1 AL. MICKIEWICZA 5 GIBEK KRYSTYNA
180 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 54 UL. TYNIECKA 122 GIERAS MONIKA
154 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 48 UL. KSIĘCIA JÓZEFA 337 GIERMEK BARBARA
70 GIMNAZJUM NR10 UL. STANISŁAWA ZE SKALBMIERZA 7 GIERNAT ANTONI JACEK
81 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 51 UL. STAWOWA 179 GIL PATRYCJA
431 SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. J. BABIŃSKIEGO, DOM POMOCY SPOŁECZNEJ UL. BABIŃSKIEGO 25, 29 GILARSKA DOROTA
12 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 UL. DIETLA 70 GILOWSKA ANNA
11 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 UL. DIETLA 70 GILOWSKA JOANNA
177 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 66 UL. SKOTNICKA 86 GISZTEROWICZ PAWEŁ
248 FILIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 24 UL. ALEKSANDRY 19 GIZA MACIEJ
377 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 78 UL. JASKROWA 5 GIZA ROBERT
348 GIMNAZJUM NR 42 OS. STRUSIA 19 GLABIAN DANUTA
335 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 OS. PIASTÓW 34 A GLIMOS KATARZYNA
232 GIMNAZJUM NR28 UL. BUJAKA 15 GLIMOS TADEUSZ
338 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 OS. PIASTÓW 34 A GLIŃSKI HENRYK
158 ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 4 UL. SENATORSKA 9 GLIŃSKI ŁUKASZ
242 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 124 UL. WEIGLA 2 GLIXELLI BARBARA
129 AKADEMIA EKONOMICZNA - INSTYTUT TOWAROZNAWSTWA UL. SIENKIEWICZA 4 GLOGIER JADWIGA
127 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 34 UL. URZĘDNICZA 65 GLOGIER ZDZISŁAW
197 KLUB KULTURY ISKIERKA UL. ŻYWIECKA 44 GŁAZ JOLANTA
137 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 36 UL. MAZOWIECKA 70 GŁĄB KRYSTYNA
437 ARESZT ŚLEDCZY UL. CZARNIECKIEGO 3 GŁĄB RYSZARD
102 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 58 UL. ZIELIŃSKA 30 GŁĄBIŃSKA-MUSIALSKA DANUTA
85 XIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CHEŁMOŃSKIEGO 37 GŁODZIŃSKA MARIA
17 I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE PL. NA GROBLACH 9 GŁOGOWSKA JANINA
136 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 36 UL. MAZOWIECKA 70 GŁOGOWSKA MONIKA
158 ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 4 UL. SENATORSKA 9 GŁOWACKA LIDIA
210 FILIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 97 UL. ARMII KRAKÓW 76 GŁOWACKI KAZIMIERZ
389 RADA I ZARZĄD DZIELNICY XVIII OS. CENTRUM B, BL.6 GŁOWACKI TADEUSZ
31 GIMNAZJUM NR4 UL. RYNEK KLEPARSKI18 GŁOWACKI TOMASZ
434 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ SIÓSTR SŁUŻEBNICZEK STAROMIEJSKICH UL. PODGÓRKI TYNIECKIE 96 GŁOWACKI WINCENTY
251 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24 UL. ALEKSANDRY 17 GŁÓWKA MARTYNA
303 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 64 AL. JANA PAWŁA II1 92 GŁUC MAREK
130 IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CZAPIŃSKIEGO 5 GŁUSZEK ŁUKASZ
115 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 68 UL. PORZECZKOWA 2 GŁUSZYŃSKA AGNIESZKA
395 ZESPÓŁ SZKÓŁ ODZIEŻOWYCH I EKONOMICZNYCH UL. BULWAROWA 33 GMYREK EWELINA
178 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 133 UL. WRONY 115 GNIADEK BARBARA
255 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 41 UL. JERZMANOWSKIEGO 6 GNUTEK AGATA
356 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 100 OS. ALBERTYŃSKIE 36 GODEK RENATA
32 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 95 UL. WILEŃSKA 9 GODLEWSKA MONIKA
344 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 3 OS. WYSOKIE 6 GODLEWSKI MAREK
217 XXIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CECHOWA 57 GODYŃ HALINA
108 GIMNAZJUM NR 12 UL. KLUCZBORSKA 3 GODYŃ RENATA
246 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 12 UL. TELIMENY 9 GODZIC AGNIESZKA
