Dokument archiwalny

Skład Obwodowych Komisji Wyborczych
A - F

OKW SIEDZIBA ADRES KOMISJI NAZWISKA IMIONA
212 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 97 UL. DR JUDYMA 10 ADACH PAWEŁ
227 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 32 UL. CZARNOGÓRSKA 16 ADAM DAGMARA
300 ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH NR 2 AL. SKRZYNECKIEGO12 ADAMCZYK EDWARD
329 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 85 OS. ZŁOTEGO WIEKU 4 ADAMCZYK LUCYNA
397 OŚRODEK KULTURY OS. ZGODY1 ADAMCZYK MARIAN
385 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 80 OS. NA SKARPIE 8 ADAMCZYK RENATA
228 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 7 UL. SERBSKA 14 ADAMSKA ALDONA
254 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 41 UL. JERZMANOWSKIEGO 6 ADAMSKA BARBARA
196 GIMNAZJUM NR 24 UL. MONTWIŁŁA-MIRECKIEGO 29 ADAMSKA BEATA
106 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 UL. BATALIONU SKAŁA AK 12 ADAMSKA HALINA
195 GIMNAZJUM NR 24 UL. MONTWIŁŁA-MIRECKIEGO 29 ADAMSKA KATARZYNA
107 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 UL. BATALIONU SKAŁA AK 12 ADAMSKA MAŁGORZATA
256 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 41 UL. JERZMANOWSKIEGO 6 ADAMSKA MONIKA
194 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 UL. KOMANDOSÓW 29 ADAMSKI FILIP
393 ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH NR 2 OS. SZKOLNE 26 ADAMSKI MAREK
17 I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE PL. NA GROBLACH 9 ADAMSKI SZYMON
93 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 113 UL. STACHIEWICZA 33 ADAMUSIK WOJCIECH
131 IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CZAPIŃSKIEGO 5 ALBRZYKOWSKI LECH
210 FILIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 97 UL. ARMII KRAKÓW 76 ALEKSANDROWICZ ELŻBIETA
79 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 114 UL. ŁĄKOWA 31 ALETAŃSKA HALINA
79 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 114 UL. ŁĄKOWA 31 AMBROSZCZYK MARCIN
10 GIMNAZJUM NR 1 UL. BERNARDYŃSKA 7 ANDRUSIEWICZ EDYTA
391 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 5 OS. SŁONECZNE12 ANDRUSZCZAK-ZARĘBA ELŻBIETA
220 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 33 UL. RŻĄCKA 1 ANDRZEJEWSKA KINGA
417 NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ , SZPITAL NASIEMIRADZKIEGO IM. R. CZERWIAKOWSKIEGO UL. SIEMIRADZKIEGO 1 ANGEŁOW DANUTA
303 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 64 AL. JANAPAWŁAII192 ANIELSKA MARIA
115 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 68 UL. PORZECZKOWA 2 ANIOŁ BOGDAN
117 VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. SKARBIŃSKIEGO 5 ANIOŁ EWA
19 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 UL. SMOLEŃSK 5/7 ANTKIEWICZ MARIA
281 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 UL. MYŚLIWSKA 64 ANTOLSKA EWA
352 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 16 OS. NIEPODLEGŁOŚCI 19 ANTONIUK HALINA
351 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 92 OS. KALINOWE 18 ANTONIUK ROBERT
227 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 32 UL. CZARNOGÓRSKA 16 ANTOSIEWICZ MARIA
191 GIMNAZJUM NR 21 UL. KOMANDOSÓW 29 ARKUSIEWICZ ELŻBIETA
270 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 10 AL. DYGASIŃSKIEGO15 ARMATYS AGNIESZKA
260 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 117 UL. KURCZABA 15 ART OLGA
259 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 117 UL. KURCZABA 15 ART TERESA
125 XXXI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. ZAKĄTEK 2 AUGUSTYN KATARZYNA
341 PUBLICZNA SZKOŁAPODSTAWOWA SIÓSTR SALEZJANEK IM. BŁOGOSŁAWIONEJ LAURY VICUNA OS. KOŚCIUSZKOWSKIE 7 AUGUSTYŃSKI JACEK
241 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 124 UL. WEIGLA 2 BABICZ ALEKSANDRA
231 GIMNAZJUM NR28 UL. BUJAKA 15 BABIŃSKA KATARZYNA
54 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 95 UL. WILEŃSKA 9 BABIŃSKI HENRYK
85 XIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CHEŁMOŃSKIEGO 37 BABULA-GÓRNISIEWICZ DANUTA
357 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 86 OS. JAGIELLOŃSKIE 18 BACHULA JERZY
80 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 114 UL. ŁĄKOWA 31 BACHULSKA JUSTYNA
189 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 2 UL. LIPIŃSKIEGO 2 BACZEWSKA ELŻBIETA
187 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 2 UL. LIPIŃSKIEGO 2 BACZEWSKI ADAM
217 XXIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CECHOWA 57 BADURSKA DOROTA
401 SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ŚW.WINCENTEGO PALLOTIEGO OS. KRAKOWIAKÓW 47 BAJOREK MONIKA
163 GIMNAZJUM NR 20 UL. SENATORSKA 35 BAJOREK ZDZISŁAW
289 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 4 UL. KRZEMIONKI 11 BAKA GABRIELA
4 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 UL. MIODOWA 36 BAL DIONIZY
65 POLSAD SP. Z O.O. UL. DOBREGO PASTERZA 121 BAL GRAŻYNA
240 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 55 UL. DOBCZYCKA 20 BAL TOMASZ
206 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 147 UL. ZBYDNIOWICKA 1 BALASA ANNA
211 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 97 UL. DR JUDYMA 10 BALASA BARBARA
207 KLUB OSIEDLOWY UL. NIEWODNICZAŃSKIEGO74 BALASA JAROSŁAW
16 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 UL. MARKA 34 BALCERAK ANNA
133 URZĄD MIASTA KRAKOWA UL. LUBELSKA 27 BALIK DOROTA
429 5 WOJSKOWY SZPITAL KLINICZNY Z POLIKLINIKĄ UL. WROCŁAWSKA 1-3 BALIK MAŁGORZATA
354 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 100 OS. ALBERTYŃSKIE 36 BALMAS KATARZYNA
275 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 87 UL. SPÓŁDZIELCÓW 7 BALONEK ŁUKASZ
132 GIMNAZJUM NR 16 UL. KONARSKIEGO 2 BALOWSKI ŁUKASZ
85 XIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CHEŁMOŃSKIEGO 37 BAŁA ARTUR
152 CENTRUM KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO UL. SZABLOWSKIEGO 1B BAŁA PAWEŁ
160 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 UL. PRUSA 18 BAŁAGA BARBARA
88 GIMNAZJUM NR14 UL. CZERWIEŃSKIEGO 16 BAŁAZIŃSKA GERTRUDA
184 ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI UL. MONTE CASSINO 31 BAŁAZIŃSKI JERZY
343 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 3 OS. WYSOKIE 6 BAŁAZY STANISŁAWA CZESŁAWA
132 GIMNAZJUM NR 16 UL. KONARSKIEGO 2 BANACH GRAŻYNA DOROTA
267 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 61 UL. POPŁAWSKIEGO 17 BANACHOWICZ JANINA
264 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 15 UL. RYDYGIERA 20 BANASIK ANNA
153 KRAKOWSKA SPÓŁDZIELNIA NIEWIDOMYCH "SANEL" UL. BANDTKIEGO 19 A BANASIK ANNA
151 ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH NR 1 UL. SZABLOWSKIEGO 1 BANASIK JAN
318 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 126 OS. TYSIĄCLECIA 57 BANASIK LESZEK
116 VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. SKARBIŃSKIEGO 5 BANASIK MAŁGORZATA
152 CENTRUM KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO UL. SZABLOWSKIEGO 1B BANASIK MARCIN
339 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 OS. PIASTÓW 34 A BANASZEK MONIKA
288 ZESPÓŁ EKONOMIKI OŚWIATY KRAKÓW-POŁUDNIE UL. SOKOLSKA 13 BANASZKIEWICZ JAKUB
287 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 26 UL. KRASICKIEGO 34 BANASZKIEWICZ WIESŁAWA
295 GIMNAZJUM NR 34 UL. POTEBNI 7 BANAŚ TERESA
267 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 61 UL. POPŁAWSKIEGO 17 BANAŚ URSZULA
342 PUBLICZNA SZKOŁAPODSTAWOWA SIÓSTR SALEZJANEK IM. BŁOGOSŁAWIONEJ LAURY VICUNA OS. KOŚCIUSZKOWSKIE 7 BANDUŁA BERNADETTA
375 KLUB OSIEDLOWY DUKAT UL. STYCZNA 1 BANDURA ANNA
395 ZESPÓŁ SZKÓŁ ODZIEŻOWYCH I EKONOMICZNYCH UL. BULWAROWA 33 BANDYK MAŁGORZATA
338 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 OS. PIASTÓW 34 A BANIA BARTOSZ
336 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 OS. PIASTÓW 34 A BANIA ELŻBIETA
357 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 86 OS. JAGIELLOŃSKIE 18 BANIOWSKA BERNADETA
285 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 137 UL. WROBELA 79 BANT JANUSZ
284 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 65 UL. GOLIKÓWKA 52 BANT MARCIN
345 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 104 OS. WYSOKIE 7 BAŃDO RENATA
333 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 144 OS. BOHATERÓW WRZEŚNIA 13 BAŃDURA BEATA
334 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 144 OS. BOHATERÓW WRZEŚNIA 15 BAŃDURA MAREK
31 GIMNAZJUM NR4 UL. RYNEK KLEPARSKI18 BARAN BŁAŻEJ
135 BIURO STUDIÓW I PROJEKTÓW ENERGETYCZNYCH ENERGOPROJEKTSA UL. MAZOWIECKA 21 BARAN DANUTA
89 GIMNAZJUM NR14 UL. CZERWIEŃSKIEGO 16 BARAN DOROTA
432 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ UL. PRASKA 25 BARAN IRENA
369 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 129 OS. NA WZGÓRZACH 13 A BARAN KRZYSZTOF
170 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 53 UL. SKOŚNA 8 BARAN MAŁGORZATA
32 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 95 UL. WILEŃSKA 9 BARAN MARIA
423 SZPITAL UNIWERSYTECKI (KLINIKI O NUMERACH NIEPARZYSTYCH ULICY KOPERNIKA) UL. ŚNIADECKICH 10 BARANEK ELŻBIETA
73 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 12 UL. MIECHOWITY 11 BARANOWSKA MARIA JOLANTA
90 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 119 UL. CZERWIEŃSKIEGO 1 BARCZYŃSKA-SZEWCZYK EWA
293 GIMNAZJUM NR 35 UL. LIMANOWSKIEGO 60/62 BARKIET BARBARA
292 GIMNAZJUM NR 35 UL. LIMANOWSKIEGO 60/62 BARKIET BERNADETTA
5 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 UL. MIODOWA 36 BARON KRZYSZTOF
8 SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO - WYCHOWAWCZY NR 5 UL. ŚWIĘTEGO STANISŁAWA 12 BARON WIESŁAW
23 SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO- WYCHOWAWCZY NR 1 UL. SZUJSKIEGO 2 BARTEL EWA
49 VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. GRZEGÓRZECKA 24 BARTELA ANNA
365 GIMNAZJUM NR 41 OS. JAGIELLOŃSKIE 17 BARTELA-KAWULOK AGNIESZKA
184 ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI UL. MONTE CASSINO 31 BARTKIEWICZ BLANKA
183 ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI UL. MONTE CASSINO 31 BARTKIEWICZ MARIA WIESŁAWA
164 GIMNAZJUM NR 20 UL. SENATORSKA 35 BARTOSIAK RENATA
163 GIMNAZJUM NR 20 UL. SENATORSKA 35 BARTOSIK HENRYK
295 GIMNAZJUM NR 34 UL. POTEBNI 7 BARTOSZEWSKA HENRYKA
87 KLUB KULTURY VADEMECUM UL. RADZIKOWSKIEGO 29 BARTOSZEWSKI SŁAWOMIR
209 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 43 UL. MYŚLENICKA 112 BARTUZI ANDRZEJ
208 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 43 UL. MYŚLENICKA 112 BARTUZI GABRIELA