404 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH SPORTOWYCH NR 1 OS. HANDLOWE 4 GODZIK BRYGIDA
237 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 162 UL. STOJAŁOWSKIEGO 31 GODZIK MAGDALENA
406 GIMNAZJUM NR 48 OS. KOLOROWE 29 GODZIK MATEUSZ
271 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 10 AL. DYGASIŃSKIEGO15 GOFROŃ TADEUSZ
439 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ UL. ŁANOWA 41 GOLIK PIOTR
106 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 UL. BATALIONU SKAŁA AK 12 GOLIŃSKI ŁUKASZ
236 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 162 UL. STOJAŁOWSKIEGO 31 GOŁĄB ANNA
78 ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 UL. UŁANÓW 3 GOŁĄB KRYSTYNA
237 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 162 UL. STOJAŁOWSKIEGO 31 GOŁĄB MAŁGORZATA
146 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 138 UL. WIERZYŃSKIEGO 3 GOŁĄB-MIKOŁAJSKA HALINA
115 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 68 UL. PORZECZKOWA 2 GOŁDA PAULINA
427 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ SENIORA NAFTOWCA UL. KLUZEKA 6 GOMUŁKA STEFANIA
182 SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 3 UL. PRASKA 64 GONCIARCZYK WANDA KAROLINA
43 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 UL. PÓŁKOLE 11 GONDEK DOROTA
310 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 182 OS. DYWIZJONU 303 12 GONKIEWICZ PAWEŁ
53 FILIA PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO NR 162 UL. DUCHACKA 3 GONTARCZYK ARTUR ALEKSANDER
344 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 3 OS. WYSOKIE 6 GORCZYCA BOGUMIŁA MARIA
307 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 14 OS. DYWIZJONU 303 66 GORCZYCA EMILIA
233 GIMNAZJUM NR28 UL. BUJAKA 15 GORYCZKA MAŁGORZATA
305 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 155 OS. 2 PUŁKU LOTNICZEGO 21 GORZKOWSKA ELŻBIETA
236 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 162 UL. STOJAŁOWSKIEGO 31 GOŹDZIEWSKA JOLANTA
386 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 80 OS. NA SKARPIE 8 GÓRA IRENA
411 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 140 UL. PRAWOCHEŃSKIEGO 7 GÓRA IWONA
402 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2 OS. TEATRALNE 33 GÓRA MARTA
441 WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. L. RYDYGIERA OS. ZŁOTEJ JESIENI 1 GÓRA NORBERT
56 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 95 UL. WILEŃSKA 9 GÓRALCZYK KATARZYNA
289 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 4 UL. KRZEMIONKI 11 GÓRECKA BEATA
283 ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 3 UL. GOSZCZYŃSKIEGO 44 GÓRECKA JADWIGA
296 SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA UL. JÓZEFIŃSKA 10 GÓRECKA JOANNA
288 ZESPÓŁ EKONOMIKI OŚWIATY KRAKÓW-POŁUDNIE UL. SOKOLSKA 13 GÓRECKA WŁADYSŁAWA
108 GIMNAZJUM NR 12 UL. KLUCZBORSKA 3 GÓRKA PRZEMYSŁAW
40 GIMNAZJUM NR 7 UL. JACHOWICZA 5 GÓRNA IZABELA
8 SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO - WYCHOWAWCZY NR 5 UL. ŚWIĘTEGO STANISŁAWA 12 GÓRNA KINGA
244 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 124 UL. WEIGLA 2 GÓRNIAK GRAŻYNA
243 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 124 UL. WEIGLA 2 GÓRNIAK MARCIN
114 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 68 UL. PORZECZKOWA 2 GÓRNICKA DOMINIKA
43 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 UL. PÓŁKOLE 11 GÓRNISIEWICZ BARBARA
86 XIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CHEŁMOŃSKIEGO 37 GÓRNISIEWICZ DOMINIK
33 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 11 UL. WYRWIŃSKIEGO 1 GÓRNISIEWICZ JANUSZ
128 SAMORZĄDOWY OŚRODEK PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZY DLA DZIECI PRZEDSZKOLNYCH UL. MAZOWIECKA 30 A GRABACKA MARIA
138 GIMNAZJUM NR17 UL. LITEWSKA 34 GRABACKI ZBIGNIEW
239 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 55 UL. DOBCZYCKA 20 GRABARZ TADEUSZ
145 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 8 UL. NA BŁONIE 15 B GRABIARZ MICHAŁ
119 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 1 AL. KIJOWSKA 3 GRABIAS DANUTA MARIA
118 TOWARZYSTWO SPORTOWE WISŁA UL. REYMONTA 22 GRABOWSKA DANUTA
390 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 88 OS. SZKLANE DOMY 2 GRABOWSKA MIECZYSŁAWA
286 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 26 UL. KRASICKIEGO 34 GRABOWSKI DOMINIK
287 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 26 UL. KRASICKIEGO 34 GRABOWSKI KRZYSZTOF
75 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 9 UL. SENIORÓW LOTNICTWA 5 GRABOWSKI MAREK
220 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 33 UL. RŻĄCKA 1 GRABOWSKI MARIUSZ
434 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ SIÓSTR SŁUŻEBNICZEK STAROMIEJSKICH UL. PODGÓRKI TYNIECKIE 96 GRABSKI ZBIGNIEW
161 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 UL. PRUSA 18 GRACZ JUSTYNA
153 KRAKOWSKA SPÓŁDZIELNIA NIEWIDOMYCH "SANEL" UL. BANDTKIEGO 19 A GRACZ KRYSTYNA
374 GIMNAZJUM NR 44 OS. NA STOKU 34 GRACZYK BARBARA
404 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH SPORTOWYCH NR 1 OS. HANDLOWE 4 GRAMEK WALDEMAR STANISŁAW
91 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 119 UL. CZERWIEŃSKIEGO 1 GRAMZA IRENA
325 OŚRODEK KULTURY IM. C. K. NORWIDA - KLUB KUŹNIA OS. ZŁOTEGO WIEKU 14 GRANICZKOWSKA MAŁGORZATA
326 GIMNAZJUM NR37 OS. ZŁOTEGO WIEKU 36 GRANICZKOWSKI GRZEGORZ
362 ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH HUTY IM. T. SĘDZIMIRA SA OS. ZŁOTEJ JESIENI 2 GRAŻEWICZ MARZENA
38 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH MISTRZOSTWA SPORTOWEGO UL. GROCHOWSKA 20 GRDEŃ BARBARA ZOFIA
217 XXIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CECHOWA 57 GRECKI LESZEK
210 FILIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 97 UL. ARMII KRAKÓW 76 GREGA ANNA
209 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 43 UL. MYŚLENICKA 112 GREGA MARCIN
228 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 7 UL. SERBSKA 14 GREGORCZYK ELŻBIETA
223 GIMNAZJUM NR 27 UL. MALBORSKA 98 GREGORCZYK TOMASZ
413 ŚWIETLICA OSIEDLOWA UL. NADBRZEZIE 18 GREGUŁA-BIENIEK ELŻBIETA
379 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 52 UL. SAWY-CALIŃSKIEGO 12 GRELA MARCIN
352 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 16 OS. NIEPODLEGŁOŚCI 19 GREŃ JERZY
353 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 16 OS. NIEPODLEGŁOŚCI 19 GREŃ PATRYCJA
295 GIMNAZJUM NR 34 UL. POTEBNI 7 GRĘPLOWSKA TERESA
153 KRAKOWSKA SPÓŁDZIELNIA NIEWIDOMYCH "SANEL" UL. BANDTKIEGO 19 A GROBLICKA MAGDALENA
142 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 153 UL. NA BŁONIE 15 D GROBLICKI PRZEMYSŁAW
143 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 153 UL. NA BŁONIE 15 D GROBLICKI TOMASZ
213 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 134 UL. KŁUSZYŃSKA 46 GROCHAL ARKADIUSZ
399 OŚRODEK KULTURY IM. C. K. NORWIDA OS. GÓRALI 5 GROCHAL ELŻBIETA
209 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 43 UL. MYŚLENICKA 112 GROCHAL JANUSZ
242 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 124 UL. WEIGLA 2 GROCHOT JOANNA
51 ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 1 UL. RZEŹNICZA 4 GROCHOT-KYRCZ KATARZYNA
39 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH MISTRZOSTWA SPORTOWEGO UL. GROCHOWSKA 20 GRODECKI STANISŁAW
4 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 UL. MIODOWA 36 GRODNICKA BOZENA
2 GIMNAZJUM NR 3 UL. WĄSKA 5 GRODNICKA ELŻBIETA
8 SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO - WYCHOWAWCZY NR 5 UL. ŚWIĘTEGO STANISŁAWA 12 GRODNICKI EUGENIUSZ
400 SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ŚW.WINCENTEGO PALLOTIEGO OS. KRAKOWIAKÓW 47 GROŃ ALINA
99 GIMNAZJUM NR 13 UL. MACKIEWICZA 15 GROŃ MARIA