113 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 68 UL. PORZECZKOWA 2 BARUCHA BEATA
161 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 UL. PRUSA 18 BARWACZ JAROSŁAW
420 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ UL. HELCLÓW 2 BARWIŃSKA KRYSTYNA
429 5 WOJSKOWY SZPITAL KLINICZNY Z POLIKLINIKĄ UL. WROCŁAWSKA 1-3 BARWIŃSKI EDWARD
352 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 16 OS. NIEPODLEGŁOŚCI 19 BASTA EDYTA
316 MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY IM. A. BURSY OS. TYSIĄCLECIA 15 BASTA ZOFIA
406 GIMNAZJUM NR 48 OS. KOLOROWE 29 BASTER JULIA
80 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 114 UL. ŁĄKOWA 31 BASTER PIOTR
268 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 61 UL. POPŁAWSKIEGO 17 BATKO ALEKSANDRA
411 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 140 UL. PRAWOCHEŃSKIEGO 7 BATKO KRZYSZTOF
273 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 123 UL. OKÓLNA 16 BATOR ANNA
272 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 123 UL. OKÓLNA 16 BATOR EWA
342 PUBLICZNA SZKOŁAPODSTAWOWA SIÓSTR SALEZJANEK IM. BŁOGOSŁAWIONEJ LAURY VICUNA OS. KOŚCIUSZKOWSKIE 7 BATOR GRAŻYNA
193 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 UL. KOMANDOSÓW 29 BATOR INGA
299 SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA KABEL SALA KONFERENCYJNA UL. WIELICKA 76 BATOR MARIA
298 NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ KRAKOWSKIECENTRUM TERAPII UZALEŻNIEŃ UL. WIELICKA 73 BATOR SEWERYN
437 ARESZT ŚLEDCZY UL. CZARNIECKIEGO 3 BATOR WITOLD
409 ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 6 UL. PTASZYCKIEGO 9 BAUER BARTOSZ
404 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH SPORTOWYCH NR 1 OS. HANDLOWE 4 BAUER ELŻBIETA
278 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 11 UL. SASKA 11 BAZAN-DRYGAŁA BARBARA
422 SZPITAL UNIWERSYTECKI (KLINIKI O NUMERACH PARZYSTYCHULICY KOPERNIKA) UL. KOPERNIKA 36 BAZARNIK GRZEGORZ
433 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ IM. ŚW. BRATA ALBERTA UL. NOWACZYŃSKIEGO 1 BAŻELA MACIEJ
323 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 130 OS. OŚWIECENIA 30 BAŻELA WACŁAW
56 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 95 UL. WILEŃSKA 9 BĄK ANNA
63 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 UL. STRZELCÓW 5 A BĄK EUNICE
358 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 86 OS. JAGIELLOŃSKIE 18 BĄK GRZEGORZ
224 GIMNAZJUM NR 27 UL. MALBORSKA 98 BĄK JUSTYNA
225 ŚWIETLICA MIEJSKIEGO PRZEDSIĘBIORSTWA KOMUNIKACYJNEGO UL. SŁAWKA 10 BĄK ZOFIA
126 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 34 UL. URZĘDNICZA 65 BEDNARCZUK ALICJA
128 SAMORZĄDOWY OŚRODEK PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZY DLADZIECI PRZEDSZKOLNYCH UL. MAZOWIECKA 30 A BEDNARCZUK MIŁOSZ
350 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 92 OS. KALINOWE 18 BEDNARCZYK ALEKSANDER
178 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 133 UL. WRONY 115 BEDNARKA JOANNA
180 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 54 UL. TYNIECKA 122 BEDNARSKA ANNA
181 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 62 UL. ĆWIKŁOWA 1 BEDNARSKA JANINA
403 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH SPORTOWYCH NR2 OS. TEATRALNE 35 BEDNARSKI JERZY
179 TYNIECKI KLUB KULTURY UL. DZIEWIARZY 7 BEDNARSKI MARCIN
93 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 113 UL. STACHIEWICZA 33 BEDNARZ KATARZYNA
227 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 32 UL. CZARNOGÓRSKA 16 BEDNARZ MAŁGORZATA
235 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 162 UL. STOJAŁOWSKIEGO 31 BEDNARZ RYSZARD
140 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 50 UL. KATOWICKA 28 BEDNARZ WIESŁAWA
88 GIMNAZJUM NR14 UL. CZERWIEŃSKIEGO 16 BEDNARZ ZBIGNIEW
108 GIMNAZJUM NR 12 UL. KLUCZBORSKA 3 BEDNARZ ZOFIA
78 ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 UL. UŁANÓW 3 BEGEJOWICZ EWA
77 ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 UL. UŁANÓW 3 BEGEJOWICZ MARIA
399 OŚRODEK KULTURY IM. C. K. NORWIDA OS. GÓRALI 5 BEK PAULINA
192 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 UL. KOMANDOSÓW 29 BELICZYŃSKA-ROGUSZCZAK BOŻENA
384 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 46 OS. NA SKARPIE 46 BEŁDO MARCIN
420 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ UL. HELCLÓW 2 BEMBENEK MARIUSZ
312 URZĄD MIASTA KRAKOWA ARCHIWUM UL. NA ZAŁĘCZU 3 BENDER JACEK
47 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 UL. FR. NULLO 23 BENKO KATARZYNA
82 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 51 UL. STAWOWA 179 BERETA BOŻENA
313 MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KSZTAŁCENIA I STUDIÓWURBANISTYCZNYCH UL. SKARŻYŃSKIEGO 1 BEREZOWSKI SEBASTIAN
78 ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 UL. UŁANÓW 3 BERNIAK ARTUR
236 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 162 UL. STOJAŁOWSKIEGO 31 BERSKI ANTONI
179 TYNIECKI KLUB KULTURY UL. DZIEWIARZY 7 BĘTKOWSKA JOANNA
98 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 175 UL. SIEWNA 23 C BĘTKOWSKA TERESA
99 GIMNAZJUM NR 13 UL. MACKIEWICZA 15 BĘTKOWSKI MACIEJ
100 GIMNAZJUM NR 13 UL. MACKIEWICZA 15 BĘTKOWSKI PIOTR
60 GIMNAZJUM NR9 UL. KAZIMIERZA ODNOWICIELA 2 BIAŁCZYK BARBARA
410 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 74 UL. BRANICKA 26 BIAŁEK MAŁGORZATA
190 GIMNAZJUM NR 21 UL. KOMANDOSÓW 29 BIAŁORUSKA BEATA
356 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 100 OS. ALBERTYŃSKIE 36 BIAŁOWĄS ANNA
421 ARESZT ŚLEDCZY UL. MONTELUPICH 7 BICZ ANETA
204 KLUB OSIEDLOWY UL. KURYŁOWICZA 115 BICZAK MONIKA
29 X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. WRÓBLEWSKIEGO 8 BIEDA KAROLINA
109 GIMNAZJUM NR 12 UL. KLUCZBORSKA 3 BIEDROŃ-BULKA JOLANTA
276 GIMNAZJUM NR 31 UL. SPÓŁDZIELCÓW 5 BIEL ANNA
134 BIURO STUDIÓW I PROJEKTÓW ENERGETYCZNYCH ENERGOPROJEKTSA UL. MAZOWIECKA 21 BIEL MONIKA
408 ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH NR 2 OS. SPÓŁDZIELCZE 6 BIEL PIOTR
157 KLUB KULTURY PRZEGORZAŁY UL. KAMEDULSKA 70 BIEL ROBERT
60 GIMNAZJUM NR9 UL. KAZIMIERZA ODNOWICIELA 2 BIEL WOJCIECH
150 ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH NR 1 UL. SZABLOWSKIEGO 1 BIELA KATARZYNA
415 SZPITAL ZAKONU BONIFRATRÓW ŚW. JANA GRANEGO UL. TRYNITARSKA 11 BIELA ŁUKASZ
213 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 134 UL. KŁUSZYŃSKA 46 BIELACH RENATA
250 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24 UL. ALEKSANDRY 17 BIELAŃSKA ANNA
160 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 UL. PRUSA 18 BIELAŃSKI SEBASTIAN
144 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 8 UL. NA BŁONIE 15 B BIELAWSKA JUSTYNA
317 ZESPÓŁ SZKÓŁ POLIGRAFICZNO-KSIĘGARSKICH OS. TYSIĄCLECIA 38 BIELAWSKA-PAŁKA KATARZYNA
316 MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY IM. A. BURSY OS. TYSIĄCLECIA 15 BIELAWSKI ZBIGNIEW
229 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 7 UL. SERBSKA 14 BIELEC HELENA
331 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 144 OS. BOHATERÓW WRZEŚNIA 13 BIELEŃ ELŻBIETA
330 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 144 OS. BOHATERÓW WRZEŚNIA 13 BIELEŃ MAREK
333 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 144 OS. BOHATERÓW WRZEŚNIA 13 BIELEŃ PIOTR
226 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 32 UL. CZARNOGÓRSKA 16 BIELICZ AGNIESZKA
353 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 16 OS. NIEPODLEGŁOŚCI 19 BIELIŃSKA NATALIA
186 GIMNAZJUM NR22 UL. SKWEROWA 3 BIENIAS MAGDALENA
12 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 UL. DIETLA 70 BIENIASZ BARTŁOMIEJ
112 KATOLICKI DOM KULTURY TONIE UL. ŁOKIETKA 267 BIENIASZ MARIANNA
219 XXIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CECHOWA 57 BIENIEK ARTUR
296 SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA UL. JÓZEFIŃSKA 10 BIENIEK IWONA
339 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 OS. PIASTÓW 34 A BIEŃ ALEKSANDRA
64 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 65 UL. STRZELCÓW 5 BIEŃ-MĄCZYŃSKA EWA
80 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 114 UL. ŁĄKOWA 31 BIERCA PAWEŁ
308 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 14 OS. DYWIZJONU 303 66 BIERKA IZABELLA
408 ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH NR 2 OS. SPÓŁDZIELCZE 6 BIERNACIK ROBERT
1 GIMNAZJUM NR 3 UL. WĄSKA 5 BIERNACKI LEONARD
3 PUNKT INFORMACJI TURYSTYCZNEJ URZĘDU MIASTA KRAKOWA UL. JÓZEFA 7 BIERNACKI PIOTR
357 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 86 OS. JAGIELLOŃSKIE 18 BIERNAT DOMINIKA
423 SZPITAL UNIWERSYTECKI (KLINIKI O NUMERACH NIEPARZYSTYCH ULICY KOPERNIKA) UL. ŚNIADECKICH 10 BIERNAT JOANNA
41 GIMNAZJUM NR 7 UL. JACHOWICZA 5 BIERNAT KRZYSZTOF
32 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 95 UL. WILEŃSKA 9 BIERNAT LESZEK
43 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 UL. PÓŁKOLE 11 BIERNAT WŁADYSŁAW
366 GIMNAZJUM NR 41 OS. JAGIELLOŃSKIE 17 BIEROWSKI TADEUSZ
2 GIMNAZJUM NR 3 UL. WĄSKA 5 BIERZANOWSKA TAMARA
139 GIMNAZJUM NR17 UL. LITEWSKA 34 BIK BARBARA
28 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 44 UL. ŻUŁAWSKIEGO 9 BIK KAZIMIERZ
202 KLUB BORSUCZEK SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ CEGIELNIANA UL. BORSUCZA 12 BIK LESZEK
130 IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CZAPIŃSKIEGO 5 BIK PIOTR
128 SAMORZĄDOWY OŚRODEK PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZY DLADZIECI PRZEDSZKOLNYCH UL. MAZOWIECKA 30 A BIK ZOFIA
47 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 UL. FR. NULLO 23 BILIŃSKA GRAŻYNA
131 IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CZAPIŃSKIEGO 5 BILIŃSKI JACEK
94 WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA UL. PRĄDNICKA 76 BILL IRENA
32 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 95 UL. WILEŃSKA 9 BILL IRENA
95 DOM PIELĘGNIAREK PRZY SZPITALU MIEJSKIM IM. G.NARUTOWICZA UL. SIEMASZKI 17 BILLIK ELŻBIETA
230 GIMNAZJUM NR28 UL. BUJAKA 15 BILSKA JADWIGA
2 GIMNAZJUM NR 3 UL. WĄSKA 5 BISKUP TOMASZ
114 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 68 UL. PORZECZKOWA 2 BIZUB MAGDALENA
344 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 3 OS. WYSOKIE 6 BLAJDA MACIEJ
185 GIMNAZJUM NR22 UL. SKWEROWA 3 BLASKI IWONA
160 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 UL. PRUSA 18 BLATKIEWICZ-KOTLARZ ELŻBIETA
204 KLUB OSIEDLOWY UL. KURYŁOWICZA 115 BLECHARZ IWONA
442 ZAKŁAD KARNY KRAKÓW-NOWA HUTA UL. SPŁAWY 2 BLECHARZ MIECZYSŁAW
279 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 11 UL. SASKA 11 BLECHARZ RAFAŁ
60 GIMNAZJUM NR9 UL. KAZIMIERZA ODNOWICIELA 2 BLITEK MARIA URSZULA
192 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 UL. KOMANDOSÓW 29 BLUS BARBARA
228 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 7 UL. SERBSKA 14 BŁASZCZAK-RATUŁOWSKA KATARZYNA
300 ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH NR 2 AL. SKRZYNECKIEGO12 BŁAWACKA STANISŁAWA
307 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 14 OS. DYWIZJONU 303 66 BŁAWACKI CZESŁAW
33 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 11 UL. WYRWIŃSKIEGO 1 BŁAŻ KRYSTYNA
331 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 144 OS. BOHATERÓW WRZEŚNIA 13 BŁAŻEJCZYK BARBARA
352 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 16 OS. NIEPODLEGŁOŚCI 19 BŁAŻEJCZYK KRYSTYNA
86 XIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CHEŁMOŃSKIEGO 37 BŁĄKAŁA DAMIAN
95 DOM PIELĘGNIAREK PRZY SZPITALU MIEJSKIM IM. G.NARUTOWICZA UL. SIEMASZKI 17 BŁĄKAŁA JOLANTA
88 GIMNAZJUM NR14 UL. CZERWIEŃSKIEGO 16 BŁĄKAŁA MARIA
241 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 124 UL. WEIGLA 2 BOBAK BEATA
310 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 182 OS. DYWIZJONU 303 12 BOBEK EDYTA
309 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 14 OS. DYWIZJONU 303 66 BOBEK ELŻBIETA
184 ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI UL. MONTE CASSINO 31 BOBEK KAMIL
185 GIMNAZJUM NR22 UL. SKWEROWA 3 BOBEK KAZIMIERA
316 MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY IM. A. BURSY OS. TYSIĄCLECIA 15 BOBEK MAŁGORZATA
307 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 14 OS. DYWIZJONU 303 66 BOBEK MAŁGORZATA
186 GIMNAZJUM NR22 UL. SKWEROWA 3 BOBEK MATEUSZ
311 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 182 OS. DYWIZJONU 303 12 BOBEK WŁADYSŁAW
32 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 95 UL. WILEŃSKA 9 BOBER MARCIN
71 GIMNAZJUM NR10 UL. STANISŁAWA ZE SKALBMIERZA 7 BOBKA JAN
398 PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE BAJKA OS. UROCZE 6 BOBROWSKI JAN
336 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 OS. PIASTÓW 34 A BOCHENEK ALICJA
39 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH MISTRZOSTWA SPORTOWEGO UL. GROCHOWSKA 20 BOCHENEK ANNA
314 PRZEDSZKOLE NR 177 OS. KOMBATANTÓW 13 BOCHENEK MIROSŁAW
101 GIMNAZJUM NR 13 UL. MACKIEWICZA 15 BOCHEŃSKA AGNIESZKA
128 SAMORZĄDOWY OŚRODEK PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZY DLADZIECI PRZEDSZKOLNYCH UL. MAZOWIECKA 30 A BOCHEŃSKA AGNIESZKA
356 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 100 OS. ALBERTYŃSKIE 36 BOCHEŃSKA ANNA
193 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 UL. KOMANDOSÓW 29 BOCHEŃSKA BEATA
159 ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 4 UL. SENATORSKA 9 BOCHNIAK GRAŻYNA
278 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 11 UL. SASKA 11 BODUCH BARBARA
54 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 95 UL. WILEŃSKA 9 BODZIOCH AGNIESZKA
87 KLUB KULTURY VADEMECUM UL. RADZIKOWSKIEGO 29 BODZIOCH JOANNA MARIA
265 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 15 UL. RYDYGIERA 20 BODZIOCH PATRYCJA
326 GIMNAZJUM NR37 OS. ZŁOTEGO WIEKU 36 BOGACZ TERESA JOANNA
429 5 WOJSKOWY SZPITAL KLINICZNY Z POLIKLINIKĄ UL. WROCŁAWSKA 1-3 BOGACZ-MÓŁKA URSZULA
28 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 44 UL. ŻUŁAWSKIEGO 9 BOGDAŁ ANNA
372 GIMNAZJUM NR 44 OS. NA STOKU 34 BOGDAŃSKA-SĘK URSZULA
177 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 66 UL. SKOTNICKA 86 BOGUSZ BERNADETA
187 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 2 UL. LIPIŃSKIEGO 2 BOJARCZUK ALEKSANDRA
48 XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. SĄDOWA 4 BOKUS IRENA
2 GIMNAZJUM NR 3 UL. WĄSKA 5 BOMBICKA IZABELA
398 PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE BAJKA OS. UROCZE 6 BORCZ KRYSTYNA
372 GIMNAZJUM NR 44 OS. NA STOKU 34 BORCZUCH BARBARA
373 GIMNAZJUM NR 44 OS. NA STOKU 34 BORCZUCH KRZYSZTOF
355 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 100 OS. ALBERTYŃSKIE 36 BORCZUCH MARCIN
374 GIMNAZJUM NR 44 OS. NA STOKU 34 BORCZUCH PRZEMYSŁAW
371 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 6 OS. NA STOKU 52 BORCZUCH RADOSŁAW
68 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 64 UL. SADZAWKI 1 BOREK MAŁGORZATA
417 NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ , SZPITAL NASIEMIRADZKIEGO IM. R. CZERWIAKOWSKIEGO UL. SIEMIRADZKIEGO 1 BORGIEŁ HENRYK
190 GIMNAZJUM NR 21 UL. KOMANDOSÓW 29 BORGIEŁ-KOŁODZIEJ KATARZYNA
111 ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO UL. WYBICKIEGO 3 A BORGOSZ LUCYNA
89 GIMNAZJUM NR14 UL. CZERWIEŃSKIEGO 16 BORKOWSKA ANIELA
88 GIMNAZJUM NR14 UL. CZERWIEŃSKIEGO 16 BORKOWSKA KAROLINA
68 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 64 UL. SADZAWKI 1 BORKOWSKA MONIKA
119 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 1 AL. KIJOWSKA 3 BORKOWSKI MAREK
118 TOWARZYSTWO SPORTOWE WISŁA UL. REYMONTA 22 BOROŃ MARTA
199 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 56 UL. FREDRY 65 BOROŃ PIOTR
359 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 86 OS. JAGIELLOŃSKIE 18 BOROŃ ZBIGNIEW
82 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 51 UL. STAWOWA 179 BOROWIEC MONIKA
36 ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 10 UL. LUBOMIRSKIEGO 21 BOROWIEC URSZULA
194 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 UL. KOMANDOSÓW 29 BOROWIEC WOJCIECH
121 AKADEMIA PEDAGOGICZNA UL. PODCHORĄŻYCH 2 BOROWIEJSKA EWA
201 MIEJSKIE PRZEDSIĘBORSTWO KOMUNIKACYJNE UL. BROŻKA 3 BOROWSKA MONIKA
320 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 130 OS. OŚWIECENIA 30 BORUTA BARBARA
162 ZESPÓŁ SZKÓŁ ODZIEŻOWYCH NR 1 UL. SYROKOMLI 21 BORYCZKO BEATA
89 GIMNAZJUM NR14 UL. CZERWIEŃSKIEGO 16 BORYSIEWICZ EWA
134 BIURO STUDIÓW I PROJEKTÓW ENERGETYCZNYCH ENERGOPROJEKTSA UL. MAZOWIECKA 21 BORYSIEWICZ JÓZEF
290 URZĄD MIASTA KRAKOWA UL. RYNEK PODGÓRSKI 1 BORYSŁAWSKA JOANNA
77 ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 UL. UŁANÓW 3 BOŻEK DAGMARA
360 ZESPÓŁ SZKÓŁ GASTRONOMICZNYCH NR 1 OS. ZŁOTEJ JESIENI 16 BOŻEK MIROSŁAW
234 GIMNAZJUM NR28 UL. BUJAKA 15 BOŻEK PIOTR
362 ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH HUTY IM. T. SĘDZIMIRA SA OS. ZŁOTEJ JESIENI 2 BOŻEK TERESA
299 SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA KABEL SALA KONFERENCYJNA UL. WIELICKA 76 BRAJCZEWSKA ZOFIA
298 NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ KRAKOWSKIECENTRUM TERAPII UZALEŻNIEŃ UL. WIELICKA 73 BRAJCZEWSKI PAWEŁ
410 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 74 UL. BRANICKA 26 BRANDOS ZOFIA
421 ARESZT ŚLEDCZY UL. MONTELUPICH 7 BRANDYS MONIKA
79 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 114 UL. ŁĄKOWA 31 BRANDYS NADZIEJA
304 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 155 OS. 2 PUŁKU LOTNICZEGO 21 BRANICKA BEATA
348 GIMNAZJUM NR 42 OS. STRUSIA 19 BRANICKA-ŚWIDER KINGA ANNA
358 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 86 OS. JAGIELLOŃSKIE 18 BRASŁAWSKI KRZYSZTOF
373 GIMNAZJUM NR 44 OS. NA STOKU 34 BRĄCZEK MAŁGORZATA
47 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 UL. FR. NULLO 23 BRĄCZKOWSKI JAN
360 ZESPÓŁ SZKÓŁ GASTRONOMICZNYCH NR 1 OS. ZŁOTEJ JESIENI 16 BREWCZYŃSKA BARBARA LUCYNA
387 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 OS. STALOWE 18 BRODA ANDRZEJ
340 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 187 OS. PIASTÓW 48 BRODA DAMIAN
336 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 OS. PIASTÓW 34 A BRODA EDYTA
393 ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH NR 2 OS. SZKOLNE 26 BRODA ELŻBIETA
394 ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH NR 2 OS. SZKOLNE 18 BRODA KRYSTYNA
148 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 7 UL. ZŁOTY RÓG 30 BRODA SIMONA
211 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 97 UL. DR JUDYMA 10 BRODZIŃSKA ALEKSANDRA
212 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 97 UL. DR JUDYMA 10 BRODZIŃSKI SŁAWOMIR
377 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 78 UL. JASKROWA 5 BROMBLIK ANNA
376 GIMNAZJUM NR 43 UL. ŁUCZANOWICKA 2A BROMBLIK JERZY
317 ZESPÓŁ SZKÓŁ POLIGRAFICZNO-KSIĘGARSKICH OS. TYSIĄCLECIA 38 BROŚ MIECZYSŁAW FRANCISZEK
99 GIMNAZJUM NR 13 UL. MACKIEWICZA 15 BROŚ MIROSŁAWA
142 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 153 UL. NA BŁONIE 15 D BROŻEK AGATA
195 GIMNAZJUM NR 24 UL. MONTWIŁŁA-MIRECKIEGO 29 BROŻEK ANNA
301 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 156 UL. CENTRALNA 39 BROŻEK STANISŁAW
389 RADA I ZARZĄD DZIELNICY XVIII OS. CENTRUM B, BL.6 BRUTANEK SEBASTIAN
65 POLSAD SP. Z O.O. UL. DOBREGO PASTERZA 121 BRUZDA AGNIESZKA
4 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 UL. MIODOWA 36 BRYDA JACEK
49 VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. GRZEGÓRZECKA 24 BRYK GABRIELA
107 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 UL. BATALIONU SKAŁA AK 12 BRYKSY SYLWIA
276 GIMNAZJUM NR 31 UL. SPÓŁDZIELCÓW 5 BRYNDZA AGATA
438 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ UL. ŁANOWA 39 BRYNDZA EDYTA
225 ŚWIETLICA MIEJSKIEGO PRZEDSIĘBIORSTWA KOMUNIKACYJNEGO UL. SŁAWKA 10 BRZEZINA ELŻBIETA
407 GIMNAZJUM NR 48 OS. KOLOROWE 29 BRZEZINA MAŁGORZATA
224 GIMNAZJUM NR 27 UL. MALBORSKA 98 BRZEZINA STANISŁAWA
298 NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ KRAKOWSKIECENTRUM TERAPII UZALEŻNIEŃ UL. WIELICKA 73 BRZOSKWINIA URSZULA
259 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 117 UL. KURCZABA 15 BRZOZOWSKA ANNA
24 II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. SOBIESKIEGO 9 BRZYKCY HALINA
30 X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. WRÓBLEWSKIEGO 8 BRZYKCY MATEUSZ
25 II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. SOBIESKIEGO 9 BRZYKCY ZYGMUNT
270 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 10 AL. DYGASIŃSKIEGO15 BUBISZ TERESA
396 KRAKOWSKA RADAFEDERACJI STOWARZYSZEŃ NAUKOWO-TECHNICZNYCH OS. CENTRUM C BL.10 BUCZAK ANNA
393 ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH NR 2 OS. SZKOLNE 26 BUCZAK MARCIN
440 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ UL. SOŁTYSOWSKA 13D BUCZEK BARBARA
273 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 123 UL. OKÓLNA 16 BUDACZ PAWEŁ
131 IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CZAPIŃSKIEGO 5 BUDAK KAROLINA
349 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 82 OS. KALINOWE 17 BUDNA MARIANNA