210 FILIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 97 UL. ARMII KRAKÓW 76 GROTOWSKA BARBARA
268 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 61 UL. POPŁAWSKIEGO 17 GRUCHAŁA AGATA
314 PRZEDSZKOLE NR 177 OS. KOMBATANTÓW 13 GRUDZIEŃ GRAŻYNA
423 SZPITAL UNIWERSYTECKI (KLINIKI O NUMERACH NIEPARZYSTYCH ULICY KOPERNIKA) UL. ŚNIADECKICH 10 GRÜNER ŁUKASZ
260 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 117 UL. KURCZABA 15 GRUSZECKA BARBARA
170 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 53 UL. SKOŚNA 8 GRUSZEWSKI JANUSZ
385 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 80 OS. NA SKARPIE 8 GRYZŁO JULIAN
65 POLSAD SP. Z O.O. UL. DOBREGO PASTERZA 121 GRZEBAK KATARZYNA
43 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 UL. PÓŁKOLE 11 GRZEGORCZYK DARIUSZ
364 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 101 OS. JAGIELLOŃSKIE 9 GRZEGORZEWSKA AGNIESZKA
287 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 26 UL. KRASICKIEGO 34 GRZESIAK MACIEJ
23 SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO- WYCHOWAWCZY NR 1 UL. SZUJSKIEGO 2 GRZESIAK MARCIN
185 GIMNAZJUM NR22 UL. SKWEROWA 3 GRZESIAK RAFAŁ
257 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 35 UL. LILII WENEDY 7 GRZESIAK ZENON
202 KLUB BORSUCZEK SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ CEGIELNIANA UL. BORSUCZA 12 GRZESIK DOROTA JOANNA
312 URZĄD MIASTA KRAKOWA ARCHIWUM UL. NA ZAŁĘCZU 3 GRZESIK EWA
42 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 UL. PÓŁKOLE 11 GRZESIUK BARBARA
48 XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. SĄDOWA 4 GRZYBEK BEATA
50 VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. GRZEGÓRZECKA 24 GRZYBEK DOMINIKA MARIA
378 BIEGONICE - ZESŁAWICE SP. Z O.O. UL. GUSTAWA MORCINKA 5 GRZYBEK PIOTR
266 MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY - FILIA UL. NA WRZOSACH 57 GRZYBOWSKA TERESA MARIA
256 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 41 UL. JERZMANOWSKIEGO 6 GRZYWA ALEKSANDRA
104 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 165 UL. DANKA 1 GRZYWACZ ADAM
119 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 1 AL. KIJOWSKA 3 GRZYWACZ BARBARA
292 GIMNAZJUM NR 35 UL. LIMANOWSKIEGO 60/62 GRZYWACZ-JODŁOWSKA ELŻBIETA
367 KLUB KRZESŁAWICE UL. WAŃKOWICZA 17 GUCWA IWONA
189 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 2 UL. LIPIŃSKIEGO 2 GUDZOWSKA MONIKA
405 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH SPORTOWYCH NR 1 OS. HANDLOWE 4 GULAREK GRZEGORZ
99 GIMNAZJUM NR 13 UL. MACKIEWICZA 15 GURGUL JAROSŁAW
231 GIMNAZJUM NR28 UL. BUJAKA 15 GURGUL KRYSTYNA
34 MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY UL. GRUNWALDZKA 5 GURGUL MARIA
368 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 112 OS. NA WZGÓRZACH 11 GURGUL MARIA
194 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 UL. KOMANDOSÓW 29 GURGUL WIESŁAW
428 ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI UL. GALLA 25 GUTOWSKA-ŻYRA JADWIGA
414 II KATEDRA CHORÓB WEWNĘTRZNYCH COLLEGIUM MEDIUM UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO UL. SKAWIŃSKA 8 GUTOWSKI KRZYSZTOF
440 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ UL. SOŁTYSOWSKA 13D GUZIK ARTUR
5 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 UL. MIODOWA 36 GUZIK EDYTA
16 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 UL. MARKA 34 GUZIK RENATA
307 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 14 OS. DYWIZJONU 303 66 GUZIK TERESA
111 ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO UL. WYBICKIEGO 3 A GUZOWSKA ANNA
117 VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. SKARBIŃSKIEGO 5 GUZOWSKA EWA
133 URZĄD MIASTA KRAKOWA UL. LUBELSKA 27 GWIZDAŁA-FRIEDIGER ZOFIA
305 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 155 OS. 2 PUŁKU LOTNICZEGO 21 GZYL WOJCIECH