298 NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ KRAKOWSKIECENTRUM TERAPII UZALEŻNIEŃ UL. WIELICKA 73 BUDNY DANUTA
350 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 92 OS. KALINOWE 18 BUDNY KAROLINA
297 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 91 UL. DEKERTA 18 BUDNY PIOTR
313 MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KSZTAŁCENIA I STUDIÓW URBANISTYCZNYCH UL. SKARŻYŃSKIEGO 1 BUDZIŃSKI PAWEŁ
314 PRZEDSZKOLE NR 177 OS. KOMBATANTÓW 13 BUDZYŃSKI JACEK
386 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 80 OS. NA SKARPIE 8 BUGAJ ARTUR
270 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 10 AL. DYGASIŃSKIEGO15 BUGAJSKA BOGUSŁAWA
101 GIMNAZJUM NR 13 UL. MACKIEWICZA 15 BUGAJSKA JOANNA
51 ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 1 UL. RZEŹNICZA 4 BUGAJSKA KRYSTYNA
271 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 10 AL. DYGASIŃSKIEGO15 BUGAJSKI KRZYSZTOF
157 KLUB KULTURY PRZEGORZAŁY UL. KAMEDULSKA 70 BUGAJSKI LEOPOLD
371 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 6 OS. NA STOKU 52 BUGIEL MICHAŁ
115 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 68 UL. PORZECZKOWA 2 BUJAK DANUTA
287 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 26 UL. KRASICKIEGO 34 BUJAK JÓZEF
380 KLUB JĘDRUŚ OS. CENTRUM A 6A BUJAS ROBERT
409 ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 6 UL. PTASZYCKIEGO 9 BUJNOWICZ MAŁGORZATA
349 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 82 OS. KALINOWE 17 BUJNOWSKA MARIA
340 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 187 OS. PIASTÓW 48 BUKAŁA ALINA
305 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 155 OS. 2 PUŁKU LOTNICZEGO 21 BUKOWSKA BARBARA
414 II KATEDRA CHORÓB WEWNĘTRZNYCH COLLEGIUM MEDIUMUNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO UL. SKAWIŃSKA 8 BUKOWSKA BEATA
133 URZĄD MIASTA KRAKOWA UL. LUBELSKA 27 BUKOWSKA KATARZYNA
362 ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH HUTY IM. T. SĘDZIMIRA SA OS. ZŁOTEJ JESIENI 2 BULANDA EDYTA
361 ZESPÓŁ SZKÓŁ GASTRONOMICZNYCH NR 1 OS. ZŁOTEJ JESIENI 16 BULANDA ZBIGNIEW
316 MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY IM. A. BURSY OS. TYSIĄCLECIA 15 BULCZYŃSKA DOROTA
304 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 155 OS. 2 PUŁKU LOTNICZEGO 21 BULIK ANNA PAULINA
312 URZĄD MIASTA KRAKOWA ARCHIWUM UL. NA ZAŁĘCZU 3 BULIK BERNADETTA
311 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 182 OS. DYWIZJONU 303 12 BULIK MARIA
251 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24 UL. ALEKSANDRY 17 BUŁAT MARTA
24 II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. SOBIESKIEGO 9 BURAKOWSKA IRENA
165 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 UL. KRÓLOWEJ JADWIGI 78 BURAS BOŻENA
166 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 UL. KRÓLOWEJ JADWIGI 78 BURAS DARIUSZ
199 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 56 UL. FREDRY 65 BURDA JANINA
425 KRAKOWSKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. JANA PAWŁA II UL. PRĄDNICKA 80 BURDEK EWA
426 SZPITAL MIEJSKI SPECJALISTYCZNY IM. G. NARUTOWICZA UL. PRĄDNICKA 35-37 BURDEK PAULINA
363 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 101 OS. JAGIELLOŃSKIE 9 BURDEK STANISŁAW
214 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 27 UL. PODEDWORZE 16 BUREK MARCIN
380 KLUB JĘDRUŚ OS. CENTRUM A 6A BUREK RENATA
274 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 36 UL. OKÓLNA 18 BUREK-BUDACZ MONIKA
241 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 124 UL. WEIGLA 2 BURGKNAP URSZULA
359 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 86 OS. JAGIELLOŃSKIE 18 BURKAT MAŁGORZATA
333 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 144 OS. BOHATERÓW WRZEŚNIA 13 BURKOWICZ AUGUSTYN
367 KLUB KRZESŁAWICE UL. WAŃKOWICZA 17 BURNAT LUDWIK
359 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 86 OS. JAGIELLOŃSKIE 18 BURNAT MARIA
341 PUBLICZNA SZKOŁAPODSTAWOWA SIÓSTR SALEZJANEK IM. BŁOGOSŁAWIONEJ LAURY VICUNA OS. KOŚCIUSZKOWSKIE 7 BURTAN ANNA
219 XXIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CECHOWA 57 BURZAWA PAULINA
291 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 29 AL. DEMBOWSKIEGO12 BURZYŃSKA HELENA
109 GIMNAZJUM NR 12 UL. KLUCZBORSKA 3 BUTKIEWICZ PAULINA
409 ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 6 UL. PTASZYCKIEGO 9 BUTSCHER MACIEJ
137 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 36 UL. MAZOWIECKA 70 BYDŁOŃ MIROSŁAW
197 KLUB KULTURY ISKIERKA UL. ŻYWIECKA 44 BYRGIEL EWA
41 GIMNAZJUM NR 7 UL. JACHOWICZA 5 BYTNAR KONRAD
44 MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ - FILIA NR 1 UL. ROGOZIŃSKIEGO 5 BYTNAR WANDA
2 GIMNAZJUM NR 3 UL. WĄSKA 5 BYTOMSKA AGNIESZKA
131 IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CZAPIŃSKIEGO 5 BYTOMSKA ANTONINA BOŻENA
38 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH MISTRZOSTWA SPORTOWEGO UL. GROCHOWSKA 20 BZDRĘGA BARBARA
7 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 22 UL. CHMIELOWSKIEGO 1 BZDYL ANNA
46 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 UL. FR. NULLO 23 CABAK ALEKSANDER
18 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 UL. SMOLEŃSK 5/7 CABAK ZOFIA
286 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 26 UL. KRASICKIEGO 34 CABAŁA KRYSTYNA
389 RADA I ZARZĄD DZIELNICY XVIII OS. CENTRUM B, BL.6 CAPAŁA ELŻBIETA
141 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 153 UL. NA BŁONIE 15 D CEBULA AGATA
147 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 93 UL. SZLACHTOWSKIEGO 31 CEBULA URSZULA
144 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 8 UL. NA BŁONIE 15 B CEBULA ZBIGNIEW
159 ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 4 UL. SENATORSKA 9 CEKIERA JANUSZ
320 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 130 OS. OŚWIECENIA 30 CELEWSKI DARIUSZ
223 GIMNAZJUM NR 27 UL. MALBORSKA 98 CEMPURA WIESŁAWA
332 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 144 OS. BOHATERÓW WRZEŚNIA 13 CENDA LIDIA
47 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 UL. FR. NULLO 23 CENDO-CYJANKIEWICZ GRAŻYNA
270 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 10 AL. DYGASIŃSKIEGO15 CEPAK MIECZYSŁAW
264 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 15 UL. RYDYGIERA 20 CHADZIŃSKI MAREK
41 GIMNAZJUM NR 7 UL. JACHOWICZA 5 CHALOTA ANNA
296 SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA UL. JÓZEFIŃSKA 10 CHALOTA JADWIGA
406 GIMNAZJUM NR 48 OS. KOLOROWE 29 CHALOTA WOJCIECH
405 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH SPORTOWYCH NR 1 OS. HANDLOWE 4 CHALOTA-CIOCHOŃ AGNIESZKA
64 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 65 UL. STRZELCÓW 5 CHARNIK MAŁGORZATA
263 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 4 UL. ŻABIA 20 CHECHELSKA ANNA
189 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 2 UL. LIPIŃSKIEGO 2 CHEŁMIK IZABELA
60 GIMNAZJUM NR9 UL. KAZIMIERZA ODNOWICIELA 2 CHERJAN EWA
45 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 UL. FR. NULLO 23 CHIMIAK MARTA
101 GIMNAZJUM NR 13 UL. MACKIEWICZA 15 CHLEBDA JANINA
10 GIMNAZJUM NR 1 UL. BERNARDYŃSKA 7 CHLEBICKI PIOTR
219 XXIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CECHOWA 57 CHLIPAŁA RAFAŁ
145 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 8 UL. NA BŁONIE 15 B CHŁOŃ DOROTA
249 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24 UL. ALEKSANDRY 17 CHMIEL KATARZYNA
66 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 162 UL. KAZIMIERZA ODNOWICIELA 4 CHMIELEWSKA ALDONA
85 XIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CHEŁMOŃSKIEGO 37 CHMIELEWSKA-SYNOWSKA KATARZYNA
208 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 43 UL. MYŚLENICKA 112 CHMIELOWSKI MICHAŁ
377 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 78 UL. JASKROWA 5 CHMURZYŃSKA BARBARA
88 GIMNAZJUM NR14 UL. CZERWIEŃSKIEGO 16 CHMURZYŃSKA KRYSTYNA
367 KLUB KRZESŁAWICE UL. WAŃKOWICZA 17 CHMURZYŃSKI ADAM
86 XIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CHEŁMOŃSKIEGO 37 CHMURZYŃSKI ANDRZEJ
366 GIMNAZJUM NR 41 OS. JAGIELLOŃSKIE 17 CHMURZYŃSKI DANIEL
85 XIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CHEŁMOŃSKIEGO 37 CHMURZYŃSKI GRZEGORZ
4 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 UL. MIODOWA 36 CHMURZYŃSKI STANISŁAW
27 XXVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. KROWODERSKA 17 CHOCHÓŁ MAREK
19 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 UL. SMOLEŃSK 5/7 CHOCHÓŁ MATEUSZ
15 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 UL. MARKA 34 CHOCHÓŁ MICHAŁ
267 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 61 UL. POPŁAWSKIEGO 17 CHODOROWSKA ANNA
247 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 12 UL. TELIMENY 9 CHODOROWSKA HALINA
246 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 12 UL. TELIMENY 9 CHODOROWSKI JANUSZ
153 KRAKOWSKA SPÓŁDZIELNIA NIEWIDOMYCH "SANEL" UL. BANDTKIEGO 19 A CHOJNACKA IWONA
15 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 UL. MARKA 34 CHOJNACKA MAGDALENA
323 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 130 OS. OŚWIECENIA 30 CHOLEWA ANDRZEJ
322 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 130 OS. OŚWIECENIA 30 CHOLEWA BARBARA
329 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 85 OS. ZŁOTEGO WIEKU 4 CHOLEWA CZESŁAW
414 II KATEDRA CHORÓB WEWNĘTRZNYCH COLLEGIUM MEDIUMUNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO UL. SKAWIŃSKA 8 CHOLEWA DOROTA
346 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 104 OS. WYSOKIE 7 CHOLEWA HALINA
306 ŻŁOBEK SAMORZĄDOWY NR 12 OS. 2 PUŁKU LOTNICZEGO 23 CHOLEWA TOMASZ
191 GIMNAZJUM NR 21 UL. KOMANDOSÓW 29 CHOLEWA WERONIKA
153 KRAKOWSKA SPÓŁDZIELNIA NIEWIDOMYCH "SANEL" UL. BANDTKIEGO 19 A CHOLEWCZUK JACEK
151 ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH NR 1 UL. SZABLOWSKIEGO 1 CHOLEWCZUK MAŁGORZATA
68 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 64 UL. SADZAWKI 1 CHOMIAK BARTŁOMIEJ
323 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 130 OS. OŚWIECENIA 30 CHOROBIK TERESA
236 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 162 UL. STOJAŁOWSKIEGO 31 CHOWANIAK MAŁGORZATA
372 GIMNAZJUM NR 44 OS. NA STOKU 34 CHRAMĘGA BOLESŁAW
374 GIMNAZJUM NR 44 OS. NA STOKU 34 CHRAMĘGA KRZYSZTOF
383 KLUB WERSALIK OS. OGRODOWE15 CHRAMĘGA MARIANNA
392 FILIA MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY IM. J. KORCZAKA OS. SZKOLNE 5 CHRAPEK TERESA
165 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 UL. KRÓLOWEJ JADWIGI 78 CHROBAK IWONA
383 KLUB WERSALIK OS. OGRODOWE15 CHROBAK MICHAŁ
168 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 72 AL. MODRZEWIOWA 23 CHROBAK WOJCIECH
307 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 14 OS. DYWIZJONU 303 66 CHRUSTEK DANUTA
320 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 130 OS. OŚWIECENIA 30 CHRUŚCIEL AGNIESZKA
275 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 87 UL. SPÓŁDZIELCÓW 7 CHRZAN KATARZYNA
91 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 119 UL. CZERWIEŃSKIEGO 1 CHRZANOWSKI RAFAŁ
129 AKADEMIA EKONOMICZNA - INSTYTUT TOWAROZNAWSTWA UL. SIENKIEWICZA 4 CHRZĄSZCZ ANDRZEJ
126 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 34 UL. URZĘDNICZA 65 CHRZĄSZCZ KRYSTYNA
143 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 153 UL. NA BŁONIE 15 D CHRZĄŚCIK CECYLIA
17 I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE PL. NA GROBLACH 9 CHUDY TOMASZ
159 ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 4 UL. SENATORSKA 9 CHUDYBA JANINA
107 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 UL. BATALIONU SKAŁA AK 12 CHUDZIK ALICJA
239 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 55 UL. DOBCZYCKA 20 CHUDZIO PAWEŁ
12 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 UL. DIETLA 70 CHWAJOŁ KONRAD
41 GIMNAZJUM NR 7 UL. JACHOWICZA 5 CHWALIBOGOWSKI IRENEUSZ
350 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 92 OS. KALINOWE 18 CHWAST MARIA
271 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 10 AL. DYGASIŃSKIEGO15 CHWASTEK JANINA
137 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 36 UL. MAZOWIECKA 70 CHWIL-SZCZĘSNA IZABELA
278 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 11 UL. SASKA 11 CHYTKOWSKA ELŻBIETA
282 ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 3 UL. GOSZCZYŃSKIEGO 44 CHYTKOWSKI ANDRZEJ
279 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 11 UL. SASKA 11 CHYTKOWSKI GRZEGORZ
105 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 UL. BATALIONU SKAŁA AK 12 CIARACH ANETA
41 GIMNAZJUM NR 7 UL. JACHOWICZA 5 CIARACH MIROSŁAW
237 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 162 UL. STOJAŁOWSKIEGO 31 CIASK ADAM
214 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 27 UL. PODEDWORZE 16 CIASK WOJCIECH
346 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 104 OS. WYSOKIE 7 CIASTOŃ ŁUKASZ
316 MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY IM. A. BURSY OS. TYSIĄCLECIA 15 CIĄŻYŃSKI KAMIL
95 DOM PIELĘGNIAREK PRZY SZPITALU MIEJSKIM IM. G.NARUTOWICZA UL. SIEMASZKI 17 CICHOŃ ANNA
112 KATOLICKI DOM KULTURY TONIE UL. ŁOKIETKA 267 CICHOŃ BARTŁOMIEJ
104 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 165 UL. DANKA 1 CICHOŃSKA TERESA
358 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 86 OS. JAGIELLOŃSKIE 18 CICHOSTĘPSKA MAŁGORZATA
380 KLUB JĘDRUŚ OS. CENTRUM A 6A CICHY WALDEMAR
340 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 187 OS. PIASTÓW 48 CIECIŃSKI JAN
418 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ IM. ŚW. ANTONIEGO PROWINCJI M. B.ANIELSKIEJ ZAKONU BRACI MNIEJSZYCH UL. KROWODERSKA 7 CIENKOSZ MAREK
4 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 UL. MIODOWA 36 CIENKOSZ PRZEMYSŁAW
25 II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. SOBIESKIEGO 9 CIEPAŁA MAREK
274 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 36 UL. OKÓLNA 18 CIEPICHAŁ MATEUSZ
396 KRAKOWSKA RADAFEDERACJI STOWARZYSZEŃ NAUKOWO-TECHNICZNYCH OS. CENTRUM C BL.10 CIEPIELA JOANNA
148 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 7 UL. ZŁOTY RÓG 30 CIEPIELA MAŁGORZATA
115 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 68 UL. PORZECZKOWA 2 CIEŚLA MAŁGORZATA ELŻBIETA
129 AKADEMIA EKONOMICZNA - INSTYTUT TOWAROZNAWSTWA UL. SIENKIEWICZA 4 CIEŚLAK KRYSTIAN
356 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 100 OS. ALBERTYŃSKIE 36 CIEŚLAK WITOLD
428 ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MINISTERSTWA SPRAWWEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI UL. GALLA 25 CIEŚLICKI MACIEJ
227 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 32 UL. CZARNOGÓRSKA 16 CIEŚLIK ANTONI
20 ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH NR 1 AL. MICKIEWICZA 5 CIEŚLIK JOANNA BARBARA
302 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 156 UL. CENTRALNA 39 CIEŚLIK JOLANTA
126 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 34 UL. URZĘDNICZA 65 CIEŚLIK MARIUSZ
301 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 156 UL. CENTRALNA 39 CIEŚLIK MIROSŁAW
329 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 85 OS. ZŁOTEGO WIEKU 4 CIEŚLIK PAULINA
362 ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH HUTY IM. T. SĘDZIMIRA SA OS. ZŁOTEJ JESIENI 2 CIEŚLIK PRZEMYSŁAW
408 ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH NR 2 OS. SPÓŁDZIELCZE 6 CIEŚLIK WERONIKA
241 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 124 UL. WEIGLA 2 CIEŚLIKOWSKA DOROTA
371 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 6 OS. NA STOKU 52 CIEŚLIŃSKA AGNIESZKA
363 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 101 OS. JAGIELLOŃSKIE 9 CIĘŻAK JUSTYNA
347 GIMNAZJUM NR 42 OS. STRUSIA 19 CIĘŻAK MIŁOSŁAWA
270 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 10 AL. DYGASIŃSKIEGO15 CIMEK JOANNA
263 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 4 UL. ŻABIA 20 CINAL-GAWENDA ZOFIA
440 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ UL. SOŁTYSOWSKA 13D CIOCHOŃ MARCIN JAN
285 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 137 UL. WROBELA 79 CIOŚ MARIA
73 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 12 UL. MIECHOWITY 11 CISCOŃ PAWEŁ
34 MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY UL. GRUNWALDZKA 5 CISEK DOMINIKA
270 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 10 AL. DYGASIŃSKIEGO15 CISZEWSKA KATARZYNA
425 KRAKOWSKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. JANA PAWŁA II UL. PRĄDNICKA 80 CIUĆKA MACIEJ
426 SZPITAL MIEJSKI SPECJALISTYCZNY IM. G. NARUTOWICZA UL. PRĄDNICKA 35-37 CIUĆKA MICHALINA
32 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 95 UL. WILEŃSKA 9 CIUĆKA PIOTR
82 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 51 UL. STAWOWA 179 CIURYS MARIA
248 FILIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 24 UL. ALEKSANDRY 19 COFUR WŁADYSŁAWA
34 MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY UL. GRUNWALDZKA 5 CURYŁO GRAŻYNA
88 GIMNAZJUM NR14 UL. CZERWIEŃSKIEGO 16 CURYŁO JOANNA
392 FILIA MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY IM. J. KORCZAKA OS. SZKOLNE 5 CURYŁO KRZYSZTOF
33 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 11 UL. WYRWIŃSKIEGO 1 CURYŁO MAREK
382 GIMNAZJUM NR 45 OS. WILLOWE 1 CURYŁO ZOFIA
369 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 129 OS. NA WZGÓRZACH 13 A CWALINA MARIA
131 IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CZAPIŃSKIEGO 5 CWETSCH ANDRZEJ
108 GIMNAZJUM NR 12 UL. KLUCZBORSKA 3 CYBRUCH IRENA
307 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 14 OS. DYWIZJONU 303 66 CYBULSKA-BEDNARCZYK ADELA
119 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 1 AL. KIJOWSKA 3 CYBULSKI PAWEŁ
19 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 UL. SMOLEŃSK 5/7 CYGAN ADAM
214 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 27 UL. PODEDWORZE 16 CYGAN ZOFIA
196 GIMNAZJUM NR 24 UL. MONTWIŁŁA-MIRECKIEGO 29 CYGANIK RYSZARD
399 OŚRODEK KULTURY IM. C. K. NORWIDA OS. GÓRALI 5 CYGANKIEWICZ KAZIMIERZ
12 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 UL. DIETLA 70 CYMANOW PIOTR
8 SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO - WYCHOWAWCZY NR 5 UL. ŚWIĘTEGO STANISŁAWA 12 CYMANOW WOJCIECH
10 GIMNAZJUM NR 1 UL. BERNARDYŃSKA 7 CYMANOW-SOSIN KLAUDIA
257 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 35 UL. LILII WENEDY 7 CYNK JUSTYNA
288 ZESPÓŁ EKONOMIKI OŚWIATY KRAKÓW-POŁUDNIE UL. SOKOLSKA 13 CYNK MIKOŁAJ
175 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 UL. PSZCZELNA 13 CYRAN DOROTA
271 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 10 AL. DYGASIŃSKIEGO15 CYREK EDYTA
357 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 86 OS. JAGIELLOŃSKIE 18 CZADERSKA TERESA
205 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 136 UL. TUCHOWSKA 113 CZAJA MAŁGORZATA
199 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 56 UL. FREDRY 65 CZAJA RENATA
319 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 126 OS. TYSIĄCLECIA 57 CZAJKOWSKA-STACH SONIA JANINA
285 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 137 UL. WROBELA 79 CZAPKIEWICZ MONIKA
278 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 11 UL. SASKA 11 CZAPKIEWICZ STANISŁAWA
8 SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO - WYCHOWAWCZY NR 5 UL. ŚWIĘTEGO STANISŁAWA 12 CZAPLA BARTOSZ
203 KLUB KULTURY KOSOCICE UL. SZTAUDYNGERA 48 CZAPLICKA STEFANIA
134 BIURO STUDIÓW I PROJEKTÓW ENERGETYCZNYCH ENERGOPROJEKTSA UL. MAZOWIECKA 21 CZAPOR-BARAN GRAŻYNA
19 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 UL. SMOLEŃSK 5/7 CZARKOWSKI ERYK
320 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 130 OS. OŚWIECENIA 30 CZARNECKA ANNA
359 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 86 OS. JAGIELLOŃSKIE 18 CZARNECKA ANNA
200 MIEJSKIE PRZEDSIĘBORSTWO KOMUNIKACYJNE UL. BROŻKA 3 CZARNECKA KINGA
380 KLUB JĘDRUŚ OS. CENTRUM A 6A CZARNECKA MARIA
184 ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI UL. MONTE CASSINO 31 CZARNECKA MONIKA
319 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 126 OS. TYSIĄCLECIA 57 CZARNECKA STANISŁAWA
343 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 3 OS. WYSOKIE 6 CZARNECKI MICHAŁ
372 GIMNAZJUM NR 44 OS. NA STOKU 34 CZARNECKI STANISŁAW
6 ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH NR 4 UL. PODBRZEZIE 10 CZARNIK-PAJĄK JANINA
437 ARESZT ŚLEDCZY UL. CZARNIECKIEGO 3 CZARNOTA ZYGMUNT
246 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 12 UL. TELIMENY 9 CZECH EDWARD
228 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 7 UL. SERBSKA 14 CZECH KAZIMIERZ
226 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 32 UL. CZARNOGÓRSKA 16 CZECH ŁUKASZ
207 KLUB OSIEDLOWY UL. NIEWODNICZAŃSKIEGO74 CZECH-ŁACIAK KRYSTYNA
156 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 139 UL. KORZENIAKA 18 CZECHMANOWSKA DANUTA
261 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 117 UL. KURCZABA 15 CZECHOWICZ JAROSŁAW
382 GIMNAZJUM NR 45 OS. WILLOWE 1 CZECHOWICZ-NODZYŃSKA MARIA
224 GIMNAZJUM NR 27 UL. MALBORSKA 98 CZECHOWSKA ANNA
270 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 10 AL. DYGASIŃSKIEGO15 CZECHOWSKI HENRYK
13 URZĄD MIASTA KRAKOWA UL. WIELOPOLE 17 A CZECZÓTKO EDYTA
280 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 UL. MYŚLIWSKA 64 CZEKAJ MARCIN
46 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 UL. FR. NULLO 23 CZEKAJ PIOTR
404 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH SPORTOWYCH NR 1 OS. HANDLOWE 4 CZENCZEK MIECZYSŁAWA
154 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 48 UL. KSIĘCIA JÓZEFA 337 CZEPIEC BARBARA
40 GIMNAZJUM NR 7 UL. JACHOWICZA 5 CZEPIEL WOJCIECH
398 PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE BAJKA OS. UROCZE 6 CZERKAWSKI RAFAŁ
156 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 139 UL. KORZENIAKA 18 CZERNECKA MAŁGORZATA
214 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 27 UL. PODEDWORZE 16 CZERNECKI JÓZEF
245 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 111 UL. BIEŻANOWSKA 204 CZERNIAWSKA ELŻBIETA
181 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 62 UL. ĆWIKŁOWA 1 CZERNIK BOGDAN
240 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 55 UL. DOBCZYCKA 20 CZERNY STANISŁAW
351 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 92 OS. KALINOWE 18 CZERSKI ŁUKASZ
160 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 UL. PRUSA 18 CZERWIEC-DZIERŻYMIRSKA MAŁGORZATA
294 GIMNAZJUM NR 35 UL. LIMANOWSKIEGO 60/62 CZERWIŃSKA KRYSTYNA
271 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 10 AL. DYGASIŃSKIEGO15 CZERWIŃSKA-PACURA AURELIA
296 SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA UL. JÓZEFIŃSKA 10 CZERWIŃSKI ZYGMUNT
229 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 7 UL. SERBSKA 14 CZOP AGNIESZKA
83 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 121 UL. STACHIEWICZA 21 CZOP IZABELA
231 GIMNAZJUM NR28 UL. BUJAKA 15 CZOP MAGDALENA MARIA
7 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 22 UL. CHMIELOWSKIEGO 1 CZOP ROMAN
167 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 72 AL. MODRZEWIOWA 23 CZOPEK ANNA
146 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 138 UL. WIERZYŃSKIEGO 3 CZUBA MICHAŁ
439 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ UL. ŁANOWA 41 CZUBALA MARIUSZ
262 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 4 UL. ŻABIA 20 CZUCHNOWSKA DANUTA
331 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 144 OS. BOHATERÓW WRZEŚNIA 13 CZUMA BEATA
77 ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 UL. UŁANÓW 3 CZYSZCZAN BOGDAN
163 GIMNAZJUM NR 20 UL. SENATORSKA 35 CZYŻ ANNA
54 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 95 UL. WILEŃSKA 9 CZYŻ ANNA
164 GIMNAZJUM NR 20 UL. SENATORSKA 35 CZYŻ ELŻBIETA
252 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24 UL. ALEKSANDRY 17 CZYŻOWSKA ANNA
310 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 182 OS. DYWIZJONU 303 12 CZYŻYCKA ANETA MARTA
247 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 12 UL. TELIMENY 9 ĆMAK MAŁGORZATA
218 XXIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CECHOWA 57 ĆMIELOWSKA ANNA
217 XXIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CECHOWA 57 ĆMIELOWSKA MARTA
129 AKADEMIA EKONOMICZNA - INSTYTUT TOWAROZNAWSTWA UL. SIENKIEWICZA 4 ĆWIERTNIA ZYGMUNT
67 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 64 UL. SADZAWKI 1 ĆWIK JACEK
162 ZESPÓŁ SZKÓŁ ODZIEŻOWYCH NR 1 UL. SYROKOMLI 21 ĆWIK JOANNA
61 GIMNAZJUM NR9 UL. KAZIMIERZA ODNOWICIELA 2 ĆWIK JOANNA
161 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 UL. PRUSA 18 ĆWIK ŁUKASZ
242 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 124 UL. WEIGLA 2 ĆWIK WANDA
52 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 UL. KSIĘDZA BLACHNICKIEGO 1 ĆWIK ZBIGNIEW
403 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH SPORTOWYCH NR2 OS. TEATRALNE 35 ĆWIKLIK ANNA
397 OŚRODEK KULTURY OS. ZGODY1 ĆWIKLIK BOGUSŁAWA
159 ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 4 UL. SENATORSKA 9 ĆWIKLIŃSKA-WIDŁAK BARBARA
158 ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 4 UL. SENATORSKA 9 ĆWIKLIŃSKI LESZEK
378 BIEGONICE - ZESŁAWICE SP. Z O.O. UL. GUSTAWA MORCINKA 5 ĆWIKŁA ANNA
230 GIMNAZJUM NR28 UL. BUJAKA 15 DACZKOWSKA EWA
231 GIMNAZJUM NR28 UL. BUJAKA 15 DACZKOWSKI ROBERT
319 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 126 OS. TYSIĄCLECIA 57 DANEK JUSTYNA
315 MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY IM. A. BURSY OS. TYSIĄCLECIA 15 DANEK PIOTR
407 GIMNAZJUM NR 48 OS. KOLOROWE 29 DANIEC CZESŁAWA
388 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 OS. STALOWE 18 DANIEC EDYTA
412 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 142 UL. DROŻYSKA 13 DANIEC JERZY
133 URZĄD MIASTA KRAKOWA UL. LUBELSKA 27 DANIELAK EWA
152 CENTRUM KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO UL. SZABLOWSKIEGO 1B DANILEWICZ GRZEGORZ
163 GIMNAZJUM NR 20 UL. SENATORSKA 35 DAROS ŁUKASZ
41 GIMNAZJUM NR 7 UL. JACHOWICZA 5 DĄBROŚ JUSTYNA
225 ŚWIETLICA MIEJSKIEGO PRZEDSIĘBIORSTWA KOMUNIKACYJNEGO UL. SŁAWKA 10 DĄBROWA TADEUSZ
259 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 117 UL. KURCZABA 15 DĄBROWA-KOSTKA AGATA
171 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 53 UL. SKOŚNA 8 DĄBROWA-KOSTKA MAŁGORZATA
272 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 123 UL. OKÓLNA 16 DĄBROWSKA ANIELA
191 GIMNAZJUM NR 21 UL. KOMANDOSÓW 29 DĄBROWSKA ANNA
150 ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH NR 1 UL. SZABLOWSKIEGO 1 DĄBROWSKA BARBARA
419 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ UL. KRAKOWSKA 43, 45, 47, 53, 55 DĄBROWSKA DOMINIKA
273 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 123 UL. OKÓLNA 16 DĄBROWSKA EWA
240 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 55 UL. DOBCZYCKA 20 DĄBROWSKA KATARZYNA
430 KRAKOWSKIE CENTRUM REHABILITACJI UL. MODRZEWIOWA 22 DĄBROWSKA-GŁOWNIA KRYSTYNA
212 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 97 UL. DR JUDYMA 10 DĄBROWSKA-MILEWSKA BEATA
299 SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA KABEL SALA KONFERENCYJNA UL. WIELICKA 76 DĄBROWSKI GRZEGORZ
397 OŚRODEK KULTURY OS. ZGODY1 DĄBROWSKI MARCIN
241 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 124 UL. WEIGLA 2 DĄBROWSKI MARIUSZ
257 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 35 UL. LILII WENEDY 7 DEC ANETA
260 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 117 UL. KURCZABA 15 DECZYŃSKI ŁUKASZ
261 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 117 UL. KURCZABA 15 DECZYŃSKI TOMASZ
164 GIMNAZJUM NR 20 UL. SENATORSKA 35 DEJA URSZULA
344 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 3 OS. WYSOKIE 6 DEPTA JAN
159 ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 4 UL. SENATORSKA 9 DEPTA JANUSZ
220 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 33 UL. RŻĄCKA 1 DEPTUCH PATRYCJA
193 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 UL. KOMANDOSÓW 29 DERABIN JAROSŁAW
69 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 14 UL. MŁYŃSKA BOCZNA 4 DERDAŚ ANDRZEJ
15 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 UL. MARKA 34 DERLUKIEWICZ ANNA
418 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ IM. ŚW. ANTONIEGO PROWINCJI M. B.ANIELSKIEJ ZAKONU BRACI MNIEJSZYCH UL. KROWODERSKA 7 DERLUKIEWICZ MAGDALENA
196 GIMNAZJUM NR 24 UL. MONTWIŁŁA-MIRECKIEGO 29 DESPERAK JERZY
213 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 134 UL. KŁUSZYŃSKA 46 DESPERAK KONRAD
221 ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH NR 1 UL. KAMIEŃSKIEGO 49 DESPERAK KRYSTYNA
67 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 64 UL. SADZAWKI 1 DĘBOWSKA LEONARDA
224 GIMNAZJUM NR 27 UL. MALBORSKA 98 DĘBOWSKA MAGDALENA
422 SZPITAL UNIWERSYTECKI (KLINIKI O NUMERACH PARZYSTYCHULICY KOPERNIKA) UL. KOPERNIKA 36 DĘBOWSKI STANISŁAW
215 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 27 UL. PODEDWORZE 16 DĘBSKA ALEKSANDRA
353 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 16 OS. NIEPODLEGŁOŚCI 19 DĘBSKA ANNA
216 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 27 UL. PODEDWORZE 16 DĘBSKA KINGA
233 GIMNAZJUM NR28 UL. BUJAKA 15 DĘBSKA LUCYNA
366 GIMNAZJUM NR 41 OS. JAGIELLOŃSKIE 17 DĘBSKA MARIA
375 KLUB OSIEDLOWY DUKAT UL. STYCZNA 1 DĘBSKA MARIA
371 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 6 OS. NA STOKU 52 DĘBSKA URSZULA
407 GIMNAZJUM NR 48 OS. KOLOROWE 29 DĘBSKI ADAM
408 ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH NR 2 OS. SPÓŁDZIELCZE 6 DĘBSKI MAREK
208 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 43 UL. MYŚLENICKA 112 DŁUGOPOLSKA ANNA
313 MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KSZTAŁCENIA I STUDIÓWURBANISTYCZNYCH UL. SKARŻYŃSKIEGO 1 DOBAJ ANNA
312 URZĄD MIASTA KRAKOWA ARCHIWUM UL. NA ZAŁĘCZU 3 DOBAJ EWA
73 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 12 UL. MIECHOWITY 11 DOBEK BOGUMIŁA
75 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 9 UL. SENIORÓW LOTNICTWA 5 DOBEK EWELINA
353 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 16 OS. NIEPODLEGŁOŚCI 19 DOBEK MARIUSZ
155 KLUB KULTURY CHEŁM UL. CHEŁMSKA 16 DOBOSZEWSKA ALINA
235 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 162 UL. STOJAŁOWSKIEGO 31 DOBROGOWSKI WALDEMAR
440 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ UL. SOŁTYSOWSKA 13D DOBROWOLSKA AGNIESZKA
399 OŚRODEK KULTURY IM. C. K. NORWIDA OS. GÓRALI 5 DOBROWOLSKA MAŁGORZATA
411 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 140 UL. PRAWOCHEŃSKIEGO 7 DOBROWOLSKA-KOŁODZIEJ MONIKA
318 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 126 OS. TYSIĄCLECIA 57 DOBROWOLSKI ŁUKASZ
319 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 126 OS. TYSIĄCLECIA 57 DOBROWOLSKI PAWEŁ
261 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 117 UL. KURCZABA 15 DOERRE ANNA
418 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ IM. ŚW. ANTONIEGO PROWINCJI M. B.ANIELSKIEJ ZAKONU BRACI MNIEJSZYCH UL. KROWODERSKA 7 DOKSA MAGDALENA
150 ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH NR 1 UL. SZABLOWSKIEGO 1 DOLIŃSKA EWA
389 RADA I ZARZĄD DZIELNICY XVIII OS. CENTRUM B, BL.6 DOŁOSZYCKI LECH
380 KLUB JĘDRUŚ OS. CENTRUM A 6A DOŁOSZYCKI ŁUKASZ
20 ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH NR 1 AL. MICKIEWICZA 5 DOMAGAŁA ANNA
31 GIMNAZJUM NR4 UL. RYNEK KLEPARSKI18 DOMAGAŁA BARBARA
216 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 27 UL. PODEDWORZE 16 DOMAGAŁA BOGUSŁAWA
398 PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE BAJKA OS. UROCZE 6 DOMAGAŁA DOROTA DANUTA
387 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 OS. STALOWE 18 DOMAGAŁA ELŻBIETA
15 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 UL. MARKA 34 DOMAGAŁA PIOTR
370 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 129 OS. NA WZGÓRZACH 13 A DOMAŃSKI MAREK
181 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 62 UL. ĆWIKŁOWA 1 DOMARADZKA JANINA
360 ZESPÓŁ SZKÓŁ GASTRONOMICZNYCH NR 1 OS. ZŁOTEJ JESIENI 16 DOMOŃ JOLANTA
361 ZESPÓŁ SZKÓŁ GASTRONOMICZNYCH NR 1 OS. ZŁOTEJ JESIENI 16 DOMOŃ LUDWIK
22 SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO- WYCHOWAWCZY NR 1 UL. SZUJSKIEGO 2 DONIEC MAGDALENA
143 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 153 UL. NA BŁONIE 15 D DONIEC MARIA
69 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 14 UL. MŁYŃSKA BOCZNA 4 DONOCIK RYSZARD
280 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 UL. MYŚLIWSKA 64 DORA ELŻBIETA
407 GIMNAZJUM NR 48 OS. KOLOROWE 29 DORA MARTA
55 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 95 UL. WILEŃSKA 9 DORAWSKA EWA
260 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 117 UL. KURCZABA 15 DRAB ANNA
250 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24 UL. ALEKSANDRY 17 DRAGOSZ SANDRA
415 SZPITAL ZAKONU BONIFRATRÓW ŚW. JANA GRANEGO UL. TRYNITARSKA 11 DRAPA ANDRZEJ
362 ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH HUTY IM. T. SĘDZIMIRA SA OS. ZŁOTEJ JESIENI 2 DRAPA ANDRZEJ
421 ARESZT ŚLEDCZY UL. MONTELUPICH 7 DRAPA GRZEGORZ
162 ZESPÓŁ SZKÓŁ ODZIEŻOWYCH NR 1 UL. SYROKOMLI 21 DRAPA KRZYSZTOF
434 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ SIÓSTR SŁUŻEBNICZEKSTAROMIEJSKICH UL. PODGÓRKI TYNIECKIE 96 DRAPA ZDZISŁAWA
244 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 124 UL. WEIGLA 2 DRAUS JOANNA
243 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 124 UL. WEIGLA 2 DRAUS MARIA
389 RADA I ZARZĄD DZIELNICY XVIII OS. CENTRUM B, BL.6 DRAUS MARTA
396 KRAKOWSKA RADAFEDERACJI STOWARZYSZEŃ NAUKOWO-TECHNICZNYCH OS. CENTRUM C BL.10 DRAUS MATEUSZ
296 SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA UL. JÓZEFIŃSKA 10 DROBNIAK ALICJA
300 ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH NR 2 AL. SKRZYNECKIEGO12 DROZDEK ARKADIUSZ
434 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ SIÓSTR SŁUŻEBNICZEKSTAROMIEJSKICH UL. PODGÓRKI TYNIECKIE 96 DROZDEK MARTA
307 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 14 OS. DYWIZJONU 303 66 DROŻDŻ ANNA
320 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 130 OS. OŚWIECENIA 30 DROŻDŻ ANNA
63 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 UL. STRZELCÓW 5 A DROŻDŻ DANUTA
431 SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. J. BABIŃSKIEGO, DOM POMOCYSPOŁECZNEJ UL. BABIŃSKIEGO 25, 29 DROŻDŻ KRYSTYNA
7 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 22 UL. CHMIELOWSKIEGO 1 DROŻDŻ MATEUSZ
6 ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH NR 4 UL. PODBRZEZIE 10 DROŻDŻ SYLWIA
202 KLUB BORSUCZEK SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ CEGIELNIANA UL. BORSUCZA 12 DROŻNIAK ANNA
116 VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. SKARBIŃSKIEGO 5 DROŻNIAK GRAŻYNA
204 KLUB OSIEDLOWY UL. KURYŁOWICZA 115 DROŻNIAK PAWEŁ
279 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 11 UL. SASKA 11 DRYGAŁA MACIEJ
258 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 117 UL. KURCZABA 15 DRZYZGA MARIA
123 XXXI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. ZAKĄTEK 2 DUBEL KRZYSZTOF
10 GIMNAZJUM NR 1 UL. BERNARDYŃSKA 7 DUBIEL JÓZEF
52 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 UL. KSIĘDZA BLACHNICKIEGO 1 DUBIEL KRYSTYNA
388 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 OS. STALOWE 18 DUBISZ MIKOŁAJ
127 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 34 UL. URZĘDNICZA 65 DUCHNOWSKA-BOCHENEK BEATA
270 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 10 AL. DYGASIŃSKIEGO15 DUDA EWA
321 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 130 OS. OŚWIECENIA 30 DUDA KATARZYNA
268 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 61 UL. POPŁAWSKIEGO 17 DUDA LIDIA
161 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 UL. PRUSA 18 DUDA MICHAŁ
139 GIMNAZJUM NR17 UL. LITEWSKA 34 DUDA TADEUSZ
236 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 162 UL. STOJAŁOWSKIEGO 31 DUDA TOMASZ
269 SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA DOMY POGODNEJ JESIENI UL. JASIŃSKIEGO 32 DUDA WALDEMAR
407 GIMNAZJUM NR 48 OS. KOLOROWE 29 DUDA-GŁUSZEK EWA
3 PUNKT INFORMACJI TURYSTYCZNEJ URZĘDU MIASTA KRAKOWA UL. JÓZEFA 7 DUDEK BOGUSŁAW
140 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 50 UL. KATOWICKA 28 DUDEK IWONA
132 GIMNAZJUM NR 16 UL. KONARSKIEGO 2 DUDEK SYLWIA
326 GIMNAZJUM NR37 OS. ZŁOTEGO WIEKU 36 DUDEK-GĄSTOŁ MARZENA
231 GIMNAZJUM NR28 UL. BUJAKA 15 DUDEK-JAKUBIAK LEOKADIA
186 GIMNAZJUM NR22 UL. SKWEROWA 3 DUDKIEWICZ LUIZA
103 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 58 UL. ZIELIŃSKA 30 DUDZIAK ANETA
102 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 58 UL. ZIELIŃSKA 30 DUDZIAK MAGDALENA
45 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 UL. FR. NULLO 23 DUDZIK ILONA
115 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 68 UL. PORZECZKOWA 2 DUDZIK MAGDALENA
373 GIMNAZJUM NR 44 OS. NA STOKU 34 DUDZIK TERESA
390 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 88 OS. SZKLANE DOMY 2 DUDZIK-KARAŚ BARBARA
146 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 138 UL. WIERZYŃSKIEGO 3 DUKAŁA JADWIGA
278 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 11 UL. SASKA 11 DULAK MICHAŁ
188 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 2 UL. LIPIŃSKIEGO 2 DULEWICZ JADWIGA
30 X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. WRÓBLEWSKIEGO 8 DULIŃSKI ŁUKASZ
256 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 41 UL. JERZMANOWSKIEGO 6 DUMA DANUTA
88 GIMNAZJUM NR14 UL. CZERWIEŃSKIEGO 16 DUMAŃSKA-SŁOWIK MAGDALENA
11 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 UL. DIETLA 70 DUNAJSKA ANNA
358 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 86 OS. JAGIELLOŃSKIE 18 DURA URSZULA
135 BIURO STUDIÓW I PROJEKTÓW ENERGETYCZNYCH ENERGOPROJEKTSA UL. MAZOWIECKA 21 DURAJ JAKUB
379 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 52 UL. SAWY-CALIŃSKIEGO 12 DURAS JAN
375 KLUB OSIEDLOWY DUKAT UL. STYCZNA 1 DURCZYK BARBARA
187 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 2 UL. LIPIŃSKIEGO 2 DURDA JOLANTA AGNIESZKA
264 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 15 UL. RYDYGIERA 20 DUSIK AGATA
258 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 117 UL. KURCZABA 15 DUTKA MAREK
111 ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO UL. WYBICKIEGO 3 A DUTKIEWICZ EWA
444 ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ CENTRUM MEDYCZNE - NOWA HUTA,SP. Z O.O. UL. UJASTEK 3 DUŻYK RENATA
348 GIMNAZJUM NR 42 OS. STRUSIA 19 DWOJAK AGNIESZKA
353 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 16 OS. NIEPODLEGŁOŚCI 19 DWORAK BARBARA
117 VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. SKARBIŃSKIEGO 5 DWORAK MARCIN
352 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 16 OS. NIEPODLEGŁOŚCI 19 DWORAK SYLWIA
369 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 129 OS. NA WZGÓRZACH 13 A DYBA ANDRZEJ
91 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 119 UL. CZERWIEŃSKIEGO 1 DYBAŚ KINGA
100 GIMNAZJUM NR 13 UL. MACKIEWICZA 15 DYBAŚ SŁAWOMIR
409 ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 6 UL. PTASZYCKIEGO 9 DYBEK MARIA
232 GIMNAZJUM NR28 UL. BUJAKA 15 DYBEK TOMASZ
122 AKADEMIA PEDAGOGICZNA UL. PODCHORĄŻYCH 2 DYBKA MIECZYSŁAWA
306 ŻŁOBEK SAMORZĄDOWY NR 12 OS. 2 PUŁKU LOTNICZEGO 23 DYBOL ELŻBIETA
235 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 162 UL. STOJAŁOWSKIEGO 31 DYLĄG AGNIESZKA
56 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 95 UL. WILEŃSKA 9 DYLĄG ANNA
200 MIEJSKIE PRZEDSIĘBORSTWO KOMUNIKACYJNE UL. BROŻKA 3 DYLĄG BARBARA
273 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 123 UL. OKÓLNA 16 DYLĄG JAROSŁAW
233 GIMNAZJUM NR28 UL. BUJAKA 15 DYLĄG JOANNA
191 GIMNAZJUM NR 21 UL. KOMANDOSÓW 29 DYLĄG KAZIMIERZ
101 GIMNAZJUM NR 13 UL. MACKIEWICZA 15 DYLĄG MAGDALENA
181 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 62 UL. ĆWIKŁOWA 1 DYLĄG PAWEŁ
372 GIMNAZJUM NR 44 OS. NA STOKU 34 DYMEK EWA
127 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 34 UL. URZĘDNICZA 65 DYMEK JADWIGA
272 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 123 UL. OKÓLNA 16 DYNOWSKA KRYSTYNA MAŁGORZATA
433 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ IM. ŚW. BRATA ALBERTA UL. NOWACZYŃSKIEGO 1 DYNOWSKA ZOFIA
263 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 4 UL. ŻABIA 20 DYRBA JOANNA
62 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 UL. STRZELCÓW 5 A DYRGA MAŁGORZATA
372 GIMNAZJUM NR 44 OS. NA STOKU 34 DYRKACZ BARBARA
157 KLUB KULTURY PRZEGORZAŁY UL. KAMEDULSKA 70 DYRKACZ JACEK
156 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 139 UL. KORZENIAKA 18 DYRKACZ LUCYNA
254 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 41 UL. JERZMANOWSKIEGO 6 DYRKACZ STANISŁAWA
318 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 126 OS. TYSIĄCLECIA 57 DYRLA MARIA
114 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 68 UL. PORZECZKOWA 2 DZIADOWIEC ŁUKASZ
90 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 119 UL. CZERWIEŃSKIEGO 1 DZIADOWIEC PAWEŁ
151 ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH NR 1 UL. SZABLOWSKIEGO 1 DZIADURA RYSZARD
57 KLUB MUZYKI WSPÓŁCZESNEJ MALWA UL. DOBREGO PASTERZA 6 DZIAŁEK LUCYNA
87 KLUB KULTURY VADEMECUM UL. RADZIKOWSKIEGO 29 DZIDA ANDRZEJ
215 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 27 UL. PODEDWORZE 16 DZIECHCIOWSKI GRZEGORZ
298 NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ KRAKOWSKIECENTRUM TERAPII UZALEŻNIEŃ UL. WIELICKA 73 DZIEDZIC CECYLIA
322 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 130 OS. OŚWIECENIA 30 DZIEDZIC DANUTA
133 URZĄD MIASTA KRAKOWA UL. LUBELSKA 27 DZIEDZIC JANINA
356 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 100 OS. ALBERTYŃSKIE 36 DZIEDZIC MONIKA
249 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24 UL. ALEKSANDRY 17 DZIEDZIC PIOTR
183 ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI UL. MONTE CASSINO 31 DZIEDZIC TERESA
1 GIMNAZJUM NR 3 UL. WĄSKA 5 DZIEDZINA IZABELA
128 SAMORZĄDOWY OŚRODEK PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZY DLADZIECI PRZEDSZKOLNYCH UL. MAZOWIECKA 30 A DZIERŻAK JOANNA
201 MIEJSKIE PRZEDSIĘBORSTWO KOMUNIKACYJNE UL. BROŻKA 3 DZIEWIĄTKA MAGDALENA
107 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 UL. BATALIONU SKAŁA AK 12 DZIEWIT ANDRZEJ
104 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 165 UL. DANKA 1 DZIEWIT MAREK
205 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 136 UL. TUCHOWSKA 113 DZIEWOŃSKA IWONA
7 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 22 UL. CHMIELOWSKIEGO 1 DZIEWOŃSKA JOANNA
233 GIMNAZJUM NR28 UL. BUJAKA 15 DZIEWOŃSKA JOLANTA
1 GIMNAZJUM NR 3 UL. WĄSKA 5 DZIEWOŃSKA ZOFIA
70 GIMNAZJUM NR10 UL. STANISŁAWA ZE SKALBMIERZA 7 DZIEŻYC MARIA
334 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 144 OS. BOHATERÓW WRZEŚNIA 15 DZIĘGA JAROSŁAW
395 ZESPÓŁ SZKÓŁ ODZIEŻOWYCH I EKONOMICZNYCH UL. BULWAROWA 33 DZIĘGIEL ALEKSANDRA
268 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 61 UL. POPŁAWSKIEGO 17 DZIĘGIEL-GĄDEK MAGDALENA
345 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 104 OS. WYSOKIE 7 DZIKOWICZ JOLANTA
87 KLUB KULTURY VADEMECUM UL. RADZIKOWSKIEGO 29 DZIOBA MARIA
186 GIMNAZJUM NR22 UL. SKWEROWA 3 DZIOK ELŻBIETA
409 ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 6 UL. PTASZYCKIEGO 9 DZIUBA LILA
56 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 95 UL. WILEŃSKA 9 DZIURDZIK KRYSTYNA
156 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 139 UL. KORZENIAKA 18 DŹWIGOŃ TOMASZ
95 DOM PIELĘGNIAREK PRZY SZPITALU MIEJSKIM IM. G.NARUTOWICZA UL. SIEMASZKI 17 EDER URSZULA
236 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 162 UL. STOJAŁOWSKIEGO 31 EJGIERD-AKSAMIT KATARZYNA JANINA
110 GIMNAZJUM NR 12 UL. KLUCZBORSKA 3 EKSTOWICZ ŁUKASZ
13 URZĄD MIASTA KRAKOWA UL. WIELOPOLE 17 A ERGENC MARTA
61 GIMNAZJUM NR9 UL. KAZIMIERZA ODNOWICIELA 2 ERHARDT-CIEŚLAK MARIOLA MICHALINA
226 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 32 UL. CZARNOGÓRSKA 16 ESSEN TOMASZ
381 GIMNAZJUM NR 45 OS. WILLOWE 1 ETRYCH KRYSTYNA
206 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 147 UL. ZBYDNIOWICKA 1 FALISZEK JADWIGA
347 GIMNAZJUM NR 42 OS. STRUSIA 19 FARON PIOTR
136 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 36 UL. MAZOWIECKA 70 FARON URSZULA
147 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 93 UL. SZLACHTOWSKIEGO 31 FEĆKO ANNA
12 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 UL. DIETLA 70 FEDOROWICZ DANUTA
116 VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. SKARBIŃSKIEGO 5 FEDORÓW MARCIN
89 GIMNAZJUM NR14 UL. CZERWIEŃSKIEGO 16 FEDUŃCZYK JULIAN
238 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 55 UL. DOBCZYCKA 20 FEIL ŁUKASZ
237 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 162 UL. STOJAŁOWSKIEGO 31 FEIL MAGDALENA
286 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 26 UL. KRASICKIEGO 34 FELUŚ BARBARA
227 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 32 UL. CZARNOGÓRSKA 16 FEREK BEATA
197 KLUB KULTURY ISKIERKA UL. ŻYWIECKA 44 FEREK-MARS KINGA
269 SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA DOMY POGODNEJ JESIENI UL. JASIŃSKIEGO 32 FERFECKA IRENA
113 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 68 UL. PORZECZKOWA 2 FERLAK STANISŁAW
294 GIMNAZJUM NR 35 UL. LIMANOWSKIEGO 60/62 FIAŁEK ANDRZEJ
293 GIMNAZJUM NR 35 UL. LIMANOWSKIEGO 60/62 FIAŁEK JANINA
438 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ UL. ŁANOWA 39 FIC BARBARA
295 GIMNAZJUM NR 34 UL. POTEBNI 7 FIDO AGNIESZKA
48 XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. SĄDOWA 4 FIDO CZESŁAW
27 XXVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. KROWODERSKA 17 FIDO KAZIMIERA
223 GIMNAZJUM NR 27 UL. MALBORSKA 98 FIELEK MARIA
185 GIMNAZJUM NR22 UL. SKWEROWA 3 FIGA BERNADETA
44 MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ - FILIA NR 1 UL. ROGOZIŃSKIEGO 5 FIGIEL ANDRZEJ
232 GIMNAZJUM NR28 UL. BUJAKA 15 FIGIEL BARBARA
74 SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA NR 1 UL. PILOTÓW 51 FIGIEL JACEK
263 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 4 UL. ŻABIA 20 FIGIELA ANETA
356 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 100 OS. ALBERTYŃSKIE 36 FIGLEWICZ MARCIN ROBERT
211 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 97 UL. DR JUDYMA 10 FIGUŁA JUSTYNA
195 GIMNAZJUM NR 24 UL. MONTWIŁŁA-MIRECKIEGO 29 FIGUS BARBARA
386 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 80 OS. NA SKARPIE 8 FIGWER ZDZISŁAWA
382 GIMNAZJUM NR 45 OS. WILLOWE 1 FIGWER-SEKUŁA ANGELIKA
156 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 139 UL. KORZENIAKA 18 FILA IWONA
424 ZAKŁAD OPIEKUŃCZO-LECZNICZY ZGROMADZENIA SIÓSTRFELICJANEK UL. KOŁŁĄTAJA 7 FILCEK ŁUKASZ
426 SZPITAL MIEJSKI SPECJALISTYCZNY IM. G. NARUTOWICZA UL. PRĄDNICKA 35-37 FILEMONOWICZ JOANNA
79 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 114 UL. ŁĄKOWA 31 FILEMONOWICZ-SKOCZEK AGNIESZKA
401 SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ŚW.WINCENTEGO PALLOTIEGO OS. KRAKOWIAKÓW 47 FILIPEK DANUTA
400 SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ŚW.WINCENTEGO PALLOTIEGO OS. KRAKOWIAKÓW 47 FILIPEK PAWEŁ
310 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 182 OS. DYWIZJONU 303 12 FILIPEK PIOTR
212 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 97 UL. DR JUDYMA 10 FILIPIAK ANNA
104 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 165 UL. DANKA 1 FILIPOWSKA MAŁGORZATA
427 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ SENIORA NAFTOWCA UL. KLUZEKA 6 FILIPOWSKI PIOTR JAN
236 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 162 UL. STOJAŁOWSKIEGO 31 FILO ADAM
197 KLUB KULTURY ISKIERKA UL. ŻYWIECKA 44 FILO AGNIESZKA
235 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 162 UL. STOJAŁOWSKIEGO 31 FILO MARIA
275 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 87 UL. SPÓŁDZIELCÓW 7 FILO MARIA
337 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 OS. PIASTÓW 34 A FILO MICHAŁ
327 GIMNAZJUM NR37 OS. ZŁOTEGO WIEKU 36 FIMA MAREK
326 GIMNAZJUM NR37 OS. ZŁOTEGO WIEKU 36 FINDYSZ ARMAND
324 OŚRODEK KULTURY IM. C. K. NORWIDA - KLUB KUŹNIA OS. ZŁOTEGO WIEKU 14 FINDYSZ ŁUKASZ
342 PUBLICZNA SZKOŁAPODSTAWOWA SIÓSTR SALEZJANEK IM. BŁOGOSŁAWIONEJ LAURY VICUNA OS. KOŚCIUSZKOWSKIE 7 FIOŁEK IRENA
302 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 156 UL. CENTRALNA 39 FIOŁEK KRYSTYNA
339 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 OS. PIASTÓW 34 A FIOŁEK WIESŁAW
342 PUBLICZNA SZKOŁAPODSTAWOWA SIÓSTR SALEZJANEK IM. BŁOGOSŁAWIONEJ LAURY VICUNA OS. KOŚCIUSZKOWSKIE 7 FIRLEJ KAROLINA
299 SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA KABEL SALA KONFERENCYJNA UL. WIELICKA 76 FIRYDUS OSKAR
343 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 3 OS. WYSOKIE 6 FITRZYK BARBARA
224 GIMNAZJUM NR 27 UL. MALBORSKA 98 FLACH KRZYSZTOF
95 DOM PIELĘGNIAREK PRZY SZPITALU MIEJSKIM IM. G.NARUTOWICZA UL. SIEMASZKI 17 FLAGA URSZULA
229 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 7 UL. SERBSKA 14 FLAZIK BARTŁOMIEJ
424 ZAKŁAD OPIEKUŃCZO-LECZNICZY ZGROMADZENIA SIÓSTRFELICJANEK UL. KOŁŁĄTAJA 7 FLORCZYK EWA
403 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH SPORTOWYCH NR2 OS. TEATRALNE 35 FLORCZYK FRANCISZEK
379 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 52 UL. SAWY-CALIŃSKIEGO 12 FLORCZYK WŁODZIMIERZ
415 SZPITAL ZAKONU BONIFRATRÓW ŚW. JANA GRANEGO UL. TRYNITARSKA 11 FLORCZYK WOJCIECH
334 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 144 OS. BOHATERÓW WRZEŚNIA 15 FLOREK MAŁGORZATA
401 SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ŚW.WINCENTEGO PALLOTIEGO OS. KRAKOWIAKÓW 47 FLUDER JANUSZ
124 XXXI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. ZAKĄTEK 2 FOK KINGA
37 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 UL. TOPOLOWA 22 FORTUNA BARTOSZ
87 KLUB KULTURY VADEMECUM UL. RADZIKOWSKIEGO 29 FORYŚ ELŻBIETA
145 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 8 UL. NA BŁONIE 15 B FOTYGO MAREK
149 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 7 UL. ZŁOTY RÓG 30 FOTYGO PAWEŁ
138 GIMNAZJUM NR17 UL. LITEWSKA 34 FRANASZEK ANNA
427 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ SENIORA NAFTOWCA UL. KLUZEKA 6 FRANCZAK RADZISŁAW
384 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 46 OS. NA SKARPIE 46 FRANCZYK ARTUR SŁAWOMIR
312 URZĄD MIASTA KRAKOWA ARCHIWUM UL. NA ZAŁĘCZU 3 FRANCZYK MAŁGORZATA
336 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 OS. PIASTÓW 34 A FRANKOWICZ MAŁGORZATA
133 URZĄD MIASTA KRAKOWA UL. LUBELSKA 27 FRANKOWSKA LILIANNA DRAWA
431 SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. J. BABIŃSKIEGO, DOM POMOCYSPOŁECZNEJ UL. BABIŃSKIEGO 25, 29 FRANKOWSKA MONIKA
311 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 182 OS. DYWIZJONU 303 12 FRASIŃSKA URSZULA
295 GIMNAZJUM NR 34 UL. POTEBNI 7 FRAŚ DANUTA
112 KATOLICKI DOM KULTURY TONIE UL. ŁOKIETKA 267 FRĄCKIEWICZ BARBARA
14 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ UL. RADZIWIŁŁOWSKA 8 FRĄCZAK LESŁAW TADEUSZ
104 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 165 UL. DANKA 1 FRĄCZEK ANETA
166 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 UL. KRÓLOWEJ JADWIGI 78 FRĄCZEK KATARZYNA
118 TOWARZYSTWO SPORTOWE WISŁA UL. REYMONTA 22 FRĄCZEK KRYSTYNA
154 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 48 UL. KSIĘCIA JÓZEFA 337 FRĄCZEK WALERIA
397 OŚRODEK KULTURY OS. ZGODY1 FRĄTCZAK KAZIMIERZ
28 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 44 UL. ŻUŁAWSKIEGO 9 FRIEDLEIN MATEUSZ
167 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 72 AL. MODRZEWIOWA 23 FRIEDMAN-KOWALSKA MARIA
221 ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH NR 1 UL. KAMIEŃSKIEGO 49 FRONCZEK JERZY
141 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 153 UL. NA BŁONIE 15 D FRONT JAN
32 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 95 UL. WILEŃSKA 9 FRONT MARCIN
139 GIMNAZJUM NR17 UL. LITEWSKA 34 FRYNAS ELŻBIETA ALICJA
327 GIMNAZJUM NR37 OS. ZŁOTEGO WIEKU 36 FULAR EDYTA
413 ŚWIETLICA OSIEDLOWA UL. NADBRZEZIE 18 FULTYN ARTUR
106 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 UL. BATALIONU SKAŁA AK 12 FUNDOWICZ ADRIAN
56 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 95 UL. WILEŃSKA 9 FURA STANISŁAWA
172 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 UL. PSZCZELNA 13 FURGAŁ KAROLINA
189 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 2 UL. LIPIŃSKIEGO 2 FURMAŃCZYK MAGDALENA